Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7358) - strana 127

Výroba, průmysl a energetika
BOZP specialista | Praha východ
Praha - východ
před 14 dny
Pro našeho klienta, TIER 1 automotive, hledáme vhodné kandidáty na pozici: BOZP specialista. Hlavní náplní práce bude: -tvorba a aktualizace... zobrazit nabídku»
Výrobní mistr | Praha východ | automotive
Praha - východ
před 14 dny
Jste technický typ a máte zkušenosti s vedením lidí a prací v automobilovém průmyslu? Pak hledáme právě Vás! Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Hledá se inženýr zákaznické kvality
Praha - východ
před 14 dny
Máte dlouholeté zkušenosti z oblasti zákaznické kvality a termíny jako 8D nebo PPAP Vám nejsou cizí? Máte zájem nebo již zkušenost z... zobrazit nabídku»
Technolog | chemické vzdělání
Praha
před 14 dny
Jeden z největších distributorů chemických látek v ČR hledá nového kolegu do pražského týmu. Máš chemické vzdělání, hovoříš... zobrazit nabídku»
Project Engineer
Plzeň
před 14 dny
- zajímavou a odpovědnou práci v prostředí stabilní společnosti se zajištěnou budoucností - možnost získávat nové zkušenosti v... zobrazit nabídku»
Konstruktér/Designér
Holýšov
před 14 dny
- konstrukční návrhy autodílů (termostaty, komponenty AC) - optimalizace a standardizace stávajících konstrukcí - validační centrum -... zobrazit nabídku»
Seřizovač
Plzeňský kraj
před 14 dny
- zajímavé mzdové ohodnocení odpovídající vykonávané pozici, zkušenostem a schopnostem - stabilní zaměstnání u mezinárodní... zobrazit nabídku»
Vedoucí technologie montáže
Plzeň
před 14 dny
- zodpovědnou pozici v úspěšné stabilní společnosti s vizí a budoucností - moderní pracovní prostředí - možnost rozvíjet své... zobrazit nabídku»
Specialista 3D měření
Plzeň
před 14 dny
- zajímavé finanční ohodnocení - možnost podílet se na zajímavých projektech - výkonnostní prémie, náborový příspěvek, ... zobrazit nabídku»
Manažer oddělení logistiky a řízení výroby
Plzeň
před 14 dny
- práci ve stabilní společnosti - pružná pracovní doba - možnost nástupu co nejdříve - pracovní poměr na dobu určitou s vyhlídkou na... zobrazit nabídku»
Výrobní dělník – náborový bonus 7 000 Kč - Trutnov
Královéhradecký
před 14 dny
Job Description Hledáte dlouhodobou a stabilní práci? Ocenili byste bonusy až 4 700 Kč, náborový příspěvek 7 000 Kč a další benefity?... zobrazit nabídku»
Výkonný ředitel
Chomutov
před 14 dny
- práce v mladém dynamickém kolektivu - pracovní smlouvu na dobu neurčitou - bonusy/prémie - mobilní telefon - sleva na firemní... zobrazit nabídku»
Pracovník údržby strojů - elektrikář
Brno
před 14 dny
Co Vás čeká, když uspějete? 5 týdnů dovolené stravenky příspěvek na penzijní připojištění mimořádné odměny za dobře... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik - vývoj
Jihlava
před 14 dny
- využití nejmodernějších technologií - profesní a kariérní růst - podpora při relokaci či příspěvek na dojíždění - dotované... zobrazit nabídku»
Montážní pracovník
Brno
před 14 dny
Co Vás čeká, když uspějete? 5 týdnů dovolené stravenky příspěvek na penzijní připojištění mimořádné odměny za dobře... zobrazit nabídku»
Technik - elektrikář
okr. Beroun
před 14 dny
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou - malý, přátelský kolektiv - zaučení, další zvyšování kvalifikace a kariérní růst - 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Manager zákaznické kvality
Jihlava
před 14 dny
- hrazené ubytování při relokaci nebo náhrada nákladů na dojíždění - příplatek na zdraví - nejmodernější technologie a zajímavá... zobrazit nabídku»
Elektro - projektant
Praha
před 14 dny
- kurzy a školení - příspěvek na penzijní a životní připojištění - 5 týdnů dovolené - prémie a bonusy - notebook a mobilní... zobrazit nabídku»
Hardware engineer with English - Germany - Chemnitz
Chemnitz
před 14 dny
- Start by agreement - Help with an accomodation - Project in Chemnitz, Germany - Durration: long term project (1+,2+, 3+) - company with... zobrazit nabídku»
Obsluha konvenční frézky
Jablonec nad Nisou
před 14 dny
Co Vás čeká, když uspějete? Samostatná práce na zajímavých a různorodých projektech Profesní růst a spousta příležitostí pro... zobrazit nabídku»

Čtěte

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

Chcete být úspěšní? Přečtěte si 12 pravidel Steva Jobse

Výkonný ředitel společnosti Apple Steve Jobs se z nedostudovaného vysokoškoláka bez práce...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace