Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7310) - strana 158

Výroba, průmysl a energetika
Specialista údržby - senior
Liberec
minulý měsíc
Pro výrobní společnost z oblasti automotive hledáme nového kolegu na pozici: SPECIALISTA ÚDRŽBY Hlavní náplní Vaší práce bude: *... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Liberec
minulý měsíc
Je to klasika. 8D reportíky, FMEA, komunikace napříč oddělením kvality, PPAP dokumentace. Napadá Vás otázka, proč bych zrovna já měl(a)... zobrazit nabídku»
Elektrikář / údržbář - až 35 000,- Kč
Liberec
minulý měsíc
Máte platnou vyhlášku 50 a zkušenosti na podobné pozici? Znáte pojem TPM? Do výrobní automotive společnosti hledáme kolegu na... zobrazit nabídku»
Technolog výroby - až 40 000,- Kč
Česká Lípa
minulý měsíc
Vyznáte se v tvorbě technologických postupů v kovovýrobě? Orientujete se v technické dokumentaci? Právě obsazujeme pozici: TECHNOLOG /... zobrazit nabídku»
Produktový inženýr / Konstruktér - od 35.000 CZK
Liberec
minulý měsíc
Chcete se podílet na vývoji komponentů pro automotive? Rád řešíte technické problémy a hledáte nejvhodnější řešení? Láká Vás i... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - 50 000,- Kč
Mladá Boleslav
minulý měsíc
Znáte prostředí automotive, oblast zákaznické kvality, její nástroje (8D REPORTY, APQP, FMEA, PPAP atd.), jste komunikativní osobnost a jste... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Plzeň - jih
minulý měsíc
Orientujete se na poli kvality? Umíte pracovat se základními nástroji kvality, vytvářet kontrolní plány a reporty? Jste týmovým hráčem,... zobrazit nabídku»
Údržbář svařovacích zařízení
Plzeňský
minulý měsíc
Máte praxi jako údržbář a zkušenosti s údržbou a opravami svařovacích zařízení? Pokud ano, staňte se členem našeho týmu... zobrazit nabídku»
Konstruktér - absolvent
Teplice
minulý měsíc
Baví vás oblast konstruktérství, dokončujete střední školu nebo zkušenosti již máte a toužíte po změně? Pozice konstruktér - ABSOLVENT... zobrazit nabídku»
Dělník - chemik
Ústí nad Labem
minulý měsíc
Máte maturitní zkoušku v technickém či chemickém oboru a čekáte na vhodnou příležitost jak začít? Do Ústí nad Labem hledáme kandidáty... zobrazit nabídku»
Servisní technik - kompresory
Brno
minulý měsíc
zajímavé finanční ohodnocení stravenky, příspěvek na penzijní připojištění stabilní, dlouhodobé zaměstnání profesní... zobrazit nabídku»
Horizontkář na dvousměnný provoz
Olomoucký
minulý měsíc
Máte více let praxe s obsluhou klasických horizontek a hledáte stabilní zaměstnání, kde Vám kromě slušné fixní mzdy mohou nabídnout i... zobrazit nabídku»
Programátor CNC fréz a soustruhů
Olomoucký
minulý měsíc
Pohybujete se v oblasti třískového obrábění? Máte praxi s tehnologií obrábění a programováním CNC center? V tom případě je pro... zobrazit nabídku»
Operátor výroby – Ostrava Hrabová – 20 000 Kč - ihned
Ostrava
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta působícího v automobilovém průmyslu hledáme manuálně zručné, fyzicky zdatné kandidáty na pozici... zobrazit nabídku»
Kompletace chirurgických setů – Karviná – volné víkendy
Karviná
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta předního světového výrobce produktů pro ošetřování ran a chirurgických prostředků hledáme šikovné... zobrazit nabídku»
Operátor automotiv – Vsetínsko - od 20 000 Kč - ihned
Valašské Meziříčí
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta působícího v automobilovém průmyslu hledáme manuálně zručné, fyzicky zdatné kandidáty na pozici Operátor... zobrazit nabídku»
Nástrojář
Olomoucký
minulý měsíc
Jste zkušený NÁSTROJÁŘ? Jste připraven začít svou kariéru v zajímavé mezinárodní společnosti a učit se od těch nejlepších v oboru?... zobrazit nabídku»
Autoklempíř/karosář
Olomouc
minulý měsíc
CHCEŠ SE STÁT MISTREM VE SVÉM OBORU? UKÁŽEME TI CESTU. pro úspěšnou společnost zabývající se servisem osobních automobilů hledáme... zobrazit nabídku»
Manipulant s VZV
ZLÍN
minulý měsíc
Náplň práce: - Dovoz a odvoz obalů, materiálů, polotovarů a hotových výrobků mezi jednotlivými pracovišti a sklady. - Zajišťovat... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Plzeň - město
minulý měsíc
Využijte příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici: MISTR VÝROBY Mezi úkoly úspěšného uchazeče bude patřit: - řízení a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace