Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7068) - strana 123

Výroba, průmysl a energetika
Lisař Zlín
Zlín
před 14 dny
Nabíráme pracovníky do Zlínské firmy v PŘÍLUKU na pozici LISAŘ. - práce u lisu (vytlačování dílců, vakuové tvarování a reaktivní... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Bílina
před 14 dny
KONSTRUKTÉR V AUTOMOTIVE SPOLEČNOSTI! Máte chuť zapojit se do týmu kvalitních pracovníků? Nebojíte se podílet na plnění zajímavých... zobrazit nabídku»
Technický asistent
Bílina
před 14 dny
PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY! Aktuálně hledáme absolventa střední či vysoké školy s technickým zaměřením na pozici technického asistenta... zobrazit nabídku»
Vedoucí plánovačů výroby
Louny
před 14 dny
Jste ve výrobě jako doma a máte zkušenosti s plánováním výroby? Hledáme do automotive společnosti Vedoucího plánovačů výroby! Vaší... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu ve výrobě
Triangle
před 14 dny
Máte technické vzdělání a praxi s vedením lidí. Jste ochoten(a) pracovat ve 3-směnném provozu. Pak hledáme právě Vás na pozici Vedoucí... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Žatec
před 14 dny
Máte zkušenosti s kvalitou v oblasti automotive a komunikace se zákazníky pro Vás není problém? Ovládáte systémy řízení kvality ISO TS... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
TRIANGLE
před 14 dny
Strojařina pro Vás byla vždy jasná volba? Máte zkušenosti z pozice procesního inženýra v automotive společnosti a rádi byste se stali... zobrazit nabídku»
Obchodní a technický zástupce pro Čechy a Slovensko
Ústecký kraj
před 14 dny
Máte přehled v technice a obchodního ducha? Nevadí Vám cestování a s komunikací v německém jazyce nemáte problém? Pak nám reagujte na... zobrazit nabídku»
Nástrojař
Triangle
před 14 dny
Manuální práce Vás baví a jste technicky zruční? Poradíte si s opravou strojů a nástrojů? Hledáme do automotive společnosti nového... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Triangle
před 14 dny
Hledáme na pozici Plánovač výroby vhodného kandidáta, který má praxi v oblasti plánování a kontroly výrobního procesu. Náplň práce... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Most
před 14 dny
Do stabilní automotive společnosti hledáme do pracovního týmu Inženýra kvality. Nejste to právě Vy? Vaší náplní práce bude: - kontrola... zobrazit nabídku»
Toolshop engineer
Žatecko
před 14 dny
Hledáme vhodného kandidáta na pozici TOOLSHOP ENGINEER do automotive společnosti. Pracovní náplň Toolshop engineera je: - spravovat seznamy... zobrazit nabídku»
Manažer technologie, kovovýroba
Písek
před 14 dny
Naším klientem je významná výrobní společnost, jeden z největších zaměstnavatelů v regionu. Vašimi hlavními úkoly na této pozici... zobrazit nabídku»
Personální ředitel/ka - výrobní společnost
Jihočeský
před 14 dny
Mezinárodní výrobní společnost otevírá mimořádnou příležitost pro zkušené kandidáty na pozici Personální ředitel/ka. V této pozici... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr/strojař s NJ, vhodné i pro absolventy
Jihočeský
před 14 dny
Absolvoval/a jste VŠ, máte teoretické znalosti a těšíte se, až je konečně využijete v praxi ? Nebo se Vám studium líbí a chcete se... zobrazit nabídku»
Referent zákaznické kvality
Prachatice
před 14 dny
Pozice je ideální pro kandidáty, které baví práce s čísly, jsou pečliví, samostatní a mají rádi přesnost a práci s daty. U této... zobrazit nabídku»
Pracovník výzkumu a vývoje s AJ
Jihočeský
před 14 dny
Hledáme kandidáta/kandidátku se znalostí technologie extruze plastů. Vaší náplní práce bude vývoj nových produktů pro výroby po celém... zobrazit nabídku»
Supervizor projektu, až 35 000Kč
Strakonice
před 14 dny
Ovládáte AJ a NJ na komunikativní úrovni a máte technické vzdělání? Hledáte pozici, která by Vám nabídla využití jazyků, práci na... zobrazit nabídku»
Specialista zlepšování procesů - technik, znalost cizích jazyků není nutn...
Písek
před 14 dny
Víte co znamená metoda Kaizen a máte zkušenosti s jejím zaváděním do praxe? Můžete nabídnout technické vzdělání nebo technickou... zobrazit nabídku»
Dělník/ice v Jihlavě 23 000 Kč s náborovým příspěvkem 7 500 Kč
Jihlava
před 14 dny
Kdo by to neznal …, každý od Vás očekává maximum. Ruku na srdce, určitě i vy sami chcete být úspěšní na poli pracovním a osobním. Za... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace