Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7378) - strana 146

Výroba, průmysl a energetika
Technik prodejního oddělení
České Budějovice
minulý měsíc
- zázemí mezinárodní expandující společnosti - různorodou a perspektivní práci - odborné zaškolení v oboru - zajímavé mzdové... zobrazit nabídku»
Konstruktér 3D
Český Krumlov
minulý měsíc
- pozice je vhodná pro absolventy i zkušené uchazeče (máme více volných míst) - nabízíme tvůrčí práci v rychle rostoucí společnosti... zobrazit nabídku»
Junior operátor ohraňovacího lisu
Olomoucký
minulý měsíc
Máte vzdělání technického směru a hledáte uplatnění na výrobě? Máte alespoň kratší praxi jako obsluha CNC stroje? V tom případě pro... zobrazit nabídku»
Technolog junior
Ústecký
minulý měsíc
Jste absolvent Vysoké školy chemicko-technologické a hledáte uplatnění ve stabilní nadnárodní společnosti s využitím anglického... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby s AJ
Vysočina, Jihomoravský
minulý měsíc
Máte středoškolské vzdělání a prokazatelné zkušenosti s plánováním ve výrobní společnosti? Disponujete organizačními schopnostmi a... zobrazit nabídku»
Zámečník se znalostí svařování
Přerovsko
minulý měsíc
práci na HPP firemní benefity odpovídající finanční ohodnocení práci v úspěšné zahraniční firmě možnost zvyšování kvalifikace zobrazit nabídku»
Controller
Rokycansko
minulý měsíc
- zázemí silné mezinárodní společnosti - stravenky - školení - dobrý pracovní kolektiv - příspěvky na dopravu ... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Plzeň
minulý měsíc
- 13. plat - 5 týdnů dovolené - Příspěvky na stravování, příspěvky na dopravu - Osobní ohodnocení - Finanční odměny za věrnost... zobrazit nabídku»
Předák
Plzeň
minulý měsíc
- Zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti - Zaškolení na danou pozici - 5 dní dovolené navíc, firemní stravování -... zobrazit nabídku»
Parťák
Bor u Tachova
minulý měsíc
- Práci ve stabilní prosperující společnosti - Zodpovědnou práci na zajímavých projektech - Odpovídající finanční ohodnocení - 5... zobrazit nabídku»
Přivítej jaro ve skvělé práci anotátor pro světového lídra
Praha
minulý měsíc
Novým kolegům nabízíme příjemné ohodnocení 23.000,- Kč, dále docházkový bonus 1.650,- Kč, plnohodnotně hrazené stravenky v částce... zobrazit nabídku»
Inspektor kontroly kvality
Ostrava
minulý měsíc
* práci v moderním závodu * mzda - 100 Kč/hod + příplatky za rizika + docházkový bonus - 500 Kč/měsíc (po roce je to 1000 Kč, po dvou... zobrazit nabídku»
Technik vstřikování plastů
Rychnov nad Kněžnou
minulý měsíc
TECHNOLOG VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ Orientujete se v oblasti vstřikování plastů? Znáte vstřikolisy a dovedete je technicky spravovat, případně... zobrazit nabídku»
Nástrojář/automotive, až 35 000 CZK
Rychnov nad Kněžnou
minulý měsíc
Jsi profesionál ve strojírenském oboru a vyhlížíš nové zaměstnání? Máme tu pozici právě pro Vás, jelikož hledáme ideálního... zobrazit nabídku»
Operátor výroby Kolín, 22 783 - 24 410 Kč
Kolín
minulý měsíc
CHCETE SOLIDNÍ VÝDĚLEK A PRAVIDELNÝ PŘÍJEM ? MÁME PRO VÁS PRACOVNÍ NABÍDKU OPERÁTORA VÝROBY V KOLÍNĚ A nabízíme mnohem více -... zobrazit nabídku»
Zámečník (20.000 - 27.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Získejte bohaté zkušenosti s montáží v Brněnské pobočce, ale i v zahraničí - Německu. Pokud umíte číst ve výkresové dokumentaci, jste... zobrazit nabídku»
Programátor/Technolog CNC stroje (20.000 - 24.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský
minulý měsíc
Máte zkušenost s programováním CNC strojů zejména CNC laser? Jste člověk, který rád hledá nová řešení? Místo výkonu práce:... zobrazit nabídku»
Seřizovač stroje (20.000 - 22.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáme seřizovače stroje - vhodné pro technicky nadané ( obráběče, operátory NC a CNC, zámečníky, automechaniky). Můžeme nabídnou... zobrazit nabídku»
Brusič Frýdek- Místek
Frýdek- Místek
minulý měsíc
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - zázemí silné a stabilní společnosti - zajímavé a motivující platové ohodnocení ... zobrazit nabídku»
Skladník s AJ
Ostrava
minulý měsíc
Hledáme schopného skladníka s AJ! Máte zkušenosti ze skladu - nákladka, výkladka, skladová evidence, inventura? Umíte přijímání a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace