Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7358) - strana 167

Výroba, průmysl a energetika
Elektromechanik
Ústí nad Labem
minulý měsíc
Najde se v ústí ELEKTROMECHANIK? Z řad elektormechaniků na Ústecku hledáme kandidáta s platnou vyhláškou 50/§6, jehož náplní práce v... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisu, 2 směny
Svitavy
minulý měsíc
Pro rozvíjející se, moderní firmu v blízkosti města Svitavy hledáme několik posil do svého týmu na pozici SEŘIZOVAČ... zobrazit nabídku»
Dělnice v textilní výrobě, 2 směny, doprava zdarma
Jihlava
minulý měsíc
Pro výrobní společnost 5 km od Jihlavy hledáme dělnice do výroby. - jemná manuální práce ve výrobě s látkami - práce v 2-směnném... zobrazit nabídku»
Dělnice Havlíčkův Brod 18 000 Kč/měs.
Havlíčkův Brod
minulý měsíc
Pro manuální práci ve výrobě hledáme šikovné pracovnice/pracovníky. Jedná se o čisté a příjemné prostředí, převážně ženský... zobrazit nabídku»
Operátorka/operátor ve výrobě
Žďár nad Sázavou
minulý měsíc
Hledáme OPERÁTORKY/operátory do menší rodinné firmy na Žďársku. Náplň práce: - výroba drobných plastových dílů - obsluha a kontorla... zobrazit nabídku»
Operátor v dřevovýrobě, Jihlava 18 000-20 000 Kč/měs.
Jihlava
minulý měsíc
Hledáme pracovníky pro firmu zabývající se dřevovýrobou v Jihlavě. Vyučení v oboru není nutné, stačí snaha a chuť pracovat. - brzké... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikovacích lisů Žďár nad Sázavou
Žďár nad Sázavou
minulý měsíc
Do rodinné firmy na Žďársku hledáme seřizovače. -seřizování a nastavování vstřikolisů -stabilizace procesních parametrů, analýza vad... zobrazit nabídku»
Technolog lisovny (junior) Žďár nad Sázavou
Žďár nad Sázavou
minulý měsíc
Do rodinné firmy na Žďársku hledáme technology lisovny. Juniorská pozice vhodná pro absolventy strojního zaměření. -tvorba... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC strojů Žďár nad Sázavou
Žďár nad Sázavou
minulý měsíc
Do rodinné firmy na Žďársku hledáme pracovníky na pozici obsluhy CNC obráběcích strojů. Vaší prácovní náplní bude hlavně: -obsluha... zobrazit nabídku»
Seřizovač/operátor, 22 000 Kč/měs., Jihlava
Jihlava
minulý měsíc
Do menšní firmy s rodinnou atmosférou v Jihlavě hledáme operátory výrobních linek/seřizovače. Náplň práce: - práce v 3 směnném... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby bez AJ, masokombinát
Královéhradecký
minulý měsíc
Baví Vás hledat řešení pro efektivnější chod výroby? Máte zkušenosti s vedením týmu a vyznáte se ve zpracovávání masných výrobků... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer / automotive
Moravskoslezský
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost, hledáme vysoce motivovaného člověka na pozici Obchodního manažera pro oblast... zobrazit nabídku»
Obráběč na klasických strojích
Olomoucký
minulý měsíc
Považujete se za velmi zkušeného obráběče kovů, ale celou praxi jste se věnoval spíše konvenčním obráběcím strojům jako klasickým... zobrazit nabídku»
Výrobní operátor – plný nebo zkrácený úvazek - Vsetínsko
Zubří
minulý měsíc
Hledáte pohodovou práci v čistém prostředí? Neváhejte nám zaslat Váš životopis! Práce vhodná pro maminky s dětmi (možnost upravit... zobrazit nabídku»
Operátor kvality – Hranice - 20 000 Kč – nástup ihned
Hranice na Moravě
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta působícího v automobilovém průmyslu hledáme manuálně zručné, fyzicky zdatné kandidáty na pozici Operátor... zobrazit nabídku»
Manažer provozu v automotive
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Máte organizační a řídící schopnosti? Baví Vás vést tým lidí? Hledáte příležitost pro uplatnění svých manažerských dovedností?... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisu
Pardubický, Olomoucký
minulý měsíc
Jste technicky zdatný a rád byste pracoval na pozici SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU? Hledáte práci v příjemném prostředí mezinárodní... zobrazit nabídku»
Operátor ve výrobě, od 19 000Kč,13. plat, stravenky
Brno
minulý měsíc
- smlouvu na HPP - zajímavé finanční ohodnocení od 19 000kč - čtvrtletní bonusy 4500kč - 13. plat (8 000kč v březnu + 8 000kč v... zobrazit nabídku»
Technický specialista (stavebnictví)
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Pro našeho klienta, výrobní společnost v okrese Hradec Králové, hledáme vhodné kandidáty na pozici TECHNICKÝ SPECIALISTA (STAVEBNICTVÍ)... zobrazit nabídku»
Technik BOZP a preventista PO
Turnov
minulý měsíc
Nabízíme: Zázemí stabilní mezinárodní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace