Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7358) - strana 144

Výroba, průmysl a energetika
Plánovač výroby
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s plánováním výroby? Domluvíte se anglicky nebo německy a chcete pracovat ve stabilní společnosti? Pak je zde příležitost... zobrazit nabídku»
Servisní technik pro svět
Celá ČR
minulý měsíc
Co Vám nabídneme: - Práci se zajímavými technologiemi - Mezinárodní, ale zároveň rodinná společnost s dlouholetou tradicí - Stabilitu... zobrazit nabídku»
Technolog - vstřikování plastů
Rychnov nad Kněžnou
minulý měsíc
- nové výrobní závod - mezinárodní prostředí - 5 týdnů dovolené, - 13. a 14. platy - příspěvek na stravování   Zaujala Vás tato... zobrazit nabídku»
Koordinátor nových projektů
Bakov n. Jizerou
minulý měsíc
Máte za sebou práci ve výrobních projetkech v automotive? Hledáte profesní růst a vyšší finanční ohodnocení? Nabízíme příležitost... zobrazit nabídku»
Trenér nových zaměstnanců
Úherce
minulý měsíc
Máte schopnost výborné komunikace, jste trpěliví při vysvětlování úkolů a dokážete vést tým pracovníků? Pokud ano, staňte se... zobrazit nabídku»
Vedoucí technologie montáže
Plzeňský
minulý měsíc
* organizace týdenních meetingů k revizi náběhu/průběhu nových projektů, příprava akčních plánů * definování a koordinace náběhu... zobrazit nabídku»
Metrolog
Plzeňský
minulý měsíc
* měření na 3D měřícím přístroji * správa měřidel (výběr, evidence, zajištění kalibrace) * provádění analýz měřících... zobrazit nabídku»
Supervisor skladových zásob (Tachovsko)
Plzeňský
minulý měsíc
* operativní řízení zásob a obalového konta * provádění miniinventur a ročních inventur zásob, denní řešení rozdílů * tvorba... zobrazit nabídku»
Provozní elektrikář (až 21 000 Kč/měsíčně) - Ostrava
Ostrava
minulý měsíc
Jste elektrikář tělem i duší? Hledáte práci v Ostravě a pouze na ranní směny? Neváhejte nás kontaktovat! Hledáme šikovného pracovníka... zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě - Kopřivnice, až 100 Kč/hod+příplatky
Kopřivnice
minulý měsíc
Nehledáme roboty, ale spolehlivé a zručné muže a ženy na montážní práci ve výrobě! Neváhejte nás kontaktovat! Vaší pracovní... zobrazit nabídku»
Uklízečka v centru Brna 21 000 Kč
Brno
minulý měsíc
Úklid prostor ve výrobní společnosti Budete používat mycí vůz. zobrazit nabídku»
Operátor výroby - Hodonín
Hodonín
minulý měsíc
Myslíte si, že jste manuálně zručný/á? Nevadí Vám vysoké pracovní nasazení a vícesměnný provoz? Pokud jste odpověděli ANO, tak... zobrazit nabídku»
Specialista plánování, farmacie, až 45 000 Kč
Praha
minulý měsíc
Máte zkušenosti na pozici specialista plánování z výrobní společnosti? Je pro Vás zajímavý obor farmacie a chtěli byste získat nové... zobrazit nabídku»
Manažer plánování, až 70 000 Kč/měs.
Praha
minulý měsíc
Máte zkušenosti s prací v oddělení plánování a umíte motivovat tým zaměstnanců? Nevadí Vám práce pod stresem a jste schopen/a rychle... zobrazit nabídku»
CNC Operátor
Mělník
minulý měsíc
- práci na moderních strojích v čistém prostředí - dotované závodní stravování - pololetní prémie a věrnostní odměny - nabízíme... zobrazit nabídku»
Výrobní technolog
Český Krumlov
minulý měsíc
- zázemí mezinárodní expandující společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení - možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)... zobrazit nabídku»
Technik prodejního oddělení
České Budějovice
minulý měsíc
- zázemí mezinárodní expandující společnosti - různorodou a perspektivní práci - odborné zaškolení v oboru - zajímavé mzdové... zobrazit nabídku»
Konstruktér 3D
Český Krumlov
minulý měsíc
- pozice je vhodná pro absolventy i zkušené uchazeče (máme více volných míst) - nabízíme tvůrčí práci v rychle rostoucí společnosti... zobrazit nabídku»
Junior operátor ohraňovacího lisu
Olomoucký
minulý měsíc
Máte vzdělání technického směru a hledáte uplatnění na výrobě? Máte alespoň kratší praxi jako obsluha CNC stroje? V tom případě pro... zobrazit nabídku»
Technolog junior
Ústecký
minulý měsíc
Jste absolvent Vysoké školy chemicko-technologické a hledáte uplatnění ve stabilní nadnárodní společnosti s využitím anglického... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace