Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7312) - strana 168

Výroba, průmysl a energetika
Operátor/ka výroby na HPP Kladno a okolí
Praha, Středočeský, Ústecký
před 3 měsíci
Informace o pracovním místě: - montování komponentů dle manuálu - testování výrobku - finální/výstupní kontrola - práce s drobnými... zobrazit nabídku»
Trenér ve výrobě
Plzeňský
před 3 měsíci
Silná mezinárodní společnost, která poskytuje stabilní zázemí a možnost kariérního postupu Plně hrazené stravné Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Technical backoffice engineer - german
Vsetínsko
před 3 měsíci
For successful international company - we are looking for TECHNICAL BACKOFFICE ENGINEER. Main tasks : - communication with customers - solving... zobrazit nabídku»
Technical backoffice engineer - polish, english, russian
Vsetínsko
před 3 měsíci
For successful international company - we are looking for TECHNICAL BACKOFFICE ENGINEER - POLISH, ENGLISH, RUSSIAN. Main tasks : - communication... zobrazit nabídku»
Konstruktér s AJ - elektro projekty
Ostrava
před 3 měsíci
Hledáme akčního a kreativního kandidáta se zkušeností pro nové projekty v elektro oboru. Co Vám nabízíme? kreativní práci v... zobrazit nabídku»
Mistr - elektro
Ostrava
před 3 měsíci
Super příležitost pro akčního a zkušeného kandidáta v rámci vedení lidí. Nabízíme práci v zajímavé společnosti zabývající se... zobrazit nabídku»
Supervizor – Mošnov
Mošnov
před 3 měsíci
Super příležitost pro akčního a zkušeného kandidáta pro nově vzniklý závod v Mošnově. Co bude Vaší náplní práce? vedení... zobrazit nabídku»
Frézař - Brno
Brno
před 3 měsíci
Obsluha konvenční odvalovací frézy – výroba ozubení odvalovacím způsobem 70% náplně práce. Doplňková činnost – soustružení na... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2 a TIG (21.200 Kč/měs.)
Brandýs nad Labem
před 3 měsíci
- možnost dlouhodobé spolupráce, - práci na hlavní pracovní poměr, - měsíční mzdu 21.200 Kč/měsíčně - nástup možný IHNED -... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC soustruhů
Choltice
před 3 měsíci
Zaměstnání na HPP Nástupní mzdu 16 000 - 20 000 Kč Závodní stravování 25 dnů dovolené Výhodný mobilní tarif pro rodinu Možnost... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC soustruhů
Choltice
před 3 měsíci
Zaměstnání na HPP Nástupní mzdu 18 000 - 25 000 Kč Závodní stravování 25 dnů dovolené Výhodný mobilní tarif pro rodinu Možnost... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality - jednosměnný provoz
Choltice
před 3 měsíci
Zaměstnání na HPP Nástupní mzdu 20 000 - 24 000 Kč Práce v jednosměnné provozu Závodní stravování 25 dnů dovolené Výhodný mobilní... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu mezinárodní výrobní společnosti
okr. Chomutov
před 3 měsíci
- zázemí silné mezinárodní výrobní firmy - dobré platové ohodnocení - příležitost pro uplatnění svých nápadů - 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Výborná dostupnost a mzda až 24.900 Kč
Žatec, Most, Chomutov, Jirkov, Louny, Postoloprty
před 3 měsíci
Za Vaši dobře odvedenou práci Vás odměníme příjemnou mzdou, která je 15.000 Kč - 17.000 Kč. A to samozřejmě není vše! Dále Vám... zobrazit nabídku»
Operátor výroby 18000-22000Kč
Brno
před 3 měsíci
- Nástupní plat 18.000,-Kč - Základní mzda po zkuš.době a zaučení 19.000-22.000,-Kč - Příspěvek za práci na nepřetržitém provozu... zobrazit nabídku»
Quality Engineer
Plzeň
před 3 měsíci
- Zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti - Zaškolení na danou pozici - 5 dní dovolené navíc, firemní stravování -... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby - Přerov
Přerov
před 3 měsíci
Pro našeho klienta, významnou společnosti působící v oblasti automatizace a sdružování strojů a zařízení ve strojírenství a... zobrazit nabídku»
Cad/cam Specialista
Brno
před 3 měsíci
Náplň práce: vlastní měření součástí /nutná praxe v měření, posuvka, mikrometr, kalibr samostatná tvorba výkresů v AUTOCADu ve... zobrazit nabídku»
Quality Manager
Brno
před 3 měsíci
Pro našeho klienta, mezinárodní firmu působící na celosvětových trzích, jejíž výrobní program je zaměřen na produkci vysoce výkonných... zobrazit nabídku»
Elektromechanik - Novobydžovsko
Novobydžovsko
před 3 měsíci
Máte zkušenosti na pozici elektromechanika? Máte vyhlášku 50? Hledáte příjemné pracovní prostředí, kvalitní zázemí a přátelský... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Dojíždět za prací je pro hodně lidí otrava. Je dobré spočítat si, jestli se vyplatí

Čechům obecně se moc za prací stěhovat nechce. Pokud jim nic jiného nezbývá, tak ještě...

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace