Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7430) - strana 156

Výroba, průmysl a energetika
Elektrotechnik - údržba strojů a zařízení
Plzeňský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s elektro údržbou strojů řízených PLC systémy? Orientujete se dobře v elektro schématech a máte platnou vyhlášku 50?... zobrazit nabídku»
E-plan specialista
Olomoucký, Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zkušenost s prací v E-planu a hledáte nové pracovní místo u zaměstnavatele, který má mnoho zahraničních zakázek a tak Vás do... zobrazit nabídku»
Senior plánovač výroby
Zlínský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s plánováním výroby? Dokážete si stanovovat priority a jste flexibilní? Rád komunikujete a umíte motivovat okolí?... zobrazit nabídku»
Specialista plánování výroby s AJ
Zlínský
minulý měsíc
Disponujete analytickými schopnostmi, umíte prezentovat a dokážete prosadit svůj názor? Máte praxi v oblasti plánování výroby v automotive?... zobrazit nabídku»
Elektrikář
Olomoucký
minulý měsíc
- motivující finanční ohodnocení - možnost dalšího vzdělání a osobního i profesního růstu - práci v dynamicky rostoucí a perspektivní... zobrazit nabídku»
Pracovník zásilkového prodeje
Čáslav
minulý měsíc
výdělek až 19 000,-   zobrazit nabídku»
Technická podpora
Praha
minulý měsíc
- Kromě dobrého nástupního fixního platu přidáme i bonusový systém závislý nejen na společných firemních, ale i na Vašich osobních... zobrazit nabídku»
Specialista Kvality
Plzeňský
minulý měsíc
Specializujete se na kvalitu? Znáte metody 8D a Lean Six Sigma? Máte zkušenosti z oblasti automotive? Ozvěte se! Hledáme Specialistu kvality,... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucího výroby
Plzeňský
minulý měsíc
Chcete uplatnit své zkušenosti s vedením lidí ve výrobě? Chcete profesně růst a stát se vedoucím? Pracujete v automotive? Pak jste náš... zobrazit nabídku»
Výrobní dělník
Lovosice
minulý měsíc
VÝROBNÍ DĚLNÍK Můžete se pochlubit pracovní zkušeností z výrobní společnosti typu automotive? Máte zkušenost s obsluhou strojů na... zobrazit nabídku»
Konstruktér - Administrátor
Klášterec nad Ohří
minulý měsíc
- Příprava standartní výrobní dokumentace pro výrobu filtračních jednotek - Kontrola kusovníků a příprava průvodní dokumentace -... zobrazit nabídku»
Tvářecí a svářecí technolog
Kadaň
minulý měsíc
- Aktivní podpora, spolupráce napříč odděleními - technologická podpora projektů ve výrobě - zavádění dílů do výroby (pracovní... zobrazit nabídku»
Procesní technolog
Kadaň
minulý měsíc
- Komunikace s odd. engineeringu Leuven v AJ - technická podpora zejména pro výrobní odd. a odd. kontrukce - spolupráce s projektovým týmem... zobrazit nabídku»
Vedoucí konstrukce
Moravskoslezský
minulý měsíc
Hledáme vhodného kandidáta s prokazatelnou zkušeností ve výrobní společnosti, vedením týmu konstruktérů a silným leadershipem. Pokud se... zobrazit nabídku»
Specialista skladu|Ostravsko|s německým jazykem|až 27 000 KČ|
Ostrava
minulý měsíc
Pro mezinárodní společnost hledáme kvalifikovaného uchazeče/uchazečku na pozici "SPECIALISTA SKLADU|OSTRAVSKO|S NĚMECKÝM JAZYKEM|AŽ 27 000... zobrazit nabídku»
Výroba plastů – Kopřivnice - od 22 000 Kč – ihned
Kopřivnice
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta působícího v automobilovém průmyslu hledáme manuálně zručné, fyzicky zdatné ženy i muže na pozici... zobrazit nabídku»
Operátor lisovny nebo svařovny – Frýdland n. O. – volné víkendy
Frýdlant nad Ostravicí
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta hledáme operátory výroby do Frýdlantu nad Ostravicí. STRAVENKY! VOLNÉ VÍKENDY! RANNÍ A ODPOLEDNÍ... zobrazit nabídku»
Lisař/ka
Zlín
minulý měsíc
- práce ve stabilní společnosti - výborná dopravní dostupnost - zaměstnání na HPP - mzda 70-100,-Kč/h - možnost práce přesčas -... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - Montážní dělník
Olomouc 77900
minulý měsíc
- práce na hlavní pracovní poměr - základní hodinová mzda 85 Kč v čistém - docházkový bonus - příplatek za svátek 100 % -... zobrazit nabídku»
Výrobní technolog
Kolínsko
minulý měsíc
Zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti - Motivující mzdové podmínky - Program zaměstnaneckých výhod - Pohyblivá pracovní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace