Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6824) - strana 159

Výroba, průmysl a energetika
Přijmeme okamžitě - dělník, dělnice ve výrobě Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Chabařovice, Teplice, Krupka
před 2 měsíci
- okamžitý nástup - 90 - 95 Kč/hod - bonusy do 3000Kč - příplatky za odpolední směnu, soboty a něděle až 50% - dotované stravné... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby - automotive
Jihomoravský
před 2 měsíci
Máte vysokoškolské vzdělání technického zaměření a zkušenosti s řízením výroby v automobilovém průmyslu? Hovoříte anglicky a... zobrazit nabídku»
Technolog - Znojemsko
Znojmo
před 2 měsíci
* Technická příprava výroby * Zpracování technických výkresů * Komplementace a nárokování materiálových požadavků * Spolupráce při... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby - Znojemsko
Znojmo
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, zahraniční strojírenskou společnost, hledáme kandidáta/ku na pozici Plánovač výroby Náplní práce bude : *... zobrazit nabídku»
Lean specialista | mezinárodní společnost
Louny
před 2 měsíci
Výrobní mezinárodní společnost hledá specialistu v oblasti štíhlé výroby. Six Sigma, Lean management a Continous Improvement - s tímto se... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny údržby | směnný provoz
Louny
před 2 měsíci
Máte zkušenosti v oblasti údržby ve výrobní nebo automotive společnosti? Máte zkušenosti s vedením lidí a nevadí Vám práce na... zobrazit nabídku»
Pracovník/ce výroby laminátů
Choceň
před 2 měsíci
Pojďte pracovat pro českou výrobní společnost působící v oblasti chemického průmyslu. Najděte si stabilní zaměstnání a podílejte se... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Šumperk
před 2 měsíci
Máte VŠ vzdělání se zaměřením na elektro nebo řízení kvality a umíte anglicky? Pak je to příležitost právě pro Vás. Náplní Vaší... zobrazit nabídku»
Team leader
Ústí nad Labem
před 2 měsíci
Do mladé společnosti na Ústecku hledáme kandidáty na pozici Team leader! Nevadí Vám práce na směny a hledáte příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Most
před 2 měsíci
Inženýr kvality - lokalita Most! Máte zkušenosti na pozici inženýr kvality a jste otevřen novému pracovnímu uplatnění? Na právě... zobrazit nabídku»
Specialista pro výrobu silikonových ventilků, Strakonicko
Čkyně
před 2 měsíci
Nabízíme zajímavou pracovní pozici Specialisty pro výrobu silikonových ventilků. Náplň práce: - zajištění pravidelné komunikace mezi... zobrazit nabídku»
Obsluha ohraňovacího lisu
Rychnovsko
před 2 měsíci
- dlouhodobá perspektiva uplatnění - odborný růst - dvousměnný provoz - příspěvek na stravování, stravování ve firmě - nabídka... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr-Technolog extruze (Žďársko)
Vysočina
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, výrobní firmu s moderním výrobním provozem hledáme kandidáty na pozici Procesní inženýr – technolog extruze. Vhodný... zobrazit nabídku»
Svářeč ZM1 - od 19 000,- v čistém s mmožností ubytování
Choceň
před 2 měsíci
- Dlouhodobou spolupráci, práci na HPP - Nástupní mzda od 120,- na hodinu v čistém - Možnost ubytování přímo v podniku - Závodní... zobrazit nabídku»
Soustružník kovů – Uherské Hradiště
Uherské Hradiště
před 2 měsíci
Náplň práce: Znalost seřízení a obsluhy konvenčních soustružnických strojů. Schopnost samostatného provádění prací nutných... zobrazit nabídku»
Frézař – Uherské Hradiště
Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský
před 2 měsíci
Požadujeme: vyučení v oboru obráběč kovů nebo příbuzném strojírenském oboru zkušenosti s obráběním schopnost číst... zobrazit nabídku»
Zkusebni technik (NDT kontrola)
Praha, Jihočeský, Středočeský, Vysočina
před 2 měsíci
Náplň práce: samostatně provádí NDT kontrolu dílů, MT a PT podle požadavků zákazníka a NADCAP samostatně tvoří pracovní návodky... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr
okr. Nový Jičín
před 2 měsíci
* zajímavá práce v nadnárodní společnosti * motivující finanční ohodnocení * možnost profesního růstu a vzdělávání (odborné i... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí - až 60 000 Kč
Chomutov
před 2 měsíci
Máte praxi jako starategický nákupčí? Pojďte nám to ukázat a přispět vašimi schopnostmi a zkušenostmi. Náplň práce: - řízení... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2
Olomoucký
před 2 měsíci
Jste technický typ a máte zkušenosti se svařováním? Hledáte uplatnění ve stabilní firmě, která Vám nabídne dlouhodobé uplatnění?... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace