Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7290) - strana 149

Výroba, průmysl a energetika
Specialista na obsluhu stroje - žhavé pece (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte již za sebou dlouhodobé zkušenosti ve strojírenské výrobě, třeba i jako zámečník? Umíte si poradit a neztrácíte hlavu v težkých... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC/ na zaučení (22.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Zajímavá práce v moderním pracovním prostředí se zaškolením. Hledáme pro obsluhu CNC soustruhu seřizovače do lokality Oslavany. Možnost... zobrazit nabídku»
Předák ve výrobě
Středočeský, Plzeňský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vedením zaměstnanců ve výrobě? Chcete pracovat v dynamické mezinárodní společnosti, která se chová šetrně k... zobrazit nabídku»
Máš po maturitě nebo jsi ukončil učňák? Hledáš brigádu/práci ?
Máme ji pro Tebe! - Úherce
minulý měsíc
- skvělou brigádu ve skladu - flexibilní plánování směn - mzdu 90Kč/hod - výkonnostní bonus 0-10Kč/hod - příplatky dle ZP -... zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě Teplice - až 19.000 Kč
Teplice
minulý měsíc
* Atraktivní mzda! * Ranní směna 92 Kč/hod * Odpolední 112 Kč/hod * Bonusy a další benefity!!! * Možnost napracovat si přesčas! *... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC – Trutnovsko
Královéhradecký
minulý měsíc
Máte SOU/SŠ vzdělání strojírenského zaměření a praxi v oblasti seřizování CNC strojů? Orientujete se v technické dokumentaci, jste... zobrazit nabídku»
Pracovníci na dokončování ČB
České Budějovice
minulý měsíc
* Dlouhodobou práci na HPP * Mzda po zapracování 17-19.000,-Kč/měsíc * Nástupní mzda 15.000,-Kč/měsíc * Bonusy za kvalitu * Roční... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby - Mělník
Kralupy nad Vltavou
minulý měsíc
Nabízíme: Čtvrtletí odměny 5% dle pravidel uvedených v kolektivní smlouvě Roční odměna dle pravidel uvedených v kolektivní... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Holýšov
minulý měsíc
Vaším úkolem bude: *zákaznický servis ve věcech kvality *spolupráce při řízení auditů *vedení dokumentace *spolupráce s výrobním... zobrazit nabídku»
Technolog vstřikovny plastů
Holýšov
minulý měsíc
* Vytváření a vedení procesní dokumentace vstřikovny a nástrojárny * Implementace prvků Štíhlé výroby (5S, Kaizen, SMED, apod.) *... zobrazit nabídku»
Plánovač materiálu
Stříbro
minulý měsíc
Baví Vás plánování a komunikace? Chcete pracovat v úspěšné výrobní společnosti? Pak hledáme právě Vás! * Plánování materiálu a... zobrazit nabídku»
Technolog
Blovice
minulý měsíc
* kalkulace nových výrobků, vyhledávání komponentů * tvorba technikcé dokumentace (výkresy, kusovníky, pracovní a technologické postupy) *... zobrazit nabídku»
Strojírenský dělník, děčín
Děčín
minulý měsíc
Hledáte práci ve výrobě a nevadí Vám 12-ti hodinové směnny? Přijďte k nám rozšířit řady jako STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK! Co u nás... zobrazit nabídku»
Výrobní dělník za 17 351 Kč/měsíc
Teplice
minulý měsíc
Sháníte práci jako výrobní dělník? Nevadí Vám dělat na směny? Chcete pracovat v blízkosti svého bydliště s dobrou dostupností... zobrazit nabídku»
Manažer kvality
Litoměřice
minulý měsíc
Hledáme manažera kvality se zkušeností z chemického průmyslu. Pokud se současně i domluvíte anglicky, jste náš člověk! Co spadá do... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby, vhodné i pro absolventy
Veselí nad Lužnicí
minulý měsíc
Baví Vás plánování a koordinování? Máte dobré organizační schopnosti a dokážete svou práci přizpůsobit změnám, které jsou ve... zobrazit nabídku»
Obchodně - technický zástupce s AJ
Choceň
minulý měsíc
Pojďte pracovat pro výrobní společnost působící v Pardubickém kraji. Najděte si stabilní zaměstnání v oblasti výroby materiálů pro... zobrazit nabídku»
Technický koordinátor - blansko (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáme technicky zaměřeného kandidáta s dobrými organizačními a komunikačními dovednostmi. Vaší hlavní pracovní nápní bude koordinace... zobrazit nabídku»
VŠ - testování a servis výrobků - elektro (27.000 - 33.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Pro dynamicky se rozvíjející společnost, která působí celosvětově v oblasti mikroelektroniky a specializovaných přístrojů ve... zobrazit nabídku»
Seřizovač do strojírenské výroby (22.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Jsme nadnárodní strojírenská firma v Brně a můžeme nabídnout zázemí a stabilitu. Neváhejte a ozvěte se nám! Vhodné i pro absolventa -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace