Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7446) - strana 124

Výroba, průmysl a energetika
Leader kontroly kvality
Rakovník
minulý měsíc
Chopte se příležitosti a přihlaste se nám, pokud máte zkušenosti s kvalitou a vedením lidí. Angličtinou excelovat nemusíte, stačí nám... zobrazit nabídku»
Leader výrobních technologií
Rakovník
minulý měsíc
Hledá se Leader do oddělení technologií do zbrusu nového projektu! Pokud máte dobré povědomí o technologiích a praxi z výroby, tak se... zobrazit nabídku»
Výrobní leader
Rakovník
minulý měsíc
Také Vás lákají nové projekty? Pak čtěte dál, protože hledáme kandidáty na pozici Výrobního leadera. Hlavní úkoly Výrobního... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality, vhodné i pro absolventy
Rakovník
minulý měsíc
Zajímají Vás nové projekty? Jste otevřeni novým výzvám? Pak je tu příležitost právě pro VÁS! Hledáme kolegy na pozici KONTROLORA... zobrazit nabídku»
Horizontkář (23.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Čerpadla, čerpadla ve dvě nám už padla. Jednosměnný provoz a spolupracovnice v podobě horizontky a ručně řízené vodorovné vyvrtávačky... zobrazit nabídku»
Brigáda na celé léto, 16000-20000 Kč/měsíčně
Brno
minulý měsíc
Job Description Hledáte práci jen na prázdniny a v Brně? Pro našeho klienta sídlícího v Modřicích, působícího v oblasti telekomunikace,... zobrazit nabídku»
Logistický operátor / Skladník
Prostějov
minulý měsíc
- nástupní mzda dle zkušeností, navyšování po zkušební době a po roce práce - příplatky za odpolední a noční směnu - možnost... zobrazit nabídku»
CNC operátor - Praha
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s obsluhou CNC strojů? Hledáte stabilní zaměstnání v Praze? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Mezinárodní... zobrazit nabídku»
Zámečník
Unex Uničov
minulý měsíc
stabilní a perspektivní zaměstnání dotované stravování v areálu společnosti 5 týdnů dovolené výhodné využívání... zobrazit nabídku»
Svářeč kovů
Unex Uničov
minulý měsíc
stabilní a perspektivní zaměstnání dotované stravování v areálu společnosti 5 týdnů dovolené výhodné využívání... zobrazit nabídku»
Svářeč - zámečník - plat 35 000Kč
Hranice na Moravě
minulý měsíc
- dlouhodobá pracovní jistota - zajišťujeme i hradíme ubytování - příspěvek na stravu - práce ve směnném provozu - možnost i na... zobrazit nabídku»
Vedoucí pracovník - strojírenství (40.000 - 50.000 Kč)
Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický
minulý měsíc
Hledáme zkušené kandidáty ze strojírenského prostředí, kteří mají zkušenost s vedením lidí, dobré organizační schopnosti a chtějí... zobrazit nabídku»
Obsluha stroje pro dokončovací technologie (26.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Pokud máte zkušenost ze strojírenské výroby, orientujete se ve výkresové dokumentaci a jste ochotni pracovat ve směnném provozu, budeme... zobrazit nabídku»
Brusič kovů (až 33.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máme novou volnou pozici - brusiče kovů - na kulato, na plocho...různorodá práce ... na 1-2 směny dle potřeb * odpovídající mzdové... zobrazit nabídku»
Vedoucí technik seřizovač
Brno - venkov
minulý měsíc
* mobil, notebook * 22 dní dovolené * každé 3 roky jeden den dovolené navíc * příspěvek na životní pojištění/penzijní... zobrazit nabídku»
Operátor výroby, Kadaň, svozová doprava, vyberte si směnu
Kadaň
minulý měsíc
- Atraktivní mzda 18.000 – 22.000 Kč - Fixní plat + bonusy až do výše 5.300Kč/měs - Stravenky 60-80 Kč - Navýšení základní mzdy po... zobrazit nabídku»
Klášterec nad Ohří, práce ve výrobě, vyberte si směnu.
Klášterec nad Ohří
minulý měsíc
- Atraktivní mzdové ohodnocení 17.000Kč + bonusy až 4880Kč + příplatky!! - Stravenku v hodnotě 90Kč za každý odpracovaný den -... zobrazit nabídku»
Operátor výrobní linky, Klášterec n/O, vyberte si směnu!
Klášterec nad Ohří
minulý měsíc
- Stabilní zázemí rodinné firmy -Dlouhodobé zaměstnání na HPP s možným přechodem do kmene - Až 21.000Kč/měs - Bonusy,... zobrazit nabídku»
Lehká práce ve výrobě + závodní stravování, Chomutov
Chomutov
minulý měsíc
-Atraktivní mzda -Fixní mzda 16.400 Kč + příplatky za noční směny a přesčasy dle zákoníku práce + BONUSY -Práce na HPP -Závodní... zobrazit nabídku»
Super práce Chomutov, závodní stravování, 12h směny
Chomutov
minulý měsíc
- Čisté a tiché prostředí stabilní firmy - Práci na HPP, převod do kmenového stavu - Fyzicky nenáročnou sedavou práci!! - Až... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace