Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6952) - strana 126

Výroba, průmysl a energetika
Metrolog
Plzeňský
minulý měsíc
* měření na 3D měřícím přístroji * správa měřidel (výběr, evidence, zajištění kalibrace) * provádění analýz měřících... zobrazit nabídku»
Launch managaer
Plzeňský
minulý měsíc
* Organizuje týdenní meetingy k revizi náběhu nových projektů, připravuje akční plány * Definuje a koordinuje náběh výroby v závodě v... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality (Plzeň)
Plzeň - město
minulý měsíc
Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné nadnárodní... zobrazit nabídku»
Disponent - senior
Plzeňský
minulý měsíc
* Zpracovávání objednávek zákazníků, potvrzení objednávek a cen * Zajištění včasného dodání komponent pro výrobu * Jednání se... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu s AJ
Tábor
minulý měsíc
Máte-li zkušenost s vedením skladu ve výrobní společnosti a dokážete se domluvit anglicky, máme pro vás novou příležitost! Na pozici... zobrazit nabídku»
Vedoucí laboratoře 3D meření
Jihočeský
minulý měsíc
Nabízíme profesní příležitost pro kandidáta se zkušeností v oblasti kvality v automobilovém průmyslu. Na pozici Vedoucí/ho laboratoře 3D... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality, start UP, využijete AJ i NJ
Jihočeský
minulý měsíc
Orientujete se v nástrojích kvality? Hovoříte anglicky nebo německy? Láká Vás prostředí automotive, ale hledáte zároveň něco... zobrazit nabídku»
Specialist/ka kvality s NJ nebo AJ, až 35 000 Kč
Tábor
minulý měsíc
Orientujete se s v pojmech jako FMEA, 8D, VDA, Ishikawa, Flow chart? Pokud ano, zdá se, že Vám oblast kvality není cizí. Domluvíte-li se... zobrazit nabídku»
Regulatory affairs coordinator, Strakonicko
Strakonice
minulý měsíc
Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost v regionu, hledáme kandidáta na pozici Náplní vaší práce bude: *správa a nastavování... zobrazit nabídku»
Koordinátor systémové kvality, výrobní společnost
Tábor
minulý měsíc
Hledáme kandidáty na pozici Koordinátor systémové kvality. Naším klientem je významný výrobce v oblasti automotive. Organizování a... zobrazit nabídku»
Servisní technik - elektro - vstřikování plastů
Vysočina
minulý měsíc
Pro úspěšnou nadnárodní společnost hledáme pracovníka na pozici - SERVISNÍ TECHNIK - ELEKTRO - pro stroje na vstřikování plastů. -... zobrazit nabídku»
Supervizor ve výrobě
Vysočina
minulý měsíc
Co takhle posunout kariéru ve výrobě o něco výš? Máte praxi jako mistr ve výrobní společnosti? Zajímá Vás oblast automotive? Hledáte... zobrazit nabídku»
Technik výroby - s nástupní odměnou 10 000 Kč
Hradec Králové
minulý měsíc
Máte zkušenosti se seřizováním strojů a hledáte práci v Hradci Králové? Nebo jste čerstvým absolventem v oboru elektro a chcete získat... zobrazit nabídku»
Skladový manipulant - až 19 000 Kč/měs.
Hradec Králové
minulý měsíc
Máte zkušenosti s VZV a hledáte práci ve skladu? Nebo nemáte praxi, ale chcete pracovat v Hradci Králové? Pak máme nabídku přímo pro... zobrazit nabídku»
Vedoucí správy budov a energetiky
Náchodsko
minulý měsíc
- prostředí rychle se rozvíjející a stabilní zahraniční společnosti, - atraktivní mzdové podmínky odpovídající vedoucímu postavení... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby - Brno
Brno
minulý měsíc
· odměny před dovolenou a Vánocemi · 5 týdnů dovolené · příspěvek na penzijní pojištění · pro uchazeče ze Slavkova u Brna a... zobrazit nabídku»
Operátor ve výrobě - Lanškroun
Pardubický
minulý měsíc
Informace o klientovi / pozici Náš klient působí v ČR od roku 1992, zaměstnává cca 1300 lidí a zabývá se výrobou tantalových a niobových... zobrazit nabídku»
Specialista technického a investičního nákupu (-ahj-)
okr. Jihlava
minulý měsíc
- prostředí stabilní a rozvíjející se společnosti s nadnárodní působností - odborný profesní rozvoj - práci v profesionálním... zobrazit nabídku»
Schweißer (m/w)
Německo
minulý měsíc
SEHR GUTE DEUTSCHKENNTNISSE NÖTIG!!! Ausbildung im Metallbereich Gültige Schweißprüfung mit entsprechender Praxis Schichtbereitschaft... zobrazit nabídku»
Konstruktér (-mpv-)
okr. Vyškov
minulý měsíc
nadstandardní možnosti dalšího vzdělávání hodnocení na základě výsledků řada benefitů – stravenky, týden dovolené navíc,... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace