Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7566) - strana 159

Výroba, průmysl a energetika
Specialista 3D měření
Plzeň
minulý měsíc
- zajímavé finanční ohodnocení - možnost podílet se na zajímavých projektech - výkonnostní prémie, náborový příspěvek, ... zobrazit nabídku»
Manažer oddělení logistiky a řízení výroby
Plzeň
minulý měsíc
- práci ve stabilní společnosti - pružná pracovní doba - možnost nástupu co nejdříve - pracovní poměr na dobu určitou s vyhlídkou na... zobrazit nabídku»
Operátor CNC
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáte novou zajímavou práci v blízkosti bydliště? Máte zkušenosti s obsluhou CNC strojů a vyznáte se v technické dokumentaci? Rádi byste... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC stroje
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste technicky zdatný a poohlížíte se po nové pracovní příležitosti? Máte praxi s obsluhou CNC strojů a vyznáte se v technické... zobrazit nabídku»
Strojírenský dělník - okamžitý nástup
Ústí nad Labem, Chabařovice, Teplice, Krupka
minulý měsíc
- okamžitý nástup - 90 - 95 Kč/hod - bonusy do 3000Kč - příplatky za odpolední směnu, soboty a něděle až 50% - dotované stravné... zobrazit nabídku»
Vývoj v automotive-i absolventi
Praha
minulý měsíc
Na co se u nás můžeš těšit - Na začátku se Tě ujme jeden z kolegů a vše Ti do detailů vysvětlí a ukáže tak, aby jsi vše brzy... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Zlín
minulý měsíc
Stabilní společnost působící ve strojírenském průmyslu a sídlící ve Zlíně, hledá kandidáta na pozici manažera/vedoucího výroby se... zobrazit nabídku»
Inženýr vnitřních směrnic
Plzeň - město
minulý měsíc
Jste technicky zdatný, umíte anglicky a rád byste se zapojil do vývoje produktů, ale nemáte praxi? Pak je tato pozice pro Vás! Pracovní... zobrazit nabídku»
Operátor obráběcího stroje
Plzeň - město
minulý měsíc
Vaší náplní práce bude opracovávání výrobků, spolupráce při jejich modernizaci i na externích montážích v ČR i v zahraničí. Pokud... zobrazit nabídku»
Supplier quality assurance
Tachov
minulý měsíc
Máte zájem o dodavatelskou kvalitu na Tachovsku? Čtěte pak dále. Náplň práce: -Zajišťuje kompletní reklamační řízení s dodavateli... zobrazit nabídku»
PLC specialista junior
Louny
minulý měsíc
- Programování PLC systémů - Vývoj nového SW řídicích systémů - Tvorba sw pro HMI - Zprovozňování strojů s oddělením... zobrazit nabídku»
Industrial Engineer
Louny
minulý měsíc
- Technická příprava nových projektů (návrh procesu, specifikace výrobního zařízení) - Zdokonalování výrobních procesů - Nákup,... zobrazit nabídku»
Maintentance Electrician/ údržbář
Louny
minulý měsíc
- Údržba strojů a zařízení pro zajištění bezporuchové výroby - Příprava a provádění preventivní údržby - Příprava a provádění... zobrazit nabídku»
Technolog finálních linek
Chomutov
minulý měsíc
Jsi zodpovědný, pracovitý, máš zkušenosti technologa, pojem FMEA, LEAN či SIG Sigma Ti nejsou cizí, pak čti dále, protože takového... zobrazit nabídku»
| Mistr výroby | automotive
Chomutov
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vedením a motivací lidí ve výrobním prostředí? Jste komunikativní ,asertivní a chcete se stát Mistrem výroby? Pak... zobrazit nabídku»
Technolog tepelného zpracování | Chomutovsko
Chomutov
minulý měsíc
Znáte pojem Lean,Six sigma , FMEA, ISO, chcete se posunout a ukázat jinde že jste v tomto oboru jednička, pak je pozice Technolog tepelného... zobrazit nabídku»
3D CAD designer
Příbram
minulý měsíc
Mezinárodní strojírenský koncern rozšiřující své vývojové a konstrukční oddělení hledá pro posílení stávajícího týmu pracovníky... zobrazit nabídku»
Kreslič CAD - vhodné i pro absolventy (19.000 - 25.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Hledáme kresliče pro tvorbu technické dokumentace, kteří znají program CAD a chtějí pracovat pro úspěšnou mezinárodní strojírenskou... zobrazit nabídku»
Skvělý plat s nástupem ? Operátor výrob Žatec 27 000 Kč
Žatec
minulý měsíc
- prostředí mezinárodní společnosti - práce na HPP (po zapracování možnost přechodu do kmenového stavu) - Nástupní plat 15 000,- Kč +... zobrazit nabídku»
Operátor výroby fixní mzda po zaučení až 22 000 Kč
Ústí nad Labem
minulý měsíc
- práce na HPP - možnost převzetí do kmenového stavu - dostupnost dopravy zajištěna - práce na 3 směnný - 15 000 Kč/měsíc -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace