Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6918) - strana 122

Výroba, průmysl a energetika
Specialista jakosti dodavatelů
Praha, Středočeský
tento měsíc
Budeme si Vás i Vaši práce vážit, a poskytneme Vám: – zázemí nadnárodní společnosti s možností kariérního růstu – 25 dní... zobrazit nabídku»
Operátor jednoduchá výroba–valmez–svoz nový jičín zdarma,20 000
Valašské Meziříčí
tento měsíc
Máte zkušenost z výroby nebo chcete získat praxi? Máte chuť do práce a jste spolehliví? Pak je tato nabídka právě pro Vás! FYZICKY... zobrazit nabídku»
Kontrola kvality - automotive - 100,-Kč/hod v čistém
Brandýs nad Labem
tento měsíc
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr ubytování zabezpečené firmou ZDARMA příspěvek na dopravu a... zobrazit nabídku»
Operátor CNC strojů – junior
Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský
tento měsíc
Pro našeho klienta, který se zabývá výrobou a prodejem spojovacího a průmyslového materiálu, hledáme kandidáty na pozici Operátor CNC... zobrazit nabídku»
CNC Operátor
Mělník
tento měsíc
- práci na moderních strojích v čistém prostředí - dotované závodní stravování - pololetní prémie a věrnostní odměny - nabízíme... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznické kvality
Kutná Hora
tento měsíc
- práci v automobilovém průmyslu - možnost seberealizace a dalšího profesního růstu - týmovou a přátelskou atmosféru - ... zobrazit nabídku»
Konstruktér - junior
Plzeň
tento měsíc
- zajímavou práci ve stále se rozrůstající sopečnosti - práci v mladém kolektivu - flexibilní pracovní dobu - profesní růst - 25 dnů... zobrazit nabídku»
Konstruktér – senior
Plzeň
tento měsíc
- zajímavou práci ve stále se rozrůstající sopečnosti - práci v mladém kolektivu - flexibilní pracovní dobu - profesní růst - 25 dnů... zobrazit nabídku»
Data Management - release coordinator
Plzeň
tento měsíc
- Zajímavou a zodpovědnou práci v prostředí úspěšné mezinárodní společnosti - Dlouholetou perspektivu práce a příjemný pracovní... zobrazit nabídku»
Obsluha mostového jeřábu
Olomoucký
tento měsíc
Jste zkušený jeřábník a hledáte novou práci? Pokud ano, pošlete nám Váš životopis na pozici: OBSLUHA MOSTOVÉHO JEŘÁBU * stabilní... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby - nástup možný ihned
Ústí nad Labem
tento měsíc
- zajímavou výši fixní mzdy, příplatky, odměny - stravné nebo stravenky - 13. a 14. platy - profesionální školení, firemní akce apod. -... zobrazit nabídku»
Fyzicky nenáročná práce - kontrola kvality 2.směny od 110 Kč/h
Písek
tento měsíc
 - základní mzdu 110 Kč/h  - příplatky za směnnost  - 80 Kč/h stravenka  - 20 dní dovolené zobrazit nabídku»
Operátor výroby-různé pozice na HPP
Brno
tento měsíc
Jistotu a zázemí stabilní a velmi dobře hospodařící mezinárodní společnosti Základní mzda 100-130Kč/hod, tj. průměrně... zobrazit nabídku»
Vedoucí servisu
Olomouc
tento měsíc
Není Vám cizí automobilový průmysl? Jste komunikativní a máte zkušenosti se servisní činnosti a péčí o zákazníky? Hledáme VEDOUCÍHO... zobrazit nabídku»
Seřizovač pětiosých brusek
Šumperk
tento měsíc
- seřizování CNC pětiosých brusek - měření na Walter Hliscale a Walter Helicheck - přebrušování osových nástrojů - odborné zaškolení... zobrazit nabídku»
Technik údržby - Rokycansko
Rokycany
tento měsíc
Jste zkušeným technikem? Vyznáte se v údržbě strojů a máte platnou vyhlášku 50? Zašlete nám svůj životopis. Vaším úkolem na pozici... zobrazit nabídku»
Inženýr zlepšování procesů
Rokycany
tento měsíc
Hledáte neustálé možnosti na zlepšení a zjednodušení nejen vašich pracovních podmínek, ale i ostatních? Máte zkušenosti se... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Rokycany
tento měsíc
Chcete se podílet na nových projektech? Chcete zkusit něco nového a hledáte ten správný okamžik na změnu? Teď je ta možnost. Staňte se... zobrazit nabídku»
Dělník/operátor - až 21 000
Ústí nad Labem
tento měsíc
Do společnosti v okrese Ústí nad Labem obsazujeme pozici DĚLNÍK/OPERÁTOR, najdeme ho zde?? Máte zkušenosti z výrobní společnosti a... zobrazit nabídku»
Specialista/Specialistka ISO
tento měsíc
Hledáte skvělý přístup k zaměstnancům a velkou škálu benefitů, které zahrnují pomoc s ubytováním v lokaci? Co u nás budete dělat: -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace