Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7410) - strana 124

Výroba, průmysl a energetika
Operátor výroby - ranní směny
Ústí nad Labem
tento měsíc
- klidnou práci v čistém prostředí - dlouhodobé zaměstnání - práci na ranní směnu - po zaučení/po zkušební době možnost... zobrazit nabídku»
Údržbář - elektromechanik
Tachov
tento měsíc
- Práce v úspěšné nadnárodní společnosti - Odpovídající platové ohodnocení - Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu -... zobrazit nabídku»
AX Specialista / 2.technolog
Liberec
tento měsíc
rozvoj při poznávání výrobních procesů, jejich úprava a tvorba a následně po cca 2 letech nástup na pozici technologa samostatnou a... zobrazit nabídku»
Údržbář/ka strojů a zařízení
Liberecký
tento měsíc
- zodpovědnou práci ve výrobní firmě působící v oblasti automotive, - hlavní pracovní poměr, - motivující finanční ohodnocení s řadou... zobrazit nabídku»
Skladník - brigáda
Pardubice
tento měsíc
Mzda od 81,50 Kč/hod + příplatky     +  6 Kč/h za odpolední směnu     + 12 Kč/h za noční směnu stravenky za noční směny v hodnotě... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Brno
tento měsíc
Co Vám společnost nabízí? – nadnárodní prostředí a mezinárodní spolupráci, – možnost vzdělávání a kariérního rozvoje, –... zobrazit nabídku»
Disponent - plánování výroby
Olomouc
tento měsíc
Co společnost nabídne Vám? - Možnost pracovat v stabilní nadnárodní společnosti - Vaše další vzdělávání, možnost profesního či... zobrazit nabídku»
Nové pracovní příležitosti - Ústecko, Teplicko
Ústecký
tento měsíc
- Nástup je u nás možný IHNED - Příjemný měsíční výdělek - Stravenky, nebo příspěvky na stravu - 5 týdnů dovolené     Pokud Vás... zobrazit nabídku»
Vedoucí stavební divize
ZLÍN
tento měsíc
Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky! Hledáme... zobrazit nabídku»
Bezpečnostní technik
Jihočeský
tento měsíc
Orientujete se v problematice BOZP a PO? Znáte nejen předpisy, normy a opatření, ale dokážete také prosazovat jejich dodržování? Pokud jste... zobrazit nabídku»
Mistr s AJ (automotive)
Vysočina
tento měsíc
Máte vystudovanou VŚ nebo SŠ nejlépe v technickém oboru, praxi na pozici mistra nebo vedoucího výroby? Rádi byste měli reálnou možnost... zobrazit nabídku»
Seřizovač / programátor CNC
Vysočina
tento měsíc
Umíte programovat a seřizovat CNC obráběcí centra? Orientujete se v technické dokumentaci? Dokážete stanovit technologii obrábění? Náplň... zobrazit nabídku»
Seřizovač, nástup ihned
Nové Město nad Metují
tento měsíc
Jste technický typ a máte zkušenosti z výrobní společnosti? Umíte seřizovat stroje a vyznáte se v technické dokumentaci? Pokud máte... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby s NJ | 2 směny | 95Kč/hod | HK |
Hradec Králové
tento měsíc
GRAFTON OBSAZUJE PRACOVNÍ POZICI PRO SPOLEČNOST CONTRACT MEDICAL INTERNATIONAL v Hradci Králové OPERÁTOR/KA VÝROBY - kompletování drobných... zobrazit nabídku»
Operátor balící linky (Karviná)
Karviná
tento měsíc
Hledáte práci operátora ve výrobě? Nebojíte se fyzicky náročné práce? Zvládnete práci na 3 směny? Náplň práce: - skládání... zobrazit nabídku»
Skladník (Karviná)
Karviná
tento měsíc
Máte pracovní zkušenost ze skladu? Nevadí Vám práce na třísměnný provoz? Pak máme nabídku práce pro Vás: - práce ve skladu -... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Karviná
tento měsíc
Hledáme šikovné prcovníky/ce na výrobní a montážní linky: - obsluha výrobních strojů - jemná montážní práce - balení výrobků -... zobrazit nabídku»
Operátor výroby-výroba chirurgických setů
Karviná
tento měsíc
Chcete pracovat ve výrobě, nebojíte se manuální práce? Hledáte dlouhodobé stabilní zaměstnání? Pak hledáme právě Vás! - montážní... zobrazit nabídku»
Pracovník výroby chirurgických setů (Karviná)
Karviná
tento měsíc
Chcete pracovat ve výrobě, nebojíte se manuální práce? Hledáte dlouhodobé stabilní zaměstnání? Pak hledáme právě Vás! - montážní... zobrazit nabídku»
Zástupce manažera kvality
Moravskoslezský
tento měsíc
Máte zkušenosti v oblasti kvality ve výrobní společnosti? Znáte nástroje kvality a komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá problém? V... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace