Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7208) - strana 124

Výroba, průmysl a energetika
Manufacturing Engineer
Klášterec nad Ohří
před týdnem
Are you skilled engineer? You will: * design and develop appropriate procedures and equipment * manage assigned capital projects ensuring that both... zobrazit nabídku»
Dělník/ce výroby
Jihočeský
před týdnem
Nabízíme práci Dělníka/ce výroby ve výrobní společnosti sídlící na Českobudějovicku. Náplň práce: - jednoduchá obsluha strojů -... zobrazit nabídku»
Seřizovač, 13. plat
Jihočeský
před týdnem
Máte zkušenost s prací na obráběcích strojích? Jste vyučen ve strojírenském nebo příbuzném oboru? Jste ochotný pracovat ve směnném... zobrazit nabídku»
Údržbář a seřizovač strojů, 13.plat
Jihočeský
před týdnem
Umíte odstraňovat zvady na strojích? Zvládnete jejich údržbu a seřízení? Jste schopný pracovat dle technické dokumentace? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Montážní dělník: 24 000 až 30 000 Kč
Jihlava
před týdnem
Máte zájem pracovat na pozici montažního dělníka? Stačí Vám na to pouze základní vzdělání! Pro firmu BOSCH Diesel s.r.o. nabíráme... zobrazit nabídku»
Produktový inženýr - polymery, plasty 40-60 000 Kč
Královéhradecký
před týdnem
Máte chemické vzdělání v oboru materiálové inženýrství? Dokážete komunikovat v AJ na denní bázi? Preferujete flexibilní pracovní... zobrazit nabídku»
Quality planner, 30-35 000Kč
Královéhradecký
před týdnem
Jste technický typ a máte zkušenosti v oblasti řízení jakosti? Pokud je Vám blízký obor elektro a domluvíte se německy nebo anglicky, pak... zobrazit nabídku»
Specialista materiálového plánování
Kolín
před týdnem
Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou autosedaček v Kolíně hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Specialista... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality, vhodné pro absolventy s NJ
Moravskoslezský
před týdnem
Chcete začít kariéru jako inženýr kvality? Pokud máte alespoň středoškolské, technické vzdělání a domluvíte se dobře německy, tak... zobrazit nabídku»
Inženýr systémové kvality - Ostrava
Ostrava
před týdnem
Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky. Nabízíme pozici... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality, 45 000 Kč
Ostrava
před týdnem
Skvělé jméno, výborný kolektiv, příjemné prostředí a spousta benefitů - to je nabídka prestižní společnosti, pro níž hledáme... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality
Moravskoslezský
před týdnem
Pokud máte zkušenosti z oblasti kvality a domluvíte se anglicky, pak pro Vás máme skvělou pracovní příležitost na pozici INŽENÝR... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Moravskoslezský
před týdnem
Pokud máte zkušenosti z oblasti procesního inženýrství, nebo plánování výroby a domluvíte se anglicky, pak pro Vás máme skvělou... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - trainee
Moravskoslezský
před týdnem
Velká příležitost pro absolventy technických oborů se znalostí angličtiny. V rámci programu se dostanete do celého světa a získáte... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality
Ostrava
před týdnem
Přijde Vám zajímavé pracovat ve společnosti s dobrým jménem, příjemným kolektivem, spoustou benefitů a přímo v Ostravě? Pak reagujte na... zobrazit nabídku»
Procesní / projektový inženýr
Moravskoslezský
před týdnem
Ideální kandidát neexistuje. To víme. Dáváme tedy šanci všem ostatním, kteří mají alespoň povědomí o procesním inženýrství,... zobrazit nabídku»
Production leader s polštinou
Moravskoslezský
před týdnem
Nejde pouze o vedení výrobního procesu na lince, ale jde nám hlavně o mentoring a koučování ostatních zaměstnanců. Využijte skvělou... zobrazit nabídku»
Konstruktér 3D CAD | berounsko
Beroun
před týdnem
Přední výrobce bazénů a jejich zastřešení rozšiřuje svůj tým a hledá sympatického kolegu, který zapadne do neformálního a... zobrazit nabídku»
Konstruktér, projektant – kovovýroba a zpracování plechu
Velvary
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která je významným výrobcem kovových prvků a zaujímá významnou pozici na trhu v poskytování komplexních... zobrazit nabídku»
Technolog vstřikovny plastů
Plzeň - jih
před týdnem
zajímavé mzdové ohodnocení odpovídající vykonávané pozici, kvalitě a schopnostem uchazeče stabilní zaměstnání u mezinárodní... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace