Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7394) - strana 131

Výroba, průmysl a energetika
PLC programátor/elektromechanik
Moravskoslezský
tento měsíc
Máte zkušenosti s programováním PLC a domluvíte se anglicky? Máte vyhlášku 50, min. §6? Pokud chcete pracovat v úspěšné výrobní... zobrazit nabídku»
Specialista oddělení kontroly kvality - vhodné také pro absolventy
Frýdek - Místek
tento měsíc
Máte již zkušenosti s působením v oblasti kvality nebo jste čerstvým absolventem technického oboru? Domluvíte se anglicky? Pokud chcete... zobrazit nabídku»
Supervisor výroby | beroun
Beroun
tento měsíc
Hledáte zajímavou a stabilní pozici? Máte technické vzdělání a rád(a) řešíte technické problémy? Jste komunikativní a máte zkušenosti... zobrazit nabídku»
CAD konstruktér senior - nové vývojové centrum
Tachov
tento měsíc
- Práce v úspěšné nadnárodní společnosti - Odpovídající platové ohodnocení - Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu -... zobrazit nabídku»
CAD konstruktér junior - nové vývojové centrum
Tachov
tento měsíc
- Práce v úspěšné nadnárodní společnosti - Odpovídající platové ohodnocení - Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu -... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - lehká manuální práce
Ústecký
tento měsíc
Job Description Hledáte zaměstnání na stálý úvazek? S dobrým spojením a finančním ohodnocením na základě dobře odvedené práci?  ... zobrazit nabídku»
Technik - Elektro
Ústecký
tento měsíc
Job Description Hledáte dlouhodobé zaměstnání pouze na ranní směny? Do společnosti, sídlící v Libouchci sháníme elektrotechniky s... zobrazit nabídku»
Tooling engineer (nástrojař)
Turnov
tento měsíc
motivující platové ohodnocení stabilní zázemí stále rostoucí nadnárodní společnosti zaměstnanecké benefity dotované... zobrazit nabídku»
Seřizovač
Turnov
tento měsíc
zajímavé platové podmínky různé bonusy a prémie další bonusy po ukončení zkušební doby příspěvek na stravování 25 dní... zobrazit nabídku»
OPERÁTOR VE VÝROBĚ – Strojírenství
Brno
tento měsíc
Co Vás čeká, když uspějete? Stabilní zaměstnání v prostředí mezinárodní společnosti Možnost profesního i osobního růstu ... zobrazit nabídku»
Operátor CNC
Brno
tento měsíc
· Perspektivní zaměstnání na hlavní pracovní poměr · Dobré platové ohodnocení · Stravenky · Práce na 3 nebo 2 směnný provoz... zobrazit nabídku»
Leštič
Brno
tento měsíc
Zázemí zavedené společnosti Dobré mzdové ohodnocení, benefity Zajímavou a různorodou pracovní náplň Možnost odborného růstu ... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik automatizace
Olomoucký
tento měsíc
Máte praxi v oblasti uvádění automatizovaných systémů do provozu, či odpovídající vzdělání a zájem o tento obor? Potom hledáme právě... zobrazit nabídku»
Mechanik - příležitost pro absolventy
Olomoucký
tento měsíc
Jste absolventem střední školy a právě se rozhlížíte po první příležitosti práce ve strojírenství na hlavní pracovní poměr?... zobrazit nabídku»
Manažer údržby s AJ
Olomoucký
tento měsíc
Jste člověkem se zkušenostmi s vedením údržby strojního parku výrobní firmy? Máte víceletou paxi v údržbě, že se nenecháte... zobrazit nabídku»
Projektant v automatizaci
Jihomoravský
tento měsíc
Máte vystudovanou VŠ v oboru elektro se zaměřením na výkonovou elektroniku nebo automatizaci? Zajímáte se o elektromotory, pohony a PLC? Pokud... zobrazit nabídku»
Operátor tavírny, Brno
Brno
tento měsíc
CO NABÍZÍME? zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr odpovídající mzdové... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - Třebíčsko
Třebíč
tento měsíc
Zajímáte se o oblast kvality? Je vám obor automotive blízký? Chcete využít svých současných znalostí a dovedností? Máte zájem o... zobrazit nabídku»
Péče o zákazníky / Vedoucí kvality
Turnov
tento měsíc
zajímavé finanční ohodnocení pružnou pracovní dobu různé benefity a prémie příspěvek na stravování 25 dní... zobrazit nabídku»
Servisní technik vstupních systémů
Praha, Středočeský, Karlovarský, Liberecký
tento měsíc
- Zajímavé finanční ohodnocení (plus procenta za každý vykonaný servis) - Služební vůz - Mobilní telefon - Možnost výjezdů z místa... zobrazit nabídku»

Čtěte

Fatální chyby zaměstnanců, kteří na ně dlouho nemohou zapomenout

Chyby děláme každý, ale některé mohou být fatální. Nyní nemluvíme o chybách ve vztazích...

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace