Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7420) - strana 134

Výroba, průmysl a energetika
Operátor CNC strojů – junior
Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský
minulý měsíc
Pro našeho klienta, který se zabývá výrobou a prodejem spojovacího a průmyslového materiálu, hledáme kandidáty na pozici Operátor CNC... zobrazit nabídku»
Obsluha stroje - ubytování zdarma či příspěvek na bydlení
Pardubice
minulý měsíc
+ docházkový a výrobní bonus + příspěvek na ubytování a cestovné 2500,-/měsíc + zajištěné ubytování zdarma + práce od PO - PÁ +... zobrazit nabídku»
Papírník/strojník – náborový příspěvek 10.000 Kč!
Litoměřice
minulý měsíc
Mzda od 20 000,- Kč Prémie, bonusy, odměny… Náborový příspěvek 10 000 Kč (po skončení zkušební doby) Příspěvky na... zobrazit nabídku»
Obráběč CNC / soustružník / frézař / brusič - ubytování zdarma
Petřvald
minulý měsíc
možnost kariérního růstu možnost práce i na turnusy ubytování ZDARMA zajištění dopravy nebo příspěvek na dopravu možnost záloh... zobrazit nabídku»
Hledáš pravidelnou práci/brigádu o víkendu? až 173,-Kč/hod
Rokycany
minulý měsíc
Operátor I. - 128Kč/hod - mzda včetně víkendových příplatků - 95Kč/hod + prémie až 5Kč/hod - příplatky - víkend 30%, noční 10%... zobrazit nabídku»
Nechcete na noční? až 19.000 Kč - Teplice
Teplice
minulý měsíc
* Atraktivní mzda! * Ranní směna 92 Kč/hod * Odpolední 112 Kč/hod * Bonusy * Příplatky za práci přesčas! * Stravenky * Čisté a... zobrazit nabídku»
Konstruktér elektro
Zlínský
minulý měsíc
Jste elektroinženýr, který hledá novou práci, kde by se mohl realizovat? Zajímají Vás elektrorozvaděče a anglický jazyk ovládáte alespoň... zobrazit nabídku»
Elektro projektant - junior
Zlínský
minulý měsíc
Máte vzdělání v oboru elektro a hledáte zajímavou pracovní příležitost, ideálně se zaměřením na elektrorozvaděče? Chcete pracovat v... zobrazit nabídku»
Skvělá příležitost práce ve výrobě za 26.000 Kč/měs.
Žebrák
minulý měsíc
– základní mzda 18.000 Kč (od 1.9. navýšení mzdy o 1000,-) – příplatky za odpolední směnu 10 Kč/hod – příplatky za noční směnu... zobrazit nabídku»
Montáž a obsluha lisu (muži i ženy) - svozy do Mošnova
Ostrava - Mošnov
minulý měsíc
- stabilní práci s přestupem do kmenového stavu (do půl roku) - zaučení a podpora týmu v době školení - rostoucí mzdové ohodnocení Ve... zobrazit nabídku»
Brigáda v tiskařské společnosti - dlouhodobě
Ostrava Hrabová
minulý měsíc
- 75 Kč/hod. - práce v čistém a klimatizovaném prostředí - příjemný kolektiv - možnost dlouhodobé spolupráce zobrazit nabídku»
Vedoucí quality manager (automotive)
okres Karviná
minulý měsíc
nadstandardní platové ohodnocení možnost dalšího rozvoje týden dovolené navíc firemní jazykové kurzy v pracovní době přátelský... zobrazit nabídku»
Výrobní pracovník/ce - otrokovice
Otrokovice
minulý měsíc
Hledáme nové pracovníky do výrobní společnosti v OTROKOVICÍCH. Nabízíme hned několik pracovních pozic na výběr. - jedná se o práci ve... zobrazit nabídku»
Konstruktér (bez nutnosti znalosti cizího jazyka)
Pilsen
minulý měsíc
V nové práci budeš: * zpracovávat a příprava výkresové dokumentace dle zadání projektanta * tvorba 3D modelů dle zadání projektanta *... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby do výrobní společnosti na Chomutovksu
Chomutov
minulý měsíc
Jste organizační typ, máte zkušenost z výrobní společnosti na pozici plánovač výroby a chcete změnu? Pokud ano neváhejte nám hend poslat... zobrazit nabídku»
Maintentance Electrician/ údržbář
Louny
minulý měsíc
pro velkou výrobní společnost v Lounech heldáme elektrikáře který bude: * udržovat stroje a zařízení pro zajištění bezporuchové... zobrazit nabídku»
Zástupce teamleadera
Lovosice
minulý měsíc
Hledáme pohodové kolegy - Zástupce Teamleaderů do zatím malé ale rozrůstající se společnosti v litoměřickém okrese. Najdeme se? Mezi... zobrazit nabídku»
Supervizor ve výrobě
Pelhřimov
minulý měsíc
Co takhle posunout kariéru ve výrobě o něco výš? Máte praxi jako mistr ve výrobní společnosti? Zajímá Vás oblast automotive? Hledáte... zobrazit nabídku»
Operátor skladu - Karviná
Karviná
minulý měsíc
Máte základní znalosti práce na PC a hledáte práci v Karviné- Máte zkušenosti ze skladu nebo z výroby- Možná je tato pracovní nabídka... zobrazit nabídku»
Obsluha výrobní linky a seřizování (21.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máme moderní výrobní závod v Brně a hledáme obsluhu na naší výrobní linku. My Vám můžeme zpříjenit práci závodním stravováním,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace