Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7048) - strana 124

Výroba, průmysl a energetika
Konstruktér
Ostrava
před 14 dny
- mzdu s ohledem na dosaženou praxi a výkon - různorodou a atraktivní práci - možnost seberealizace, profesního růstu - práci ve velké... zobrazit nabídku»
Specialista plánování výroby
Praha
před 14 dny
Co Vám nabízíme? * Práci v menší společnosti s velmi přátelským kolektivem * Lokalita s výbornou dopravní dostupností (zastávka MHD... zobrazit nabídku»
Specialista montáží
Praha
před 14 dny
Nabízíme: * Zajímavá a zodpovědná náplň práce * Možnost kariérního růstu * 25 dní dovolené ročně * Smlouva na dobu neurčitou *... zobrazit nabídku»
AUTOMECHANIK – Paskov – až 24 000 Kč
Paskov
před 14 dny
Hledáme zaměstnance do KMENOVÉHO STAVU pro společnost zabývající zpracování dřeva. Pokud hledáte práci v oboru, který má budoucnost -... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC - soustruh – od 140Kč/hod - Opavsko
Opava
před 14 dny
Chcete pracovat ve firmě, kterou zajímá spokojenost každého zaměstnance? Chcete být oceněni za dobře odvedenou práci? Neváhejte zaslat... zobrazit nabídku»
Nástrojář – Mošnov – nástupní mzda až 25 000 Kč
Mošnov
před 14 dny
Pro našeho významného klienta hledáme zaměstnance do KMENOVÉHO STAVU na pozici nástrojáře. Nabízíme: zajímavé platové ohodnocení... zobrazit nabídku»
Technický konzultant/Projektant
Liberec
před 14 dny
Zázemí stabilní rodinné společnosti. Příjemné pracovní prostředí. Kvalitní zaškolení, firemní benefity. Odpovídající mzdové... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Klatovy
před 14 dny
- zázemí stabilní české společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení - zaměstnanecké benefity - dovolená navíc, životní... zobrazit nabídku»
Vedoucí konstrukce - Opava
Opava
před 14 dny
Hledáme schopného vedoucího do našeho týmu konstruktérů. Pokud jste profíci v oboru a chcete pracovat pro stabilního zaměstnavatele s... zobrazit nabídku»
Mistr výroby - až 35 000 Kč
Kaplice
před 14 dny
- Zázemí silné mezinárodní společnosti - Zodpovědnou, náročnou práci - Možnost profesního a osobního růstu - Motivační platové a... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér
Český Krumlov, České Budějovice
před 14 dny
Pozice je vhodná pro absolventy i zkušené uchazeče  Nabízíme tvůrčí práci v rychle rostoucí společnosti Velmi dobré finanční... zobrazit nabídku»
Potravinářství - Manažer kvality
Tábor, České Budějovice
před 14 dny
- Zázemí stabilní výrobní společnosti - Motivační systém ohodnocení - Odborné zaškolení - Možnost dalšího vzdělávání, jazykové... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Tábor, České Budějovice
před 14 dny
- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti - Zajímavou práci v oblasti kvality - Motivační finanční ohodnocení - Možnost celoživotního... zobrazit nabídku»
Referent - oddělení kvality s NJ
Tábor
před 14 dny
- Zázemí stabilní a stále rostoucí výrobní společnosti - Práci v dynamickém týmu - Motivační finanční ohodnocení, 13. plat - Možnost... zobrazit nabídku»
Produktový Manažer s NJ - chladírenství
České Budějovice
před 14 dny
- Zázemí silné rostoucí společnosti - Různorodou a perspektivní práci v mezinárodním prostředí - Zajímavé mzdové... zobrazit nabídku»
Technik přípravy výroby s NJ
Český Krumlov
před 14 dny
- Zázemí mezinárodní expandující společnosti - Dynamickou a různorodou práci - Motivační mzdové ohodnocení - Možnosti dalšího... zobrazit nabídku»
Projektový technik - elektro / strojní - absolventi vítáni
Jihočeský
před 14 dny
- Zázemí silné mezinárodní společnosti - Motivační finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností - Různorodou a perspektivní práci -... zobrazit nabídku»
Quality Engineer / Regulatory Affairs Coordinator - up to 40 000 CZK
Písecko
před 14 dny
Opportunity to work for a perspective and stable company  Challenging role within an international and expanding group Opportunity to decide... zobrazit nabídku»
Projektový koordinátor
Tábor
před 14 dny
Stabilní a zajímavou práci pro významnou mezinárodní společnost  Práci v mladém, přátelském kolektivu a v příjemném pracovním... zobrazit nabídku»
Mistr výroby / 2 směny / NJ - až 35 000 Kč
Táborsko, Českobudějovicko
před 14 dny
- Zázemí dynamické zahraniční společnosti - Účast na různorodých projektech - Možnost  dalšího vzdělávání v rámci společnosti -... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace