Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7200) - strana 160

Výroba, průmysl a energetika
Projekt manažer pro automotive
Opava
minulý měsíc
* Zodpovědnost za technickou realizaci nových projektů až po předání výrobnímu úseku * Spoluúčast na designu produktu * Specifikace a... zobrazit nabídku»
Zásobovač linky 17 000 - 20 000 Kč
Brno - Slatina
minulý měsíc
Chcete fyzicky nenáročnou práci ve dvousměnném provozu? Pak je tato nabídka určena právě pro Vás! Nabízíme dlouhodobou práci ve... zobrazit nabídku»
Manažer výroby
Královéhradecko
minulý měsíc
- zajímavá a odpovědná práce ve společnosti se širokým výrobním programem - zázemí stabilní a neustále se rozvíjející silné... zobrazit nabídku»
Projektant elektro - silnoproud (mpb)
Brno
minulý měsíc
- zajímavou a perspektivní práci, s možností trvalého působení v Brně nebo případně přechodného vyslání do ciziny - široké... zobrazit nabídku»
Specialisté ve výrobě
Středočeský, Ústecký
minulý měsíc
Pracujte ve svém oboru a profesi, kterou dobře znáte. Čeká Vás skvělý kolektiv i pracovní prostředí, zajímavá mzda, spousta benefitů a... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisu – pracovník lisovny plastů
Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský
minulý měsíc
Náplň práce a odpovědnost: seřízení, obsluha a provoz vstřikolisů – zodpovědnost za bezproblémový chod strojních zařízení,... zobrazit nabídku»
Operátor CNC strojů – zkušený profesionál
Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský
minulý měsíc
Pro našeho klienta, který se zabývá výrobou a prodejem spojovacího a průmyslového materiálu, hledáme kandidáty na pozici Operátor CNC... zobrazit nabídku»
Specialista přípravy výroby
Plzeň
minulý měsíc
- zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti - práci v mladém a dynamickém kolektivu - finanční nebo věcné odměny za... zobrazit nabídku»
Operátor výroby- průměrná mzda 24. 000,-
Humpolec
minulý měsíc
– základní mzda 17.000 Kč/ měsíč – dovolená 5 týdnů – příplatek za odpolední směnu 10 Kč/hod – příplatek za noční směnu 16... zobrazit nabídku»
Mechatronik/Elektromechanik
Ústí nad Labem, Teplice, Krupka
minulý měsíc
Atraktivní finanční ohodnocení Zaměstnanecké benefity Zázemí stabilní a prosperující společnosti Moderní pracovní... zobrazit nabídku»
Konstruktér/ka Junior
Ústí nad Labem, Teplice, Krupka
minulý měsíc
Stáž na 3 měsíce s možností prodloužení na hlavní pracovní poměr Kolečko po různých pozicích v odd. konstrukce Otevřený... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisy hranice až 38 000Kč
Hranice
minulý měsíc
SEŘIZUJETE VSTŘIKOLISY A UMÍTE TO? NABÍZÍME VÁM JEDINEČNOU PŘÍLEŽITOST! Pro expandující mezinárodní společnost v Hranicích s více... zobrazit nabídku»
Disponent - senior
Plzeňský
minulý měsíc
* Zpracovávání objednávek zákazníků, potvrzení objednávek a cen * Zajištění včasného dodání komponent pro výrobu * Jednání se... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Plzeňský
minulý měsíc
Umíte plánovat výrobu? Znáte strojírenské prostředí a nebojíte se komunikovat s dodavateli a zákazníky v AJ či NJ? Pak je tu nová pozice... zobrazit nabídku»
Plánovač kvality/ Zákaznický Servis
Tachov
minulý měsíc
* Řešení zákaznických reklamací - zákaznické portály, třídící akce, náhrada, nápravné opatření, průvodní dokumentace, zpracování... zobrazit nabídku»
Vedoucí technologie montáže
Plzeňský
minulý měsíc
* organizace týdenních meetingů k revizi náběhu/průběhu nových projektů, příprava akčních plánů * definování a koordinace náběhu... zobrazit nabídku»
Launch managaer
Plzeňský
minulý měsíc
* Organizuje týdenní meetingy k revizi náběhu nových projektů, připravuje akční plány * Definuje a koordinuje náběh výroby v závodě v... zobrazit nabídku»
Technik vstřikovacích forem
Tachov
minulý měsíc
* Organizace týdenních meetingů k revizi náběhu nových projektů, připrava akčních plánů * Definuje a koordinuje náběh výroby v závodě... zobrazit nabídku»
Specialista nástrojů
Plzeňský
minulý měsíc
Vaším úkolem bude implementace nové technologie a zařízení na výrobu plastových dílů (vstřikolisy, nástroje a zařízení), zavádění... zobrazit nabídku»
Operátor výroby až 130Kč/hod.+ stravenky
Plzeň - město
minulý měsíc
Hledáte práci ve výrobě? Nevadí Vám třísměnný provoz? Máme pro Vás práci ve společnosti sídlící v Plzni na Borských polích. Jako... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace