Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7298) - strana 157

Výroba, průmysl a energetika
Vedoucí výroby s AJ
Pardubický
minulý měsíc
Jste rozený strojař a máte několikaletou praxi na pozici vedoucího výroby? Nemáte problém domluvit se anglicky a hledáte ve svém životě... zobrazit nabídku»
Výrobní mistr
Jihomoravský, Olomoucký
minulý měsíc
Máte praxi v oblasti zakázkové výroby a zkušenosti s vedením týmu? Zvládáte organizovat a koordinovat kolektiv i práci? Hledáte novou... zobrazit nabídku»
Brno - Letní brigáda pro studenty do výroby
Brno-Slatina
minulý měsíc
Mzda: 100 Kč/hod. Bonus 1800 Kč měsíčně při splnění produktivity Příplatky za noční práci 55% dotované závodní stravování... zobrazit nabídku»
Řidič VZV
Ostrava
minulý měsíc
- Stabilní zaměstnání na HPP - Průměrná mzda po zapracování 23 000 Kč - Zázemí prosperující společnosti - Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Operátor CNC
Ostrava
minulý měsíc
- Stabilní zaměstnání na HPP - Průměrná mzda po zapracování 23 000 Kč - Zázemí prosperující společnosti - Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Zámečník – svářeč
Středočeský
minulý měsíc
Disponujete zkušenostmi v zámečničině? Umíte svářet a máte platné svářečské průkazy? Pracovali jste někdy s nerezem, ocelí nebo... zobrazit nabídku»
Svářeč v ochranné atmosféře
Středočeský
minulý měsíc
Máte praxi jako svářeč? Umíte svařovat v ochranné atmosféře? Víte, jak správně svářet nerez, ocel a hliník? Napište! Česká... zobrazit nabídku»
Vedoucí zakázek – elektrotechnik
Středočeský
minulý měsíc
Máte SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření a orientujete se v elektrotechnických normách a technické dokumentaci elektrorozvaděčů... zobrazit nabídku»
Elektromontér – absolvent
Středočeský
minulý měsíc
Jste absolventem školy se zaměřením na elektro? Hledáte své první pracovní uplatnění ve společnosti, která Vám pomůže s Vaším... zobrazit nabídku»
Elektromontér – okres kutná hora
Středočeský
minulý měsíc
Jste absolventem střední školy či odborného učiliště se zaměřením na elektro? Hledáte novou či první pracovní výzvu? Chcete pracovat... zobrazit nabídku»
Technolog povrchových úprav
Moravskoslezský
minulý měsíc
- zajímavou práci v příjemném a dynamickém pracovním prostředí - motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém -... zobrazit nabídku»
Skladník, týdenní zálohy 1300 Kč
Pardubice
minulý měsíc
Mzda od 87 Kč/hod + příplatky     +  6 Kč/h za odpolední směnu     + 12 Kč/h za noční směnu     +  8 Kč/h za práci v... zobrazit nabídku»
Neváhejte a doporučte nám své známé nebo kamarády
Žebrák
minulý měsíc
– základní mzda 18.000 Kč – příplatky za odpolední směnu 10 Kč/hod – příplatky za noční směnu 16 Kč/hod – Příplatky za práci... zobrazit nabídku»
Pracovník výroby chladících jednotek
Nymburk
minulý měsíc
Plat dle pracovní pozice, podle schopností a praxe s navýšením po zkušební době. Minimální měsíční nástupní plat 18 000... zobrazit nabídku»
Jednoduchá práce, výroba Č. Krumlov; 100-120 Kč/hod + příplatky; 1-3 smě...
Český Krumlov
minulý měsíc
- Dlouhodobá spolupráce ve stabilní společnosti - Mzda 100-120 Kč/hod. + příplatky - Po půl roce týden dovolené navíc - Dotované... zobrazit nabídku»
Inženýr/programátor elektro řídících systémů
okres Kolín
minulý měsíc
Budete mít možnost získat: - smlouvu na dobu neurčitou - konkurenční mzdové ohodnocení - několik zaměstnaneckých benefitů (dovolená... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Pardubický
minulý měsíc
Získáte Platové ohodnocení – 90 Kč/h + další příplatky a bonusy Místo výkonu práce v Trnávce Příspěvek na dopravu Nástup nožný... zobrazit nabídku»
Technolog - svařování
Liberec
minulý měsíc
Svařování je Vaše parketa? Hledáme technology! Primárně budete zodpovědný za zavedení nové technologie svařování dle Vaší... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr | plasty | automotive
Uherské Hradiště
minulý měsíc
Hledáme absolventy technických oborů i ostřílené procesní specialisty na pozici PROCESNÍ INŽENÝR! Staňte se členem mezinárodní... zobrazit nabídku»
Samostatný montážní technik pro jednoúč.stroje (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Do naší montážní dílny hledáme kolegu pro samostatnou montážní práci dle výkresové dokumentace s přesahem do elektra. * zázemí... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace