Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6888) - strana 127

Výroba, průmysl a energetika
Seřizovač vstřikovacích lisů
Olomoucký
minulý měsíc
Máte praxi se seřizováním lisu ve vstřikovně plastů? Baví Vás tato práce a hledáte zaměstnavatele se zajímavým výrobním programem? Pak... zobrazit nabídku»
Vedoucí úseku - strojírenství
Olomoucký
minulý měsíc
Máte praxi s řízením strojírenské výroby? Hledáte stabilní firmu se zajímavým produktem, kde byste mohla/a uplatnit své zkušenosti? Potom... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu svářečů
Olomoucký
minulý měsíc
Patříte mezi zkušené svářeče a láká vás kariérní růst? Bavilo by vás předávat své zkušenosti a starat se o tým profesionálů? Pak... zobrazit nabídku»
Zámečník - svářeč - HPP
Olomoucký
minulý měsíc
Máte praxi jako zámečník? Umíte svařovat? Hledáte nové uplatnění? Máme pro Vás příležitost zapojit se mezi dlouhodobé zaměstnance... zobrazit nabídku»
Team leader svařovny
Olomoucký
minulý měsíc
Máte vzdělání technického směru, praxi s vedením lidí a zkušenosti se svařováním? Pak nám zašlete Váš životopis a přihlaště se... zobrazit nabídku»
Elektronik - absolvent
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáte svou první práci a chtěli byste pracovat v elektrotechnice a zajímá Vás práce v kanceláři? Orientujete se v elektrotechnických... zobrazit nabídku»
Vedoucí provozu lakovny
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zkušenost s mokrým lakováním? Chcete se dále v tomto oboru rozvíjet? Hledáte nové výzvy pro váš kariérní postup? Máme pro vás... zobrazit nabídku»
CNC soustružník
Plzeňský
minulý měsíc
Hledáte stabilní zaměstnání? Jste manuálně zručný a baví Vás soustružení? Máte praxi na CNC strojích? Pak hledáme právě Vás.... zobrazit nabídku»
Mechanik - příležitost pro absolventy
Olomoucký
minulý měsíc
Jste absolventem střední školy a právě se rozhlížíte po první příležitosti práce ve strojírenství na hlavní pracovní poměr?... zobrazit nabídku»
Manažer údržby s AJ
Olomoucký
minulý měsíc
Jste člověkem se zkušenostmi s vedením údržby strojního parku výrobní firmy? Máte víceletou paxi v údržbě, že se nenecháte... zobrazit nabídku»
Operátor stroje - strojírenství
Olomoucký
minulý měsíc
Máte středoškolské technické vzdělání, zálibu ve strojírenství, orientujete se v technické dokumentaci a zvládáte měření klasickými... zobrazit nabídku»
Projektant v automatizaci
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte vystudovanou VŠ v oboru elektro se zaměřením na výkonovou elektroniku nebo automatizaci? Zajímáte se o elektromotory, pohony a PLC? Pokud... zobrazit nabídku»
Obsluha ohraňovacího lisu
Olomoucký
minulý měsíc
Je Vám blízká výroba, jste manuálně zručný/á a hledáte nové zaměstnání? Zašlete nám Váš životopis! Nadnárodní výrobní... zobrazit nabídku»
Mistr lakovny s AJ
Olomoucký
minulý měsíc
Máte zkušenosti jako vedoucí ve strojírenské výrobě s povrchovými úpravami? Rádi byste pracovali ve společnosti, kde využujete svoji... zobrazit nabídku»
Operátor lisu
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáte novou práci v Jihomoravském kraji? Máte technické vzdělání a zkušenosti v oblasti kovovýroby? Jste ochotný pracovat v... zobrazit nabídku»
Elektrikář do výroby - absolvent
Jihomoravský
minulý měsíc
Máš vzdělání v oblasti elektro? Hledáš nové výzvy a chtěl bys najít uplatnění ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí? Pak... zobrazit nabídku»
Mechanik pro měření a regulace
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste absolvent SOU/SŠ elektrotechnického zaměření a hledáte práci v oboru? Rád byste si našel dlouhodobé zaměstnání ve stabilní... zobrazit nabídku»
Elektrikář – absolvent
Plzeňský
minulý měsíc
Máš vzdělání v oboru elektro? Chceš se podílet na úspěchu jedné z největších firem na Plzeňsku? Nevadí Ti práce ve třísměnném... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr pro strojírenské projekty
Olomoucký
minulý měsíc
Pracoval jste ve strojírenství jako specialista na elektrické části strojů a přístrojů, ideálně pak větších komplexních celků a... zobrazit nabídku»
Electrical design engineer
Praha
minulý měsíc
Máte VŠ elektro a máte zkušenosti s tvorbou elektrotechnické dokumentace? Ovládáte aktivně anglický jazyk a některý z programů na... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

Před Vánoci pracovní morálka upadá. Shánějí se dárky a posílají přání

Vánoce jsou těsně za námi a představte si, že společnosti zabývající se tvorbou statistik...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace