Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7208) - strana 126

Výroba, průmysl a energetika
Operátor výroby až 20 000 Kč/měs.+ stravenky
Stod
před týdnem
Hledáte práci ve Stodě nebo v okolí? Máme pro Vás nabídku práce na pozici Operátora výroby. Náplní práce bude: - manipulace s... zobrazit nabídku»
Quality Engineer
Klášterec nad Ohří
před týdnem
Máte zkušenosti s výrobními procesy a využitím nástrojů pro zajištění a udržení kvality? Aktuálně hledáme vhodné kandidáty na pozici... zobrazit nabídku»
Manažer dodavatelské kvality s AJ, až 50 000 Kč/měs.
Písek
před týdnem
Máte zkušenosti v oblasti kvality, je pro Vás důležitý kariérní posun a práce v mezinárodním prostředí? Pro našeho klienta - výrobní... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Moravskoslezský
před týdnem
Máš zkušenosti v oblasti kvality ve výrobní společnosti? Komunikuješ anglicky a nebojíš se nových výzev? Pak neváhej a pošli nám své... zobrazit nabídku»
Production leader
Moravskoslezský
před týdnem
Nejde pouze o vedení výrobního procesu na lince, ale jde nám hlavně o mentoring a koučování ostatních zaměstnanců. Využijte skvělou... zobrazit nabídku»
Pracovník hoblárny - dřevozpracující průmysl (Staříč)
Staříč
před týdnem
Hledáme spolehlivé zaměstnance do pracovních týmů v oblasti dřevozpracující výroby - práce na pile. Náplň práce: * obsluha... zobrazit nabídku»
Operátor skladu - nošovice, průměrná mzda 18 000 - 21 000 Kč/měs.
Nošovice
před týdnem
Pro našeho klienta, výrobní společnost v oblasti automobilového průmyslu hledáme vhodné uchazeče na pozici OPERÁTOR materiálového... zobrazit nabídku»
Operator produkcji - Karwina, 13 500-15 500 CZK
Karviná
před týdnem
Firma z siedzibą w RCz w Karvina, produkująca zestawów medycznych i narzędzi, szuka pracowników na stanowisko Operatora produkcji. Opis... zobrazit nabídku»
Operátor výroby-výroba chirurgických setů
Karviná
před týdnem
Nechcete už jen krátkodobé brigády a přivýdělky, ale hledáte stálou práci na HPP? Chcete pracovat ve výrobě, nebojíte se manuální... zobrazit nabídku»
Operátor balící linky (KARVINÁ)
Karviná
před týdnem
Hledáte práci operátora ve výrobě? Nebojíte se fyzicky náročné práce (vhodné zejména pro muže)? Zvládnete práci na 3... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Karviná
před týdnem
Hledáme šikovné pracovnice na výrobní a montážní linky: - obsluha výrobních strojů - montážní práce - balení výrobků -... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - práce podle technické dokumentace (Karviná)
Karviná
před týdnem
Máte aspoň základní znalost čtení a práce podle technické dokumentace? Umíte měřit šuplerou a dalšími měřidly? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Operátor montáže hadic, Karviná
Karviná
před týdnem
Jste fyzicky zdatní a nebojíte se manuální práce? Máte zkušenosti z výroby nebo montážní linky? Náplň práce: * krácení hydraulických... zobrazit nabídku»
Operátor obrábění
Karviná
před týdnem
Hledáme šikovného pracovníka do výroby na operátora obrábění-CNC: - finální výstupní kontrola - měření výrobků (šuplerou apod.) -... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - Karviná
Karviná
před týdnem
Hledáme schopné a spolehlivé zaměstnance do výrobní společnosti v průmyslové zóně v Karviné. Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Operátor - obsluha CNC - Karviná
Karviná
před týdnem
Umíte číst technickou dokumentaci a pracovat podle ní? Máte zkušenosti z obsluhy CNC strojů? Pak hledáme právě Vás! - obsluha CNC... zobrazit nabídku»
Pracovníci ve výrobě - Karviná
Karviná
před týdnem
Společnost Gates Hydraulics v Karviné, vyrábějící kovové součástky pro hydraulické hadice a provádějící montáž hydraulických celků,... zobrazit nabídku»
Operátor výroby (OHÝBAČKY / cnc) - Karviná
Karviná
před týdnem
Umíte číst a pracovat podle technických výkresů? Máte zkušenosti z obsluhy CNC strojů? Pak hledáme právě Vás! - obsluha výrobních... zobrazit nabídku»
Kontrolní pracovník/ce ve skladě
Brno
před týdnem
Hledáme kontrolního pracovníka/pracovnici, který bude pracovat ve skladu v Brně, kde bude mít na starost počítání a kontrolu palet.... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr | Kladensko
Kladno
před týdnem
Mezinárodní společnost, subdodavatel do automotive, mezi jehož zákazníky patří ŠKODA, AUDI, RENAULT, SAAB, CHRYSLER nebo BMW hledá do svého... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace