Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7048) - strana 124

Výroba, průmysl a energetika
Vedoucí výrobní skupiny, automotive
Jihlava
minulý měsíc
Pro našeho klienta hledáme kandidáty na pozici Vedoucí výrobní skupiny. *řízení a koordinace výroby *organizace, řízení výrobních... zobrazit nabídku»
Externí specialista BOZP a PO, bez jazyků
Jihočeský
minulý měsíc
Rozšiřujeme tým externích poradců a specialistů v oblasti BOZP a PO. Velkou výhodou této pozice je, že si návštěvy u klientů organizujete... zobrazit nabídku»
Vedoucí laboratoře 3D meření
Jihočeský
minulý měsíc
Nabízíme profesní příležitost pro kandidáta se zkušeností v oblasti kvality v automobilovém průmyslu. Na pozici Vedoucí/ho laboratoře 3D... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality, start UP, využijete AJ i NJ
Jihočeský
minulý měsíc
Orientujete se v nástrojích kvality? Hovoříte anglicky nebo německy? Láká Vás prostředí automotive, ale hledáte zároveň něco... zobrazit nabídku»
Lean specialista, automotive
Písek
minulý měsíc
Výrobní společnost z oblasti automotive hledá kandidáty na pozici Lean specialista. Vaší pracovní náplní bude: *zajištění a implementace... zobrazit nabídku»
Team leader, výrobní společnost
Písek
minulý měsíc
Pro významnou výrobní společnost na Písecku hledáme kandidty na pozici Team leder. Náplň práce: - vedení 15-25 operátorů - dělníků; -... zobrazit nabídku»
Mistr údržby
Písek
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti údržby, ideálně z prostředí automotive společnosti? Nabízíme pestrost v podobě 3směnného provozu, práci v... zobrazit nabídku»
Team leader
Jihočeský
minulý měsíc
Máte zkušenosti na obdobné pracovní pozici? Orientujete se v technické dokumentaci? Pak hledáme právě Vás! Náplní Vaší práce bude: -... zobrazit nabídku»
Sériový technolog - montáž
Třebíč
minulý měsíc
Když se Vás někdo zeptá, čím se živíte, odpovíte, že pracujete jako TECHNOLOG ve strojírenské společnosti? Máte zájem posunout se zase... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér pro automotive - plasty
Třebíč
minulý měsíc
Umíš kreslit v 3D CAD software jako je Inventor či Catia či Solidworks apod.? Domluvíš se aspoň trochu anglicky a jsi ochotný na tom... zobrazit nabídku»
Vedoucí vývojových projektů s AJ
Třebíč
minulý měsíc
Vývojové konstrukce už bylo dost? Máš chuť posunout se blíž projektům? Umíš anglicky a zvládneš koordinovat více projektů najednou? Pak... zobrazit nabídku»
Servisní technik - ČR + SR (auto i pro soukr. účely)
Vysočina
minulý měsíc
* Zprovoznění vyráběných strojů a zařízení * Testování, optimalizace a nastavení funkcí strojů a zařízení * Zaškolení obsluhy... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s AJ nebo NJ
Vysočina
minulý měsíc
Vyznáte se v plastech či kovech? Máte zkušenosti se zákaznickou či dodavatelskou či výrobní kvalitou? Domluvíte se anglicky či německy?... zobrazit nabídku»
Specialista zkušebny - 2 směnný provoz
Jihlava
minulý měsíc
Jste strojař a baví Vás zkoušet nové výrobky a komponenty? Chcete pracovat ve 2 směnném režimu v Jihlavě? Pak je tato pozice přímo pro... zobrazit nabídku»
Konstruktér - Jihlava
Jihlava
minulý měsíc
Právě hledáme nového konstruktéra pro strojírenskou výrobní společnost v Jihlavě! Jsi absolvent VŠ v oboru strojírenství, umíš... zobrazit nabídku»
Procesní technik, příležitost i pro absolventy
Jičín
minulý měsíc
Disponujete praxí z prostředí výroby? Máte vzdělání technického směru? Pro výrobní závod na Jičínsku hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Technický konzultant s NJ
Královehradecko
minulý měsíc
 - douhodobá perspektiva  - práce v úspěšné nadnárodní společnosti  - odborná školení, osobní růst, možnost dalšího... zobrazit nabídku»
Specialista/Technik - břidličná
Břidličná
minulý měsíc
Hledáme specialistu/technika do výrobní společnosti. Hledáme nový talent v oblasti strojírenství. Pokud máte zájem pracovat v novém... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Kopřivnice
minulý měsíc
Hledáme akčního a kreativního kandidáta pro nové projekty. Co Vám nabízíme? kreativní práci v příjemném prostředí... zobrazit nabídku»
Zámečník – Bohumín – od 22 000 Kč
Bohumín
minulý měsíc
NABÍZÍME: Odpovídající platové ohodnocení dle praxe a zkušeností Zaměstnání v kmenovém stavu Práci ve stabilní mezinárodní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace