Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7672) - strana 123

Výroba, průmysl a energetika
Inženýr zákaznické kvality
Rychnov nad Kněžnou
minulý měsíc
Kvalita je Vaše srdeční záležitost a máte touhu se v ní neustále zlepšovat? Ovládáte AJ na komunikativní úrovni? Pak rozhodně čtěte... zobrazit nabídku»
Supplier quality engineer (Automotive)
Rychnov nad Kněžnou
minulý měsíc
Chcete pracovat v moderní, mladé a svěží společnosti, která působí v oblasti automotive? Máte zkušenosti s dodavatelskou kvalitou a... zobrazit nabídku»
Údržbář/zámečník - kvasiny, základ 26 000 Kč
Rychnov nad Kněžnou
minulý měsíc
Máte technického ducha? Jste zodpovědný a samostatný? Pracujte jako ZÁMEČNÍK v KVASINÁCH. Náplň práce: - oprava a údržba částí... zobrazit nabídku»
Technický inženýr výroby - automotive
Přelouč
minulý měsíc
Pro našeho klienta působícího v oblasti strojírenství hledáme vhodného kandidáta na pozici TECHNIK SÉRIOVÉ VÝROBY. Jaká bude Vaše... zobrazit nabídku»
Kvalitář s NJ nebo AJ, absolventi i specialisté
Přelouč
minulý měsíc
V současné době rozšiřujeme řady v oblasti kvality na Pardubicku. Světová výrobní společnost s působností v automotive nabízí nové... zobrazit nabídku»
Elektro konstruktér s AJ, i absolventi
Vysoké Mýto
minulý měsíc
Příležitost i pro ABSOLVENTY! Pokud máte AJ a zajímáte se o elektro, máme zde nabídku přímo pro Vás. Pro našeho klienta, nadnárodní... zobrazit nabídku»
Výpočtář pro oblast strojírenství
Vysoké Mýto
minulý měsíc
Pracujte v prestižní mezinárodní výrobní společnosti a staňte se členem týmu jako VÝPOČTÁŘ. Mezi Vaše zodpovědnosti bude spadat: -... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Letohrad
minulý měsíc
Hledáme šikovné muže i ženy do výroby na pozici: OPERÁTOR VÝROBY. Místo: Letohrad Nástup: srpen Mzda: 15 000 - 23 000 KČ/měs Provoz: 3... zobrazit nabídku»
Práce ve výrobě na 1 směnu
Kolín
minulý měsíc
Chtěli by jste pracovat v jednosměnném provozu? Práce v čistém a nehlučném prostředí je pro Vás snem? Jste manuálně zruční? Pokud je... zobrazit nabídku»
Senior specialista kvality až 48 000Kč
Kolín
minulý měsíc
Pro našeho klienta významnou mezinárodní společnost, zabývající se výrobou elektrických topení, hledáme vhodného uchazeče na pozici... zobrazit nabídku»
Skladník manipulant/řidič VZV - nástup ihned
Kolín
minulý měsíc
Hledáme šikovné spolupracovníky Sháníte stabilní zaměstnání? Právě pro Vás máme zajímavou nabídku. Nepromarněte svou příležitost... zobrazit nabídku»
Svářeč TIG až 35000Kč | nymbursko
Nymburk
minulý měsíc
Máte středoškolské vzdělání technického směru a praxi ve sváření metodou TIG? Pokud je Vaše odpověď ano, tak právě hledáme... zobrazit nabídku»
Konstruktér/ka | nymbursko
Nymburk
minulý měsíc
Umíte kreslit v AutoCADU? Máte zkušenosti s výrobní společností? Jste týmový hrač? Pokud ano zašlete nám svůj životopis, máme pro Vás... zobrazit nabídku»
Technický referent/TKA zakázek | nymbursko
Nymburk
minulý měsíc
Práce v administrativě je Vašim koníčkem? Ovládáte práci v SAP? Angličtina je jako Váš druhý rodný jazyk? Pokud splňujete všechny... zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě až 25 000Kč | nymbursko
Nymburk
minulý měsíc
Pro našeho klienta, firmu zabývající se výrobou vzduchotechniky hledáme vhodné uchazeče na pozici DĚLNÍK VE VÝROBĚ. Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Pohodová práce ve výrobě | nymbursko
Nymburk
minulý měsíc
MALÁ VÝROBNÍ FIRMA - PŘÁTELŠTÍ KOLEGOVÉ – PŘÍJEMNÁ PRACOVNÍ ATMOSFÉRA. To jsou hesla naší nové pracovní nabídky. Nemusíte... zobrazit nabídku»
Materiálový disponent/ka | Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta hledáme na Mladoboleslavsku, vhodné uchazeče na pozici MATERIÁLOVÝ DISPONENT/KA Náplň práce: - zpracování... zobrazit nabídku»
Referent/ka kvality | nymbursko
Nymburk
minulý měsíc
Chcete získat praxi v automotive v oboru kvality? Komunikujete anglicky nebo německy? Tato pozice je vhodná i pro absolventy. Nabíráme na pozici... zobrazit nabídku»
Specialista/ka kvality | nymbursko
Nymburk
minulý měsíc
Ovládáte nástroje kvality? Vaše praxe je z automotive? Máte komunikativní německý jazyk? Tak hledáme právě Vás na pozici SPECIALISTY... zobrazit nabídku»
Senior konstruktér
Kolín
minulý měsíc
Pro zahraniční společnost, předního výrobce chladící a klimatizační techniky, hledáme uchazeče na pozici: SENIOR KONSTRUKTÉR Náplň... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace