Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (8014) - strana 141

Výroba, průmysl a energetika
Automation engineer
Vysočina, Jihomoravský
tento měsíc
Jste elektroinženýrem v oblasti automatizace a přemýšlíte, že je čas na vlastní projekty a realizovat vlastní nápady? Orientujete se v... zobrazit nabídku»
Kovoobráběč
Olomoucký, Zlínský
tento měsíc
Jste specialistou v práci s CNC stroji a máte zkušenost z výrobní společnosti? Přemýšlíte o novém, dobře ohodnoceném zaměstnání s... zobrazit nabídku»
CNC obráběč
Olomoucký, Zlínský
tento měsíc
Jste zkušeným obráběčem na CNC strojích a stáli byste o práci ve společnosti, která ocení Váš potenciál? Významný zaměstnavatel v... zobrazit nabídku»
Pracovník do výroby (21.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Do naší strojírenské výroby hledáme kolegu pro zámečnické práce. Očekáváme orientaci ve výkresové dokumentaci a znalost práce s... zobrazit nabídku»
Lean specialista
Plzeňský
tento měsíc
* zajímavou a zodpovědnou práci v prosperující zahraniční společnosti * atraktivní platové ohodnocení * 5 týdnů dovolené * školení *... zobrazit nabídku»
Technolog / příprava výroby
Plzeňský
tento měsíc
* atraktivní platové ohodnocení * různorodá činnost na unikátní pracovní pozici * možnost podílet se na rozjezdu nových výrobních... zobrazit nabídku»
Brusič, nebo svářeč bez svářečáku +UBYTOVÁNÍ zdarma + svozy do práce
Dobříš
tento měsíc
- měsíční výdělek 27000 - 35000 Kč/měs. (základní mzdu 143 Kč/h + příplatky) - smlouva na hlavní pracovní poměr na 1 rok - plně... zobrazit nabídku»
Práce ve výrobě, montáž, práce na lakovně ubytování + svozy do zaměstn...
Dobříš
tento měsíc
PRŮMĚRNÝ MĚSÍČNÍ VÝDĚLEK (22 - 26.000 KČ/MĚS.) - základní mzdu od 114 Kč/h ( 18.810 Kč/měs.) - příplatek za odpolední (6 Kč/h) -... zobrazit nabídku»
Pracovník výroby se znalostí bozp
okres Kolín
tento měsíc
Za Vaši práci odměna: - v pravidelné mzdě (až 35.000,-) s bonusy - důvěra ve Vás ve formě smlouvy na dobu neurčitou - pracovní doba,... zobrazit nabídku»
Technik industrializace: plasty
Plzeňský
tento měsíc
stabilní a zajímavou práci dobré platové ohodnocení věrnostní příspěvek školení možnost působení i v zahraničí 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Technolog montáže
Plzeňský
tento měsíc
Dobré finanční ohodnocení Zázemí nadnárodní společnosti Bonusový systém společnosti Příspěvek na penzijní / životní... zobrazit nabídku»
Project Manager - Junior
Plzeňský
tento měsíc
velmi zajímavou práci v mezinárodní společnosti možnost profesního rozvoje a růstu týden dovolené navíc příspěvek na dopravu do... zobrazit nabídku»
Provozní zámečník
Přerov
tento měsíc
Hledáme šikovného provozního zámečníka do potravinářské společnosti! Náplň práce: - průběžná strojně-technologická... zobrazit nabídku»
Topič
Přerov
tento měsíc
Hledáme šikovného topiče - obsluhu kotelny. Náplň práce: - práce na technologických zařízení kotelny - dohled nad chodem kaskády... zobrazit nabídku»
| Skladník | Jednosměnný provoz | Chomutovsko |
Klášterec nad Ohří
tento měsíc
Nebojíte se fyzické práce a máte již nějaké zkušenosti s vysokozdvižným vozíkem? Hledáme pro našeho klienta skladníka do jednosměnného... zobrazit nabídku»
Výrobní inženýr na Chomutovsku
Chomutov
tento měsíc
Máte zkušenosti v automotive jako procesní nebo výrobní inženýr? Máte zkušenosti se zaváděním nové výroby, znáte pojem Lean a FMEA pak... zobrazit nabídku»
CNC obráběč 30 000 Kč/měs, Třebíčsko
Želetava
tento měsíc
Jsme nová, moderně vybavená firma s dobrou dojezdovou vzdáleností z okolí Třebíče, Moravských Budějovic, Želetavy, Dačic, Telče a... zobrazit nabídku»
Inženýr/ka dodavatelské kvality s AJ, Pardubický kraj
Přelouč
tento měsíc
Máte zkušenost v oblasti kvality? Umíte vyjednávat s dodavateli? Hovoříte aktivně anglicky? Světová výrobní společnost s působností... zobrazit nabídku»
Hledáme šikovné operátory/ky do výroby - Slatina
Brno
tento měsíc
!! Pracovní smlouva je nabízena minimálně do konce roku 2017 s možností prodloužení nebo přestupu přímo do kmenového stavu společnosti.... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace