Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (8022) - strana 177

Výroba, průmysl a energetika
Operátor výroby v Praze
Praha
minulý měsíc
Základní mzdu, která se odvíjí od Vašich zkušeností +15 % ze mzdy příplatky + bonus; možnost navýšení mzdy po zkušební době a po 6... zobrazit nabídku»
Tooling engineer
Ústecký
minulý měsíc
Hledáte pozici Procesní inženýr ve výrobě v automotive? Baví Vás plastařina a nastavování procesů, optimalizace a efektivita? Mluvíte... zobrazit nabídku»
Technik – údržbář
Plzeňský
minulý měsíc
Máte zkušenosti v údržbě, servisu a revizích zařízení a budov? Dorozumíte se anglicky a chcete se profesně rozvíjet v nadnárodní... zobrazit nabídku»
Nová pracovní příležitost pro operátory výroby
Modřice
minulý měsíc
- základní mzda 15.100 plus příplatky, takže hrubá měsíční mzda se vyšphá až 21 000 Kč  - stravenky na směnu v hodnotě 120 Kč  -... zobrazit nabídku»
Konstruktér výrobků
Nový Jičín
minulý měsíc
zázemí silné mezinárodní společnosti zajímavou práci v oddělení vývoje motivující finanční ohodnocení nadstandardní zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Technolog
Dolní Benešov
minulý měsíc
perspektivní zaměstnání v prostředí mezinárodní firmy motivující finanční ohodnocení (prémie) týden dovolené navíc pružná pracovní... zobrazit nabídku»
Konstruktér pecí – vhodné i pro absolventy
Znojmo
minulý měsíc
Získáte zázemí perspektivní mezinárodní společnosti. Za dobře odvedenou práci budete odměněni motivující mzdou. Čekají Vás pouze... zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě - údržba lahví
Praha
minulý měsíc
HPP v lokalitě Praha 9 Kyje mzdu 120 Kč/hod odpolední příplatek nad rámec ZP zvýhodněné závodní stravování dlouhodobou spolupráci v... zobrazit nabídku»
Technik výrobních linek
Jihomoravský
minulý měsíc
Budete zodpovídat za provoz, údržbu a seřizování částí výrobních linek. zobrazit nabídku»
Vedoucí údržby/facility manager
Červená Voda
minulý měsíc
Zajímavá pracovní příležiost na šumperku: Pracovní náplň: - údržba strojů, budov - investiční plán - správu rozpočtu Capex -... zobrazit nabídku»
Technolog
Liberec
minulý měsíc
Máte zkušenosti na pozici technologa v automotive? Ovládáte metodiky plánování kvality a znáte systémy řízení jakosti ISO TS 16949? Pak... zobrazit nabídku»
Údržbář elektro
Český Dub
minulý měsíc
Vlastníte platný průkaz vyhlášky č.50 a máte zkušenosti s údržbou? Hledáme vhodného uchazeče do Českého Dubu na pozici ÚDRŽBÁŘ... zobrazit nabídku»
Mistr práškové lakovny
Český Dub
minulý měsíc
Máte zkušenosti z lakovny a rád byste nastoupil na pozici MISTR PRÁŠKOVÉ LAKOVNY? Ozvěte se a sdělím detaily. * nepřetržitý provoz... zobrazit nabídku»
Operátor SMT, Pardubice
Pardubice
minulý měsíc
Zajímá Vás práce v automotive? Zajímá Vás možnost kariérního postupu? Nechcete dělat jen monotónní práce, ale také u práce... zobrazit nabídku»
Obsluha mycí linky (18.000 - 20.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
* motivující mzdové ohodnocení * stravenky * každý rok nová sada pracovních oděvů vč. týdenního servisu praní * dny volna navíc nad... zobrazit nabídku»
Prodejce kovoobráběcích strojů (20.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Firma zaměřená na magnetické výrobky a stroje pro průmysl hledá šikovného technicky zaměřeného "prodejce kovoobráběcích strojů"!... zobrazit nabídku»
Brusič - slévarenský dělník
Olomouc 77900
minulý měsíc
- práce na hlavní pracovní poměr v 2 směnném provozu - 80 Kč/Nmh + 0 až 20 Kč prémie za normované plnění (norma plnění je minimálně... zobrazit nabídku»
Projektant/konstruktér
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Pro našeho klienta, sídlícího v okrese Hradec Králové hledáme vhodné kandidáty na pozici PROJEKTANT/KONSTRUKTÉR Požadavky: -... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Karlovarsko
minulý měsíc
- Zázemí stabilní prosperující společnosti - Možnost profesního růstu - Příspěvky na stravování - Jazykové kurzy a možnosti... zobrazit nabídku»
Elektromechanik - junior
Celá ČR, Vysočina
minulý měsíc
Jste absolventem SOU/SŠ elektrotechnického směru? Hledáte svoji první práci v oboru a rádi byste pracovali v mezinárodní společnosti? Pak... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace