Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7422) - strana 139

Výroba, průmysl a energetika
Práce ve výrobě Teplice - až 19.000 Kč - bez nočních směn!
Teplice
minulý měsíc
- Atraktivní mzda! - Ranní směna 92 Kč/hod - Odpolední směna 112 Kč/hod - Měsíční bonus dle pracovních výsledků - Možnost... zobrazit nabídku»
Elektrikář i bez vyhlášky - od 20000Kč v čistém
Plzeň
minulý měsíc
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - práce na dvě až tři směny (8h) - nástupní mzda od 140kč/h v čistém - dobrá... zobrazit nabídku»
Kontrolor vstupní kvality
Horní Počernice
minulý měsíc
Nabízíme: - motivující finanční ohodnocení - HPP na dobu neurčitou - 5 týdnů dovolené - pracovní obuv a oblečení - občerstvení na... zobrazit nabídku»
Seřizovač / elektromechanik Písek, nástup ihned 20 - 25.000 Kč/měs.
Písek
minulý měsíc
- mzda 20 - 26.000 Kč/měs. - stravenky, podnikové stravování - 25 dní dovolené - příplatky za práci o víkendu 100 % - měsíční odměny,... zobrazit nabídku»
Práce v Bělotíně - bereme muže i ženy
Bělotín
minulý měsíc
Hledáme pracovicté zaměstnance do výroby Ozvěte se nám! Práce vhodná pro muže i ženy! náplň práce: - jednoduchá obsluha lisů -... zobrazit nabídku»
Dlouhodobá brigáda - montáže spotřebičů
Hlubočky
minulý měsíc
Myslíte si, že jste manuálně zručný? Vyhovuje Vám práce na 2 směny? Pak neváhejte využít tuto příležitost! Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Montážní dělník v Prostějově
Prostějov
minulý měsíc
Hledáte stabilní zaměstnání? Jste ochotní pracovat na 3 směny? Pak pro Vás máme zajímavou práci! Náplní Vaší práce bude: -... zobrazit nabídku»
Operátor výroby v Bělotíně
Bělotín
minulý měsíc
Hledáte dlouhodobé zaměstnání? Nevadí Vám tři směny? Ozvěte se nám! Práce vhodná pro muže i ženy! náplň práce: - jednoduchá... zobrazit nabídku»
Operátor na balící lince v Olomouci
Olomouc
minulý měsíc
Hledáte fyzicky nenáročnou práci? Nevadí Vám tři směny? Pak jste náš člověk! Náplň práce: - balení a manipulace s potravinářským... zobrazit nabídku»
Plánovač/ka výroby
Bor
minulý měsíc
Máte zkušenosti z výrobních společnosti z oddělení plánování? My zrovna někoho takového hledáme. Pošlete nám svůj životopis! Vaším... zobrazit nabídku»
Koordinátor výroby a procesů, Českokrumlovsko
Český Krumlov
minulý měsíc
Máte zkušenosti z výrobní společnosti a zabýváte se procesy ve výrobě? Pak jste právě narazili na životní šanci stát se novým členem... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby, Českokrumlovsko
Český Krumlov
minulý měsíc
Potřebujete změnu a rádi byste se zapojili do týmu mezinárodní společnosti, která je světovým výrobcem svařovací techniky? Obsahují... zobrazit nabídku»
Konstruktér - automotive
Třebíč
minulý měsíc
Umíte kreslit ve 2D i 3D CAD software jako je Inventor či Catia či Solidworks apod.? Domluvíte se alespoň trochu anglicky a jsi ochotný na tom... zobrazit nabídku»
Práce v dřevovýrobě Žďár/Nové Město, až 19 000 Kč
Žďár nad Sázavou
minulý měsíc
Vyrábíme nábytek ze dřeva, ale dřeva rozhodně nehledáme! Hledáme schopné MUŽE i ŽENY do výroby. Pracujeme na dvě směny (ranní a... zobrazit nabídku»
Specialista plánování (30.000 - 40.000 Kč)
Vysočina
minulý měsíc
Láká vás práce v mezinárodním týmu, poznávat nové lidi a pracovat s nejmodernějšími technologiemi, které veřejnost ještě nezná, v... zobrazit nabídku»
Konstruktér - Project Manager s NJ (30.000 - 40.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Komunikujete v němčině na středně pokročilé úrovni a oblast strojírenství je Vaší zálibou, vášní a oblastí, kterou se chcete každým... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér -vývojář (35.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste zapálený technik se zkušenostmi v konstrukci ve výrobní firmě? Hledáte pracovní místo ve stabilní společnosti, která nabízí také... zobrazit nabídku»
PLC programátor - junior (3.000 - 40.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Znáte dobře některá z programovacích PLC prostředí a měli jste možnost s nimi pracovat během studií nebo v praxi? Jste houževnatí,... zobrazit nabídku»
Montér pro strojní zařízení (26.000 - 29.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti jako montér a vyznáte se ve výkresové dokumentaci? Máte zájem pracovat ve stabilní společnosti ve městě Brně, v... zobrazit nabídku»
Konstruktér v SolidWorks (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte vzdělání technického směru a praxi alespoň jeden rok na pozici Konstruktér? Vlastníte řidičský průkaz a a máte komunikativní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace