Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7704) - strana 176

Výroba, průmysl a energetika
Field Service Technician
Celá ČR
minulý měsíc
- Práci pro americkou společnost s dobrým jménem a dlouholetou tradicí - Práci s moderními technologiemi v oblasti výroby elektrické... zobrazit nabídku»
Mechanik (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Stabilní zahraniční společnost hledá mechanika do výrobního závodu. Nabízíme za zkušenosti a znalosti nadstandardní ohodnocení. *... zobrazit nabídku»
CNC soustružník - Karuselář (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Do nově řozšížené výroby hledá firma s dlouholetou tradicí CNC soustružníka - Karuseláře. Pokud máte praxi a hledáte stabilní... zobrazit nabídku»
Technolog-seřizovač vstřikolisů (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Úspěšná společnost s tradicí hledá technologa na vstřikolisy s praxí * zázemí stabilní společnosti * nadstandartní ohodnocení *... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisů (18.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenost se seřizováním a jste ochoten pracovat v 2 směnné provozu? Úspěšná společnost sídlíci u Břeclavi rozšiřuje svůj... zobrazit nabídku»
Konstruktér - junior / senior
Plzeň
minulý měsíc
* 5 týdnů dovolené * Příspěvek na penzijní připojištění * Jazykové kurzy, školení * Pravidelné roční navyšování platu *... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - junior
Plzeňský
minulý měsíc
možnost dalšího profesního růstu, vzdělávání a účast na tvorbě světoznámých produktů zázemí mezinárodní, stabilní společnosti,... zobrazit nabídku»
Mistr ve výrobě - více nabídek
Plzeňský
minulý měsíc
týden dovolené navíc zázemí silné výrobní společnosti zajímavé finanční ohodnocení závodní stravování příspěvek na... zobrazit nabídku»
Automatizační inženýr
Plzeňský
minulý měsíc
· Flexibilní pracovní doba · Služební cesty do zahraničí · Speciální školení a jazykové kurzy · Příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby - automotive
Plzeňský
minulý měsíc
stabilní pracovní místo s možností kariérního růstu práci v příjemném mezinárodním kolektivu bohatý systém benefitů zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s AJ
Plzeňský
minulý měsíc
Možnost realizovat sebe sama v mezinárodní společnosti Pozitivní firemní kultura založená na úctě k zaměstnancům a jejich práci Jazykové... zobrazit nabídku»
Konstruktér/Technik zpracování zakázek / vhodné pro absolventy
Frenštát pod Radhoštěm
minulý měsíc
zázemí jedné z největších mezinárodních elektrotechnických společností příležitost k seberealizaci možnost osobního a profesního... zobrazit nabídku»
Automation engineer
Vysočina, Jihomoravský
minulý měsíc
Jste elektroinženýrem v oblasti automatizace a přemýšlíte, že je čas na vlastní projekty a realizovat vlastní nápady? Orientujete se v... zobrazit nabídku»
Strojírenský zámečník/svářeč ve Vsetíně
Vsetín
minulý měsíc
- 140 - 160Kč/hod - ubytování zajišťujeme - příspěvek na ubytování - možnost týdenních záloh - práci ve stabilním zázemí s... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Liberec
minulý měsíc
* Možnost profesního rozvoje a osobního růstu * Motivující finanční ohodnocení * Zajištění pravidelného vzdělávání * Možnost... zobrazit nabídku»
IT Technik Junior
Liberec
minulý měsíc
Zázemí stabilní nadnárodní společnosti Motivující mzdové ohodnocení (prémie, čtvrtletní bonusy…) Vzdělávací kurzy ... zobrazit nabídku»
Elektrikář - okres kutná hora
Středočeský
minulý měsíc
Jste elektrikář? Máte zkušenosti s montážemi NN rozvaděčů? Máte vyhlášku 50 par. 6? Nevadí Vám cestování po České... zobrazit nabídku»
CAD/CAM programátor
Zlínský
minulý měsíc
Umíte programovat CNC obráběcí centra? Hledáte uplatnění, či změnu? Výrobní společnost dodávající velké technické celky do... zobrazit nabídku»
Projektant elektro – Plzeňsko
Plzeňský
minulý měsíc
Jste absolventem střední nebo vysoké školy s elektro zaměřením? Máte zkušenosti s projektováním a návrhy elektro – kabeláží?... zobrazit nabídku»
Zkušený elektroprojektant
Plzeňský
minulý měsíc
Máte zkušenosti na pozici elektroprojektanta a v současné době hledáte novou pracovní výzvu? Zajímá Vás oblast projekce kabeláží a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace