Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7296) - strana 130

Výroba, průmysl a energetika
Brusič – kovovýroba
Středočeský
minulý měsíc
Jste vyučen v oblasti strojírenství a máte zkušenosti jako brusič, případně soustružník nebo frézař? Orientujete se v technické... zobrazit nabídku»
Brusič – absolvent
Středočeský
minulý měsíc
Jste vyučen jako obráběč kovů, brusič nebo nástrojař? Orientujete se v technické dokumentaci a jste manuálně zručný? Nevadí Vám práce... zobrazit nabídku»
Metalurg – mistr slévárny
Olomoucký
minulý měsíc
Máte víceletou praxi v metalurgii a máte zájem o seniorní pozici s vedením týmu pracovníků na slévárně? Potom neváhejte reagovat na naši... zobrazit nabídku»
Produktový Manažer s NJ - chladírenství
České Budějovice
minulý měsíc
- Zázemí silné rostoucí společnosti - Různorodou a perspektivní práci v mezinárodním prostředí - Zajímavé mzdové... zobrazit nabídku»
Brigáda ve skladu až 95 Kč/hod
Černá za Bory
minulý měsíc
Mzda 90 Kč/hod + 0-5 Kč variabilní odměna Dvousměnný provoz, dle potřeby i možnost noční. Stravenka v hodnotě 70 Kč   Nástup... zobrazit nabídku»
Závozník - manuální pracovník , dpč, ruzyně, 120 Kč/h
Ruzyně
minulý měsíc
- DPČ - 120 Kč - nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Brigáda - Operátor výroby až 130 Kč/h
Pardubice
minulý měsíc
Mzda 120 Kč/hod +10 Kč/hod za práci o víkendu Stravenka v hodnotě 70 Kč Příspěvek na stravné   Možnost výběru úseku - operátor výroby... zobrazit nabídku»
Už žádný strach z vyhazovu Stabilní práce pro operátory
Brno
minulý měsíc
18.000,- základní mzda, po 3 měsících se navyšuje možnost kariérního růstu - dá se vydělat i 22.000! 13.plat stravenky benefity systému... zobrazit nabídku»
Získej práci, která TĚ bude bavit
Česká Třebová
minulý měsíc
Nabízíme ti: - zázemí rostoucí rodinné firmy - individuální přístup a osobností rozvoj - kariérní postup - práci v moderním... zobrazit nabídku»
Brigáda - úklid kanceláří a zázemí
Zlín
minulý měsíc
Jedná se o práci na DPČ Činnost bude probíhat DENNĚ. Pracovní doba 05:00 – 13:30 hod. (po-pá) Náplň práce: úklid kancelářských... zobrazit nabídku»
Montér balících strojů
Pilsen
minulý měsíc
Hledáte zajímavou práci? Máte zkušenost s montáží kusové výroby? Máme pro Vás pozici Montér balících strojů. Vaší náplní práce... zobrazit nabídku»
Mistr pro NC a CNC frézky
Pilsen
minulý měsíc
Popis pozice: - vedení týmu obrobny ve směnném provozu - řízení termínů dle plánu a priorit - řešení tg.odchylek a komunikace s... zobrazit nabídku»
CAD technik
Ústí nad Labem
minulý měsíc
Hledáš práci po škole? Máš technické vzdělání a ovládáš 3D AutoCAD? Pak jsi člověk, kterého hledáme! Co se od tebe bude... zobrazit nabídku»
Výrobní ředitel, České Budějovice
České Budějovice
minulý měsíc
Sháníme kandidáta na pozici Výrobní ředitel! Jste samostatná a vůdčí osobnost s výbornými organizačními schopnostmi? Máte zkušenosti s... zobrazit nabídku»
Projektový koordinátor změn
Ostrava
minulý měsíc
Máte praxi ve vývoji, technologiích či výrobě? Orientujete se v SAP, a rádi koordinujete výrobní projekty? V současné chvíli hledáme... zobrazit nabídku»
Operátor výroby s řidičským průkazem (Nošovice)
Frýdek-Místek
minulý měsíc
Máte řidičské oprávnění sk.B a nebojíte se řízení? Chcete pracovat ve výrobní společnosti - v automobilovém průmyslu? Pak nás... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - voskovač
Frýdek-Místek
minulý měsíc
Jste fyzicky zdatní a hledáte práci ve výrobě? Můžete pracovat na třísměnný provoz? Jste ochotní dojíždět za prací do... zobrazit nabídku»
Elektronik
Nový Jičín
minulý měsíc
Máte zkušenosti s novými projekty a pohybujete se ve světě elektroniky? Nyní obsazujeme pozici Elektronika, který se bude zaměřovat na nové... zobrazit nabídku»
Směnový mistr - Valašsko, 30 000 Kč
Valašské Meziříčí
minulý měsíc
Jste zkušení mistři? Máte zkušenosti s vedením lidí, dokážete je správně motivovat a řídit? Pak neváhejte a ozvěte se nám! Právě... zobrazit nabídku»
Nástrojář, až 30 000 Kč
Valašské Meziříčí
minulý měsíc
Pokud již máš dřívější zkušenosti jako Nástrojař a hledáš stabilní zaměstnání, neváhej a zareaguj nám na pozici... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace