Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6838) - strana 153

Výroba, průmysl a energetika
Technik údržby
Liberec
minulý měsíc
* Zázemí mezinárodní společnosti * Motivující finanční ohodnocení * 5 týdnů dovolené * Možnost osobního rozvoje a profesního... zobrazit nabídku»
Projektant TZB - Praha
Praha
minulý měsíc
Máte zkušenosti s projektováním chlazení, topení nebo vzduchotechniky? Hledáte příležitost podílet se na velkých projektech? Pak... zobrazit nabídku»
Specialista projektů - vytápění, TZB
Praha
minulý měsíc
Jste zkušený projektant v oblasti TZB nebo v oblasti vytápění? Chcete být součástí zajímavých projektů? Hledáte stabilního... zobrazit nabídku»
Mistr s AJ (automotive)
Vysočina
minulý měsíc
Máte vystudovanou VŚ nebo SŠ nejlépe v technickém oboru, praxi na pozici mistra nebo vedoucího výroby? Rádi byste měli reálnou možnost... zobrazit nabídku»
Seřizovač / programátor CNC
Vysočina
minulý měsíc
Umíte programovat a seřizovat CNC obráběcí centra? Orientujete se v technické dokumentaci? Dokážete stanovit technologii obrábění? Náplň... zobrazit nabídku»
Seřizovač, nástup ihned
Nové Město nad Metují
minulý měsíc
Jste technický typ a máte zkušenosti z výrobní společnosti? Umíte seřizovat stroje a vyznáte se v technické dokumentaci? Pokud máte... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby s NJ | 2 směny | 95Kč/hod | HK |
Hradec Králové
minulý měsíc
GRAFTON OBSAZUJE PRACOVNÍ POZICI PRO SPOLEČNOST CONTRACT MEDICAL INTERNATIONAL v Hradci Králové OPERÁTOR/KA VÝROBY - kompletování drobných... zobrazit nabídku»
Skladník (Karviná)
Karviná
minulý měsíc
Máte pracovní zkušenost ze skladu? Nevadí Vám práce na třísměnný provoz? Pak máme nabídku práce pro Vás: - práce ve skladu -... zobrazit nabídku»
Zástupce manažera kvality
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti kvality ve výrobní společnosti? Znáte nástroje kvality a komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá problém? V... zobrazit nabídku»
Specialista údržby
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máš vzdělání se zaměřením na elektro či automatizaci? Domluvíš se anglicky? Pokud chceš do budoucna něco dokázat a být za svou práci... zobrazit nabídku»
PLC programátor/elektromechanik
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s programováním PLC a domluvíte se anglicky? Máte vyhlášku 50, min. §6? Pokud chcete pracovat v úspěšné výrobní... zobrazit nabídku»
Specialista oddělení kontroly kvality - vhodné také pro absolventy
Frýdek - Místek
minulý měsíc
Máte již zkušenosti s působením v oblasti kvality nebo jste čerstvým absolventem technického oboru? Domluvíte se anglicky? Pokud chcete... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik automatizace
Olomoucký
minulý měsíc
Máte praxi v oblasti uvádění automatizovaných systémů do provozu, či odpovídající vzdělání a zájem o tento obor? Potom hledáme právě... zobrazit nabídku»
Mechanik - příležitost pro absolventy
Olomoucký
minulý měsíc
Jste absolventem střední školy a právě se rozhlížíte po první příležitosti práce ve strojírenství na hlavní pracovní poměr?... zobrazit nabídku»
Projektant v automatizaci
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte vystudovanou VŠ v oboru elektro se zaměřením na výkonovou elektroniku nebo automatizaci? Zajímáte se o elektromotory, pohony a PLC? Pokud... zobrazit nabídku»
Montážní dělník
Zlínský
minulý měsíc
Jste manuálně zručný a hledáte práci ve stabilní společnosti? Chcete pracovat v moderním pracovním prostředí, jako kmenový... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality
Prostějov
minulý měsíc
Firma, která pro inovace zůstává i přes dlouholetou tradici mladou, dynamickou a flexibilní firmou, hledá INŽENÝRA DODAVATELSKÉ... zobrazit nabídku»
Mistr údržby
Bílina
minulý měsíc
Hledáme šikovného kolegu do automotive společnosti v okrese Teplice! Úspěšný kandidát bude pracovat na pozici mistr údržby a jeho... zobrazit nabídku»
Provozní manažer, Písek
Písek
minulý měsíc
Hledáme velmi zkušené kandidáty na jednu ze strategických pozic do mezinárodní výrobní společnosti. Na této pozici budete dvojkou... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby, až 70 000 Kč
Veselí nad Lužnicí
minulý měsíc
Hledáme zkušeného kandidáta/ kandidátku na pozici Vedoucí/ho výroby pro závod vve Veselí nad Lužnicí. Vaší zodpovědností bude... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace