Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7068) - strana 137

Výroba, průmysl a energetika
Elektromechanik v automotive
Olomoucký
minulý měsíc
Máte aktuálně spadeno na novou práci v oblasti elektro? Jste technicky vzdělaný, máte platnou vyhlášku min. §6 a praxi v oblasti... zobrazit nabídku»
Vedoucí strojní výroby
Olomoucký
minulý měsíc
Máte praxi s řízením výroby? Jste strojař? Máte přirozenou autoritu? Potom hledáme právě Vás! Strojírenská společnst hledá manažera... zobrazit nabídku»
Mistr pro svařovnu
Olomoucký
minulý měsíc
Znáte svařovací technologie, máte zkušenost s vedením pracovního týmu a přivítal/a byste pracovní uplatnění v perspektivní výrobní... zobrazit nabídku»
Mistr ve strojírenství
Olomoucký
minulý měsíc
Máte zkušenost s vedením týmu lidí a rád byste se uplatnil jako mistr ve strojírenské výrobě? Pak na nic nečekejte a zašlete nám Váš... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC lisu
Olomoucký
minulý měsíc
Jste technický typ a máte zkušenosti s obsluhou CNC strojů? Potom neváhejte reagovat a tuto pracovní nabídku. SEŘIZOVAČ CNC LISU... zobrazit nabídku»
Operátor CNC frézky
Olomoucký
minulý měsíc
Máte středoškolské vzdělání technického zaměření a víceletou zkušenost s obsluhou CNC strojů v oboru obrábění? Vyznáte se v... zobrazit nabídku»
Projektant elektro
Olomoucký
minulý měsíc
Máte elektrotechnické vzdělání a praxi v projektování strojů nebo automatizovaných linek řízených PLC? Zajímáte se aktuálně o... zobrazit nabídku»
Cad/cam specialista
Olomoucký
minulý měsíc
Chcete se z výroby jako CNC programátor posunout do kanceláře přímo k řešení technologie v CAD/CAM prostředí či máte přímo v tomto... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikovacích lisů
Olomoucký
minulý měsíc
Máte praxi se seřizováním lisu ve vstřikovně plastů? Baví Vás tato práce a hledáte zaměstnavatele se zajímavým výrobním programem? Pak... zobrazit nabídku»
Vedoucí úseku - strojírenství
Olomoucký
minulý měsíc
Máte praxi s řízením strojírenské výroby? Hledáte stabilní firmu se zajímavým produktem, kde byste mohla/a uplatnit své zkušenosti? Potom... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu svářečů
Olomoucký
minulý měsíc
Patříte mezi zkušené svářeče a láká vás kariérní růst? Bavilo by vás předávat své zkušenosti a starat se o tým profesionálů? Pak... zobrazit nabídku»
Zámečník - svářeč - HPP
Olomoucký
minulý měsíc
Máte praxi jako zámečník? Umíte svařovat? Hledáte nové uplatnění? Máme pro Vás příležitost zapojit se mezi dlouhodobé zaměstnance... zobrazit nabídku»
Team leader svařovny
Olomoucký
minulý měsíc
Máte vzdělání technického směru, praxi s vedením lidí a zkušenosti se svařováním? Pak nám zašlete Váš životopis a přihlaště se... zobrazit nabídku»
Elektronik - absolvent
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáte svou první práci a chtěli byste pracovat v elektrotechnice a zajímá Vás práce v kanceláři? Orientujete se v elektrotechnických... zobrazit nabídku»
Vedoucí provozu lakovny
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zkušenost s mokrým lakováním? Chcete se dále v tomto oboru rozvíjet? Hledáte nové výzvy pro váš kariérní postup? Máme pro vás... zobrazit nabídku»
CNC soustružník
Plzeňský
minulý měsíc
Hledáte stabilní zaměstnání? Jste manuálně zručný a baví Vás soustružení? Máte praxi na CNC strojích? Pak hledáme právě Vás.... zobrazit nabídku»
Operátor stroje - strojírenství
Olomoucký
minulý měsíc
Máte středoškolské technické vzdělání, zálibu ve strojírenství, orientujete se v technické dokumentaci a zvládáte měření klasickými... zobrazit nabídku»
Obsluha ohraňovacího lisu
Olomoucký
minulý měsíc
Je Vám blízká výroba, jste manuálně zručný/á a hledáte nové zaměstnání? Zašlete nám Váš životopis! Nadnárodní výrobní... zobrazit nabídku»
Zpracovatel papíru HPP (až 83,- Kč/hod + příplatky) děčín
Děčín (Boletice)
minulý měsíc
Práce na HPP, dlouhodobé a stabilní zaměstnání Odměna ve výši 65 - 83,- Kč/hod Zaučení na vyšší pozici v vyšším ohodnocením (91 -... zobrazit nabídku»
Manipulant logistiky od 91 Kč/hod. (Liberec)
Liberec
minulý měsíc
mzdové ohodnocení (od 91 Kč/hod.) systém zaměstnaneckých benefitů možnost osobního rozvoje nástup možný IHNED zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace