Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7180) - strana 138

Výroba, průmysl a energetika
Manažer nákupu
Jihomoravský
minulý měsíc
* možnost podílet se na rozjezdu nového projektu * podílet se na nastavení procesů * možnost karierního růstu v rámci společnosti *... zobrazit nabídku»
Customer quality engineer
Plzeňsko
minulý měsíc
- zázemí mezinárodní stabilní společnosti - systematické odborné a jazykové vzdělávání v rámci společnosti - pracovní doba 7,5... zobrazit nabídku»
Procesní/Výrobní inženýr
okres Trutnov
minulý měsíc
- nejen moderní prostředí, ale také lidský přístup a profesionalitu - platová výše záleží na Vašich zkušenostech - firemní benefity... zobrazit nabídku»
Operátor montáže Ostrava – 23 000 Kč – nástup ihned
Ostrava
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta působícího v automobilovém průmyslu hledáme manuálně zručné, fyzicky zdatné a zkušené kandidáty.... zobrazit nabídku»
Operátor finální úpravy – 23 000 Kč – nástup ihned
Ostrava
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta působícího v automobilovém průmyslu hledáme manuálně zručné, fyzicky zdatné a zkušené kandidáty.... zobrazit nabídku»
Nové zaměstnání = nové možnosti
Ústecký
minulý měsíc
Informace o klientovi / pozici Pro jednoho z předních výrobců plastových, polyuretanových a pryžových komponentů do automobilů, které... zobrazit nabídku»
Specialista technického a investičního nákupu (-ahj-)
okr. Jihlava
minulý měsíc
- prostředí stabilní a rozvíjející se společnosti s nadnárodní působností - odborný profesní rozvoj - práci v profesionálním... zobrazit nabídku»
Vedoucí údržby
Brno
minulý měsíc
* Přátelské pracovní prostředí * Odpovídající platové ohodnocení * Mimořádná odměna až do výše 13.platu * 6 dní dovolené navíc... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisů
Klášterec nad Ohří
minulý měsíc
* Organizování směn (cca 6-8 lidí), * montáž a selekce dílů, * dohled nad materiálovým zásobováním, * organizování a dohled na... zobrazit nabídku»
Elektro projektant (slaboproud)
Pardubice
minulý měsíc
- Zázemí české a prosperující společnosti - Odpovídající platové ohodnocení - Příjemné prostředí a přátelský kolektiv -... zobrazit nabídku»
Zámečník, autoklempíř
Přelouč
minulý měsíc
100 Kč/hod + úkolová složka mzdy 0-50Kč/hod dle plnění norem + odměna až 2000 Kč/měsíc práce v jednosměnném provozu pracovní doba... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisu
Olomouc
minulý měsíc
Pro významnou nadnárodní společnost nedaleko Olomouce hledáme kandidáty na pozici: SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU Náplň práce: - seřizování... zobrazit nabídku»
Mistr údržby - Revizní technik
Liberecko/Turnovsko
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vedením týmu v prostředí automobilového průmyslu a osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb.§8? Nebojíte se každodenních... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality - výfuky
Liberecko
minulý měsíc
Láká Vás kvalita v automobilovém průmyslu, nebo s ní již máte zkušenosti? Vyznáte se ve výkresové dokumentaci? Líbí se Vám práce v... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Liberecko
minulý měsíc
Vyznáte se v kvalitě? Domluvíte se anglicky? Láká Vás prostředí automobilového průmyslu, nebo s ním již máte zkušenosti? Pak nám... zobrazit nabídku»
Interní Auditor | kvalita
Liberec
minulý měsíc
ISO 9001, ISO TS 16 949, ISO TS 14 001, ISO TS 18 001.... Všechny tyto normy znáte? Hovoříte anglicky a máte praxi jako auditor kvality v... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality
Liberec
minulý měsíc
Vyznáte se v kvalitě v oblasti automobilového průmyslu? Láká Vás komunikace s dodavateli? Chcete používat denně angličtinu? Hledáme... zobrazit nabídku»
Technický konzultant - lakování
Kvasiny
minulý měsíc
Jste technický typ s citem pro detail? Máte zkušenosti s lakováním? Nebojíte se potýkat s problémy ve výrobě, navrhovat jejich řešení a... zobrazit nabídku»
Technolog – procesní inženýr (junior)
Mnichovo Hradiště
minulý měsíc
Láká Vás výrobní prostředí automobilového průmyslu? Chcete získat zkušenosti technologa? Umíte číst technické výkresy anglicky nebo... zobrazit nabídku»
Specialista bozp, 35 000 Kč
Semily
minulý měsíc
Hledáte práci na Semilsku? My zase hledáme praktiky na agendu BOZP. Pojďme to dát dohromady! Naším klientem je mezinárodní výrobní... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace