Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7048) - strana 134

Výroba, průmysl a energetika
Vedoucí technologie
okr. Nový Jičín
minulý měsíc
* zázemí stabilní výrobní společnosti * možnost seberealizace a dalšího rozvoje * jazykové kurzy a další firemní školení * další... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - Vyškov
Vyškov
minulý měsíc
Zázemí v perspektivní mezinárodní společnosti Čisté prostředí Práci s moderním technickým vybavením na projektech pro nové modely... zobrazit nabídku»
Metrolog - Technik
Kladno
minulý měsíc
- zázemí silné mezinárodní společnosti - věrnostní bonusy - příspěvky na penzijní připojištění - závodní jídelna - týden... zobrazit nabídku»
Elektronik – Olomoucký kraj
Jihomoravský, Olomoucký
minulý měsíc
Máte platnou vyhlášku 50/78 Sb. a zkušenost s údržbou, seřizováním a opravou strojů? Chcete se uplatnit jako elektronik v nadnárodní... zobrazit nabídku»
Operátor/ka - automobilová výroba 90 Kč/hod čistá mzda
Hustopeče
minulý měsíc
- Plat 85 - 90 Kč/hod netto, stravné, cestovné nebo možnost ubytování zdarma. - Práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na... zobrazit nabídku»
Projektant obchodu
Olomouc
minulý měsíc
Co v práci dostanete? - Budete mít možnost pracovat v úspěšném a příjemném kolektivu - Dostanou se k Vám odměny dle Vašich osobních jako... zobrazit nabídku»
Správce budov a technik bozp a PO
Českokrumlovsko
minulý měsíc
- Zaměstnání v mezinárodní výrobní společnosti - Motivační finanční ohodnocení - Průběžné firemní vzdělávání - Týden dovolené... zobrazit nabídku»
Operátor v čisté výrobě - hranice až 18 500 Kč
Přerov
minulý měsíc
OPERÁTOR VÝROBY HRANICE - ČISTÁ A LEHKÁ PRÁCE MŮŽETE NASTOUPIT IHNED, smlouva na HPP dlouhodobě. Pro výrobu v Hranicích, hledáme... zobrazit nabídku»
Nabíráme operátory výroby Plzeň - dvousměnný provoz
Plzeň
minulý měsíc
Hledáte uplatnění jako operátor výroby a máte zájem o dvousměnný provoz? Jste-li zruční a máte zodpovědný přístup k práci,... zobrazit nabídku»
Lean manažer
Teplice
minulý měsíc
Baví Vás neustálé zlepšování výrobních procesů a cesty do zahraničí vítáte s otevřenou náručí? Do výrobní společnosti na Teplicko... zobrazit nabídku»
Operátor vstřikolisů
Kadaň
minulý měsíc
Pro malou rodinnou firmu hledáme 2 operátory vstřikolisů, výroba plastových těsnění. Popis pozice: * nastavení a seřízení 3... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - junior
Ústí nad Labem
minulý měsíc
Pro absolventy technických oborů nabízíme: *Zajímavou a perspektivní práci u mezinárodní společnosti v lokalitě Ústí nad Labem *Využít... zobrazit nabídku»
Technik údržby
Louny
minulý měsíc
Pro výrobní závod v Lounech hledáme Technika údržby ! Vaší náplní práce bude údržba, kontrola a opravy automatických výrobních... zobrazit nabídku»
Pomocný slévárenský dělník
Vysoké Mýto
minulý měsíc
- čištění odlitků zobrazit nabídku»
Technolog, i absolventi
Trutnov
minulý měsíc
Máte zájem se stát členem týmu mezinárodní výrobní firmy v krásném prostředí Krkonoš, která si zakládá na nejmodernějších... zobrazit nabídku»
Operátor ve výrobě, od 19 000Kč,13. plat, bonusy
Brno
minulý měsíc
- základní mzda od 19 000kč - 13.plat - kvartální bonusy 4500kč - 30% příplatek za přesčas = (1500kč za přesčasovou směnu) -... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Chomutov
minulý měsíc
- profesionální kolektiv - zajímavou a různorodou práci - podporu osobního růstu a další vzdělávání - odpovídající finanční... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik automatizovaných systémů
Olomoucký
minulý měsíc
Máte praxi v oblasti uvádění automatizovaných systémů do provozu, či odpovídající vzdělání a zájem o tento obor? Potom hledáme právě... zobrazit nabídku»
Mechanik - příležitost pro absolventy
Olomoucký
minulý měsíc
Jste absolventem střední školy a právě se rozhlížíte po první příležitosti práce ve strojírenství na hlavní pracovní poměr?... zobrazit nabídku»
Manažer údržby s AJ
Olomoucký
minulý měsíc
Jste člověkem se zkušenostmi s vedením údržby strojního parku výrobní firmy? Máte víceletou paxi v údržbě, že se nenecháte... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace