Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7672) - strana 151

Výroba, průmysl a energetika
Kontrola gumiček 1 směna, čistá práce, 18- 20.000 Kč/měs. Strakonice
Strakonice
minulý měsíc
- stabilní a dlouhodobé zaměstnání pouze na ranní směnu v čistém prostředí - měsíční výdělek po zaučení 18 - 20.000 Kč/měs. -... zobrazit nabídku»
Večerní prácička
Ostrava
minulý měsíc
- pravidelný jistý příjem a smlouvu na HPP. - pracovní doba 18:00-22:00, volné víkendy - ohodnocení až 9 050,- zobrazit nabídku»
Manipulační dělník ve výrobě - kmenový stav 22 - 23000 Kč/měs. Příbr...
Příbram
minulý měsíc
- po zapracování průměrný hrubý měsíční výdělek 22 000 - 23 000 Kč/měs. (včetně příplatků a bonusů) - věrnostní a stabilizační... zobrazit nabídku»
Práce ve výrobě, montáž, práce na lakovně ubytování + svozy. nástup 8....
Dobříš
minulý měsíc
PRŮMĚRNÝ MĚSÍČNÍ VÝDĚLEK (22 - 26.000 KČ/MĚS.) - základní mzdu od 114 Kč/h ( 18.810 Kč/měs.) - příplatek za odpolední (6 Kč/h) -... zobrazit nabídku»
Montážní pracovník Žandov
Žandov
minulý měsíc
Sháníte dlouhodobou brigádu? Máme pro vás příležitost montážní pracovnice / montážního pracovníka ve společnosti Hoerbiger Žandov -... zobrazit nabídku»
Specialista jednání se zákazníky – automotive
Frýdek-Místek
minulý měsíc
Pro výrobní společnost působící v oblasti materiálů nejen pro automobilový průmysl, hledáme kandidáty na pozici Specialista jednání se... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Frýdek-Místek
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti plánování z výrobní společnosti? Jste motivovaný se prosadit, jste technicky zdatný a komunikativní člověk?... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr
Frýdek-Místek
minulý měsíc
Máš strojní nebo elektro vzdělání? Máš zkušenost v oblasti měření a regulace technologií? Perfektně se domluvíš anglicky a nevadí Ti... zobrazit nabídku»
Technolog
Frýdek-Místek
minulý měsíc
Máš alespoň částečnou zkušenost z výroby? Baví Tě výrobní procesy, jsi technicky orientován a chceš se v oblasti výroby dál... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu výrobní firmy (20.000 - 28.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Perspektivní společnost, spokojení zaměstnanci a plná řada benefitů. Takto by se dala vystihnout krátká charakteristika této společnosti.... zobrazit nabídku»
Konstruktér (od 25.000 Kč)
Vysočina
minulý měsíc
Máte vzdělání technického směru a zkušenosti na pozici konstruktéra? Máte chuť cestovat a podílet se na zajímavých projektech? Pak... zobrazit nabídku»
Tavič kovů (18.000 - 25.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Hledáte si práci a máte zájem o slévárenství? Nevadí Vám třísměnný provoz a prostředí těžkého průmyslu? Chcete pracovat pro... zobrazit nabídku»
Soustružník (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáme "ostříleného" soustružníka na obsluhu konvenčního soustruhu do kusové výroby - velké kusy. * zázemí spolehlivé společnosti *... zobrazit nabídku»
Seřizovač výrobní linky (až 25.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Příjemná, nenáročná práce dle výkresové dokumentace = pravidelný příjem, pravidelné motivační bonusy, pravidelná teplá strava a... zobrazit nabídku»
Svářeč/zámečník - plat až 35000 Kč/měs - ubytování zdarma
Hranice na Mor.
minulý měsíc
Ubytování zajišťujeme a hradíme Práce na 12 hod směny či na turnusy Dlouhodobá pracovní jistota Vyplácení záloh zobrazit nabídku»
Směnový mistr ve výrobě (35.000 - 40.000 Kč)
Královéhradecký, Olomoucký, Pardubický
minulý měsíc
Směna nesměna, výroba je třeba. Hledáme zkušené pracovníky v automotiv nebo strojírenství, kteří dokáží vést tým a předat své... zobrazit nabídku»
Pivo a stroje nejde oddělit
Brno
minulý měsíc
Kromě zaměstnaneckého piva se můžete těšit na:   Motivační finanční ohodnocení 5 týdnů dovolené Stravenky Příplatky za noční... zobrazit nabídku»
Technolog zpracování kovů
Chomutovsko
minulý měsíc
- zázemí tradiční a sociálně odpovědné společnosti - pro absolventy možnost získat zajímavou praxi - možnost odborného rozvoje -... zobrazit nabídku»
Trainee na vedoucího výroby
Ústecký
minulý měsíc
Co klient nabízí? - příležitost vypracovat se na manažerskou roli - práci v mezinárodní společnosti, kde budete využívat cizí jazyk -... zobrazit nabídku»
Vedoucí vstupní kontroly (20.000 - 25.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Parta kontrolorů hledá zodpovědného člověka, který jim bude nejen šéfem, ale i parťákem nebo parťačkou. Pokud tedy máte smysl pro detail... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace