Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7280) - strana 160

Výroba, průmysl a energetika
Nenáročná práce a příjemná odměna ve Slatině
Jihomoravský
před 2 měsíci
Za Vaši odvedenou práci Vás odměníme příjemnou mzdou, která činí až 20.700 Kč. Široká škála bonusů (docházkový bonus,... zobrazit nabídku»
Manufacturing Excellence Engineer
Karviná, Havířov
před 2 měsíci
- Zajímavou práci v čistém pracovním prostředí - Zajímavé finanční ohodnocení - Profesní růst, vzdělávání - Dotované... zobrazit nabídku»
Seřizovač (Třinec)
Třinec
před 2 měsíci
- práce na HPP - příspěvek na stravování - příspěvek na penzijní pojištění - možnost profesního růstu - možnost pracovat s... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobního úseku – elektromontáž
okres Ústí nad Orlicí
před 2 měsíci
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost v okrese Ústí nad Orlicí, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Vedoucí výrobního... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby - třinec
Třinec
před 2 měsíci
- nástup IHNED - PRÁCE NA HPP - DLOUHODOBÁ A STABILNÍ SPOLUPRÁCE - možnost přestupu do kmenového stavu - 3 směnný provoz - ranní,... zobrazit nabídku»
Výrobní pracovník HPP - Mošnov
Mošnov
před 2 měsíci
- dlouhodobou práci na HPP - možnost kariérního růstu - moderní pracovní prostředí - 16 000 - 19 500 Kč hrubého měsíčně -... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby – doprava zajištěna z Kadaně a Klášterce nad Ohří
Tušimice
před 2 měsíci
- nástupní plat 16.000,- Kč. vč. prémii - stravenky v hodnotě 80 Kč/den - svozová doprava z Kadaně a Klášterce nad Ohří - nástup přímo... zobrazit nabídku»
Vedoucí gps/lean specialista
Ústecký
před 2 měsíci
- zajímavá práce v rychle se rozvíjející společnosti - motivující mzdové ohodnocení - systém dalších benefitů   Lokalita: Žatecká... zobrazit nabídku»
Nástrojař
Ústecký
před 2 měsíci
- zaměstnání v mezinárodní rodinné společnosti - motivující finanční ohodnocení včetně bonusů - možnost dalšího profesního růstu -... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér/ka
Veselí nad Moravou
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost, hledáme pracovníka na pozici KONSTRUKTÉR/KA. Máte praxi v oblasti konstrukce a hledáte... zobrazit nabídku»
Skladník – Ostrava Hrabová
Ostrava
před 2 měsíci
Náplň práce: * příjem, skladování a výdej komponentů a materiálů * zajišťování kvalitativních a kvantitativních přejímek *... zobrazit nabídku»
Operátor ve výrobě - Ostrava-Hrabová
Ostrava
před 2 měsíci
- pracovní doba pondělí -pátek (víkendy volné) - směny Po-Pá ranní 6:00 - 14:00, odpolední 14:00 - 22:00, noční 22:00-6:00 -... zobrazit nabídku»
Obsluha k ohraňovacímu lisu
Ostrava
před 2 měsíci
Jste manuálně zručný a máte zkušenost s prací u ohraňovacího lisu? Jestliže jste odpověděli ano, pak čekáme na Váš životopis. Co... zobrazit nabídku»
Frézař - Ostravsko
Studénka
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s frézováním a rádi pracujete na zajímavých projektech? Hledáme šikovného frézaře do společnosti zabývající se... zobrazit nabídku»
Svářeč - Ostravsko
Studénka
před 2 měsíci
Máte zkušenosti se svařováním a rádi pracujete na zajímavých projektech? Hledáme skvělého svářeče do společnosti zabývající se... zobrazit nabídku»
Soustružník - Studénka
Studénka
před 2 měsíci
Máte zkušenosti se soustružením a rádi pracujete na zajímavých projektech? Hledáme kolegu soustružníka do společnosti zabývající se... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality - Itálie
Itálie
před 2 měsíci
Více jak 1300 € měsíčně v čistém! Hledáme šikovné pracovníky / pracovnice mluvící německy (stačí základy) do oddělení kontroly... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - zákaznické reklamace
Most, Louny, Chomutov, Kadaň, Klášterec nad Ohří,...
před 2 měsíci
- zázemí stabilní a prosperující společnosti - zajímavé platové ohodnocení - možnost osobního rozvoje     Lokalita: okr. Louny zobrazit nabídku»
Operátor výroby - Denso Liberec /15.500 až 20.000 Kč/měs./
Liberec
před 2 měsíci
- 15.500 až 20.000 Kč/měs. (včetně příplatků a bonusů) - pracovní a mzdové podmínky dle kolektivní smlouvy společnosti Denso a shodné... zobrazit nabídku»
Team leader - mistr výroby
Brno Modřice
před 2 měsíci
- Práci v perspektivní mezinárodní společnosti na HPP - Velmi zajímavé finanční ohodnocení s možností nárůstu - Dlouhodobá... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace