Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7200) - strana 140

Výroba, průmysl a energetika
Elektromontér - silnoproud
Jihomoravský
minulý měsíc
Vystudoval/a jste SOU/SŠ se zaměřením na elektro a máte platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 6? Hledáte si novou, různorodou práci a nevadí... zobrazit nabídku»
Elektromontér - junior
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte vzdělání zaměřené na elektro a platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. min. § 5? Zajímají Vás práce v oblasti silnoproudu a nevadí Vám... zobrazit nabídku»
Frézař - zakázková výroba
Královéhradecký
minulý měsíc
Jste vyučen v oboru obrábění na klasických frézách, nebo máte v této oblasti praxi? Orientujete se v technické dokumentaci? Chcete mít... zobrazit nabídku»
Soustružník - jednosměnný provoz
Královéhradecký
minulý měsíc
Máte zkušenosti s prací na soustruhu? Orientujete se v technické dokumentaci a chcete čelit zajímavé výzvě u společnosti s kusovou... zobrazit nabídku»
Odborník elektrotechnik - Plzeňský kraj
Plzeňský
minulý měsíc
Zázemí silné společnosti s širokou klientelou Možnost rozvoje v rámci praxe v Evropě či Asii Zajímavé finanční ohodnocení 13. plat +... zobrazit nabídku»
CAD konstruktér junior
Turnov
minulý měsíc
Baví Vás konstrukce? Pracujete v CAD? Domluvíte se anglicky, nebo německy? Pak pro Vás máme pozici CAD KONSTRUKTÉR JUNIOR! Vhodné i pro... zobrazit nabídku»
Procesní technolog - Junior
Mírová pod Kozákovem
minulý měsíc
Chcete získat praxi v automobilovém průmyslu? Baví Vás hledat nová řešení ve výrobě? Domluvíte se anglicky nebo německy? Obsazujeme... zobrazit nabídku»
Manažer kvality - nadstandardní ohodnocení
Plzeň - sever
minulý měsíc
Máte zkušenosti jako manažer kvality? Máte zkušenosti z automotive? Chcete pracovat jako manažer kvality u jednoho z předních hráčů na... zobrazit nabídku»
Manažer BOZP
Teplice
minulý měsíc
Chápete, jak je důležité dodržování BOZP ve výrobním závodě ? Máte v této oblasti praxi ? Domluvíte se anglicky ? V tom případě... zobrazit nabídku»
Mistr ve výrobním závodě
Teplice
minulý měsíc
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici MISTR VÝROBY: Vaší nápní práce bude: - řízení činností... zobrazit nabídku»
Seřizovač
Teplice
minulý měsíc
Pro rozšiřující se závod v Teplicích hledáme Seřizovače ! Pro nezkušené plánované zaškolení 2 - 4 měsíce v zahraničí ! Vaší... zobrazit nabídku»
Nástrojař
Teplice
minulý měsíc
Obsazujeme pozici Nástrojaře ! Pracovník na této pozici: odpovídá za servis, přípravu a údržbu lisovacích nástrojů k výrobě - opravy a... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality / lean specialista, i pro absolventy
Jičín
minulý měsíc
Máte SŠ technického směru a zkušenosti v oblasti zeštíhlování výroby, případně VŠ a krátkodobou praxi v oboru? Rozumíte si s... zobrazit nabídku»
Směnový mistr - Shift Leader
Přerov
minulý měsíc
- důležitou řídící pozici v rámci výrobního úseku - práci pro úspěšnou společnost, která se zajímá o své zaměstnance - ... zobrazit nabídku»
CNC soustružník
Ústeckoorlicko
minulý měsíc
- možnost přesčasové práce - roční prémie 15 000 Kč - dotované stravování a další výhody - možnost ubytování zobrazit nabídku»
Mistr výroby oken
Brněnsko
minulý měsíc
- dlouhodobá perspektiva uplatnění zobrazit nabídku»
Doprava zdarma, nástupní plat 21.000,-Kč/měsíc - práce ve výrobě
Klášterec nad Ohří
minulý měsíc
Nechcete se do práce trmácet 2 hodiny ? Tak v tom případě je pro vás tato nabídka ideální. Garantujeme vám zajištěnou dopravu do... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektu v elektrotechnice
Pardubický
minulý měsíc
Máte dokončené minimálně středoškolské vzdělání a zkušenosti s řízením projektů ve výrobní společnosti? Jste schopný se domluvit... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby s AJ
Pardubický
minulý měsíc
Jste rozený strojař a máte několikaletou praxi na pozici vedoucího výroby? Nemáte problém domluvit se anglicky a hledáte ve svém životě... zobrazit nabídku»
Vývojář elektro - vhodné pro absolventy
Královéhradecký
minulý měsíc
Baví Vás vývoj firmware? Domluvíte se anglicky nebo německy? Chcete pracovat s moderními technologiemi? Hledáte stabilního a perspektivního... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace