Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6970) - strana 127

Výroba, průmysl a energetika
Specialista/Technik - břidličná
Břidličná
minulý měsíc
Hledáme specialistu/technika do výrobní společnosti. Hledáme nový talent v oblasti strojírenství. Pokud máte zájem pracovat v novém... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Kopřivnice
minulý měsíc
Hledáme akčního a kreativního kandidáta pro nové projekty. Co Vám nabízíme? kreativní práci v příjemném prostředí... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - až 19.500,- Trmice
Ústí nad Labem
minulý měsíc
* Odměna ve výši 18.000,-/měs (fix) + bonus 1.500,- (BONUS se vyplácí každý měsíc) * Příplatky (noční, víkend, svátek, přesčas) *... zobrazit nabídku»
Přípravář / rozpočtář (STAVEBNÍ firma)
Olomoucký kraj
minulý měsíc
Zajímavé finanční ohodnocení Stabilní zaměstnání Služební automobil, mobil, notebook – i na soukromé účely Možnost... zobrazit nabídku»
Brusič (ruční bruska)
Uničov
minulý měsíc
- dlouhodobá pracovní jistota ve stabilní společnosti - možnost zajistit ubytování - příspěvek na obědy zobrazit nabídku»
Komoditní nákupčí
Hodkovice nad Mohelkou / Liberec
minulý měsíc
zajímavé finanční ohodnocení různé formy odměňování a bonusy další odměňovací bonusy po ukončení zkušební doby ... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro Moravu - strojírenství
Brno
minulý měsíc
- můžete rozvíjet své obchodní schopnosti i vzdělání ve firmě, která je světovou špičkou ve svém oboru - čeká Vás motivující... zobrazit nabídku»
Práce ve výrobě - praxe není nutná!
Klášterec nad Ohří
minulý měsíc
Finanční ohodnocení FIX 15.000 + BONUSY (automatické navýšení do zkušební době) Závodní stravování - nízká cena obědů, možnost... zobrazit nabídku»
Manažer kvality
Příbram
minulý měsíc
Zázemí moderní mezinárodní společnosti Mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice Pravidelné školení a kurzy Možnost osobního... zobrazit nabídku»
Rozpočtář do zakázkové výroby Praha
Praha Východ
minulý měsíc
- Nástup dohodou dle možností kandidáta - Firemní stravování (obědy v budově za 25 Kč) - Flexibilní pracovní dobu - Příjemný a... zobrazit nabídku»
Nákladový kalkulant - vhodné i pro absolventy
Hodkovice nad Mohelkou
minulý měsíc
zázemí a perspektivu silné nadnárodní firmy dobré platové podmínky, různé bonusy a prémie možnost 13. platu týden dovolené... zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě, Prostějov, nábor z celé ČR
Olomoucký kraj
minulý měsíc
- plat 120,- až 130,- Kč/hod - ubyt,- až ování v bytech zdarma (platíte jen spotřebu el. energie a vody) zobrazit nabídku»
Specialista na programování robotů
Středočeský
minulý měsíc
Zájímáte se o robotiku, technologie a IT? Máte zkušenosti s programováním? Chcete být součástí týmu u mezinárodní automobilové... zobrazit nabídku»
Pracovník plánování
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenost s plánováním výroby a chcete tuto svou praxi dále rozvíjet v prostředí stabilní společnosti? Jste komunikativní a... zobrazit nabídku»
Inženýr pro měřící techniku
Jihomoravský
minulý měsíc
Vystudovali jste VŠ v oboru elektro a ovládáte anglický jazyk na středně pokročilé úrovni? Přístrojová technika Vás na škole bavila a... zobrazit nabídku»
Mistr ve výrobě
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte středoškolské vzdělání technického zaměření a praktické zkušenosti na vedoucí pozici ve výrobě? Jste organizačně schopný a... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte technické vzdělání a praxi na vedoucí pozici ve výrobě? Disponujete organizačními schopnostmi a jste technicky zdatní? Hledáte... zobrazit nabídku»
Elektro konstruktér s AJ
Olomoucký
minulý měsíc
Hledáte uplatnění v oblasti konstrukce silnoproudých elektrozařízení? Hledáte zaměstnavatele, který dokáže šikovného zaměstnance... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr – pro absolventy
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste čerstvým absolventem VŠ v oboru elektro a hledáte svou první práci v Brně? Zajímá Vás měřící a přístrojová technika a chtěli... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik – Plzeňsko
Plzeňský
minulý měsíc
Jste absolventem střední nebo vysoké školy elektrotechnického zaměření? Orientujete se v oblasti silnoproudé elektrotechniky a vlastníte... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace