Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6824) - strana 157

Výroba, průmysl a energetika
Svářeč EN 135 Česká Lípa Ubytování zdarma, skvělý plat
Česká Lípa
minulý měsíc
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - uybtování zdarma - výborné platové podmínky - možnost stravování v podniku -... zobrazit nabídku»
Lean implementer - junior
Ústecký
minulý měsíc
Jste absolvent technického směru a hledáte uplatnění ve výrobní společnosti? Baví Vás úspory, efektivita a zeštíhlování výroby?... zobrazit nabídku»
Lean specialista - senior
Ústecký
minulý měsíc
Máte praxi a zkušenosti s implementací LEAN, zefektivňováním výroby? Máte praxi z výrobní společnosti z obdobné pozice? Mluvíte dobře... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Štětí
minulý měsíc
Dokážete nahlédnout pod povrch? Zvládnete identifikovat a pak nastavit postupy pro co největší efektivitu? A nebojíte se komunikovat v... zobrazit nabídku»
Svářeč TIG
okres Děčín
minulý měsíc
Ovládáte svařování metodou TIG a hledáte možnost dlouhodobé spolupráce? Přidejte se do našeho týmu! Zabýváme se zakázkovou výrobou,... zobrazit nabídku»
Skladník, Hradec Králové - až 20 000 Kč/měs.
Hradec Králové
minulý měsíc
Máte řidičský průkaz sk. B a chcete pracovat jako skladník? Hledáte stabilní práci v Hradci Králové? Pak máme nabídku přímo pro... zobrazit nabídku»
Operátor CNC / od 21 000Kč v čist. / nástup ihned
Staré Ransko
minulý měsíc
- Dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr. - Nástupní plat 21 000kč v čistém. - Bezplatné ubytování v blízkosti pracoviště... zobrazit nabídku»
Referent/ka průmyslového inženýrství
Královehradecko
minulý měsíc
 - PP na dobu určitou, po zapracování na HPP  - osobní růst ve stabilní strojírenské firmě  - dlouhodobá perspektiva uplatnění  - 1... zobrazit nabídku»
Technolog
Chrudimsko
minulý měsíc
- dlouhodobá perspektiva uplatnění - odborný růst ve stabilní společnosti - stravenky - stravování v areálu - 5 týdnů dovolené -... zobrazit nabídku»
Operátor ve výrobě - Verne, Klášterec n. Ohří až 25000 Kč
Klášterec n. Ohří
minulý měsíc
- základní plat + bonusy - práce na HPP - zákonné příplatky za práci o víkend a v noci 10% - proplácené přesčasy 44% - profesní... zobrazit nabídku»
Technik údržby
Jihomoravský
minulý měsíc
Pro našeho klienta, pobočku mezinárodní firmy zabývající se výrobou schodišťových výtahů, hledáme vhodného kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Pardubický, Olomoucký
minulý měsíc
Máte zkušenosti jako elektromechanik, elektrotechnik či elektrikář? Není pro Vás problém pracovat ve třísměnném provozu? Máte potřebnou... zobrazit nabídku»
Výrobní mistr
okr. Nový Jičín
minulý měsíc
* zajímavá práce v nadnárodní společnosti * motivující finanční ohodnocení * možnost profesního růstu a vzdělávání (odborné i... zobrazit nabídku»
Materiálový specialista – Uherské Hradiště
Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský
minulý měsíc
Náplň práce: návrh a schvalování materiálové základny pro výrobu letounů (kovy – ocel, neželezné kovy - slitiny lehkých kovů,... zobrazit nabídku»
Technolog lepení – Uherské Hradiště
Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský
minulý měsíc
Náplň práce: Zpracování technologických postupů pro operace lepení a hermetizace včetně stanovení výkonových norem. Zpracování... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - automotive - 8 hod úvazek od 2.5.2017
Chrudim
minulý měsíc
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování zabezpečené firmou ZDARMA příspěvek na... zobrazit nabídku»
Horizontář a soustružník – žďár n. sázavou
Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský
minulý měsíc
Pro našeho klienta, působícího v oblasti speciální železniční techniky, nákladních automobilů hledáme kvalifikované kandidáty na pozice... zobrazit nabídku»
Uklízečka v centru Brna 21 000 Kč
Brno
před 2 měsíci
Úklid prostor ve výrobní společnosti Budete používat mycí vůz. zobrazit nabídku»
Junior operátor ohraňovacího lisu
Olomoucký
před 2 měsíci
Máte vzdělání technického směru a hledáte uplatnění na výrobě? Máte alespoň kratší praxi jako obsluha CNC stroje? V tom případě pro... zobrazit nabídku»
Technolog junior
Ústecký
před 2 měsíci
Jste absolvent Vysoké školy chemicko-technologické a hledáte uplatnění ve stabilní nadnárodní společnosti s využitím anglického... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace