Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7640) - strana 143

Výroba, průmysl a energetika
Lakýrník/ce - 44, Bor Nová Hospoda
Tachov
minulý měsíc
Nabízíme:115-150 Kč/hod. + bonus za produktivitu až 55% ze mzdy, příspěvek na dopravu 2,-Kč/km,příspěvek na stravování 34,-Kč,... zobrazit nabídku»
Strojník/ce v kartonáži
Královehradecko
minulý měsíc
 - PP na dobu neurčitou  - osobní a odborný růst  - dlouhodobá perspektiva uplatnění  - příspěvek na stravování, týden dovolené... zobrazit nabídku»
Technický pracovník CAD
Náchodsko
minulý měsíc
- účast na „start up“ nové výrobní technologie - práce ve stabilním a slušném kolektivu - zázemí stabilní mezinárodní společnosti -... zobrazit nabídku»
Technik garážového vybavení
Hradec Králové, cestování po ČR
minulý měsíc
- odborný růst - dlouhodobá perspektiva uplatnění - stravenky - diety zobrazit nabídku»
Montáž kabelových svazků - až 25.000,-Kč/měs. brutto, ubytování
Chotěšov
minulý měsíc
- 98,-Kč/měs. brutto - příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování - 20 dní dovolené ročně - variabilní složka mzdy, docházkové... zobrazit nabídku»
Hlavní procesní inženýr
Plzeň
minulý měsíc
- zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti - práci v mladém a dynamickém kolektivu - řadu firemních benefitů -... zobrazit nabídku»
Referent přípravy výroby
Plzeň
minulý měsíc
* zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti * práci v mladém a dynamickém kolektivu * další vzdělávání a rozvoj * řadu... zobrazit nabídku»
Operátor ve výrobě
Rokycany
minulý měsíc
- příplatky za směnnost (O směna – 2Kč/hod; N směna 20% z průměru Kč/hod) - příplatky za práci přesčas, za práci o víkendu a ve... zobrazit nabídku»
Operátor NC
Praha východ
minulý měsíc
Rádi byste pracovali pro perspektivní společnost na pozici Operátor konvenčího soustruhu? Máte vystudované SOU/SŠ technického směru?... zobrazit nabídku»
Brigáda balení zboží noční směny 120 Kč/hod
Plzeň
minulý měsíc
- mzda 100 Kč/hod (80Kč fix + 20 Kč variabilní složka) - příplatky za noční 25% - možnost i práce i na jiných směnách, domluva na... zobrazit nabídku»
Balení zboží (operátor ruční kompletace), až 100 Kč/hod.
Plzeň
minulý měsíc
* smlouvu na DPČ/HPP * mzda 90,-Kč/hod * bonus 0-10,-Kč/hod * dovolená 20 dnů * svoz z centra Plzně zdarma * příplatky dle ZP *... zobrazit nabídku»
Operátor/ka zdravotnických pomůcek– 2-3 směny,Hranice
Operátor/ka zdravotnických pomůcek – Hranice
minulý měsíc
Hledáte fyzicky NENÁROČNOU práci ve velmi příjemném a ČISTÉM prostředí? Lákají vás pouze PO – PÁ směny s volnými víkendy? ... zobrazit nabídku»
Výrobní operátor – plný nebo zkrácený úvazek - Vsetínsko
Zubří
minulý měsíc
Hledáte pohodovou práci v čistém prostředí? Neváhejte nám zaslat Váš životopis! Práce vhodná pro maminky s dětmi (možnost upravit... zobrazit nabídku»
Výrobní operátor – Zubří - plný nebo zkrácený úvazek - ihned
Zubří
minulý měsíc
Hledáte pohodovou práci v čistém prostředí? Neváhejte nám zaslat Váš životopis! Práce vhodná pro maminky s dětmi (možnost upravit... zobrazit nabídku»
Operátor automotiv – Hranice - 20 000 Kč – nástup ihned
Hranice na Moravě
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta působícího v automobilovém průmyslu hledáme manuálně zručné, fyzicky zdatné kandidáty na pozici Operátor... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Mělník
minulý měsíc
Nabízíme: Motivující mzdové ohodnocení Prémie, bonusy, odměny… Náborový příspěvek 10 000 Kč (po skončení zkušební doby)... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr
okres Tábor
minulý měsíc
- stabilní zaměstnání v rostoucí zahraniční výrobní společnosti - vysoce automatizované výrobní procesy s rabaty - zajímavé... zobrazit nabídku»
Disponent výroby
okres Tábor
minulý měsíc
- plnění různorodých projektů v zázemí společnosti se zahraniční účastí - možnost dalšího vzdělávání v rámci Teufelberger... zobrazit nabídku»
Vývojář
okres Tábor
minulý měsíc
- plnění různorodých projektů v zázemí společnosti se zahraniční účastí¨ - možnost dalšího vzdělávání v rámci akademie... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby s NJ
České Budějovice
minulý měsíc
- Zázemí stabilní nadnárodní společnosti - Moderní pracovní prostředí nového areálu - Odborné zaškolení  - Motivační finanční... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace