Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7268) - strana 142

Výroba, průmysl a energetika
Seřizovač - žamberk - víkendy volné
Žamberk
minulý měsíc
- měsíční výdělek 20 000 Kč - zákonné příplatky - dlouhodobá spolupráce, práce na HPP - osobní přístup – práce v menší... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr-Technolog extruze (Žďársko)
Vysočina
minulý měsíc
Pro našeho klienta, výrobní firmu s moderním výrobním provozem hledáme kandidáty na pozici Procesní inženýr – technolog extruze. Vhodný... zobrazit nabídku»
Svářeč ZM1 - od 19 000,- v čistém s mmožností ubytování
Choceň
minulý měsíc
- Dlouhodobou spolupráci, práci na HPP - Nástupní mzda od 120,- na hodinu v čistém - Možnost ubytování přímo v podniku - Závodní... zobrazit nabídku»
Soustružník kovů – Uherské Hradiště
Uherské Hradiště
minulý měsíc
Náplň práce: Znalost seřízení a obsluhy konvenčních soustružnických strojů. Schopnost samostatného provádění prací nutných... zobrazit nabídku»
Frézař – Uherské Hradiště
Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský
minulý měsíc
Požadujeme: vyučení v oboru obráběč kovů nebo příbuzném strojírenském oboru zkušenosti s obráběním schopnost číst... zobrazit nabídku»
Zkusebni technik (NDT kontrola)
Praha, Jihočeský, Středočeský, Vysočina
minulý měsíc
Náplň práce: samostatně provádí NDT kontrolu dílů, MT a PT podle požadavků zákazníka a NADCAP samostatně tvoří pracovní návodky... zobrazit nabídku»
Mistr nástrojárny - automotive (35.000 - 60.000 Kč)
Vysočina
minulý měsíc
Hledáme mistra nástrojárny, který má zkušenosti z prostředí automotive a s vedením zaměstnanců. Nabízíme motivující finanční... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr
okr. Nový Jičín
minulý měsíc
* zajímavá práce v nadnárodní společnosti * motivující finanční ohodnocení * možnost profesního růstu a vzdělávání (odborné i... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Jihomoravský kraj
minulý měsíc
Motivující platové ohodnocení + odměny ze zisku Perspektivní uplatnění v stabilní společnosti Zajímavé sportovní, společenské... zobrazit nabídku»
Operátor výroby až 130Kč/hod.+ stravenky
Plzeň - město
minulý měsíc
Hledáte práci ve výrobě? Nevadí Vám třísměnný provoz? Máme pro Vás práci ve společnosti sídlící v Plzni na Borských polích. Jako... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Plzeňský
minulý měsíc
KONSTRUKTÉR * konstrukční návrhy autodílů dle požadavků zákazníka * optimalizace stávajících konstrukcí * spolupráce s útvary... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Plzeňský
minulý měsíc
Vaším úkolem bude: *zákaznický servis ve věcech kvality *spolupráce při řízení auditů *vedení dokumentace *spolupráce s výrobním... zobrazit nabídku»
Technolog vstřikovny plastů
Plzeňský
minulý měsíc
* Vytváření a vedení procesní dokumentace vstřikovny a nástrojárny * Implementace prvků Štíhlé výroby (5S, Kaizen, SMED, apod.) *... zobrazit nabídku»
Absolvent, asistent logistiky
Kadaň
minulý měsíc
Hledáme absolventy na pozici: Administrativní podpora oddělení logistiky Dáme Vám možnost zapracovat se ve výrobní společnosti, vyzkoušet... zobrazit nabídku»
Purchasing manager/ Manažer nákupu
Kadaň
minulý měsíc
Hledáte výzvu? Máte schopnosti a dovednosti, které z Vás dělají výborného manažera nákupu? Jste vůdčí a odolná osobnost? Hledáme... zobrazit nabídku»
Koordinátor logistiky
Kadaň
minulý měsíc
Hledáme koordinátora logistiky! Co budete dělat? - Plánovaní a koordinace všech dovozů/vývozů dle požadavků zákazníka - zajištění... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby i absolvent
Jirkov
minulý měsíc
Hledáme plánovače výroby, kterého bude bavit pracovat v menší rodinné společnosti a bude se chtít v oboru nadále vzdělávat. Vhodné... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí - až 60 000 Kč
Chomutov
minulý měsíc
Máte praxi jako starategický nákupčí? Pojďte nám to ukázat a přispět vašimi schopnostmi a zkušenostmi. Náplň práce: - řízení... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistiky, 30-45 000 Kč, nový investor
Jihlava
minulý měsíc
Jsme zbrusu nový výrobní závod na Jihlavsku! Všechno u nás voní novotou! Pojď být u toho s námi! Budeš jeden z prvních 5-ti zaměstnanců... zobrazit nabídku»
Technolog strojař (až 33.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Do týmu technologů v české moderní společnosti hledáme samostatného kolegu TECHNOLOGA. Máte zkušenosti s technologiemi studeného tváření... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace