Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (8034) - strana 174

Výroba, průmysl a energetika
Technik údržby
okres Louny
minulý měsíc
Hledá se manuálně zručný člověk na pozici Technika údržby! Budete odpovídat za chod veškerého technického vybavení společnosti. Dále... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby | non automotive
Pelhřimov
minulý měsíc
Chcete kariérní posun? Tady je příležitost! Jsme výrobní společnost v odvětví textilního průmyslu a zahajujeme výběrové řízení na... zobrazit nabídku»
Technik oddělení kvality
Nové Město nad Metují
minulý měsíc
Chcete se realizovat v oblasti kvality a ovládáte německy jazyk? Pokud máte v kvalitě praxi, je to plus pro Vás, vítáme však i šikovné... zobrazit nabídku»
Technik ve výrobě
Hradec Králové
minulý měsíc
Pro našeho klienta, zahraniční společnost, zabývající se strojírenskou výrobou, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici TECHNIK... zobrazit nabídku»
Seřizovač, nástup ihned
Nové Město nad Metují
minulý měsíc
Jste technický typ a máte zkušenosti z výrobní společnosti? Umíte seřizovat stroje a vyznáte se v technické dokumentaci? Pokud máte praxi... zobrazit nabídku»
Strojírenská výroba hledá vhodného kandidáta na pozici technologa
Hranice na Moravě
minulý měsíc
- odpovídající platové ohodnocení - bonusový systém + 13tý plat - benefity ve formě příspěvků na stravování, příspěvku na dopravu... zobrazit nabídku»
Volná pracovní místa, Tušimice u Kadaně, až 17.000Kč
Kadaň, Tušimice
minulý měsíc
* Atraktivní mzda! * Bonusy až do výše 4.000Kč/měs * Stravenky * Navýšení základní mzdy po každém odpracovaném roce * Svozová... zobrazit nabídku»
Servisní technik - opravy desek plošných spojů
Ostrava
minulý měsíc
Hledáme akční kandidáty na pozici servisního technika - montáž bezpečnostního zařízení a oživování desek plošných spojů. ... zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě až 22.000 Kč! ÚnL
Ústí nad Labem
minulý měsíc
* Nástupní mzdu cca 18-19.000 Kč, po zapracování nárůst mzdy na 22.000 Kč * Týden placené dovolené NAVÍC (5 týdnů!) * Stravenku v... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Plzeňsko
minulý měsíc
- zajímavé mzdové ohodnocení odpovídající vykonávané pozici, zkušenostem a schopnostem - stabilní zaměstnání u mezinárodní... zobrazit nabídku»
Letní brigáda - kontrola kvality
Liberec
minulý měsíc
- Odměna 90,–/hod. hrubého - 100,– stravenka - Příplatky dle zákona - Lze i upravit směny dle potřeby - Možnost práce i o víkendech... zobrazit nabídku»
Balič/Manipulant/Operátor
Turnov
minulý měsíc
- mzda od 22 000 Kč - stravenky v hodnotě 80 Kč - bonus za odpracovaný měsíc 1 000 Kč - příplatek za práci o víkendu 50 % - 26 dní... zobrazit nabídku»
Operátor vstřikovacího lisu
Jablonec nad Nisou
minulý měsíc
- mzda od 20 000 Kč - po zaučení možnost navýšení mzdy - 100 Kč stravenky - příspěvek na dopravu - výkonnostní odměny - v letních... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby, šička s nástupním platem až 18 300Kč
Chomutov
minulý měsíc
* Stabilní dlouhodobé zaměstnání na HPP * Mzda 85Kč/h * Příplatky za přesčas, víkendy, svátky a noční směny * Bonusy ve výši až... zobrazit nabídku»
Jednosmenný provoz ve skladu, jen 3 dny v týdnu!
Brno
minulý měsíc
zajímavou a zodpovědnou práci v prosperující společnosti MZDA : 17000–17500Kč ( navýšení po zkušební době o 1000Kč ) práci jen 3... zobrazit nabídku»
Montážní dělník/ce- Slatina, mzda19 200 Kč, týdenný zálohy!
Brno
minulý měsíc
nástupní mzda od 19 200 Kč týdenní zálohy navýšení mzdy po zkušební době odměny za výkonnost třísměnný provoz 13. plat týden... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Ústecký
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vedením výroby v automotive? Mluvíte plynule anglicky? Nadnárodní stále se rozvíjející společnost hledá posilu na... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby s AJ
Ústecký
minulý měsíc
Úspěšná nadnárodní společnost působící v automobilovém průmyslu hledá zkušeného kandidáta na pozici VEDOUCÍ VÝROBY s AJ *... zobrazit nabídku»
Manažer výroby (automotive)
Ústecký
minulý měsíc
Máte praxi v řízení výroby v automobilovém průmyslu a chcete ji v budoucnu využít v úspěšné zahraniční společnosti a dále se v daném... zobrazit nabídku»
Mistr ve výrobě
Ústecký
minulý měsíc
Úspěšná zahraniční výrobní společnost působící v automobilovém průmyslu obsazuje pozici MISTR VE VÝROBĚ * Zajímavé mzdové... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace