Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7140) - strana 159

Výroba, průmysl a energetika
Operátor CNC fréz 28 000 Kč vhodné i pro absolventy
Praha
před 3 měsíci
NÁPLŇ PRÁCE: Seřizování a obsluha CNC fréz 3 osé přesná výroba dílů dle výrobní dokumentace, samokontrola vyrobených... zobrazit nabídku»
Operátor s PC, 20.000,-Kč
Karlovarský
před 3 měsíci
Nabízíme: - 20 000,-Kč - HPP - zajímavou a pestrou práci v 1-směnném provozu - zaškolení - příspěvek na stravování - nástup... zobrazit nabídku»
Dělník - manipulant
Jihomoravský
před 3 měsíci
Pro našeho významného klienta hledáme nového kolegu na pozici: Dělník - manipulant Pracovní náplň: - Evidence obchodních případů -... zobrazit nabídku»
Mistr obrobny
Ústecký
před 3 měsíci
Stabilní, dynamicky se rozvíjející společnost hledá vhodného kandidáta na pozici Mistr obrobny Pracovní náplň: - rozdělení práce na... zobrazit nabídku»
Formař
Ústecký
před 3 měsíci
Pro našeho významného klienta v oboru strojírenství hledáme vhodného kandidáta na pozici provozní formař. Náplň práce: - Zajišťuje... zobrazit nabídku»
Skladník – až 24 000 Kč
Jihomoravský
před 3 měsíci
Náplň práce: - manipulace se skladovaným zbožím - příprava pro expedici - kontrola zboží  - kompletace, vstupní / výstupní... zobrazit nabídku»
Odborník povrchových úprav
Středočeský
před 3 měsíci
Náplň práce Zodpovídá za aplikaci technologie protikorozní ochrany Kontroluje a vyhodnocuje použité technologie Stanovení požadavků na... zobrazit nabídku»
Údržbář / Zámečník v Plzni
Plzeňský
před 3 měsíci
Technik údržby Přijmeme technika údržby, který zajišťuje údržbu a opravy majetku a vybavení Náplň práce: Hlavní pracovní... zobrazit nabídku»
Dělníci ve výrobě
Karlovarský
před 3 měsíci
Nabízíme: HPP ve dvousměnném provozu Plat po zaučení až 23.000,-Kč 5 týdnů dovolené Stravenky Příspěvek na Vánoce Vypracovaný... zobrazit nabídku»
Montážní operátor
Ústecký
před 3 měsíci
Pro našeho významného klienta v oblasti automotiv , hledáme vhodné kandidáty na pozici Montážní operátor. Náplň práce: -montáž... zobrazit nabídku»
Operátorka výroby
Ústecký
před 3 měsíci
Pro našeho významného zákazníka v oblasti výroby, hledáme vhodné uchazečky na místo operátorek výroby. Náplň práce: - balení... zobrazit nabídku»
Balič - montér až 18.500 Kč/měsíc + bonusy
Praha
před 3 měsíci
Hledáme šikovné a spolehlivé uchazeče pro našeho významného zákazníka, který se zabývá vybavením značkových prodejen. Náplň... zobrazit nabídku»
Operátor ve výrobě plastových obalů ... až 20 000,- Brutto !!!!!
Středočeský
před 3 měsíci
Pro našeho významného zákazníka působícího v obalovém průmyslu hledáme šikovné / manuálně zručné operátory ke strojům. Náplň... zobrazit nabídku»
Údržbář - mechanik s vyhláškou 50, mzda až 22 000 Brutto !!!!
Středočeský
před 3 měsíci
Pro našeho významného zákazníka působícího v obalovém průmyslu hledáme šikovné údržbáře s vyhláškou 50. Náplň práce: - údržba... zobrazit nabídku»
Kontrolor / Kvalitář
Středočeský
před 3 měsíci
Náplň práce: - kontrola parametrů kvality u finálních výrobků, operátorů ve výrobě - zajišťování náprav u vadných kusů, revize... zobrazit nabídku»
Manipulační dělníci
Ústecký
před 3 měsíci
Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivé lidi na pozici manipulační dělník. Náplň práce: -jednoduché manipulační práce v... zobrazit nabídku»
Skladový manipulant / operátor – až 16 000 Kč/měs. čistého - muži i ž...
Praha
před 3 měsíci
Pro našeho velmi významného zákazníka hledáme vhodné uchazeče - muži i ženy do skladu. Náplň práce: - manipulace se skladovaným... zobrazit nabídku»
Inženýr implementace výroby
Ústecký
před 3 měsíci
Nadnárodní společnost hledá do svého týmu kolegu na post Inženýra implementace. Náplň práce: Zahraniční pobyt u klienta za účelem... zobrazit nabídku»
Operátor v automotive
Liberecký
před 3 měsíci
Hledáme nové kolegy do týmu. Náplň: - různé práce v automotive Požadujeme: - ochota pracovat ve 3 směnném provoze - spolehlivost,... zobrazit nabídku»
Operátoři u linek
Liberecký
před 3 měsíci
Pro našeho významného klienta v oblasti automotive hledáme vhodné uchazeče. Náplň práce: - výrobní operátor v automotive Požadujeme: -... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace