Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7396) - strana 178

Výroba, průmysl a energetika
Operátor SMT, Pardubice
Pardubice
před 2 měsíci
Zajímá Vás práce v automotive? Zajímá Vás možnost kariérního postupu? Nechcete dělat jen monotónní práce, ale také u práce... zobrazit nabídku»
Specialista reklamovaných dílů
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Máš vystudovanou SŠ/VŠ nejlépe technického zaměření, silné vyjednávací schopnosti a technicky bacground a domluvíš se anglicky... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Chcete se uplatnit v oblasti automobilového průmyslu? Zajímá Vás oblast konstrukce a vývoje? Chcete pracovat v mezinárodním týmu, kde... zobrazit nabídku»
Technolog
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Máš alespoň částečnou zkušenost z výroby? Baví Tě výrobní procesy, jsi technicky orientován a chceš se v oblasti výroby dál... zobrazit nabídku»
Specialista kvality s NJ
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Hledáme SPECIALISTU KVALITY se znalostí německého jazyka! Pokud chceš svou kariéru posunout někam dále a máš zkušenost v oblasti... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznické kvality až 45 000 Kč
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky. Přihlaste se na... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - vhodné také pro absolventy
Moravskoslezský
před 2 měsíci
TOP zaměstnavatel v regionu, stabilní společnost, hledá kolegu do svého týmu. Pokud máte technický background a domluvíte se anglicky,... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Máš zájem své zkušenosti uplatnit ve společnosti, ve které budeš pracovat s nejnovějšími technologiemi? Máš praxi ve výrobní... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Máš strojní nebo elektro vzdělání? Máš zkušenost v oblasti měření a regulace technologií? Perfektně se domluvíš anglicky a nevadí Ti... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Máš vystudovanou VŠ nejlépe technického zaměření v oboru kvality, domluvíš se anglicky nebo německy, máš praktické znalosti metod... zobrazit nabídku»
Specialista kvality
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Jste zkušený Inženýr kvality a hledáte novou pracovní příležitost? Přihlaste se do výběrového řízení, které jsme právě otevřeli... zobrazit nabídku»
Mistr, až 30 000 Kč
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Pro výrobní společnost působící v oblasti materiálů nejen pro automobilový průmysl, hledáme kandidáty na pozici Mistr. NÁPLŇ PRÁCE:... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Máš zkušenost v oblasti KVALITY ve výrobní společnosti? Znáš nástroje kvality a měřící metody? Chceš se uplatnit ve společnosti s... zobrazit nabídku»
Montážní dělník/ce Hodonín 16 - 19 000 Kč/měs.
Hodonín
před 2 měsíci
Myslíte si, že jste manuálně zručný/á? Nevadí Vám vysoké pracovní nasazení a vícesměnný provoz? Pokud jste odpověděli ANO, tak... zobrazit nabídku»
Technický konzultant CAD
Královéhradecko
před 2 měsíci
 - práce v úspěšné nadnárodní společnosti   - možnost osobního růstu  - odborná školení, další vzdělávání  - služební... zobrazit nabídku»
Dělníci do Rakouska s aktivní NJ
Rakousko - Gresten
před 2 měsíci
* Práce na HPP * Nástup únor/březen * Odpovídající finanční ohodnocení * € 10,32/hod (po zapracování až € 11,25/hod) * Možnost... zobrazit nabídku»
Skladový manipulat/ka č.51
Tachov
před 2 měsíci
Nabízíme: 105-140 Kč/hod. + bonus za produktivitu až 20% ze mzdy, příspěvek na dopravu 2,-Kč/km,příspěvek na stravování 34,-Kč,... zobrazit nabídku»
Manipulační dělník/ce v oddělení montáže č. 50
Tachov
před 2 měsíci
Nabízíme: 100-110 Kč/hod. + bonus za produktivitu až 20% ze mzdy, příspěvek na dopravu 2,-Kč/km,příspěvek na stravování 34,-Kč,... zobrazit nabídku»
Kvality inženýr, junior
Pardubicko
před 2 měsíci
- nástup IHNED - HPP na dobu neurčitou - práce v moderním a čistém prostředí - možnost kariérního a odborného růstu - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Operátor výroby 10 – Ostrov u Stříbra - DUPLIKÁT
Ostrov u Stříbra
před 2 měsíci
Nabízíme: ? Zajímavou a odpovědnou práci v rozvíjející se nadnárodní společnosti, 4 týdny dovolené. ? 20 000 - 22 500 Kč/měs.... zobrazit nabídku»

Čtěte

Fatální chyby zaměstnanců, kteří na ně dlouho nemohou zapomenout

Chyby děláme každý, ale některé mohou být fatální. Nyní nemluvíme o chybách ve vztazích...

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace