Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7436) - strana 137

Výroba, průmysl a energetika
Projektant obchodu
Olomouc
tento měsíc
Co v práci dostanete? - Budete mít možnost pracovat v úspěšném a příjemném kolektivu - Dostanou se k Vám odměny dle Vašich osobních jako... zobrazit nabídku»
Správce budov a technik bozp a PO
Českokrumlovsko
tento měsíc
- Zaměstnání v mezinárodní výrobní společnosti - Motivační finanční ohodnocení - Průběžné firemní vzdělávání - Týden dovolené... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Liberec
tento měsíc
- Zajímavou a různorodou práci s možností podílet se na vývoji systémů - Možnost realizace vlastních řešení, důvěru a samostatnost -... zobrazit nabídku»
Specialista údržby - senior
Liberec
tento měsíc
Pro výrobní společnost z oblasti automotive hledáme nového kolegu na pozici: SPECIALISTA ÚDRŽBY Hlavní náplní Vaší práce bude: *... zobrazit nabídku»
Produktový inženýr / Konstruktér - od 35.000 CZK
Liberec
tento měsíc
Chcete se podílet na vývoji komponentů pro automotive? Rád řešíte technické problémy a hledáte nejvhodnější řešení? Láká Vás i... zobrazit nabídku»
Technolog svařování
Plzeň - město
tento měsíc
*zpracováná výrobních postupů, určování normy spotřeby času *zpracování a kontrola dodržování technologických postupů a technické... zobrazit nabídku»
Vedoucí vývojových projektů s AJ
Třebíč
tento měsíc
Vývojové konstrukce už bylo dost? Máš chuť posunout se blíž projektům? Umíš anglicky a zvládneš koordinovat více projektů najednou? Pak... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér pro automotive - plasty
Třebíč
tento měsíc
Umíš kreslit v 3D CAD software jako je Inventor či Catia či Solidworks apod.? Domluvíš se aspoň trochu anglicky a jsi ochotný na tom... zobrazit nabídku»
Sériový technolog - montáž
Třebíč
tento měsíc
Když se Vás někdo zeptá, čím se živíte, odpovíte, že pracujete jako TECHNOLOG ve strojírenské společnosti? Máte zájem posunout se zase... zobrazit nabídku»
Pracovník ve výrobě (bohumín)
Bohumín
tento měsíc
Hledáme šikovného, pracovitého uchazeče na práci do výroby. Popis práce: - čištění trysek u strojů - příprava a výměna zásypu na... zobrazit nabídku»
Operátorka kontroly kvality (20 000 – 24 000 Kč/měs.)
Královéhradecký
tento měsíc
Job Description Příležitost právě pro Vás! Hledáme pracovnice na pozici operátorky kontroly kvality do výrobní automotive společnosti.... zobrazit nabídku»
Odborník elektrotechnik - Plzeňský kraj
Plzeňský
tento měsíc
Zázemí silné společnosti s širokou klientelou Možnost rozvoje v rámci praxe v Evropě či Asii Zajímavé finanční ohodnocení 13. plat +... zobrazit nabídku»
Montážní dělník Možnost týdenních záloh
Horní Počernice
tento měsíc
Práci na HPP v Horních Počernicích mzdu 100 Kč/hod, Stravenky v hodnotě 85 Kč/den Pracovní doba Po - Pá 7:00 - 18:00, SO 6:30-14:30... zobrazit nabídku»
Technik - vedoucí projektů
Úvaly u Prahy
tento měsíc
Práci na HPP na dobu neurčitou v Úvalech u Prahy Mzdu 40-45 000 Kč/měs. Příspěvek na penzijní/životní připojištění Dovolená 5... zobrazit nabídku»
Odborníci ve výrobě
Praha, Středočeský
tento měsíc
Pracujte ve svém oboru a dělejte profesi, kterou dobře znáte. Čeká Vás skvělý kolektiv i pracovní prostředí, zajímavá mzda, spousta... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisu (až 20.000 Kč)
Jihomoravský
před 1 měsíci
Pro naše vstřikolisy hledáme seřizovače nejlépe z okolí Břeclavi. Máme 2 směnný provoz. I na zaučení * zázemí stabilní firmy *... zobrazit nabídku»
Výroba plast. dílů – 20 000 Kč, doprava zdarma, 800 100 110
Valašské Meziříčí
před 1 měsíci
Máte chuť do práce a jste spolehliví? Chcete se uplatnit v lukrativním oboru? Chcete získat potřebnou praxi? Pak je tato práce právě pro... zobrazit nabídku»
Operátor výroby – Kopřivnice - 22 000 Kč, stravenky
Kopřivnice
před 1 měsíci
Pro našeho významného klienta působícího v automobilovém průmyslu hledáme manuálně zručné, fyzicky zdatné ženy i muže na pozici... zobrazit nabídku»
Operátor výroby–Frýdland n. O.–stravenky,16 000 Kč,2směny
Frýdlant nad Ostravicí
před 1 měsíci
Pro našeho významného klienta hledáme operátory výroby do Frýdlantu nad Ostravicí. STRAVENKY! VOLNÉ VÍKENDY! RANNÍ A ODPOLEDNÍ... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - Ostrava -20 000 Kč, příspěvek na dopravu
Ostrava
před 1 měsíci
Chcete se realizovat v odvětví automobilového průmyslu? Máte chuť do práce a jste spolehliví? Nebaví Vás pracovat na dohodu a hledáte... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace