Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7362) - strana 141

Výroba, průmysl a energetika
---inženýr kvality---
Chomutov, Žatec, Most, aj.
minulý měsíc
- Zajímavé mzdové ohodnocení (dle zkušeností) - Flexibilní pracovní doba  - Další benefity zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality 110 Kč/hod, ubytování zdarma
Jihlava
minulý měsíc
mzda 110 Kč/hod ubytování zdarma cca 15 km od pracoviště možnost vyplácení záloh třísměnný provoz (PO-PÁ) možnost přesčasů o... zobrazit nabídku»
Seřizovač a obsluha CNC laseru - nástup ihned Mzda - 25.000 Kč/měs.
Dobříš
minulý měsíc
- Základní nástupní mzda až 25 000,- - Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, dotované stravování, přispěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Zkušený elektro specialista
Plzeňský
minulý měsíc
Spolupráce s profesionály v daném oboru Možnost účastnit se na zahraničních projektech 13. plat Týden dovolené navíc Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Tiskař, Šumpersko, až 37 000 Kč
Olomoucký
minulý měsíc
Jste zkušeným tiskažem a práce v mezinárodní společnosti je pro Vás výzvou? Pokud ano, máme příležitost přímo pro Vás. - seřizovat a... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Šumperk
minulý měsíc
Máte VŠ vzdělání se zaměřením na elektro nebo řízení kvality a umíte anglicky? Pak je to příležitost právě pro Vás. Náplní Vaší... zobrazit nabídku»
Montážní dělník do Clean Roomu
Liberec
minulý měsíc
Hledáte zaměstnání, kde budete mít jistotu a práce bude vykonávaná v čistých prostorech? V tom případě reagujte, nabíráme MONTÁŽNÍHO... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Zlín
minulý měsíc
Hledáme kontrolory kvality. Máte zkušenosti v oblasti kvality, pokud ano, nabízíme Vám vynikající pracovní příležitost. Vaší náplní... zobrazit nabídku»
Technik údržby - Rokycansko
Rokycany
minulý měsíc
Mezinárodní společnost, subdodavatel do automobilového průmyslu, mezi jehož zákazníky patří ŠKODA, AUDI, RENAULT, SAAB, CHRYSLER nebo BMW,... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Rokycany
minulý měsíc
Chcete se podílet na nových projektech? Chcete zkusit něco nového a hledáte ten správný okamžik na změnu? Teď je ta možnost. Staňte se... zobrazit nabídku»
Zákaznický servis s AJ (1/2 úvazek)
Plzeňský
minulý měsíc
* denní komunikace se zákazníky, v případě problémů hledání vhodného řešení * správné a efektivní vyřizování objednávek od... zobrazit nabídku»
CNC Programátor
Stříbro
minulý měsíc
- vytváření programů pro CNC obráběcí centra na základě technické dokumentace zákazníka - odlaďování programů přímo na obráběcích... zobrazit nabídku»
Supervizor výroby
Rokycany
minulý měsíc
Chcete pracovat ve společnosti, která vám nabídne práci s novými technologiemi, projekty a možností kariérního růstu? Měli jste možnost... zobrazit nabídku»
Team leader
Ústí nad Labem
minulý měsíc
Pro zájemce o automotive prostředí, fajn kolektiv a zajímavou výrobu nabízíme skvělou příležitost. Staňte se součástí atraktivní... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Most
minulý měsíc
MOSTEČÁCI ZBYSTŘETE!Zajímavá pracovní nabídka pro inženýry kvality, techniky kvality, vzorkaře - vše v jedné osobě! Automotive... zobrazit nabídku»
Specialista pro výrobu silikonových ventilků, Strakonicko
Čkyně
minulý měsíc
Nabízíme zajímavou pracovní pozici Specialisty pro výrobu silikonových ventilků. Náplň práce: - zajištění pravidelné komunikace mezi... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr, pozice vhodná i pro absolventy
Moravskoslezský
minulý měsíc
Jste připravení využít jednu z největších výzev Vaší kariéry? Chcete pracovat v oblasti automotive? Ve společnosti, která dokáže ocenit... zobrazit nabídku»
Manažer kvality, top management
Moravskoslezský
minulý měsíc
Hledáme TOP manažera z oblasti kvality pro automotive společnost. Potřebujeme drive, intenzivní zkušenosti z automotive a sílu vést komplexně... zobrazit nabídku»
Nákupčí (strojírenská společnost)
Moravskoslezský
minulý měsíc
Nadnárodní výrobní společnost hledá do svého týmu specialistu z oblasti výrobního nákupu. Jde o strojírenskou, stabilní společnost s... zobrazit nabídku»
Technolog VŠ zpracování kovů (25.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Hledáme metalurga se zkušenostmi s výrobou a zpracováním kovů. * výkonové bonusy * kariérní růst, vzdělávání a rozvoj zaměstnanců *... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace