Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (8034) - strana 124

Výroba, průmysl a energetika
Projektový inženýr
Ústecký
před 14 dny
- zaměstnání v mezinárodní výrobní společnosti - fixní mzda a motivační bonusové hodnocení - zajímavý program zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Absolventi oboru elektrikář / elektrotechnik / elektromechanik – okres Chomu...
okres Chomutov, Most, Louny
před 14 dny
· Motivující mzdové ohodnocení · Šance i bez praxe! · Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu · Široký systém firemních... zobrazit nabídku»
Projektant elektro
Kutná Hora
před 14 dny
- Odpovídající finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností - Práce na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito - Zázemí silné... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik/Programátor PLC
Turnov
před 14 dny
- 1 směnný provoz - příspěvek na stravování formou stravenek - moderní a čisté pracovní prostředí - možnost osobního rozvoje zobrazit nabídku»
Specialista plánování
Jihomoravský
před 14 dny
Roční bonusy k odpovídajícímu platu Příspěvky na životní a penzijní připojištění Stravenky Příspěvky na dojíždění 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Technolog/procesní inženýr
Jihomoravský
před 14 dny
Roční bonusy k odpovídajícímu platu Příspěvky na životní a penzijní připojištění Stravenky Příspěvky na dojíždění 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Projektový manažer v automotive
Liberecký
před 14 dny
- perspektivní zaměstnání v zázemí prosperující mezinárodní společnosti - možnost seberealizace a profesního růstu - široké možnosti... zobrazit nabídku»
Letní Brigáda - operátor výroby
Žebrák
před 14 dny
100Kč/hod + příplatky Možnost svozové dopravy. Práce v moderním a příjemném prostředí. zobrazit nabídku»
Mistr výroby - Tachovsko
Plzeňský
před 14 dny
* zajímavé finanční ohodnocení * 13. plat * 5 týdnů dovolené * výborné vedení podniku * možnost dalšího osobnostního i profesního... zobrazit nabídku»
Absolventi VŠ - technické obory
Ústecký
před 14 dny
- start Vaší kariéry v úspěšných nadnárodních společnostech - získání potřebné praxe pro další profesní rozvoj - motivující... zobrazit nabídku»
Mistr příjmu zboží
Prostějov
před 14 dny
- řízení činností příjmu zboží - zajištění přejímky materiálu od dopravce, kontroly a evidence materiálu - koordinace obrátkovosti... zobrazit nabídku»
Provozní kvalitář se znalostí 3D měření
Turnov
před 14 dny
Kvalita v automobilovém průmyslu Vám není cizí? Víte jak pracovat s 3D měřidlem? Chcete se dále rozvíjet a zlepšovat ve svém... zobrazit nabídku»
Technolog lakovny
Turnov
před 14 dny
Láká Vás výrobní prostředí automobilového průmyslu? Máte zkušenosti s lakováním? Umíte číst technické výkresy anglicky nebo... zobrazit nabídku»
Interní auditor kvality
Liberec
před 14 dny
Láká Vás zavádění kvalita a zavádění norem? Baví Vás auditování v automobilovém průmyslu? Znáte nástroje a metody kvality? Napiště... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality
Liberec
před 14 dny
Vyznáte se v kvalitě v oblasti automobilového průmyslu? Láká Vás komunikace s dodavateli? Chcete používat denně angličtinu? Hledáme... zobrazit nabídku»
Dělník/operátor - až 20 000
Ústí nad Labem
před 14 dny
Do společnosti v okrese Ústí nad Labem obsazujeme pozici DĚLNÍK/OPERÁTOR, najdeme ho zde?? Máte zkušenosti z výrobní společnosti a... zobrazit nabídku»
Sales manažer
Ústí nad Labem
před 14 dny
OBCHOD + CHEMIE = SALES MANAŽER, kterého hledáme! Je pro Vás spojení chemie a obchodu atraktivní volbou? Troufněte si na výzvu! Sales manažer... zobrazit nabídku»
Operátor výroby/skladu - yankee candle
Most
před 14 dny
Staňte se součástí pracovního týmu YANKEE CANDLE! Na období červen až srpen 2017 hledáme sezónní výpomoc na pozici OPERÁTOR... zobrazit nabídku»
Mistr do výroby
Cheb
před 14 dny
Už vás nebaví neosobní přístup ve velkých automotive firmách? Hledáte firmu s lidským přístupem a super kolektivem? Co bude vaše... zobrazit nabídku»
Technolog/Metalurg - vhodné pro absolventy
Cheb
před 14 dny
Hledáte uplatnění ve firmě s lidským přístupem a super benefity, včetně ubytování v lokalitě? Vaše práce bude: - Spolupráce na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace