Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7694) - strana 167

Výroba, průmysl a energetika
Konstruktér specialista na potrubí/senior
Ostrava
minulý měsíc
- Zajímavou a samostatnou práci s možností seberealizace a růstu ve stabilní společnosti - Zajímavé finanční ohodnocení - Firemní... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr - automotive (nástup ihned)
Pardubický
minulý měsíc
- práce pro předního dodavatele automotive - mezinárodní společnost, zrekonstruované prostředí - zajímavé finanční ohodnocení -... zobrazit nabídku»
Dělník/ce -plat 21000-27000 Kč, ubytování za symbolický poplatek
Prostějov
minulý měsíc
- plat 21 000 Kč za základní pracovní dobu - plat až 27 000 Kč v případě práce s přesčasy - ubytování zajištěno za symbolický... zobrazit nabídku»
Montážní dělník/ce - pouze 2 směny
Třeboňsko
minulý měsíc
* Práce na HPP - nástup ihned * Nadstandartní finanční ohodnocení * Dovolená nad rámec - 25 dní * Příplatky dle ZP, příplatky za... zobrazit nabídku»
Koordinátor - automobilový průmysl
Vysoké Mýto
minulý měsíc
stabilní a zajímavou práci na HPP ubytování zabezpečené firmou ZDARMA k dispozici služební automobil, PC, telefon, kancelář možnost... zobrazit nabídku»
Údržbář - elektromechanik
Tachov
minulý měsíc
- Práce v úspěšné nadnárodní společnosti - Odpovídající platové ohodnocení - Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu -... zobrazit nabídku»
CAD konstruktér junior - nové vývojové centrum
Tachov
minulý měsíc
- Práce v úspěšné nadnárodní společnosti - Odpovídající platové ohodnocení - Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu -... zobrazit nabídku»
Specialista 3D měření
Plzeň
minulý měsíc
- zajímavé finanční ohodnocení - možnost podílet se na zajímavých projektech - výkonnostní prémie, náborový příspěvek, ... zobrazit nabídku»
Strojírenský dělník - okamžitý nástup
Ústí nad Labem, Chabařovice, Teplice, Krupka
minulý měsíc
- okamžitý nástup - 90 - 95 Kč/hod - bonusy do 3000Kč - příplatky za odpolední směnu, soboty a něděle až 50% - dotované stravné... zobrazit nabídku»
Vývoj v automotive-i absolventi
Praha
minulý měsíc
Na co se u nás můžeš těšit - Na začátku se Tě ujme jeden z kolegů a vše Ti do detailů vysvětlí a ukáže tak, aby jsi vše brzy... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Zlín
minulý měsíc
Stabilní společnost působící ve strojírenském průmyslu a sídlící ve Zlíně, hledá kandidáta na pozici manažera/vedoucího výroby se... zobrazit nabídku»
Operátor obráběcího stroje
Plzeň - město
minulý měsíc
Vaší náplní práce bude opracovávání výrobků, spolupráce při jejich modernizaci i na externích montážích v ČR i v zahraničí. Pokud... zobrazit nabídku»
Supplier quality assurance
Tachov
minulý měsíc
Máte zájem o dodavatelskou kvalitu na Tachovsku? Čtěte pak dále. Náplň práce: -Zajišťuje kompletní reklamační řízení s dodavateli... zobrazit nabídku»
PLC specialista junior
Louny
minulý měsíc
- Programování PLC systémů - Vývoj nového SW řídicích systémů - Tvorba sw pro HMI - Zprovozňování strojů s oddělením... zobrazit nabídku»
Industrial Engineer
Louny
minulý měsíc
- Technická příprava nových projektů (návrh procesu, specifikace výrobního zařízení) - Zdokonalování výrobních procesů - Nákup,... zobrazit nabídku»
Maintentance Electrician/ údržbář
Louny
minulý měsíc
- Údržba strojů a zařízení pro zajištění bezporuchové výroby - Příprava a provádění preventivní údržby - Příprava a provádění... zobrazit nabídku»
Technolog finálních linek
Chomutov
minulý měsíc
Jsi zodpovědný, pracovitý, máš zkušenosti technologa, pojem FMEA, LEAN či SIG Sigma Ti nejsou cizí, pak čti dále, protože takového... zobrazit nabídku»
| Mistr výroby | automotive
Chomutov
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vedením a motivací lidí ve výrobním prostředí? Jste komunikativní ,asertivní a chcete se stát Mistrem výroby? Pak... zobrazit nabídku»
Technolog tepelného zpracování | Chomutovsko
Chomutov
minulý měsíc
Znáte pojem Lean,Six sigma , FMEA, ISO, chcete se posunout a ukázat jinde že jste v tomto oboru jednička, pak je pozice Technolog tepelného... zobrazit nabídku»
3D CAD designer
Příbram
minulý měsíc
Mezinárodní strojírenský koncern rozšiřující své vývojové a konstrukční oddělení hledá pro posílení stávajícího týmu pracovníky... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace