Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (8004) - strana 131

Výroba, průmysl a energetika
FMEA specialista
Kladruby
tento měsíc
* vytváření analýzy rizik (FMEA) v programu APIS RQM * tvorba podkladů pro kontrolní plány a flow charty * úzká spolupráce s projektovým... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Holýšov
tento měsíc
KONSTRUKTÉR * konstrukční návrhy autodílů dle požadavků zákazníka * optimalizace stávajících konstrukcí * spolupráce s útvary... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Holýšov
tento měsíc
Vaším úkolem bude: *zákaznický servis ve věcech kvality *spolupráce při řízení auditů *vedení dokumentace *spolupráce s výrobním... zobrazit nabídku»
Technolog vstřikovny plastů
Holýšov
tento měsíc
* Vytváření a vedení procesní dokumentace vstřikovny a nástrojárny * Implementace prvků Štíhlé výroby (5S, Kaizen, SMED, apod.) *... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Dýšina
tento měsíc
* zpracování projektu * zpracování obchodních nabídek * komunikace a péče o zákazníky * kontrola a dohlížení nad plněním projektu *... zobrazit nabídku»
Technolog - vhodné i pro absolventy
Dýšina
tento měsíc
Naším klientem je společnost, ve které máte jistotu silného partnera. Vaše práce na pozici Technologa nebude snadná, ovšem získáte díky... zobrazit nabídku»
Plánovač materiálu
Stříbro
tento měsíc
Baví Vás plánování a komunikace? Chcete pracovat v úspěšné výrobní společnosti? Pak hledáme právě Vás! * Plánování materiálu a... zobrazit nabídku»
Technolog
Blovice
tento měsíc
* kalkulace nových výrobků, vyhledávání komponentů * tvorba technikcé dokumentace (výkresy, kusovníky, pracovní a technologické postupy) *... zobrazit nabídku»
Strojírenský dělník, děčín
Děčín
tento měsíc
Hledáte práci ve výrobě a nevadí Vám 12-ti hodinové směnny? Přijďte k nám rozšířit řady jako STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK! Co u nás... zobrazit nabídku»
Výrobní dělník za 17 351 Kč/měsíc
Teplice
tento měsíc
Sháníte práci jako výrobní dělník? Nevadí Vám dělat na směny? Chcete pracovat v blízkosti svého bydliště s dobrou dostupností... zobrazit nabídku»
Manažer kvality
Litoměřice
tento měsíc
Hledáme manažera kvality se zkušeností z chemického průmyslu. Pokud se současně i domluvíte anglicky, jste náš člověk! Co spadá do... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby, vhodné i pro absolventy
Veselí nad Lužnicí
tento měsíc
Baví Vás plánování a koordinování? Máte dobré organizační schopnosti a dokážete svou práci přizpůsobit změnám, které jsou ve... zobrazit nabídku»
Obchodně - technický zástupce s AJ
Choceň
tento měsíc
Pojďte pracovat pro výrobní společnost působící v Pardubickém kraji. Najděte si stabilní zaměstnání v oblasti výroby materiálů pro... zobrazit nabídku»
Technický koordinátor - blansko (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Hledáme technicky zaměřeného kandidáta s dobrými organizačními a komunikačními dovednostmi. Vaší hlavní pracovní nápní bude koordinace... zobrazit nabídku»
VŠ - testování a servis výrobků - elektro (27.000 - 33.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Pro dynamicky se rozvíjející společnost, která působí celosvětově v oblasti mikroelektroniky a specializovaných přístrojů ve... zobrazit nabídku»
Samostatný technik/ PLC (30.000 - 33.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Řízení a dohled nad montážemi nových výrobních linek. Komunikace s dodavatelem za účelem řádné instalace výrobních zařízení. Čeká... zobrazit nabídku»
Seřizovač do strojírenské výroby (22.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Jsme nadnárodní strojírenská firma v Brně a můžeme nabídnout zázemí a stabilitu. Neváhejte a ozvěte se nám! Vhodné i pro absolventa -... zobrazit nabídku»
Zpracovatel mražených polotovarů -ranní a odpolední směna
Děčín
tento měsíc
* Odměna 80 Kč/hod * Pohodová brigáda zobrazit nabídku»
Operátor výroby - brigáda na srpen
Ústí nad Labem
tento měsíc
* Odměna ve výši 17.100,-/měs (fix) + bonus 3.400,- (BONUS se vyplácí každý měsíc) * Příplatky (noční, víkend, svátek, přesčas) *... zobrazit nabídku»
Dělník v keramičce až 21000 Kč
Teplice
tento měsíc
- Nástupní mzda s příplatky více než 20.000,- Kč/měs - Po roce až 26.000,- Kč/měs! - Kolektivní BONUS až 4.000,- Kč/měs (!!!... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace