Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7418) - strana 140

Výroba, průmysl a energetika
---super nabídka - práce ve výrobě až 22.350 Kč + zákonné příplatky---...
Klášterec nad Ohří
tento měsíc
- zajímavou mzdu: 16.000 Kč základ + až 2.850 Kč pohyblivá složka + 500 Kč příspěvek na dopravu +1.000-2.000 Kč příplatek za... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality - 45000,- Kč
Liberec
tento měsíc
Znáte prostředí automotive, oblast dodavatelské, kvality, její nástroje (8D REPORTY, APQP, FMEA, PPAP atd.), jste komunikativní osobnost a jste... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr v automotive | vhodné i pro absolventy | TOP mzda & benefit...
Uherské Hradiště
tento měsíc
Hledáme absolventy technických oborů i ostřílené procesní specialisty na pozici PROCESNÍ INŽENÝR! Staňte se členem mezinárodní... zobrazit nabídku»
Lídr preventivní údržby
Havraň
tento měsíc
Máte zkušenosti z výrobní společnosti a z oblasti údržby? S vedením lidí máte také zkušenosti? Pokud jste si odpověděli vždy ano, pak... zobrazit nabídku»
Montážní dělník v Jihlavě + Náborový příspěvek 30 000 Kč
Jihlava
tento měsíc
BEZKONKURENČNÍ VÝPLATA dělníka v regionu za poctivou práci? Pojďte pracovat do Bosche na pozici MONTÁŽNÍ DĚLNÍK! Nástupní plat dělníka... zobrazit nabídku»
Operátor dokončovacích prací
Choceň
tento měsíc
Pojďte pracovat pro českou výrobní společnost působící v oblasti chemického průmyslu. Najděte si stabilní zaměstnání a podílejte se... zobrazit nabídku»
Manažer kvality, 60-90 000Kč
Ostrava
tento měsíc
Máte rádi dobře odváděnou práci? Chcete vidět za sebou výsledek? Máte zkušenosti s kvalitou a chce se stát členem TOP managementu? No tak... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality
Beroun
tento měsíc
Hledáte zajímavou a stabilní pozici? Máte technické vzdělání a rád(a) řešíte technické problémy? Jste komunikativní? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Servisní inženýr - jednoúčelové stroje
Praha
tento měsíc
Máte zkušenosti v servisu výrobních linek, nebo jednoúčelových strojů? Hledáte uplatnění ve stabilní společnosti? Na této pozici... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality | slaný
Kladno
tento měsíc
Výrobní společnost v okolí kladenska hledá do výroby kandidáta na pozici KONTROLOR KVALITY Budete zodpovědný za: - vizuální kontrolu z... zobrazit nabídku»
Area Sales Manager /Chemical Engineering
Praha
tento měsíc
Do you have a business drive? Are you a good negotiator? Looking for a challenging working opportunity? DO NOT HESITATE AND SEND US YOUR CV... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby | Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
tento měsíc
Významná mezinárodní společnost v Mladé Boleslavi hledá nového kolegu na pozici VEDOUCÍ VÝROBY. Máte zkušenosti s výrobou, s vedením... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr | Kolínsko
Kolín
tento měsíc
Mezinárodní výrobní společnost z oblasti automotive hledá vhodného kandidáta na pozici PROCESNÍHO INŽENÝRA! Zodpovědností bude: -... zobrazit nabídku»
Lean engineer, až 55 000 Kč
Kutná Hora
tento měsíc
Pro úspěšnou mezinárodní výrobní společnost hledáme Lean Engineera. Na této pozici budete zodpovědní za: - implementaci a řízení... zobrazit nabídku»
BOZP specialista | Praha východ
Praha - východ
tento měsíc
Pro našeho klienta, TIER 1 automotive, hledáme vhodné kandidáty na pozici: BOZP specialista. Hlavní náplní práce bude: -tvorba a aktualizace... zobrazit nabídku»
Výrobní mistr | Praha východ | automotive
Praha - východ
tento měsíc
Jste technický typ a máte zkušenosti s vedením lidí a prací v automobilovém průmyslu? Pak hledáme právě Vás! Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Hledá se inženýr zákaznické kvality
Praha - východ
tento měsíc
Máte dlouholeté zkušenosti z oblasti zákaznické kvality a termíny jako 8D nebo PPAP Vám nejsou cizí? Máte zájem nebo již zkušenost z... zobrazit nabídku»
Technolog | chemické vzdělání
Praha
tento měsíc
Jeden z největších distributorů chemických látek v ČR hledá nového kolegu do pražského týmu. Máš chemické vzdělání, hovoříš... zobrazit nabídku»
Project Engineer
Plzeň
tento měsíc
- zajímavou a odpovědnou práci v prostředí stabilní společnosti se zajištěnou budoucností - možnost získávat nové zkušenosti v... zobrazit nabídku»
Konstruktér/Designér
Holýšov
tento měsíc
- konstrukční návrhy autodílů (termostaty, komponenty AC) - optimalizace a standardizace stávajících konstrukcí - validační centrum -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace