Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7068) - strana 146

Výroba, průmysl a energetika
Mistr výroby – elektro výroba
okres Nymburk
minulý měsíc
Pro našeho klienta, výrobní zahraniční společnost v okrese Nymburk, hledáme vhodné kandidáty na pozici: MISTR VÝROBY – elektro výroba... zobrazit nabídku»
Technik bozp a PO
okres Pardubice
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost v oblasti automotive, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Technik BOZP a PO ... zobrazit nabídku»
Montážní operátor
Bitozeves
minulý měsíc
- Prostředí mezinárodní společnosti - Práce na HPP (po zapracování možnost přechodu do kmenového stavu) - Nástupní základní plat ve... zobrazit nabídku»
Operátor výroby, nýřany, od 19tis.Kč, kmen.stav
Nýřany
minulý měsíc
Informace/Nabízíme: - nástup možný IHNED - místo výkonu práce: NÝŘANY - spolupráce na hlavní pracovní poměr - práce ve stabilní... zobrazit nabídku»
Obsluha stroje, od17tis,Kč, nýřany, kmen.stav
Nýřany
minulý měsíc
- nástup možný IHNED - místo výkonu práce: NÝŘANY - spolupráce na hlavní pracovní poměr - práce ve stabilní společnosti... zobrazit nabídku»
Strojník, od 25tis.Kč, nýřany, Kmenový stav
Nýřany
minulý měsíc
- nástup možný IHNED - místo výkonu práce: NÝŘANY - spolupráce na hlavní pracovní poměr - práce ve stabilní společnosti... zobrazit nabídku»
Operátor výroby/chemický průmysl - ranní směny - až 22 000 Kč
Děčín/Boletice nad Labem
minulý měsíc
- práci na hlavní pracovní poměr ve kmenovém stavu společnosti - motivující mzdové hodnocení - práci pouze na RANNÍ SMĚNU - dotované... zobrazit nabídku»
Obsluha ohraňovacího lisu
Rychnovsko
minulý měsíc
- dlouhodobá perspektiva uplatnění - odborný růst - dvousměnný provoz - příspěvek na stravování, stravování ve firmě - nabídka... zobrazit nabídku»
Brusič- kmenový zaměstnanec Brno
Brno, Modřice
minulý měsíc
- stabilní zaměstnaní v prosperující společnosti na hlavní pracovní poměr (kmenový zaměstnanec) - nadstandartní finanční ohodnocení +... zobrazit nabídku»
Svářeč plastů 104 Kč/hod. (Liberec)
Liberec
minulý měsíc
zajímavé mzdové ohodnocení (104 Kč/hod.) systém zaměstnaneckých benefitů práce v čistém a bezprašném prostředí (cleanroom) ... zobrazit nabídku»
Provozní elektrikář elektroúdržby strojů
Pardubice
minulý měsíc
- zaměstnání ve společnosti, která je významným dodavatelem pro automobilový průmysl - odpovídající mzdové ohodnocení - příspěvek... zobrazit nabídku»
Projektový manažer (řízení projektů elektro nebo MaR)
Pardubicko
minulý měsíc
Hledáme projektového manažera, který dokáže vést a řídit projekty a projektové týmy.Hledáme schopnost stanovit časový a finanční plán... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality
okres Pardubice
minulý měsíc
Stabilní výrobní společnost se zaměřením na automobilový průmysl přijme nového pracovníka na pozici: INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY ... zobrazit nabídku»
Výrobní inženýr
Brno
minulý měsíc
- Práci v Brně na hlavní pracovní poměr. - Zázemí mezinárodní společnosti korporátní velikosti. - Flexibilní pracovní dobu. -... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality / CQA
Mladá Boleslav
minulý měsíc
Staňte se i Vy součástí úspěšného týmu našeho klienta, mezinárodní společnosti, na pozici: INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY (CQA) Náplň... zobrazit nabídku»
Elektroúdržbář
Rokycany
minulý měsíc
Máte praxi na pozici elektroúdržbáře, popřípadě jste absolvent technické školy? Chcete si prohloubit své znalosti v oboru a máte chuť... zobrazit nabídku»
Hledá se Inženýr dodavatelské kvality
Chomutov
minulý měsíc
Baví Vás práce auditora a máte zkušenosti s dodavatelskou kvalitou? Angličtina pro Vás není strašák? Pojďte zazářit ve stabilní ... zobrazit nabídku»
Fmea coordinator
Žatec
minulý měsíc
Hledáme kolegu který pomůže rozšířit náš tým jako FMEA COORDINÁTOR - koordinace aktivit spojených s analýzou možných vad a jejich... zobrazit nabídku»
Lean implementer
Žatec
minulý měsíc
Pojďte ukázat své schopnosti a drive a přidejte se do týmu mezinárodní společnosti. - implementace Lean nástrojů - 5S, - standardizovaná... zobrazit nabídku»
Elektromechanik s vvhláškou 50§
Žatec
minulý měsíc
Jste manuálně zručný kandidát a baví vás dávat věci do pořádku? Pokud ano, podívejte se na naši nabídku na pozici Elektromechanik, kde... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace