Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7006) - strana 174

Výroba, průmysl a energetika
Project Leader (-mpp-)
okr. Přerov
před 3 měsíci
- práci v přátelském kolektivu se špičkovými technologiemi v profesionálním prostředí - možnost profesního vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Seřizovač/ka vstřikovacích a vyfukovacích lisů (-mpžs-)
okr. Žďár nad Sázavou
před 3 měsíci
* zázemí stabilní rodinné firmy * různorodou práci * benefity v rámci sociálního a motivačního systému - zaměstnanecké slevy,... zobrazit nabídku»
Frézař/obsluha CNC (-mpnj-)
okr. Nový Jičín
před 3 měsíci
· široké spektrum zaměstnaneckých výhod a benefitů vyplývajících z kolektivní smlouvy · práci v přátelském kolektivu ve výrobní... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér (-kmb-)
okr. Bruntál
před 3 měsíci
- zázemí výrobní společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení - zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci s možností profesního... zobrazit nabídku»
Konstruktér (-mpb-)
okr. Blansko
před 3 měsíci
samostatnou práci při vývoji nových produktů a jejich realizaci u zákazníků zázemí úspěšně výrobně-obchodní společnosti ... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC strojů - 3-osá, 5-osá fréza (-mpp-)
okr. Přerov
před 3 měsíci
- zajímavou práce ve stabilní zahraniční firmě - odpovídající finanční hodnocení - možnost čerpání firemních benefitů -... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby (-kmj-)
okr. Jihlava
před 3 měsíci
prostředí stabilní a rozvíjející se společnosti s nadnárodní působností odborný profesní rozvoj práci v profesionálním... zobrazit nabídku»
Specialist/ka kvality s NJ nebo AJ, až 35 000 Kč
Tábor
před 3 měsíci
Orientujete se s v pojmech jako FMEA, 8D, VDA, Ishikawa, Flow chart? Pokud ano, zdá se, že Vám oblast kvality není cizí. Domluvíte-li se... zobrazit nabídku»
Technik výroby - s nástupní odměnou 10 000 Kč
Hradec Králové
před 3 měsíci
Máte zkušenosti se seřizováním strojů a hledáte práci v Hradci Králové? Nebo jste čerstvým absolventem v oboru elektro a chcete získat... zobrazit nabídku»
Operátor/ka skladu s VZV - Slatina- 19 000 Kč
Brno
před 4 měsíci
Zajímá vás práve ve skladu, vyhovuje vám práce v třísměnném provozu a lokalita Brno - Slatina (z centra dostupná za 12 minut)? Pokud jste... zobrazit nabídku»
Seřizovač s VZV-23-28 tis.-Veverská Bítýška
Veverská Bítýška
před 4 měsíci
Máte zájem o stabilní a dlouhodobou práci ve výrobě/skladě? Jste ochotni pracovat v NEPŘETRŽITÉM provozu? Je pro Vás zajímavá lokalita... zobrazit nabídku»
Operátor výrobní linky - Hradec Králové
Hradec Králové
před 4 měsíci
Sháníte poctivou práci za poctivé peníze? Pojďte tam, kde Vás odmění! Hradecká společnost zabývající se výrobou elektromotorků hledá... zobrazit nabídku»
Operátor/skladník sterilizace - 23-28 000 Kč
Veverská Bítýška
před 4 měsíci
Máte zájem o práci s nadstandardním finančním ohodnocením ve zcela čisté výrobě ve zdravotnických potřebách ve DVOUSMĚNNÉM PROVOZU... zobrazit nabídku»
Předvánoční brigáda ve skladu
Rajhrad
před 4 měsíci
Nabízíme možnost velmi zajímavého výdělku ve skladu v Rajhradě! Předchozí zkušenost ze skladu není podmínkou! Práce je vhodná i pro... zobrazit nabídku»
Operátor v elektrotechnice - až 26 000 Kč/měs.
Staré Čívice
před 4 měsíci
Nebaví Vás stát u pásu? Pojďte pracovat do stabilní výrobní společnosti v Pardubicích, kde si k práci můžete i v klidu sednout! Vaší... zobrazit nabídku»
Technik kvality - analýza, automotive
Pardubice
před 4 měsíci
Hledáme šikovného technika kvality pro oddělení analýz s částečnou znalostí anglického jazyka!! Jaká je náplň práce? * monitoring... zobrazit nabídku»
Produktový inženýr - polymery, plasty 40-60 000 Kč
Královéhradecký
před 4 měsíci
Máte chemické vzdělání v oboru materiálové inženýrství? Dokážete komunikovat v AJ na denní bázi? Preferujete flexibilní pracovní... zobrazit nabídku»
Quality planner, 30-35 000Kč
Královéhradecký
před 4 měsíci
Jste technický typ a máte zkušenosti v oblasti řízení jakosti? Pokud je Vám blízký obor elektro a domluvíte se německy nebo anglicky, pak... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby
Hradec Králové
před 4 měsíci
Hledáte práci v Hradci Králové? Máte šikovné ruce a můžete nastoupit ihned? Pak je tato pozice vhodná právě pro Vás. Pro nadnárodní... zobrazit nabídku»
Pomocné práce ve výrobě 88 Kč/hod
Pohořelice
před 4 měsíci
Myslíte si, že jste manuálně zručný/á? Hledáte dlouhodobou brigádu a chcete si sami plánovat směny? Pokud jste odpověděli ANO, tak... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace