Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (8030) - strana 171

Výroba, průmysl a energetika
Plánovač výroby
České Budějovice
minulý měsíc
Zajímavou práci v oblasti výrobního plánování Motivační mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice Možnost profesního... zobrazit nabídku»
Pracovní příležitost ve výrobě - pracoviště Kolín
Kolín
minulý měsíc
85 Kč/hod ranní a odpolední směny  zobrazit nabídku»
Výrobní technolog automotive
Pardubice
minulý měsíc
- práce na zajímavých projektech pro světové přední výrobce - zázemí mezinárodní společnosti, přední výrobce automobilových dílů -... zobrazit nabídku»
Praca na produkcji - darmowy dojazd z Jastrzębia
Ostrava
minulý měsíc
Wynagrodzenie 20.000-24.000 KČ Darmowy dojazd autobusem z Jastrzębia Zdroju + bonus 1000,- Kč Stołówka  Przyjazne środowisko pracy Umowa o... zobrazit nabídku»
HSE Engineer
Brno
minulý měsíc
- tvorba a aktualizace povinné dokumentace – BOZP, PO, EMS - hodnocení a prevence rizik, kategorizace rizik - školení nových zaměstnanců a... zobrazit nabídku»
Trainee program pro absolventy
Šumperk
minulý měsíc
evidence neshod ve výrobním procesu analýza příčin vznikllých neshod návrhování opatření a sledování jejich realizace zpracování... zobrazit nabídku»
Brigáda prostějov na léto
Prostějov
minulý měsíc
HOLKY, KLUCI- MÁME PRO VÁS JISTOU JEDNODUCHOU PRÁCI! Nabízíme čistou a jednoduchou práci do výroby operátor výroby všem, kterým nevadí... zobrazit nabídku»
Skladník prostějov 22 000 Kč
Prostějov
minulý měsíc
SKLADNÍCI - NEVÁHEJTE! MÁME PRO VÁS SOLIDNÍ PRÁCI. Pro výrobu plastů v Prostějově hledáme SKLADOVÉ OPERÁTORY a SKLADNÍKY... zobrazit nabídku»
Inženýr pevnostních výpočtů
okres Liberec
minulý měsíc
Hledáme inženýra, jemuž jsou fyzika a matematika vlastní! Přidejte se k nám a spolupracujte na zcela nových projektech! Vaší náplní... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr - automatizace výrobních linek, vhodné i pro absolventy
Nový Bydžov
minulý měsíc
Hektické prostředí automotive průmyslu Vás neláká a je pro vás důležitý stabilní zaměstnavatel, kde se budete cítit jako doma?... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality až 40 000 Kč, Novobydžovsko
Nový Bydžov
minulý měsíc
Máte technické vzdělání a nevíte co dál?.. Dokážete číst v technické dokumentaci? A jste navíc KVALITNÍ člověk? Pokud chcete... zobrazit nabídku»
Technik měření, Novobydžovsko
Nový Bydžov
minulý měsíc
Máte technické vzdělání?.. Jste ochoten pracovat ve třísměnném až nepřetržitém provozu? Pokud chcete pracovat v dynamické společnosti... zobrazit nabídku»
Svářeč MIG/MAG (17.000 - 23.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Máš dokončenou školu a hledáš si práci ve strojírenství? Nevadí ti třísměnný provoz a slévárenské prostředí? Pokud ti chybí... zobrazit nabídku»
Technik elektro - DPS
Ostrava
minulý měsíc
Pro našeho klienta, výrobní společnost menšího charakteru hledáme šikovného specialistu. Pokud máte technické myšlení a máte zájem... zobrazit nabídku»
Manipulant logistiky - řidič VZV
Tachov
minulý měsíc
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Zámečník
Tachov
minulý měsíc
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Správce IS a aplikací ERP
Ústeckoorlicko
minulý měsíc
- nabízíme dlouhodobé uplatnění v oblasti správy a rozvoje ERP systému výrobní společnosti  - odborný růst  a perspektivu - stabilní... zobrazit nabídku»
Technolog pro lisování plastů
Královéhradecko
minulý měsíc
- budoucnost u špičkové firmy v automobilovém průmyslu - vysoká míra seberealizace při vytyčování a řešení náročných cílů -... zobrazit nabídku»
Referent/ka průmyslového inženýrství
Královehradecko
minulý měsíc
 - PP na dobu určitou, po zapracování na HPP  - osobní růst ve stabilní strojírenské firmě  - dlouhodobá perspektiva uplatnění  - 1... zobrazit nabídku»
Řidič VZV
Ostrava - Kunčice
minulý měsíc
- Stabilní zaměstnání na HPP - Průměrná mzda po zapracování 23 000 Kč - Zázemí prosperující společnosti - Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace