Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7672) - strana 15

Výroba, průmysl a energetika
Montážní pracovnice
Vratimov
včera
Mzdu po zapracování až 22000,- Přesčasy 120% 13. a 14. plat Práci na HPP Náborový příspěvek 3000,- Docházkový bonus zobrazit nabídku»
Elektrikáři do Německa - různé projekty s nástupem i ihned
Kassel, Stuttgart, Leipzig, Düsseldorf, Lörrach, Mainz
včera
Nabízíme práci pro elektrikáře - živnostníky na projekty v rámci Německa. Práce je vhodná pro jednotlivce, dvojice příp. celé partie.... zobrazit nabídku»
Vizionář – veďte svůj vlastní tým výpočtářů
Praha
včera
Mezinárodní společnost pro svoji pobočku v Praze, kde se zaměřují na vývoj nových konceptů a prototypů hledá zkušeného kandidáta na... zobrazit nabídku»
Seřizovač/operátor linek
Brno
včera
HPP na dobu neurčitou Možnost profesního růstu 25 dní dovolené Příspěvek na stravování v závodní jídelně, dotovaný automat... zobrazit nabídku»
Manažer výroby
Kroměříž
včera
Naším klientem je rodinná výrobní společnost s tradicí přes 20 let na trhu, která se specializuje na výrobu stínící techniky a na... zobrazit nabídku»
Operátor výroby: vysoké bonusy+ubytování
Plzeň
včera
plat 92 Kč/hod čistého 2 300 Kč měsíční docházkový bonus půlroční bonusy do výše 8 900 Kč příplatky za přesčasy,... zobrazit nabídku»
Elektro-projektant(ka)
Praha
včera
Do naší společnosti zabývající se vývojem technologií, projektovou činností a výrobou pro chemický průmysl hledáme... zobrazit nabídku»
Operátor výroby (Z19867)
Šumperk
včera
Jako jeden z největších zaměstnavatelů v regionu zaměstnáváme v Šumperku téměř 1.500 zaměstnanců. Našim zaměstnancům nabízíme... zobrazit nabídku»
Operátor NC strojů - ohyb
Suchdol nad Lužnicí
včera
Tuto pozici obsazujeme pro našeho klienta z oblasti elektrovýroby. Vaše náplň práce  obsluha, seřízení a nastavení ohraňovacího... zobrazit nabídku»
Montážní dělník/ce
Suchdol nad Lužnicí
včera
Pro našeho klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici montážních pracovníků. Vaše náplň práce  montážní prácevhodné pro... zobrazit nabídku»
Montážní dělník ve výrobě
Jihlava
včera
Pro našeho klienta, vyrábějícího součástky pro strojírenství, hledáme vhodné kandidáty na pozici : Vaše náplň práce  Výroba a... zobrazit nabídku»
Dělnice ve výrobě
Nová Ves u Okříšek
včera
Pracovní a personální agentura Trenkwalder hledá šikovné pracovnice na pozici: Vaše náplň práce  Výroba filtrů pro automobilový... zobrazit nabídku»
Operátor výroby (Z19856)
Třinec
včera
Zahraniční společnost VESUVIUS ČESKÁ REPUBLIKA, a. s., se sídlem v Třinci, patří k celosvětové síti výrobních závodů nadnárodní... zobrazit nabídku»
Dělník v plastikářské výrobě (Z19855)
Plzeň
včera
Plzeňské dílo, v.d., obsazuje pracovní pozice Dělník v plastikářské výrobě pro pracoviště v Plzni. Náplň práce: kontrola,... zobrazit nabídku»
Manažer údržby s AJ – Louny
Louny
včera
Zázemí stabilní, nadnárodní společnosti Smlouva na dobu neurčitou 25 dní dovolené Čtvrtletní bonus za docházku bez absencí ... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Malenovice
včera
Pro našeho klienta, dceřinou firmu zahraniční společnosti vyrábějící stavební techniku a zařízení pro výrobu suchých směsí, hledáme... zobrazit nabídku»
Technická podpora výroby
Liberec
včera
Práci na HPP s možností na dobu neurčitou Služební telefon i k soukromým účelům Kompletní zaškolení a podporu Možnost karierního... zobrazit nabídku»
Mechanik chemické předúpravy
Jablonec nad Nisou
včera
Práci na HPP s možností na dobu neurčitou Kompletní zaškolení a podporu Možnost karierního růstu Možnost založení a vedení účtu... zobrazit nabídku»
Seřizovač strojních zařízení
Liberec
včera
Zázemí české společnosti Práci ve stabilním mladém kolektivu Smlouvu na dobu neurčitou Zajímavé finanční ohodnocení Bonusy a prémie... zobrazit nabídku»
Operátor jednoúčelových strojů a robotického centra
Liberec
včera
Silné zázemí v rozvíjející se české společnosti s výrobními prostory v Liberci Smlouvu na dobu neurčitou Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace