Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7364) - strana 130

Výroba, průmysl a energetika
Truhlář, Kmenový stav
Plzeň
tento měsíc
- nástup možný IHNED - místo výkonu práce: CHOTÍKOV - nástupní mzda od 22.000 Kč (po zapracování navýšení mzdy) + zákonné... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC stroje, kmenový stav
Plzeň
tento měsíc
- nástup možný IHNED - místo výkonu práce: CHOTÍKOV - nástupní mzda od 22.000 Kč (po zapracování navýšení mzdy) + zákonné... zobrazit nabídku»
Přípravář výroby
Plzeň
tento měsíc
- zajímavé finanční ohodnocení - po zaučení možné navýšení mzdy - smlouvu na hlavní pracovní poměr - práci v nepřetržitém... zobrazit nabídku»
Manažer kvality - Znojemsko
Znojmo
tento měsíc
Máte zkušenosti z pozice senior kvality inženýr nebo manažer kvality? Domluvíte se anglicky nebo německy? Chcete se dále rozvíjet a uplatnit... zobrazit nabídku»
Montážní dělník - 3 směny
Liberec
tento měsíc
Obsazujeme pozice do výroby v průmyslové zóně SEVER v Liberci s nástupem IHNED. * zaručujeme okamžitý nástup * dlouhodobé zaměstnání *... zobrazit nabídku»
Expedient / pracovník ve skladu
Liberec
tento měsíc
Nabídka práce v expediční hale v Liberci. Práce ve skladu, užívání VZV. Náplň práce: * práce v expediční hale * čištění a balení... zobrazit nabídku»
Specialista kvality
Plzeňský
tento měsíc
Hledá se KVALITÁŘ Vyznáte se v odvětví kvality? Nastavování a zlepšování procesů týkající se kvality vám není cizí. Pak se... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
okres Litoměřice
tento měsíc
Říká se, že zákazník má vždycky pravdu. U automotive to platí dvojnásob. A my teď hledáme někoho, kdo si s tím poradí! Co Vás... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality pro nové projekty
okres Litoměřice
tento měsíc
Každý inženýr kvality ví, jak zodpovědná práce kontrola kvality je. O to důležitější je nastavit vše hned na startu nových projektů.... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality, nové projekty
Jihočeský
tento měsíc
Hledáme kandidáta/ kandidátku se zkušeností v oblasti kvality v automobilovém průmyslu, ideálně s novými projekty. Na pozici Inženýra... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby, plasty
Tábor
tento měsíc
Náš významý klient, výrobní společnost se sídlem v Plané nad Lužnicí, hledá kandidáty pozici Vedoucí výroby. Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Práce v dřevovýrobě Žďár/Nové Město, až 19 000 Kč
Žďár nad Sázavou
tento měsíc
Vyrábíme nábytek ze dřeva, ale dřeva rozhodně nehledáme! Hledáme schopné MUŽE i ŽENY do výroby. Pracujeme na dvě směny (ranní a... zobrazit nabídku»
Metrolog
Moravskoslezský
tento měsíc
Máš zkušenosti v oblasti kvality, znáš měřící přístroje a metody a alespoň základní úroveň AJ? Hledáme METROLOGA! Náplň práce:... zobrazit nabídku»
Operátor montážní linky - mošnov
Mošnov
tento měsíc
Hledáte práci ve výrobě a nevadí Vám dojíždění do Mošnova? Můžete pracovat na třísměnný provoz? Pak nám zašlete svůj... zobrazit nabídku»
Specialista dodavatelské kvality|až 35 000 Kč|
Moravskoslezský
tento měsíc
Pro našeho významného klienta, společnost působící v automobilovém průmyslu v mezinárodním měřítku, hledáme vhodné uchazeče na pozici... zobrazit nabídku»
Technik údržby | automotive | Berounsko
Beroun
tento měsíc
Mezinárodní společnost, subdodavatel do automobilového průmyslu, mezi jehož zákazníky patří ŠKODA, AUDI, RENAULT, SAAB, CHRYSLER nebo BMW,... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr | žebrák
Beroun
tento měsíc
Chcete pracovat jako procesní inženýr? Domluvíte se anglicky? Láká Vás automotive? Pak hledáme Vás!!! Na této pozici budete zodpovědni za:... zobrazit nabídku»
Industrial engineer | Berounsko | příspěvek na dojíždění
Středočeský
tento měsíc
Znáte prostředí výrobní společnosti? Máte zájem na sobě pracovat a profesně se rozvíjet? Mezinárodní společnost, subdodavatel... zobrazit nabídku»
Vedoucí ruční linky
Plzeň
tento měsíc
- přátelské a čisté pracovní prostředí - zajímavé finanční ohodnocení - 5 týdnů dovolené - výborná dopravní dostupnost - za... zobrazit nabídku»
Operátor skladu
Plzeň
tento měsíc
- přátelské a čisté pracovní prostředí - zajímavé finanční ohodnocení - výborná dopravní dostupnost - 5 týdnů dovolené - za... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace