Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7648) - strana 134

Výroba, průmysl a energetika
Pracovník výrobního controllingu
okr. Strakonice
minulý měsíc
Zázemí mezinárodní expandující společnosti Příjemné pracovní prostředí Různorodou a perspektivní práci Možnost seberealizace a... zobrazit nabídku»
Technolog forem - lisovna plastů
Rakovník
minulý měsíc
Budete mít příležitost profesního růstu a zázemí nadnárodní společnosti spolu s balíčkem firemních benefitů: - 25 dní dovolené -... zobrazit nabídku»
Operátor Seřizovač Praha 9 čakovice
Praha
minulý měsíc
 Práci na HPP v lokalitě Praha 9 Čakovicích  Příjemné a čisté pracovní prostředí v nové hale a malém kolektivu  Stravenky 90... zobrazit nabídku»
Výrobní operátor Praha 9 Vysočany
Praha
minulý měsíc
Zajímavou práci na HPP v kmenovém stavu v lokalitě Praha 9 Vysočany Průměrnou mzdu cca 22 000 – 30 000 Kč/měs. Dotované obědy (kantýna... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - 2 směny
Liberec
minulý měsíc
- Přestup do kmene po 3 měsících - v kmenovém stavu široká škála benefitů - Směnové příplatky  - Dotované stravování v závodní... zobrazit nabídku»
BOZP a PO specialista
Znojmo
minulý měsíc
* Vaší náplní práce bude starost o bezpečnost a požární ochranu výrobní společnosti. * Firma má okolo 200 zaměstnanců ve výrobě,... zobrazit nabídku»
Čistá práce pro jemnější ruce ve šternberku
Šternberk
minulý měsíc
Hledáme manuálně zručné pracovníky/ce do výroby ve Šternberku. Náplň práce: - montáž drobných kovových komponentů - obsluha... zobrazit nabídku»
Montážní dělník ve šternberku - práce vhodná pro ženy
Šternberk
minulý měsíc
Máte zájem o fyzicky nenáročnou práci? Pak se nám ozvěte! Náplň práce: - montáž drobných kovových komponentů - obsluha strojů -... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality: 60 000 CZK
Mladá Boleslav
minulý měsíc
INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY! Předpokladem pro tuto pozici je zejména znalost prostředí automotive, nástrojů kvality a komunikativní... zobrazit nabídku»
Programátor CNC - frézař
Turnov
minulý měsíc
Na této pozici budete mít neomezené příležitosti v úspěšné výrobní společnosti jako CNC Frézař/Frézař. Kvalitně odvedenou práci... zobrazit nabídku»
Práce v dřevovýrobě Žďár/Nové Město, až 19 000 Kč
Žďár nad Sázavou
minulý měsíc
Vyrábíme nábytek ze dřeva, ale dřeva rozhodně nehledáme! Hledáme schopné MUŽE i ŽENY do výroby. Pracujeme na dvě směny (ranní a... zobrazit nabídku»
Elektrikář, vyhl.50, Svitavsko
Svitavsko
minulý měsíc
Máte zkušenosti jako elektrikář a vyhlášku č.50? Pro firmu na Svitavsku hledáme elektrikáře. Náplní práce bude: - kompletní elektro... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikovacích lisů Žďár nad Sázavou
Žďár nad Sázavou
minulý měsíc
Do rodinné firmy na Žďársku hledáme seřizovače. -seřizování a nastavování vstřikolisů -stabilizace procesních parametrů, analýza vad... zobrazit nabídku»
Dělník - dřevařství, Jihlava 18 000-20 000 Kč/měs.
Jihlava
minulý měsíc
Hledáme pracovníky pro firmu zabývající se dřevovýrobou v Jihlavě. Vyučení v oboru není nutné, stačí snaha a chuť pracovat. - brzké... zobrazit nabídku»
Operátorka/operátor ve výrobě
Žďár nad Sázavou
minulý měsíc
Hledáme OPERÁTORKY/operátory do menší rodinné firmy na Žďársku. Náplň práce: - výroba drobných plastových dílů - obsluha a kontorla... zobrazit nabídku»
Technolog chemie/farmacie, 35-50 000 Kč
Jičín
minulý měsíc
Vyznáte se v oblasti technologií ve výrobě? Jste chemik, technik nebo nejlépe obojí? Pak je to příležitost pro Vás! Práce je vhodná... zobrazit nabídku»
Technolog výroby
Kolín
minulý měsíc
Zahraniční společnost, přední výrobce chladící a klimatizační techniky, hledá posilu do svého týmu na pozici Technolog výroby Vaší... zobrazit nabídku»
Senior konstruktér | Kolínsko
Kolín
minulý měsíc
Pro zahraniční společnost, předního výrobce chladící a klimatizační techniky, hledáme uchazeče na pozici: SENIOR KONSTRUKTÉR Náplň... zobrazit nabídku»
Skladník manipulant/řidič VZV - nástup ihned
Kolín
minulý měsíc
Hledáme šikovné spolupracovníky Sháníte stabilní zaměstnání? Právě pro Vás máme zajímavou nabídku. Nepromarněte svou příležitost... zobrazit nabídku»
Seřizovač/ka
Nymburk
minulý měsíc
Výrobce plastových komponentů do automotive hledá do svého týmu odborníků zkušeného kolegu na pozici: SEŘIZOVAČ/KA NÁPLŇ PRÁCE: -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace