Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (8038) - strana 157

Výroba, průmysl a energetika
Specialista plánování
Praha
minulý měsíc
Získali jste v rámci své dosavadní praxe zkušenosti z výrobní společnosti v oblasti plánování a rádi byste je uplatnili na nové pozici?... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Středočeský
minulý měsíc
Máte chemicky či technicky zaměřené vzdělání a zkušenosti s plánováním výroby? Rádi komunikujete s lidmi a jste spolehliví? Hledáte... zobrazit nabídku»
Projektový manažer s AJ/NJ
Pardubický
minulý měsíc
Jste absolventem střední nebo vysoké školy se zaměřením na elektrotechniku? Domluvíte se anglicky nebo německy a chcete zaměstnání, kde... zobrazit nabídku»
Manažer výroby
Pardubický
minulý měsíc
Jste absolventem vysoké školy a máte několikaletou praxi na vedoucí pozici ve výrobní společnosti? Troufnete si na vedení více než... zobrazit nabídku»
Obráběč CNC - od 27000Kč v čistém / nástup ihned / Plzeň
Plzeň
minulý měsíc
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - nástupní mzda od 165-170kč/h v čistém + možnost navýšení - ubytování lze po... zobrazit nabídku»
Nábor operátorů až 26000 Kč!
Bitozeves
minulý měsíc
- prostředí mezinárodní společnosti - práce na HPP (po zapracování možnost přechodu do kmenového stavu) - Nástupní plat 15 000,- Kč +... zobrazit nabídku»
Stolař - Truhlář - od 28 000Kč v čistém / Plzeň / nástup ihned
Plzeň
minulý měsíc
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - směnnost po domluvě, lze i pouze ranní 8h - nástupní mzda od 175-180kč/h - po... zobrazit nabídku»
Obsluha strojů - i bez praxe! - od 19000Kč v čistém / ubytování
Strakonice
minulý měsíc
- velmi dobré mzdové ohodnocení - ubytování cca 10min od podniku - dlouhodobé pracovní uplatnění v přátelském kolektivu - možnost... zobrazit nabídku»
Procesní technolog
Česká Lípa
minulý měsíc
zázemí stabilní dynamicky se rozvíjející společnosti se zahraniční účastí odpovídající finanční ohodnocení pružnou... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení kvality
okr. Prachatice
minulý měsíc
Zázemí moderní mezinárodní společnosti Mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice Pravidelné školení a kurzy Možnost osobního... zobrazit nabídku»
Operátor ve výrobě. Rychlý nástup
Sázava
minulý měsíc
Svozový autobus z Kutné hory a Kolína ZDARMA. Možnost výběru směn. Mzda 71,80 až 101,80Kč/hod. Příplatky za odpolední a noční směnu.   zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby - automotive
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte vysokoškolské vzdělání technického zaměření a zkušenosti s řízením výroby v automobilovém průmyslu? Hovoříte anglicky a... zobrazit nabídku»
Brusič dpč
Pardubice
minulý měsíc
Odborné zaškolení - Platové ohodnocení 80 Kč/hod - Práce na 3 směny – směnu si můžete vybrat dle Vašich časových možností - Možnost... zobrazit nabídku»
Kvalita - technik / inženýr / auditor
Strakonice, Písek, Český Krumlov, Kaplice
minulý měsíc
Práci ve stabilní mezinárodní společnosti s nejmodernější technologií Motivační finanční ohodnocení + 13. a 14. plat Odborné... zobrazit nabídku»
Předák ve stavebnictví
Ostrava
minulý měsíc
- Odpovídající platové ohodnocení + prémie - Práci pro stabilní stavební společnost se sídlem v Ostravě zobrazit nabídku»
Manažer kvality s AJ - potravinářství
Šternberk
minulý měsíc
Jste zkušený manažer kvality v potravinářství a domluvíte se hravě anglicky? Pokud ANO, pokračujte dále. Náplň práce: - řízení... zobrazit nabídku»
Skladník/manipulant s VZV
ZLÍN
minulý měsíc
Náplň práce: - příjem, výdej a umisťování zboží - dovoz a odvoz obalů, materiálů, polotovarů a hotových výrobků mezi jednotlivými... zobrazit nabídku»
Plánovač údržby
Havraň
minulý měsíc
Příležitost pro raketový start kariéry technického absolventa/ky! Jsi technický absolvent a máš chuť se učit od profesionálů? Nebo jsi... zobrazit nabídku»
Mechanik/technik pro sestavení stroje (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáme technika-mechanika s přesahem do elektra pro sestavování jednotlivých strojů, oživování a následnou montáž i servis u zákazníka... zobrazit nabídku»
Konstruktér ve strojírenství (20.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte za sebou již nějakou praxi ve strojírenství a předpoklady na to být konstruktér? Umíte tvořit 3D výkresovou dokumentaci v SolidWorks a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace