Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6872) - strana 154

Výroba, průmysl a energetika
Přestaňte hledat a zakotvěte u nás - Montážní dělník v Jihlavě 25000,-
Jihlava
před 2 měsíci
Co Vám můžeme nabídnout? - Náborový příspěvek 7500Kč - Stabilní práci na HPP - Zaškolíme Vás, vše naučíme a v průběhu práce Vás... zobrazit nabídku»
Technik přípravy výroby s NJ
Český Krumlov
před 2 měsíci
- Zázemí mezinárodní expandující společnosti - Dynamickou a různorodou práci - Motivační mzdové ohodnocení - Možnosti dalšího... zobrazit nabídku»
Operátor výroby 25 000 Kč
Prostějov
před 2 měsíci
7000 KČ EXTRA ODMĚNA POKUD K NÁM NASTOUPÍTE! STROJÍRENSKÝ OPERÁTOR DO PROSTĚJOVA Nevadí Vám noční směny? Náplň práce... zobrazit nabídku»
Nástrojář až 35 000
Šternberk
před 2 měsíci
Jste zkušený NÁSTROJÁŘ? Jste připraven začít svou kariéru v zajímavé mezinárodní společnosti a učit se od těch nejlepších v oboru?... zobrazit nabídku»
Operátorka výroby,16tis /měsíc čistého
Zlín
před 2 měsíci
Nabízíme: Hlavní pracovní poměr, dlouhodobé uplatnění Vstupní zaučení, zaškolení na jednotlivých strojích Mzda 12.500,-Kč + Prémie... zobrazit nabídku»
Projektant - ergonom
Olomoucký
před 2 měsíci
Co všechno získáte? - flexibilní pracovní dobu s možností home office - přátelský kolektiv plný odborníků, kteří Vám vždy rádi... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality
Olomoucký
před 2 měsíci
Vy získáte: - hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, který Vám dá jistotu dlouhodobé spolupráce - adekvátní motivující pracovní... zobrazit nabídku»
Technik 3D měření
Olomoucký
před 2 měsíci
Co získáte vy? - práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, s jistotou dlouhodobé spolupráce - adekvátní platové ohodnocení s... zobrazit nabídku»
Robotik/Programátor
Rychnov nad Kněžnou
před 2 měsíci
- moderní prostředí nového závodu - odpovídající platové ohodnocení - práce ve třísměnném provozu - řada firemních benefitů (týden... zobrazit nabídku»
Projektový technik kvality
Olomoucký
před 2 měsíci
Co tím získáte? - hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou - adekvátní motivující pracovní ohodnocení - možnost kariérního růstu,... zobrazit nabídku»
Quality Engineer - zástupce manažera kvality
Královéhradecký
před 2 měsíci
- zázemí stabilní české společnosti - příjemný kolektiv - odpovídající finanční ohodnocení - firemní benefity (notebook, příspěvek... zobrazit nabídku»
Montážní dělník - odd. baterek
Ústí nad Labem
před 2 měsíci
Považujete se za manuálně zručného člověka? Je Vaší předností jemná motorika? Preverujete práci v čistém a klimatizovaném prostředí... zobrazit nabídku»
Montážní dělník/operátor výroby
Krupka
před 2 měsíci
Chceš pracovat ve výrobě jako dělník, přestože zatím nemáš žádné zkušenosti? Pokud se přihlásíš, pozveme si tě a vyzkoušíme.... zobrazit nabídku»
Výrobní dělník/operátor výroby
Ústí nad Labem
před 2 měsíci
Chcete získat nebo rozšířit zkušenosti v oblasti výroby nebo logistiky? Nevadí vám práce na směny? Čtěte dál! Průběžně... zobrazit nabídku»
Výrobní dělník/zámečník
Teplice
před 2 měsíci
Máte zkušenost s montáží výrobků, obsluhou strojů nebo s přípravnými zámečnickými pracemi? Pokud hledáte změnu a chcete pracovat v... zobrazit nabídku»
Konstruktér/technolog konstrukce
Krupka
před 2 měsíci
Chceš se podílet na vývojových projektech? Máš v malíku práci v AutoCADu či jiných konstrukčních programech? Domluvíš se dobře... zobrazit nabídku»
Vedoucí odd. údržby
Teplice
před 2 měsíci
Jste zkušeným vedoucím údržby z větší výrobní společnosti? Chcete se podílet na zavádění nových technologií? Domluvíte se anglicky... zobrazit nabídku»
Operátor broušení - nutná praxe broušení hliníku. Modřice.
Brno
před 2 měsíci
Hlavní pracovní poměr Mzda 120,-/hod + příplatky dle ZP Moderní pracovní prostředí Závodní stravování Zaškolení, Doprava do CT... zobrazit nabídku»
Kontrola kvality Žďár nad Sázavou
Žďár nad Sázavou
před 2 měsíci
Zázemí stabilní společnosti Platové ohodnocení od 85 Kč /h Variabilní složka mzdy + zákonné příplatky Práce na 3 směny – ale směnu... zobrazit nabídku»
Nákupní inženýr
Olomoucký
před 2 měsíci
Na co se můžete těšit? - na flexibilní pracovní dobu, která umožňuje home office - přátelský kolektiv plný odborníků, kteří Vám... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace