Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7364) - strana 159

Výroba, průmysl a energetika
Seřizovač Možnost týdenních záloh
Úvaly u Prahy
minulý měsíc
- práci na HPP v lokalitě Úvaly u Prahy - nástupní mzdu 21 000 Kč/měs., po zaučení 24 000 Kč a víc, v případě zvládnutí všech... zobrazit nabídku»
Kontrola, broušení a leštění plastů (MUŽI i ženy)
Ostrava
minulý měsíc
- stabilní práci s přestupem do kmenového stavu (do půl roku) - zaučení a podpora týmu v době školení - rostoucí mzdové ohodnocení Ve... zobrazit nabídku»
Výroba lahůdek Ostrava
Ostrava
minulý měsíc
- nástupní plat 11.000 (po zkušební době 12.000 - 14.000 Kč) + až 5.000 Kč/výkon bonusy, příplatky dle zákona + příplatky za SO/NE 200... zobrazit nabídku»
Řidič nákladního automobilu s návěsem (SK. c + E)
Ostrava
minulý měsíc
- nástupní plat 19.000 Kč,- + zákonné příplatky - další příplatky (odpolední 6 Kč/hod., případná noční 25 Kč/hod., případná... zobrazit nabídku»
Nástrojař
Triangle
minulý měsíc
Do průmyslové zóny Triangle hledáme do týmu údržby NÁSTROJÁŘE! Pojďte s námi odstartovat Vaši kariéru! Náplní práce Nástrojáře... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Žatec
minulý měsíc
Hledáme INŽENÝRA KVALITY do automotive společnosti! Inženýr kvality se musí orientovat v systému kvality ISO norem. Nejste to právě Vy? Co... zobrazit nabídku»
Vedoucí plánovačů výroby
Louny
minulý měsíc
Na vedoucí pozici PLÁNOVAČŮ VÝROBY do automotive společnosti hledáme vhodné kandidáty. Pokud máte zkušenosti z oblasti plánování... zobrazit nabídku»
Nástrojař/ka
Ústí nad Labem
minulý měsíc
Máte zkušenost s opravou a údržbou stojů ? S montáží přípravků a měřiděl ? Pro stabilní výrobní spolepčnost v Ústí nad Labem... zobrazit nabídku»
Technolog s AJ nebo NJ | automotive - plasty
Vysočina
minulý měsíc
Jste technicky zdatní a máte zkušenosti v oblasti technologie vstřikování plastů? Pro významnou výrobní společnost na Vysočině hledáme... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér
Královehradecko
minulý měsíc
 - nabídka práce na HPP  - zázemí stabilní společnosti  - nabízíme osobní a profesní rozvoj  - otevřená pozice pro zkušené i junior... zobrazit nabídku»
Konstruktér nástrojů
Královéhradecký kraj/Středočeský kraj
minulý měsíc
- motivační mzdové ohodnocení - vzdělávání a osobnostní rozvoj - možnosti ubytování - zázemí stabilní společnosti - jazykové kurzy -... zobrazit nabídku»
Konstruktér junior
Rychnovsko
minulý měsíc
- stabilní práce ve firmě s 15 letou tradicí a celoevropskou působností - práce v mladém perspektivním kolektivu - skvělá příležitost... zobrazit nabídku»
Brigáda v Plzni , balení zboží - noční směny- 130,-Kč/hod.
Plzeň
minulý měsíc
- mzda 90 Kč/hod (80Kč fix + 10 Kč variabilní složka) - přítomnostní bonus 20 Kč/hod od září do listopadu - příplatky za noční 25%... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - Nové Zákupy práce pro muže
Nové Zákupy
minulý měsíc
- práce na HPP - možnost převzetí do kmenového stavu - práce na nepřetržitý provoz (12cti hodinové směny - krátký/dlouhý týden) -... zobrazit nabídku»
Brigáda - balení a výroba pečiva/ 90Kč/hod.brutto
Myslinka
minulý měsíc
* balení a zdobení listového těsta, doplňování těsta a jeho tvarování, třídění a kontrola * 90 Kč/ hod + příplatky dle ZP *... zobrazit nabídku»
Skladník - Jihlava Střítěž - 18.000-20.000 Kč
Jihlava
minulý měsíc
- práce na HPP v kmenovém stavu společnosti - mzda 18 - 20.000 ,-Kč ( HM ) - hodinová mzda 90,-Kč / hod + zákonné příplatky - bonus za... zobrazit nabídku»
Svářeč EN 111 Ostrava
Ostrava
minulý měsíc
- školení na práci ve výškách - ubytování zdarma - motivující finanční ohodnocení - výborná dopravní dostupnost - pracovní... zobrazit nabídku»
Skladník - bez praxe Ústí n/L
Ústí nad Labem
minulý měsíc
- práce na hlavní pracovní poměr - možnost převzetí do kmenového stavu - práce 3 směnný provoz - 15 000 Kč/měsíc + příplatky za... zobrazit nabídku»
Operátor v automotiv - stabilní zaměstnání + 110Kč/hod!
Rokycany
minulý měsíc
- 110Kč/hod + navyšování dle stupně zapracování - navýšené příplatky - přesčas 30%, víkend 30%, svátek 160% - nástupní bonus... zobrazit nabídku»
Výstupní kontrola – Hranice - od 18 000 Kč – ihned
Hranice na Moravě
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta působícího v automobilovém průmyslu hledáme manuálně zručné, fyzicky zdatné kandidáty na pozici Operátor... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace