Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7664) - strana 14

Výroba, průmysl a energetika
Operátor výroby (Z19856)
Třinec
včera
Zahraniční společnost VESUVIUS ČESKÁ REPUBLIKA, a. s., se sídlem v Třinci, patří k celosvětové síti výrobních závodů nadnárodní... zobrazit nabídku»
Dělník v plastikářské výrobě (Z19855)
Plzeň
včera
Plzeňské dílo, v.d., obsazuje pracovní pozice Dělník v plastikářské výrobě pro pracoviště v Plzni. Náplň práce: kontrola,... zobrazit nabídku»
Manažer údržby s AJ – Louny
Louny
včera
Zázemí stabilní, nadnárodní společnosti Smlouva na dobu neurčitou 25 dní dovolené Čtvrtletní bonus za docházku bez absencí ... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Malenovice
včera
Pro našeho klienta, dceřinou firmu zahraniční společnosti vyrábějící stavební techniku a zařízení pro výrobu suchých směsí, hledáme... zobrazit nabídku»
Technická podpora výroby
Liberec
včera
Práci na HPP s možností na dobu neurčitou Služební telefon i k soukromým účelům Kompletní zaškolení a podporu Možnost karierního... zobrazit nabídku»
Mechanik chemické předúpravy
Jablonec nad Nisou
včera
Práci na HPP s možností na dobu neurčitou Kompletní zaškolení a podporu Možnost karierního růstu Možnost založení a vedení účtu... zobrazit nabídku»
Seřizovač strojních zařízení
Liberec
včera
Zázemí české společnosti Práci ve stabilním mladém kolektivu Smlouvu na dobu neurčitou Zajímavé finanční ohodnocení Bonusy a prémie... zobrazit nabídku»
Operátor jednoúčelových strojů a robotického centra
Liberec
včera
Silné zázemí v rozvíjející se české společnosti s výrobními prostory v Liberci Smlouvu na dobu neurčitou Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Mechanik – 1 směnný provoz Hranice na Moravě
Hranice na Moravě
včera
- stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr - platové ohodnocení dle zkušeností s možností platového růstu - možnost karierního... zobrazit nabídku»
Elektromechanik 1 směnný provoz Hranice na Moravě
Hranice na Moravě
včera
- stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr - platové ohodnocení dle zkušeností s možností platového růstu - možnost karierního... zobrazit nabídku»
Montážní operátor - 19 000,- Kč + stravenky
Jablonec nad Nisou
včera
- srovnatelné podmínky s kmenovými zaměstnanci - benefitní program = neomezený mobilní tarif za 170 Kč - měsíční mzda 16 500– 18 500... zobrazit nabídku»
Výrobní dělník - 20 000 - 23 000,- Kč + ubytování
Liberec
včera
- měsíční výdělek 19 560,- Kč od nástupu, od 7 měsíce 22 360,- Kč - neomezený mobinlí tarif za 170 Kč - ubytování ZDARMA -... zobrazit nabídku»
Výrobní děník - ženy/muži/páry - 21 500,- Kč + stravenky
Jablonec nad Nisou
včera
- jednoduchou a nenáročnou práci - mzda: 104 - 121 Kč/hod ve zkušební době - po zkušební době navýšení až o 18 Kč/hod - možnost... zobrazit nabídku»
Výrobní dělník /Matador/ - 22 000,- Kč + stravenky
Liberec
včera
- mzdové ohodnocení 19.000,–Kč - mimořádný přesčasový bonus 1.000,–Kč - příspěvek na stravné ve výši 1.000,–Kč - ubytování... zobrazit nabídku»
Výrobní dělník - dvě směny - 19 000,- Kč + ubytování zdarma
Liberec
včera
- měsíční mzda 17 500 - 19 000,- Kč - ubytování ZDARMA - neomezený mobilní tarif - srovnatelné podmínky s kmenovými zaměstnanci -... zobrazit nabídku»
Dvanáctky! Operátor/ka výroby Automotive - 21 000,- Kč
Liberec
včera
- lehkou a nenáročnou práci - měsíční výdělek na třísměnném provozu 18 300,- Kč od nástupu, po zkušební době 18 800,- Kč -... zobrazit nabídku»
Výrobní dělník /TRW/ - 25 000,- Kč + zajímavý finanční bonus
Jablonec nad Nisou
včera
- výroba a montáž brzdových systémů - zakládání výrobků do stroje - obsluha stroje zobrazit nabídku»
Montážní dělník kabelových svazků
Kopřivnice
včera
Pro našeho klienta, společnost působící v automotive, hledáme vhodné kandidáty/tky Vaše náplň práce  montáž kabelových... zobrazit nabídku»
Manipulační dělník - VZV
průmyslový park Kopřivnice
včera
Pro našeho klienta, společnost působící v automotive, hledáme vhodného kandidáta/tku Vaše náplň práce  zajištění pohybu materiálu ve... zobrazit nabídku»
Zámečník
Deggendorf, Německo
včera
Německá pracovní smlouva na dobu neurčitou včetně německého pojištění. Pravidelná výplata mzdy včetně možnosti záloh. ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace