Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7704) - strana 155

Výroba, průmysl a energetika
Obráběč kovů CO2
Mělník
minulý měsíc
- motivující finanční ohodnocení - týdenní poskytování záloh - stravenky - možnost dotovaného ubytování zobrazit nabídku»
Bezpečnostní technik
Jihomoravský
minulý měsíc
Vyznáte se v legislativě týkající se BOZP a PO? Máte praxi na pozici bezpečnostního technika a jste profesionál na svém místě? Chcete mít... zobrazit nabídku»
Specialista BOZP a PO
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste specialista na BOZP a máte na této pozici zkušenosti? Orientujete se v legislativní úpravě BOZP a PO? Chcete pracovat v úspěšné... zobrazit nabídku»
CNC obsluha se zaučením
Zlínský
minulý měsíc
Hledáte stabilní zaměstnání u společnosti s výrobní tradicí, která si zručných a spolehlivých zaměstnanců váží? Výplata mezd se... zobrazit nabídku»
Kontrola kvality - nástupní bonus 1000,-Kč
Plzeň
minulý měsíc
* HPP s možností přestupu do kmenového stavu klienta * mzda 90,- Kč/hod * bonus až 20,- Kč/hod * nástupní bonus 1000,- Kč *... zobrazit nabídku»
Technik společnosti - zeminové substráty
Novohradsko
minulý měsíc
- Zázemí silné zahraniční společnosti - Motivační finanční ohodnocení - Jazykové a odborné vzdělávání - Notebook - Mobilní telefon -... zobrazit nabídku»
Manažer kvality s NJ
okr. Prachatice
minulý měsíc
- Zázemí silné společnosti s mezinárodní účastí - Pozice přímo podřízená jednateli společnosti - Nadstandardní finanční... zobrazit nabídku»
Produktový Manažer s NJ - chladírenství
České Budějovice
minulý měsíc
- Zázemí silné rostoucí společnosti - Různorodou a perspektivní práci v mezinárodním prostředí - Zajímavé mzdové... zobrazit nabídku»
Plánovač - supply chain
okres Prachatice
minulý měsíc
- Perspektivní pracovní uplatnění v mezinárodní společnosti - Velmi dobré finanční ohodnocení - Osobní i profesní růst - Odborné... zobrazit nabídku»
Procesní technik výroby junior - Hořicko
Královéhradecký
minulý měsíc
- práci v zavedené společnosti s velkým potenciálem, a díky celosvětovému působení se budete moci účastnit zajímavých zahraničních... zobrazit nabídku»
Manažer výroby
České Budějovice
minulý měsíc
- Zázemí stabilní společnosti - Moderní pracovní prostředí nového areálu - Motivační finanční ohodnocení + prémiová složka mzdy dle... zobrazit nabídku»
Mistr údržby - vyhláška 50/1978
Liberecko/Turnovsko
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vedením týmu v prostředí automobilového průmyslu a osvědčení dle vyhlášky 50/1978 ? Nebojíte se každodenních výzev?... zobrazit nabídku»
Interní Auditor do výrobní společnosti
Liberec
minulý měsíc
ISO 9001, ISO TS 16 949 - tyto normy znáte? Hovoříte anglicky a máte praxi jako auditor kvality? Pak se nám přihlašte do výběrového... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality v automotive | uherskohradišťsko
Uherské Hradiště
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta, působícího v oblasti automotive hledáme vhodného kandidáta na pozici INŽENÝR KVALITY. Náplní Vaší... zobrazit nabídku»
Operátor CNC (přestupní bonus 20 000 Kč) - hulín
Hulín
minulý měsíc
Šance i pro absolventy ŠKOL! Prosperující výrobní společnost v HULÍNĚ s českým vedení a dlouholetou tradicí na trhu hledá do svého... zobrazit nabídku»
Dělnice/Dělník, pouze ranní směna
Stříbro
minulý měsíc
Hledáte práci na ranní směnu ve výrobě? Máte dobrý zrak a jste manuálně zruční? Máme pro Vás práci na pozici Dělník v... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality
Triangle
minulý měsíc
Slova APQP, FMEA, PPAP pro Vás nejsou španělská vesnice? Máte komunikativní angličtinu a zkušenosti z oblasti dodavatelské kvality? Hledáme... zobrazit nabídku»
Koordinátor plánování - Belgie
Louvain-la-Neuve (Belgie)
minulý měsíc
Pro významnou automotive společnost obsazujeme pozici koordinátor plánování výroby s místem výkonu práce v BELGII! Láká Vás život v... zobrazit nabídku»
Technický asistent
Bílina
minulý měsíc
Končíte vysokou či střední školu a hledáte uplatnění na začátek Vaší kariery?! Ve stabilní automotive společnosti Vám k Vašemu... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Bílina
minulý měsíc
Aktuálně obsazujeme pozici INŽENÝR KVALITY! Hledáme fajn kolegu do týmu, který má zkušenosti s dodavatelskou kvalitou ve výrobní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace