Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6936) - strana 154

Výroba, průmysl a energetika
Vedoucí oddělení technické přípravy s aj/nj- Znojmo
Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský
minulý měsíc
Pro našeho klienta, jednu z předních zahraničních společností v oboru strojírenství (specializace v oblasti kovovýroby, tváření a... zobrazit nabídku»
Technický vedoucí - energetické zabezpečení
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti a znalosti v oblasti náhradních zdrojů? Vedl jste někdy tým podřízených a nechcete svůj pracovní čas trávit jenom v... zobrazit nabídku»
Lean specialist - leader
Brno - venkov
minulý měsíc
- zodpovědnost za vedení projektů zlepšování pro různé výrobní i nevýrobní procesy - práce na zlepšování úrovně zavedených lean... zobrazit nabídku»
Manažer kvality s AJ firemní automobil a zajímavé benefity
Morkovice-Slížany
minulý měsíc
FMEA, APQP, PPAP, 8D... pokud Ti to nepřijde jen jako změť písmenek, ale víš, o co se jedná, máš zkušenosti v oblasti kvality,... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobních úseků
Krupka
minulý měsíc
Chcete raketový start kariéry? Oblast automotive Vám není cizí? Komunikace v německém jazyce s dodavateli/klienty/mateřskou společnosti... zobrazit nabídku»
Údržbář, 13. a 14. mzda
Kaplice
minulý měsíc
Umíte číst z technické dokumentace? Máte zkušenost s mechanickými stroji a jste ochotný/á pracovat na 2směnný pracovní provoz? Pošlete... zobrazit nabídku»
Technik měření, Novobydžovsko
Nový Bydžov
minulý měsíc
Máte technické vzdělání?.. Jste ochoten pracovat ve třísměnném až nepřetržitém provozu? Pokud chcete pracovat v dynamické společnosti... zobrazit nabídku»
Operátor skladu - Karviná
Karviná
minulý měsíc
Máte základní znalosti práce na PC a hledáte práci v Karviné? Máte zkušenosti ze skladu nebo z výroby? Možná je tato pracovní nabídka... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik – Plzeňsko
Plzeňský
minulý měsíc
Jste absolventem střední nebo vysoké školy elektrotechnického zaměření? Orientujete se v oblasti silnoproudé elektrotechniky a vlastníte... zobrazit nabídku»
Elektromechanik – absolvent
Pardubický
minulý měsíc
Máte SŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky a vyhlášku 50 sb. §5? Jste manuálně zručný a chcete pracovat v zakázkové výrobě na... zobrazit nabídku»
Doprava zdarma, nástupní plat 21.000,-Kč/měsíc - práce ve výrobě - dupli...
Klášterec nad Ohří
minulý měsíc
Nechcete se do práce trmácet 2 hodiny ? Tak v tom případě je pro vás tato nabídka ideální. Garantujeme vám zajištěnou dopravu do... zobrazit nabídku»
Koordinátor výroby s AJ
Středočeský, Pardubický
minulý měsíc
Jste absolventem střední nebo vysoké školy technického zaměření? Máte zkušenosti s vedením výroby? Jste nyní ve fázi, kdy v současné... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobního úseku s AJ
Středočeský, Pardubický
minulý měsíc
Máte dokončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického zaměření? Mezi Vaše pracovní zkušenosti můžeme zařadit i... zobrazit nabídku»
Zámečník – ocelové konstrukce
Královéhradecký, Pardubický
minulý měsíc
Jste již unaveni směnným provozem? Nabízíme práci na jednu směnu!!! Víte, co obnáší práce zámečníka? Umíte alespoň trochu... zobrazit nabídku»
Zkušební technik elektro
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Vystudoval jste SŠ, obor elektro? Vyznáte se v elektonice, v počítačových technologiích a programování Vám není také cizí? Chcete být... zobrazit nabídku»
Údržbář elektro
Most
minulý měsíc
* Možnost seberealizace; * Motivující finanční ohodnocení a balíček benefitů; * 3 dny dovolené na rámec zákoníku práce, příspěvek... zobrazit nabídku»
Obráběč kovů - horizontka
Královéhradecký
minulý měsíc
Víte, jak pracovat s horizontální frézou W75, programově řízenou operačním systémem Heidenhain? Už Vás nebaví směnný provoz a nechcete... zobrazit nabídku»
Skvělá příležitost ve výrobě v čb; až 18.000 Kč + příplatky; 3 směn...
České Budějovice
minulý měsíc
- zajímavé uplatnění u stabilní společnosti - základní mzda 15.000 Kč/měsíc, prémie až 3000 Kč/měsíc + příplatky dle zákoníku... zobrazit nabídku»
Mistr montáže / Junior Team leader Assembly (až 27.000,- Kč)
Humpolec
minulý měsíc
- zajímavé platové ohodnocení - 23 až 27 000,- Kč - zajímavou práci v mezinárodní společnosti - stabilní zaměstnání v moderním a... zobrazit nabídku»
Specialista kvality - plat až 30.000,- Kč
Humpolec
minulý měsíc
Můžeme Vám nabídnout: - zajímavé platové ohodnocení 25 - 30.000,- Kč - zajímavou práci v mezinárodní společnosti - stabilní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace