Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (8002) - strana 15

Výroba, průmysl a energetika
Continuous Improvement Leader
Novojičínsko
včera
- Zajímavé finanční ohodnocení - 5 týdnů dovolené - Příspěvek na stravu a dopravu - Příspěvek na penzijní připojištění - Profesní... zobrazit nabídku»
Hledáme brigádníky do Chomutova
Chomutov, Jirkov
včera
Za tohle vše Vám nabídneme možnost plánování směn dle vaší potřeby a k tomu měsíční mzdu až 16400 Kč.   Pokud Vás tato nabídka... zobrazit nabídku»
Strojní mechanik – Ostrava
Ostrava
včera
Firma zabývající se výrobou brzdových destiček hledá do svého týmu šikovné a spolehlivé pracovníky. ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE... zobrazit nabídku»
Elektromechanik údržby - Ostrava
Ostrava
včera
Firma zabývající se výrobou brzdových destiček hledá do svého týmu šikovné a spolehlivé pracovníky. ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Ostrava Hrabová
včera
Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou průmyslových robotů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Elektromechanik Vaše... zobrazit nabídku»
Zámečník – Bohumín
Bohumín
včera
Chcete pracovat ve firmě, kterou zajímá spokojenost každého zaměstnance? Chcete být oceněni za dobře odvedenou práci? Neváhejte zaslat... zobrazit nabídku»
Třídič řeziva - Paskov – až 23 000 Kč
Paskov
včera
Hledáme zaměstnance do kmenového stavu pro společnost zabývající zpracováním dřeva. Pokud hledáte práci v oboru, který má budoucnost -... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC Třinec – až 130 Kč/hod, R+O směna
Třinec
včera
Pro našeho významného klienta tiskařské společnosti se sídlem v Českém Těšíně hledáme manuálně zručné, fyzicky zdatné a zkušené... zobrazit nabídku»
Operátor CNC frézy, až 33 000 Kč/měs.
Praha 9
včera
Chcete pracovat pro inovativní mezinárodní výrobní společnost? Máte zkušenost s prací na CNC fréze? Pokud ano, neváhejte a zašlete nám... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2, Brandýs nad Labem, až 28 500 Kč/měs.
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
včera
Máze zkušenost se svařováním CO2 a hledáte zaměstnání? Pak nám zašlete Váš životopis. Pro společnost působící v oblasti... zobrazit nabídku»
Obsluha svářecího robota, Říčany
Říčany
včera
Náš klient, strojírenská výrobní společnost nabízí pracovní příležitosti a jedinečné ocenění pro zkušené uchazeče na pozici:... zobrazit nabídku»
Operátor CNC frézy - Říčany, až 26 000 Kč/měs.
Říčany
včera
Jste zkušený frézař a hledáte pracovní uplatnění? Pak nám zašlete Váš životopis na pozici operátora CNC frézy! Náplň práce: *... zobrazit nabídku»
Operátor výrobní linky, Praha 9
Střížkov
včera
Pro firmu zabývající se distribucí nápojů hledáme kandidáty na pozici OPERÁTORA VÝROBY. Máte praxi ve výrobě a nevadí Vám pracovat ve... zobrazit nabídku»
Svářeč TIG, 40 000 Kč/měs.
Kladno
včera
Výrobní společnost se sídlem ve Slaném hledá kandidáty na pozici SVÁŘEČ TIG. Pokud máte zkušenosti se svářením hliníku nebo nerezové... zobrazit nabídku»
Svářeč MIG, 30 000 Kč/měs.
Slaný
včera
Výrobní společnost se sídlem ve Slaném hledá kandidáty na pozici SVÁŘEČ MIG. Pokud máte zkušenosti se svářením hliníku nebo nerezové... zobrazit nabídku»
Autoelektrikář, slaný, až 28 000 Kč/měs.
Slaný
včera
Máte zkušenosti s montáží? Hledáte si práci v okolí Kladenska? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis na pozici AUTOELEKTRIKÁŘ a... zobrazit nabídku»
Údržbář
Praha 1
včera
CHCETE SE PODÍLET NA STAVEBNÍM BOOMU V PRAZE? Máte zkušenosti v údržbě? Zašlete nám svůj životopis na pozici ÚDRŽBÁŘ a začněte... zobrazit nabídku»
Operátor CNC strojů, 22 000 Kč/měs.
Kladno
včera
ZAJÍMÁ VÁS SRDCE MOTORU? Máte zkušenosti na pozici OPERÁTORA CNC STROJŮ? Pak nám zašlete svůj životopis a staňte se součástí české... zobrazit nabídku»
Údržbář, lokalita žebrák
Žebrák
včera
Máte zkušenosti na pozici údržbáře nebo mechanika a vyhovuje Vám lokalita Praha Žebrák? Pak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj... zobrazit nabídku»
Svářeč TIG, okolí Kolína
Kolín
včera
OSLOVUJE VÁS RODINNÁ ATMOSFÉRA NA PRACOVIŠTI A LÁKÁ VÁS PRACOVAT PRO RYZE ČESKOU SPOLEČNOST? Už máte dost uspěchaného tempa v... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace