Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6936) - strana 146

Výroba, průmysl a energetika
CNC obráběč
Olomouc
minulý měsíc
Co Vám bude ve společnosti nabídnuto? - Zajímavá mzda, která se bude odvíjet od vašich předešlých zkušeností - 5 týdnů dovolené  -... zobrazit nabídku»
Grafik/DTP operátor
Praha
minulý měsíc
- Práce pro mezinárodní VIP značky na zajímavých projektech - Zázemí úspěšné společnosti - Možnost spolupráce na IČO, ale i na HPP zobrazit nabídku»
Konstruktér POS a POP materiálů
Praha
minulý měsíc
- Zodpovědnou a zajímavou práci pro přední světové značky - Práci v rychle se rozvíjejícím a rostoucím moderním odvětví - Možnost... zobrazit nabídku»
Montážní dělník: náborový příspěvek 30 000Kč
Jihlava
minulý měsíc
Bezkonkurenční výplata v Jihlavském regionu za poctivou práci? Pojďte pracovat do Bosche ! Nástupní plat 24 000 Kč, po zapracování až 29... zobrazit nabídku»
Konstruktér/ka s AJ nebo NJ
Uhersko Hradišťsko
minulý měsíc
Chcete se i vy stát členem TOP profesionálů v mezinárodní společnosti? Máte praxi v oblasti konstrukce a chcete se dále rozvíjet? Pokud ano... zobrazit nabídku»
Customer service specialist- French + Czech
Vsetínsko
minulý měsíc
For our client - successful international company - we are looking for the right candidate for the position of CUSTOMER SERVICE SPECIALIST - FRENCH +... zobrazit nabídku»
Customer service specialist - Dutch
Vsetínsko
minulý měsíc
Do you speak excellent Dutch? Do you also understand English? If so, we have interesting opportunity for you! For our client - successful... zobrazit nabídku»
Elektrikář
Uherskobrodsko
minulý měsíc
Hledáme pracovníka na pozici SPECIALISTA PLC. Náplň práce: - spolupráce při hledání HW a SW řešení - odpovědnost za správu PLC... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisu - Valašsko
Zlínský
minulý měsíc
Máte zkušenosti jako SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU? Jste z Valašského Meziříčí nebo jeho okolí? Hledáte stabilního zaměstnavatele? Čtěte... zobrazit nabídku»
Nástrojář vstřikovacích forem
Valašské Meziříčí
minulý měsíc
Pokud již máš dřívější zkušenosti jako Nástrojář a hledáš stabilní zaměstnání, neváhej a zareaguj nám na pozici... zobrazit nabídku»
Vedoucí údržby
Kadaň
minulý měsíc
Pro nový výrobní závod našeho klienta – mezinárodního výrobce sofistikovaných zařízení pro oblast elektroenergetiky, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality
Ostrava
minulý měsíc
Máš praxi ve výrobní společnosti, ideálně v automobilovém průmyslu? Hovoříš anglickým jazykem? Máš zájem podílet se na nových... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Valašské Meziříčí
minulý měsíc
FMEA, APQP, PPAP, 8D... pokud Ti to nepřijde jen jako změť písmenek, ale víš, o co se jedná, máš zkušenosti v oblasti kvality,... zobrazit nabídku»
Logistik
Moravskoslezský
minulý měsíc
Pokud máš nějaké zkušenosti v rámci logistiky, hledáš stabilní zaměstnání a líbí se Tii pracovat pro oblast automotive, neváhej nám... zobrazit nabídku»
Technik SMT
Plzeň
minulý měsíc
- velmi dobré platové ohodnocení - jistotu, stabilitu a rozvoj - zajímavou práci v nadnárodní společnosti - samostatnou a různorodou... zobrazit nabídku»
Disponent/ka v expedici
Plzeň a okolí
minulý měsíc
Velmi dobré platové ohodnocení Možnost kariérního růstu Zázemí silné společnosti Práci na HPP Mnoho zaměstnaneckých benefitů (od... zobrazit nabídku»
Údržbář (m/ž)
Plzeň a okolí
minulý měsíc
Velmi dobré platové ohodnocení Možnost kariérního růstu Zázemí silné společnosti Práci na HPP Mnoho zaměstnaneckých benefitů (od... zobrazit nabídku»
Mistr výroby (m/ž)
Plzeň a okolí
minulý měsíc
- výkonnostní prémie - mimořádné prémie za řádnou docházku - prémie za pracovní výročí - dovolená 4 týdny + dovolená navíc dle... zobrazit nabídku»
Nástrojař/Servisní technik (m/ž)
Plzeň a okolí
minulý měsíc
Co Vám můžeme nabídnout? velmi dobré platové ohodnocení 5 týdnů dovolené placené jazykové kurzy a další vzdělávání vánoční... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Mladá Boleslav
minulý měsíc
Nabízíme: Zázemí stabilní nadnárodní společnosti Motivující mzdové ohodnocení (prémie, čtvrtletní bonusy…) Vzdělávací... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace