Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7204) - strana 137

Výroba, průmysl a energetika
Operátor výroby, 3
Ostrov u Stříbra
minulý měsíc
- Nástupní mzdu 18 100 kč/brutto + příplatky + docházkový bonus až 3 300 kč,zdarma závodní stravování, příspěvek na dopravu zobrazit nabídku»
Supplier Quality Engineer
Plzeňsko
minulý měsíc
- Zázemí silné a stabilní společnosti - Příspěvky na stravování - Příspěvky na dopravu - Přítomnostní bonus - Dovolenou navíc zobrazit nabídku»
Lean Specialist
Plzeňsko
minulý měsíc
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti - možnost profesního růstu - příspěvky na dopravu - příspěvky na stravování ... zobrazit nabídku»
Customer Quality Engineer
Plzeňsko
minulý měsíc
- Zázemí silné a stabilní společnosti - Příspěvky na stravování - Příspěvky na dopravu - Přítomnostní bonus - Dovolenou navíc zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Příbram
minulý měsíc
Zajímavou práci v oblasti výrobního plánování Motivační mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice Možnost profesního... zobrazit nabídku»
Vedoucí štíhlé výroby
Liberecký, Středočeský
minulý měsíc
Informace o klientovi / pozici Pro strojírenskou společnost v Liberci hledáme silnou osobnost se schopností sebemotivace a jasnou orientací na... zobrazit nabídku»
Koordinátor bozp
Praha, Plzeňský, Zlínský
minulý měsíc
Informace o klientovi / pozici Mezinárodní outsourcingová společnost zajišťující všestrannou péči o bezpečnost a ochranu zdraví při... zobrazit nabídku»
Podpora logistických procesů v oblasti přípravy vozidel
Středočeský
minulý měsíc
Pracovní náplň - Kontrola odchylek stavu vozidel od stanovených kritérií běžného opotřebení - Technický popis stavu vozidla - Komunikace s... zobrazit nabídku»
Technické pozice pro Ústecký kraj
Ústecký
minulý měsíc
Job Description Kdo jsme? Jsme renomovanou personálně poradenskou společností, která v roce 2015 vyrostla rapidní rychlostí a naším cílem... zobrazit nabídku»
Nástrojař (soustružník)
Jihomoravský
minulý měsíc
Job Description Pro mezinárodní strojírenskou společnost v okrese Brno-venkov hledáme kandidáty na pozici NÁSTROJAŘ (soustružník) Co bude... zobrazit nabídku»
HR Business Partner - Kopřivnice
Moravskoslezský
minulý měsíc
Informace o klientovi / pozici Randstad byl založen v roce 1960 a dnes je druhým největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na... zobrazit nabídku»
Lean specialista - automtive
Ostrava
minulý měsíc
Do stabilní prosperující firmy hledáme zaměstnance na pozici specialisty optimalizace. Pokud se zajímáte o tuto oblast či máte zkušenosti se... zobrazit nabídku»
Mistr svařovny
Jihomoravský
minulý měsíc
Informace o klientovi / pozici Pro mezinárodní společnost se sídlem v Brně hledáme vhodné kandidáty na pozici Mistr svařovny Co bude Vaší... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality
Plzeň
minulý měsíc
- 13. plat - 5 týdnů dovolené - Příspěvky na stravování, příspěvky na dopravu - Osobní ohodnocení - Finanční odměny za věrnost... zobrazit nabídku»
Specialista montáže
Praha, Jihočeský, Královéhradecký, Pardubický,...
minulý měsíc
Informace o klientovi / pozici Nabízíme zajímavou pracovní pozici Technologa montáže pro 5. nejlepšího dodavatele v oblasti Automotive.... zobrazit nabídku»
Operátor výroby v potravinářství
Moravskoslezský
minulý měsíc
Informace o klientovi / pozici Hledáte dobrý stabilní výdělek? Nabízíme nové mzdové ohodnocení. Průměrná mzda 96 Kč na hodinu,... zobrazit nabídku»
Projektový vedoucí
Praha, Královéhradecký, Liberecký, Pardubický,...
minulý měsíc
Informace o klientovi / pozici Nabízíme zajímavou a zodpovědnou pozici Projektového manažera s možností být u řízení konkrétních... zobrazit nabídku»
Vedoucí střediska výroby (CNC)
Brno - venkov
minulý měsíc
* vedení střediska CNC strojů s cílem zefektivnit, zjednodušit i zmodernizovat postupy v celém středisku * plánování, řízení a... zobrazit nabídku»
CNC operátor
okres Most
minulý měsíc
Hledáme technicky založeného kolegu do výrobní automotive společnosti. Nejste to právě Vy? Hlavní náplní práce bude obsluha obráběcích... zobrazit nabídku»
Plně hrazené ubytování Operátor do výroby
Středočeský
minulý měsíc
Job Description Pro našeho klienta aktuálně hledáme vhodné pracovníky na pozici OPERÁTOR VÝROBY - s PLNĚ HRAZENÝM UBYTOVÁNÍM! Přidej se... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace