Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7298) - strana 144

Výroba, průmysl a energetika
Karuselář (24.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Partička veselých chlápků hledá kolegu, který se s nimi bude podílet na přesné obrobě kusů do čerpadel. A na čem že se to můžete... zobrazit nabídku»
Kvalitář-strojař s AJ/NJ (35.000 - 40.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti kvality a jste vyučený strojař/ka? Domluvíte se německým jazykem a rádi hledáte řešení pro různé situace?... zobrazit nabídku»
Technolog výrobních linek (30.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte dobou orientaci v automatizaci ve výrobě? ... a vyhlášku 50 §6? * zázemí stabilní společnosti * odpovídající mzdové ohodnocení... zobrazit nabídku»
CNC frézař/ junior (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
I na zaučení. Nutná znalost tvorby ISO kódu. Máme novou výrobní halu, zajímavou různorodou výrobu, týden dovolené navíc a stravenky. *... zobrazit nabídku»
Projektant VN/VVN
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste projektant silnoproudař a chce se naučit něco nového? Zajímá Vás problematika vodních elektráren a jste typ člověka, který chce... zobrazit nabídku»
Chcete práci bez nočních? Dělník Teplice – až 19.000 Kč
Teplice
minulý měsíc
 Atraktivní mzda!  Ranní směna 92 Kč/hod  Odpolední směna 112 Kč/hod  Měsíční bonus dle pracovních výsledků  Možnost... zobrazit nabídku»
FMEA koordinátor
Tachov
minulý měsíc
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Skladník s VZV – 20.000 – 23.000Kč!
Praha- Západ
minulý měsíc
HPP na dobu určitou Po 1 roku prodloužení na dobu neurčitou Nástup IHNED!!! Nástupní plat: 17 000 až 20 000 Kč + příplatky až... zobrazit nabídku»
Skladník - praxe s VZV až 27.000Kč!
Praha-Západ, Jinočany
minulý měsíc
Mzda až 27.000Kč! pracovní poměr na dobu neurčitou odměny za nemarodění příspěvek na dojíždění zaměstnanecké slevy ... zobrazit nabídku»
Jednoduchá práce - Mikulov - až 21 000,-
Mikulov
minulý měsíc
Nabízíme STABILNÍ práci na HPP v moderní firmě ČISTÉ, BEZHLUČNÉ A BEZPRAŠNÉ pracovní prostředí Motivující finanční... zobrazit nabídku»
Výrobní Technik až 27.000Kč
Rudná u Prahy
minulý měsíc
Zázemí stabilní společnosti Konkurenční platové ohodnocení s bonusovým systémem Investici do Vašeho profesního rozvoje ... zobrazit nabídku»
Plánovač/ka výroby
Tachov
minulý měsíc
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - až 23.000Kč!
Praha - Východ
minulý měsíc
Plat 19.000Kč Stravenky v hodnotě 60Kč Široké spektrum zaměstnaneckých benefitů Práci ve kmenovém stavu firmy Možnost... zobrazit nabídku»
Manipulant ve skladu léčiv
Liberec - Vratislavice n. N.
minulý měsíc
- zázemí významné a stabilní německé společnosti, - práci ve velmi čistém prostředí, - motivující mzdové ohodnocení od 100... zobrazit nabídku»
Skvělé pracovní příležitosti v Ústí nad Labem a Teplicích
Ústecký
minulý měsíc
Za tvojí odvedenou práci ti nabídneme: Práci na HPP Širokou škálu benefitů Pravidelný výdělek a 13. plat Příplatky dle Zákoníku... zobrazit nabídku»
Směnový mistr Jihlava
Jihlava
minulý měsíc
zajímavé mzdové ohodnocení benefity: notebook, mobilní telefon nástup do kmenového stavu možnost seberealizace a zvýšení kvalifikace zobrazit nabídku»
Chomutovsko hledá nové pomocníky
Chomutov, Most, Klášterec nad Ohří, Žatec, Kadaň
minulý měsíc
Za tohle vše vás odměníme mzdou až 25.000 Kč. A to samozřejmě není vše! Dostanete u nás stravenky, příplatky za noční, odpolední,... zobrazit nabídku»
Směnový mistr (Krupka)
Krupka
minulý měsíc
  - Finanční ohodnocení dle zkušeností v oboru - 13. plat (vyplácen před letní dovolenou a před Vánoci) - Týden dovolené navíc pro... zobrazit nabídku»
Operátor výroby v Chomutově
Chomutov
minulý měsíc
- mzda: 15.000,- Kč (základ) + 1.500,- Kč (prémie) - prémie za specializované pracoviště, přesčasový bonus a mimořádné odměny - plně... zobrazit nabídku»
Assembly quality manager
Brno
minulý měsíc
* Řešení zákaznických reklamací v oblasti montáže * Účast v procese neustálého zlepšování v oblasti montáže * Organizace interních... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace