Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7362) - strana 143

Výroba, průmysl a energetika
Plánovač výroby i absolvent
Jirkov
minulý měsíc
Hledáme plánovače výroby, kterého bude bavit pracovat v menší rodinné společnosti a bude se chtít v oboru nadále vzdělávat. Vhodné... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí - až 60 000 Kč
Chomutov
minulý měsíc
Máte praxi jako starategický nákupčí? Pojďte nám to ukázat a přispět vašimi schopnostmi a zkušenostmi. Náplň práce: - řízení... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistiky, 30-45 000 Kč, nový investor
Jihlava
minulý měsíc
Jsme zbrusu nový výrobní závod na Jihlavsku! Všechno u nás voní novotou! Pojď být u toho s námi! Budeš jeden z prvních 5-ti zaměstnanců... zobrazit nabídku»
Technolog strojař (až 33.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Do týmu technologů v české moderní společnosti hledáme samostatného kolegu TECHNOLOGA. Máte zkušenosti s technologiemi studeného tváření... zobrazit nabídku»
Vedoucí úseku strojírenské výroby (až 40.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Jsme strojírenská firma a vyrábíme kusovou výrobu. Hledáme do nově rozšiřujícího se týmu vedoucího úseku pro CNC výrobu. * zázemí... zobrazit nabídku»
Technický specialista do kvality (až 32.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Pro rozšiřující se společnost se strojírenskou výrobou v Oslavanech hledáme specialistu do oddělení kvality pro práci na 3D měřícím... zobrazit nabídku»
Technolog s AJ (32.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Baví Vás kalkulace nákladů pro výrobu? Orientujete se v technické dokumentaci a máte znalosti z oblasti kovovýroby nebo plastů? Jste... zobrazit nabídku»
Kontrolor procesu výroby (26.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete pracovat v moderním a hezkém prostředí v Brně? Máte zkušenosti s procesní kontrolou kvality? Pak hledáme právě Vás. * práci v... zobrazit nabídku»
Programátor CNC - junior (18.000 - 22.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste absloventem se strojním vzděláním nebo by jste se rádi dostali od stroje k programování na počítači? Chcete pracovat pro společnost,... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2
Olomoucký
minulý měsíc
Jste technický typ a máte zkušenosti se svařováním? Hledáte uplatnění ve stabilní firmě, která Vám nabídne dlouhodobé uplatnění?... zobrazit nabídku»
Konstruktér - automatizace
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Jste vystudovaný v oboru elektro nebo automatizace? Baví Vás projektování a zpracování technické dokumentace strojů? Chcete být součástí... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu v energetickém průmyslu (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Společnost působí v energetickém průmyslu hledá kandidáty na pozici "specialista nákupu". Máte praxi v nákupním oddělení či logistice?... zobrazit nabídku»
Pracovník do výroby (od 19.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
jedná se o manuální práci.Vhodné pro kandidáty z okolí Pohořelic a Hustopeč u Brna. * zázemí stabilní společnosti * pravidelnou mzdu *... zobrazit nabídku»
Vedoucí ve stavebnictví
Jihomoravský
minulý měsíc
Již jste pracoval/a na obdobné pozici a nevadí Vám cestovat v rámci náplně práce? Domluvíte se anglicky a rádi byste pracovali na pozici... zobrazit nabídku»
Vedoucí zakázek ve stavebnictví
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte již praxi se zajištěním chodu energetických staveb? Rád/a jste ve vedoucí pozici a jste komunikativní typ? Nevadí Vám cestovat v... zobrazit nabídku»
Customer Claims Engineer
Plzeň
minulý měsíc
- Zázemí zahraniční výrobní společnosti - Práce v čistém moderním pracovním prostředí - Odpovídající platové odhodnocení... zobrazit nabídku»
Nástrojář
Rokycansko
minulý měsíc
- práce ve stabilní společnosti - odpovídající platové ohodnocení - stabilní zaměstnání - možnost rozvoje zobrazit nabídku»
Lean specialista
Rokycany
minulý měsíc
- práce ve stabilní společnosti - odpovídající platové ohodnocení - stabilní zaměstnání - možnost rozvoje - rozmanité firemní... zobrazit nabídku»
Konstruktér/ka
Plzeňsko
minulý měsíc
- Práci na hlavní pracovní poměr - finanční ohodnocení dle kvalifikace a zkušeností - 5 týdnů dovolené - finanční bonusy -... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr
Plzeň
minulý měsíc
- PRÁCI NA HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR - 5 TÝDNŮ DOVOLENÉ - 2KRÁT ROČNĚ FINANČNÍ BONUS - PŘÍSPĚVEK NA PENZIJNÍ PŘIPOJIŠTĚNÍ -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace