Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (8012) - strana 133

Výroba, průmysl a energetika
Bezpečnostní technik - junior
Jihomoravský
tento měsíc
Hledáte své první zaměstnání? Máte vzdělání v oboru bezpečnostní inženýrství? Domluvíte se anglicky? Pak jste pro nás ideální... zobrazit nabídku»
Absolvent – stáž v Německu
Pardubický
tento měsíc
Vystudoval jsi vysokou školu elektrotechnickou? Bavila tě technologie obrábění? Chceš se stát programátorem obráběcích strojů? Domluvíš... zobrazit nabídku»
PLC programátor – obrábění
Pardubický
tento měsíc
Máte SŠ, nebo VŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky? Ovládáte německý nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni a máte zkušenosti s... zobrazit nabídku»
Praktik správy budov, TZB a BOZP
Český Krumlov
tento měsíc
- zázemí mezinárodní expandující společnosti - různorodou, zajímavou a perspektivní práci - atraktivní mzdové ohodnocení - práci na... zobrazit nabídku»
Elektroprojektant junior / senior
Plzeň
tento měsíc
- zajímavou práci v mladém týmu - flexibilní pracovní dobu - možnost profesního růstu - 25 dnů dovolené a jazykové kurzy na pracovišti... zobrazit nabídku»
C# Beer Developer
Plzeň
tento měsíc
- zajímavé projekty - neformální atmosféru - Espresso a čaj během dne - kancelář v centru města - sportovní vyžití v areálu budovy... zobrazit nabídku»
Java Beer Developer
Plzeň
tento měsíc
- práci na zajímavých projektech pro přední světové výrobce - neformální atmosféru vyváženou dodržováním termínů a pravidel... zobrazit nabídku»
PLC – programátor senior pro nápojový průmysl
Plzeň
tento měsíc
- zajímavou práci v mladém týmu - flexibilní pracovní dobu - možnost profesního růstu - 25 dnů dovolené a jazykové kurzy na pracovišti... zobrazit nabídku»
Servisní technik - junior
Plzeň
tento měsíc
- zajímavou práci a možnost cestovat - flexibilní pracovní doba - profesní růst - 25 dnů dovolené - roční, čtvrtletní odměny,... zobrazit nabídku»
Hardware engineer with English - Germany - Chemnitz
Chemnitz
tento měsíc
- Start by agreement - Help with an accomodation - Project in Chemnitz, Germany - Durration: long term project (1+,2+, 3+) - company with... zobrazit nabídku»
Výrobní technolog
Český Krumlov
tento měsíc
- zázemí mezinárodní expandující společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení - možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)... zobrazit nabídku»
Technik prodejního oddělení
České Budějovice
tento měsíc
- zázemí mezinárodní expandující společnosti - různorodou a perspektivní práci - odborné zaškolení v oboru - zajímavé mzdové... zobrazit nabídku»
Konstruktér 3D
Český Krumlov
tento měsíc
- pozice je vhodná pro absolventy i zkušené uchazeče (máme více volných míst) - nabízíme tvůrčí práci v rychle rostoucí společnosti... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC/ na zaučení (22.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský, Vysočina
tento měsíc
Zajímavá práce v moderním pracovním prostředí se zaškolením. Hledáme pro obsluhu CNC soustruhu seřizovače do lokality Oslavany. Možnost... zobrazit nabídku»
Předák ve výrobě
Středočeský, Plzeňský
tento měsíc
Máte zkušenosti s vedením zaměstnanců ve výrobě? Chcete pracovat v dynamické mezinárodní společnosti, která se chová šetrně k... zobrazit nabídku»
Mechanik – chladírenská technika
Praha
tento měsíc
- zázemí mezinárodní expandující společnosti - stabilní a různorodou práci - bonus v podobě mobilního telefonu, notebooku a služebního... zobrazit nabídku»
Generální ředitel
Brno
tento měsíc
- zázemí prosperující společnosti - práci v mladém kolektivu - dobré platové ohodnocení - zajímavou a zodpovědnou práci -... zobrazit nabídku»
Máš po maturitě nebo jsi ukončil učňák? Hledáš brigádu/práci ?
Máme ji pro Tebe! - Úherce
tento měsíc
- skvělou brigádu ve skladu - flexibilní plánování směn (dny v týdnu i délku směny 4/8/12hod.) - mzdu 90Kč/hod - výkonnostní bonus... zobrazit nabídku»
Technik údržby a technického skladu - bez nutnosti AJ!
Plzeň
tento měsíc
práci v denní směně a v přátelském kolektivu vzdělávací a jazykové kurzy zdarma dotované stravování roční odměny až do... zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě Teplice - až 19.000 Kč
Teplice
tento měsíc
* Atraktivní mzda! * Ranní směna 92 Kč/hod * Odpolední 112 Kč/hod * Bonusy a další benefity!!! * Možnost napracovat si přesčas! *... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace