Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7148) - strana 161

Výroba, průmysl a energetika
Pomocný dělník / ce Praha západ
Praha, Středočeský
před 3 měsíci
Pro našeho klienta sídlícího na Praze západ - hledáme vhodné uchazeče na pozici Operátora/ky procesu. Náplň práce: - kontrola hotových... zobrazit nabídku»
Pracovník balení kosmetiky
Praha, Středočeský
před 3 měsíci
Náplň práce: - lehká manuální práce - balení produktů do krabiček - vychystávání zásilek dle objednávky - práce se skenerem,... zobrazit nabídku»
Pracovník ve výrobě Praha západ
Praha, Středočeský
před 3 měsíci
Informace o pracovním místě: - kontrola produktů a jejich kvality - skládání produktů do krabic a hlídání správného počtu v balení -... zobrazit nabídku»
Energetik
Liberecký, Ústecký
před 3 měsíci
Hledáme vhodného kandidáta na pozici energetika do výrobní společnosti s tradicí na Ústecku. Požadujeme - Středoškolské, nebo... zobrazit nabídku»
Skladový manipulant / operátor – až 16 000 Kč/měs. čistého - muži i ž...
Praha, Středočeský
před 3 měsíci
Pro našeho velmi významného zákazníka hledáme vhodné uchazeče - muži i ženy do skladu. Náplň práce: - manipulace se skladovaným... zobrazit nabídku»
Team leader / Koordinátor ve skladu
Praha, Středočeský
před 3 měsíci
Pro našeho významného klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici Team leadera ve skladu. Náplň práce: - koordinace zaměstnanců (pickerů... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - logistika
Praha, Středočeský, Ústecký
před 3 měsíci
Vaším úkolem bude: - analýza stávajících procesů a navrhování nových logistických procesů - rozpracování projektu na dílčí úkoly,... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby na HPP Kladno a okolí
Praha, Středočeský, Ústecký
před 3 měsíci
Informace o pracovním místě: - montování komponentů dle manuálu - testování výrobku - finální/výstupní kontrola - práce s drobnými... zobrazit nabídku»
Trenér ve výrobě
Plzeňský
před 3 měsíci
Silná mezinárodní společnost, která poskytuje stabilní zázemí a možnost kariérního postupu Plně hrazené stravné Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Servisní technik
Brno - venkov
před 3 měsíci
* Zprovoznění vyráběných strojů a zařízení * Testování, optimalizace a nastavení funkcí strojů a zařízení * Technická podpora... zobrazit nabídku»
Technical backoffice engineer - german
Vsetínsko
před 3 měsíci
For successful international company - we are looking for TECHNICAL BACKOFFICE ENGINEER. Main tasks : - communication with customers - solving... zobrazit nabídku»
Technical backoffice engineer - polish, english, russian
Vsetínsko
před 3 měsíci
For successful international company - we are looking for TECHNICAL BACKOFFICE ENGINEER - POLISH, ENGLISH, RUSSIAN. Main tasks : - communication... zobrazit nabídku»
Konstruktér s AJ - elektro projekty
Ostrava
před 3 měsíci
Hledáme akčního a kreativního kandidáta se zkušeností pro nové projekty v elektro oboru. Co Vám nabízíme? kreativní práci v... zobrazit nabídku»
Mistr - elektro
Ostrava
před 3 měsíci
Super příležitost pro akčního a zkušeného kandidáta v rámci vedení lidí. Nabízíme práci v zajímavé společnosti zabývající se... zobrazit nabídku»
Supervizor – Mošnov
Mošnov
před 3 měsíci
Super příležitost pro akčního a zkušeného kandidáta pro nově vzniklý závod v Mošnově. Co bude Vaší náplní práce? vedení... zobrazit nabídku»
Frézař - Brno
Brno
před 3 měsíci
Obsluha konvenční odvalovací frézy – výroba ozubení odvalovacím způsobem 70% náplně práce. Doplňková činnost – soustružení na... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2 a TIG (21.200 Kč/měs.)
Brandýs nad Labem
před 3 měsíci
- možnost dlouhodobé spolupráce, - práci na hlavní pracovní poměr, - měsíční mzdu 21.200 Kč/měsíčně - nástup možný IHNED -... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC soustruhů
Choltice
před 3 měsíci
Zaměstnání na HPP Nástupní mzdu 16 000 - 20 000 Kč Závodní stravování 25 dnů dovolené Výhodný mobilní tarif pro rodinu Možnost... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC soustruhů
Choltice
před 3 měsíci
Zaměstnání na HPP Nástupní mzdu 18 000 - 25 000 Kč Závodní stravování 25 dnů dovolené Výhodný mobilní tarif pro rodinu Možnost... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality - jednosměnný provoz
Choltice
před 3 měsíci
Zaměstnání na HPP Nástupní mzdu 20 000 - 24 000 Kč Práce v jednosměnné provozu Závodní stravování 25 dnů dovolené Výhodný mobilní... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace