Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6894) - strana 131

Výroba, průmysl a energetika
Supervizor výroby / zástupce mistra
Liberec
minulý měsíc
Máte zkušenosti z výrobní společnosti? Chcete vést tým podřízených a umíte si vše dobře zorganizovat? Obsazujeme pozici: SUPERVIZOR... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality
Liberec
minulý měsíc
Jednání s dodavateli je pro Vás denním chlebem? Vyznáte se v kvalitě v automotive? Znáte nástroje kvality a normy a domluvíte se anglicky... zobrazit nabídku»
Interní auditor kvality
Liberec
minulý měsíc
Láká Vás zavádění kvalita a zavádění norem? Baví Vás auditování v automobilovém průmyslu? Znáte nástroje a metody kvality? Napiště... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality s angličtinou
Liberec
minulý měsíc
Máte pracovní zkušenosti z výroby v automobilovém průmyslu, vyznáte se v zákaznické kvalitě a mluvíte plynně anglicky? Jste komunikativní... zobrazit nabídku»
Zkušený mistr skladu a logistiky
lIBEREC
minulý měsíc
Víte jak fungují sklady a logistika v automobilovém průmyslu? Umíte si sjednat pořádek mezi svými kolegy a podřízenými? Tak pojďte k nám... zobrazit nabídku»
Dělník - ranní směna
Ostrov u Stříbra
minulý měsíc
Hledáte práci pouze na ranní směnu? Máte zkušenost ze strojírenské výroby? Máte rádi různorodou práci? Máme pro Vás nabídku pracovní... zobrazit nabídku»
Směnový mistr
Ústí nad Labem
minulý měsíc
Nevadí Vám práce na směny v nepřetržitém provozu a vyznáte se ve výrobním prostředí? K atraktivnímu zaměstanvateli v okrese Ústí nad... zobrazit nabídku»
Výrobní dělník za 17 351 Kč/měsíc
Dubí
minulý měsíc
Sháníte práci jako výrobní dělník? Nevadí Vám dělat na směny? Chcete pracovat v blízkosti svého bydliště s dobrou dostupností... zobrazit nabídku»
Výrobní dělník/operátor výroby
Ústí nad Labem
minulý měsíc
Chcete získat nebo rozšířit zkušenosti v oblasti výroby nebo logistiky? Nevadí vám práce na směny? Čtěte dál! Průběžně... zobrazit nabídku»
Specialista údržby a investic, Táborsko
Tábor
minulý měsíc
Máš zkušenost s plánováním investic, zpracováním investičních plánů a jejich realizací ve výrobní společnosti? Máš zkušenosti s... zobrazit nabídku»
Mistr údržby
Písek
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti údržby, ideálně z prostředí automotive společnosti? Nabízíme pestrost v podobě 3směnného provozu, práci v... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucího výroby, Táborsko
Tábor
minulý měsíc
Máte zkušenost z výrobní společnosti? Jste adaptibilní a chcete se školit přímo pod okem mistra závodu? Pak využijte příležitost a... zobrazit nabídku»
Technolog výroby, vhodné pro absolventy
Tábor
minulý měsíc
Máte vzdělání ve strojírenském oboru a domluvíte se bez problémů anglicky? Pak táto pozice je ideální pro Vás. Součástí Vaše práce... zobrazit nabídku»
Manažer kvality s NJ
Kolín
minulý měsíc
Pro našeho klienta mezinárodní společnost zabývající se automotive, hledáme vhodného kandidáta na pozici Manager kvality. Klíčové... zobrazit nabídku»
Mistr výroby, Novobydžovsko
Nový Bydžov
minulý měsíc
Do mezinárodní společnosti na Novobydžovsku hledáme kandidáty na pozici MISTR VÝROBY do nepřetržitého provozu!! Co Vás čeká? - vedení... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby v potravinářském průmyslu
Královéhradecký
minulý měsíc
Pro našeho klienta, výrobní závod zahraniční společnosti, hledáme schopné kandidáty, kteří povedou výrobní oddělení. Využijte tuto... zobrazit nabídku»
Technik oddělení kvality
Nové Město nad Metují
minulý měsíc
Chcete se realizovat v oblasti kvality a ovládáte německy jazyk? Pokud máte v kvalitě praxi, je to plus pro Vás, vítáme však i šikovné... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality | automotive
Středočeský
minulý měsíc
Máte zkušenosti z výrobní kvality a zájem podílet se na zajímavých projektech v automotive? Mezinárodní společnost, subdodavatel... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik - vývoj
Jihlava
minulý měsíc
- využití nejmodernějších technologií - profesní a kariérní růst - podpora při relokaci či příspěvek na dojíždění - dotované... zobrazit nabídku»
Technik - elektrikář
okr. Beroun
minulý měsíc
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou - malý, přátelský kolektiv - zaučení, další zvyšování kvalifikace a kariérní růst - 5 týdnů... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace