Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6988) - strana 123

Výroba, průmysl a energetika
Vedoucí výroby s AJ
Olomoucký
minulý měsíc
Co přinese práce Vám? - V práci se budete mít možnost dále rozvíjet a vzdělávat. - Pracovat budete s přátelskými kolegy. - Se svými... zobrazit nabídku»
Technolog
Olomoucký
minulý měsíc
Čeho se Vám v práci dostane? - V práci na Váš čekají různé benefity: stravenky, flexipasy, prémie... - Samozřejmostí pro Vás bude... zobrazit nabídku»
Lakýrník
Olomoucký
minulý měsíc
Co v práci dostanete Vy? - Práci ve stabilní, stále se rozvíjející společnosti. - Různé benefity, jako stravenky, flexipasy či lékařskou... zobrazit nabídku»
Technik linky chromu
Olomoucký
minulý měsíc
A co všechno získáte Vy? - Budete pracova't v přátelském týmu kolegů v rostoucí nadnárodní společnosti. - Společnost Vám poskytne... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby s AJ
Olomoucký
minulý měsíc
Čeho se Vám v práci dostane? - Budete mít možnost osobního ale i odborného růstu: různé profesní školení, jazykové kurzy - Své kolegy... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobního oddělení
Liberec
minulý měsíc
- Zodpovědnou práci ve výrobní firmě působící mimo automotive - Přátelskou atmosféru menšího kolektivu - Pět týdnů dovolené -... zobrazit nabídku»
Dělník kompozitových dílů
Choceň
minulý měsíc
zajímavé finanční ohodnocení jednosměnný provoz možnost závodního stravování Místov výkonu práce: Choceň V případě zájmu zašlete... zobrazit nabídku»
Pravá ruka manažera kvality - Hořicko
Královéhradecký
minulý měsíc
Můžeme Vám nabídnout práci v zavedené společnosti s velkým potenciálem, a díky celosvětovému působení se budete moci účastnit... zobrazit nabídku»
Provozní elektrikář Olomouc
Olomouc
minulý měsíc
HLEDÁ SE ELEKTROÚDRŽBÁŘ / PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ BUDOV A ZAŘÍZENÍ Náplň práce: - Zajišťování chodu strojů - Diagnostika a... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality s angličtinou
Liberec
minulý měsíc
Máte pracovní zkušenosti z výroby v automobilovém průmyslu, vyznáte se v zákaznické kvalitě a mluvíte plynně anglicky? Jste komunikativní... zobrazit nabídku»
Pracovník údržby - elektro
Liberec
minulý měsíc
Vyznáte se v elektřině? Máte vyhlášku 50 §6? Umíte opravit výrobní linku? Umíte programovat PLC automaty? Hledáme PRACOVNÍKA ÚDRŽBY -... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - Česká Lípa
Česká Lípa
minulý měsíc
Hledáme operátory výroby do společnosti v České Lípě. Náplň práce: - Přebírání linky, stříhání, navádění a sundávání kol -... zobrazit nabídku»
Technolog, vhodné i pro absolventy
Český Krumlov
minulý měsíc
Významná výrobní společnost rozšiřuje své řady a hledá kandidáta na pozici Technolog. Pozice je vhodná pro absolventy i zkušené... zobrazit nabídku»
Konstruktér, Kaplice
Český Krumlov
minulý měsíc
Máte zkušenost z konstrukce, případně chcete nabrat nové zkušenosti v tomto oboru? Rozumíte anglicky? Pak se ozvěte! Přední výrobní... zobrazit nabídku»
Bezpečnostní technik, výrobní společnost
Český Krumlov
minulý měsíc
Významná výrobní společnost hledá do svých řad Bezpečnostního technika. Tento člověk bude mít mimo BOZP na starost i správu... zobrazit nabídku»
Kariérní start ve výrobě, absolventi vítáni
Český Krumlov
minulý měsíc
Začněte svou kariéru ve výrobní společnosti a přidejte se do našeho trainee programu! Hledáme kandidáty s maximálně 3 roky praxe! Na... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení designu a technologie
Kolín
minulý měsíc
Pro našeho klienta významnou mezinárodní společnost, zabývající se výrobou elektrických topení, hledáme vhodného uchazeče na pozici... zobrazit nabídku»
Technický specialista, 22-26 000 Kč + 10 000 Kč do začátku
Pardubice
minulý měsíc
Jste technický typ a uplatníte rád svoji kreativitu? Nabídnete samostatnost a komunikační schopnosti? Toužíte po kontaktu s moderní... zobrazit nabídku»
Manažer kvality, 60-90 000Kč
Ostrava
minulý měsíc
Máte rádi dobře odváděnou práci? Chcete vidět za sebou výsledek? Máte zkušenosti s kvalitou a chce se stát členem TOP managementu? No tak... zobrazit nabídku»
Technolog | chemické vzdělání
Praha
minulý měsíc
Jeden z největších distributorů chemických látek v ČR hledá nového kolegu do pražského týmu. Máš chemické vzdělání, hovoříš... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace