Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7348) - strana 14

Výroba, průmysl a energetika
Technolog s praxí pro montážní závod (30.000 - 40.000 Kč)
Olomoucký
včera
Působíte na pozici technologa a máte zkušenosti také s montážemi výrobků, strojů či jiných strojních zařízení? Orientujetese dobře... zobrazit nabídku»
Pomocný konstruktér - absolventi, hlaste se (25.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
včera
Jste absolventem školy v oblasti strojírenství? Domluvíte se prokazatelně cizím jazykem a technologie v rámci kreslení pro Vás nejsou... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér s praxí (30.000 - 40.000 Kč)
Olomoucký
včera
Jste konstruktér s praxí a oblast strojírenství je Vaším velkým koníčkem? Baví Vás 3D konstrukce a hledáte stabilního perspektivního... zobrazit nabídku»
Montážní dělník - pouze 2-směnný provoz
Olomouc
včera
Nabídka - Již od nástupu mzda 99,13 – 104,13 Kč/hod + příplatky !!! = až 16.500 Kč/měsíčně - možná práce v soboty = + až 800 Kč... zobrazit nabídku»
Technik údržby elektro
Louny
včera
- perspektivní práce s příležitostí k seberealizaci a profesnímu růstu - jazykové a odborné kurzy - 25 dní dovolené - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Technolog (junior i senior)
Plzeň
včera
- zajímavá práce s možností profesního a odborného růstu - jednosměnný provoz - možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti - moderní... zobrazit nabídku»
Konstruktér - design engineer
Plzeň
včera
- zajímavou práci s možností profesního a odborného růstu - možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti - moderní pracovní prostředí,... zobrazit nabídku»
Mechanik pro obráběcí stroje (m/ž)
Drážďany
včera
- příplatky (za noční směny, za práci o víkendech a ve státní svátky) - Vánoční a dovolenkový bonus - od 22 dnů dovolené - osobní... zobrazit nabídku»
Servisní technik (m/ž)
Drážďany
včera
- příplatky (za noční směny, za práci o víkendech a ve státní svátky) - Vánoční a dovolenkový bonus - od 22 dnů dovolené - osobní... zobrazit nabídku»
Betriebselektriker/in / Provozní elektrikář (m/ž)
Dresden
včera
Wir bieten / Nabízíme: Gehalt ab 12 Euro pro Stunde / plat od 12 eur za hodinu Nacht-, Wochenend- und Feiertagszuschläge / příplatky za... zobrazit nabídku»
Obsluha výrobních zařízení (m/ž)
Drážďany
včera
- příplatky (za noční směny, za práci o víkendech a ve státní svátky) - Vánoční a dovolenkový bonus - od 22 dnů dovolené - osobní... zobrazit nabídku»
Skladník
Jihomoravský
včera
Pracovní náplň Jste zručný člověk, který se neštítí manuální práce? Chcete mít na starost obsluhu vysokozdvižného vozíku? Profil... zobrazit nabídku»
Projektový vedoucí
Středočeský
včera
Informace o klientovi / pozici Nabízíme zajímavou a zodpovědnou pozici Projektového manažera s možností být u řízení konkrétních... zobrazit nabídku»
Specialista odprodeje vozidel - Remarketing specialista
Praha
včera
Informace o pozici Zajímáte se o automobily? Máte příjemný projev a jste komunikativní? Nechybí Vám technický přehled ohledně... zobrazit nabídku»
Práce/brigáda ve výrobě - 95Kč/h - Krupka
Krupka
včera
- dlouhodobou brigádu - mzda - 95Kč/h - nástup ihned - volbu směn zobrazit nabídku»
Asistent/ka engineeringu
okres Teplice
včera
- Dobré finanční ohodnocení - 5 týdnů dovolené - Individuální jazykové kurzy - Stravenky - Kariérní růst zobrazit nabídku»
Operátor výroby! Prostějov - vhodné i pro ženy
Prostějov
včera
- příplatky + prémiové složky za docházku a podobně - stabilitu a zázemí společnosti - firemní stravování zobrazit nabídku»
Programátor CNC stroje
okr. Uherské Hradiště
včera
* zajímavé finanční ohodnocení * práce pouze na ranní směnu * menší pracovní kolektiv plný mladých lidí * firemní benefity (... zobrazit nabídku»
Mistr výrobního střediska
okr. Nový Jičín
včera
* zajímavá práce v nadnárodní společnosti * motivující finanční ohodnocení * možnost profesního růstu a vzdělávání (odborné i... zobrazit nabídku»
Údržbář
Ústecký
včera
* mzdu dle dosavadních zkušeností a schopností * nástup do kmenového stavu * dotované závodní stravování * roční bonus * dny... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace