Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7562) - strana 127

Výroba, průmysl a energetika
Seřizovač pětiosých brusek
Šumperk
před 14 dny
- seřizování CNC pětiosých brusek - měření na Walter Hliscale a Walter Helicheck - přebrušování osových nástrojů - odborné zaškolení... zobrazit nabídku»
Technik údržby - Rokycansko
Rokycany
před 14 dny
Jste zkušeným technikem? Vyznáte se v údržbě strojů a máte platnou vyhlášku 50? Zašlete nám svůj životopis. Vaším úkolem na pozici... zobrazit nabídku»
Inženýr zlepšování procesů
Rokycany
před 14 dny
Hledáte neustálé možnosti na zlepšení a zjednodušení nejen vašich pracovních podmínek, ale i ostatních? Máte zkušenosti se... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Rokycany
před 14 dny
Chcete se podílet na nových projektech? Chcete zkusit něco nového a hledáte ten správný okamžik na změnu? Teď je ta možnost. Staňte se... zobrazit nabídku»
Dělník/operátor - až 21 000
Ústí nad Labem
před 14 dny
Do společnosti v okrese Ústí nad Labem obsazujeme pozici DĚLNÍK/OPERÁTOR, najdeme ho zde?? Máte zkušenosti z výrobní společnosti a... zobrazit nabídku»
Specialista/Specialistka ISO
před 14 dny
Hledáte skvělý přístup k zaměstnancům a velkou škálu benefitů, které zahrnují pomoc s ubytováním v lokaci? Co u nás budete dělat: -... zobrazit nabídku»
Technolog/Metalurg - vhodné pro absolventy
před 14 dny
Hledáte uplatnění ve firmě s lidským přístupem a super benefity, včetně ubytování v lokaci? Co u nás budete dělat: - Spolupráce na... zobrazit nabídku»
Obráběč CNC strojů, Kaplice
Kaplice
před 14 dny
Máte zkušenost s programováním CNC strojů? Pracoval/a jste již s postupovými a tahovými nástroji? Potom zašlete svůj životopis na... zobrazit nabídku»
Pracovník kontroly kvality, možno i absolventi
Kaplice
před 14 dny
Máte zkušenost s prováděním interních auditů? Dokážete analyzovat špatné výrobky a zpracovat interní reklamaci? Umíte pracovat dle... zobrazit nabídku»
Seřizovač excentrických a hydraulických lisů
Jihočeský
před 14 dny
Máte zkušenosti s hydraulickými lisy? Umíte seřizovat stroje? Nevadí Vám směnný provoz? Náplň práce: - seřizování strojů -... zobrazit nabídku»
Kvalitář pro automotive s AJ - nové projekty
Třebíč
před 14 dny
Máte zkušenosit s projektovou či dodavatelskou kvalitou? Chcete řešit nové komponenty a nové dodavatele a auditovat je? Domluvíte se anglicky... zobrazit nabídku»
Kvalitář pro nové projekty s AJ/NJ
Třebíč
před 14 dny
Domluvíte se anglicky? Chcete pracovat v rámci nových projektů v kvalitě popř. v zákaznické či dodavatelské kvalitě? Máte praxi jako... zobrazit nabídku»
Směnový mistr ve výrobě
Třebíč
před 14 dny
Pracoval/a jste již na pozici mistra či vedoucího? Chcete novou výzvu v automotive společnosti? Přečtete mail v AJ nebo NJ a zvládnete... zobrazit nabídku»
Operátor výroby Kolín, 22 783 - 24 410 Kč
Kolín
před 14 dny
OPĚT ROZJÍŽDÍME NÁBOR !!! CHCETE SOLIDNÍ VÝDĚLEK A PRAVIDELNÝ PŘÍJEM ? MÁME PRO VÁS PRACOVNÍ NABÍDKU OPERÁTORA VÝROBY V KOLÍNĚ... zobrazit nabídku»
Mistr/mistrová
Nové Město nad Metují
před 14 dny
Chtěli byste uplatnit své dosavadní zkušenosti a znalosti a stát se členem mezinárodní německé společnosti se sídlem na Náchodsku? Jste... zobrazit nabídku»
Inženýr změnového řízení
Příbram
před 14 dny
Náš významný klient působící v oblasti výroby strojní techniky hledá pro svůj expandující závod nového kolegu na pozici INŽENÝR... zobrazit nabídku»
Technolog | farmaceutický průmysl
Praha
před 14 dny
Máte zájem pracovat pro významnou farmaceutickou společnost, jste technolog a angličtina Vám nedělá problémy? Náplní práce bude: *... zobrazit nabídku»
Supervisor výroby | beroun
Beroun
před 14 dny
Hledáte zajímavou a stabilní pozici? Máte technické vzdělání a rád(a) řešíte technické problémy? Jste komunikativní a máte zkušenosti... zobrazit nabídku»
JSI absolvent VŠ a zajímáš se o kvalitu?
Příbram
před 14 dny
Náš významný klient působící v oblasti výroby strojní techniky hledá pro svůj expandující závod nového kolegu do KVALITY. Jsi... zobrazit nabídku»
Hledá se inženýr zákaznické kvality
Praha - východ
před 14 dny
Máte dlouholeté zkušenosti z oblasti zákaznické kvality a termíny jako 8D nebo PPAP Vám nejsou cizí? Máte zájem nebo již zkušenost z... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace