Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7308) - strana 179

Výroba, průmysl a energetika
Konstruktér, vývojář pro JUS, téměř bez jazyků
Jihočeský
před 3 měsíci
Říká Vám něco 3D NX systém? Máte základní znalosti konstrukce a technologie výroby JUS? Ozvěte se nám! Nabízíme příležitost pracovat... zobrazit nabídku»
Referent zákaznické kvality
Prachatice
před 3 měsíci
Pozice je ideální pro kandidáty, které baví práce s čísly, jsou pečliví, samostatní a mají rádi přesnost a práci s daty. U této... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr/strojař s NJ, vhodné i pro absolventy
Jihočeský
před 3 měsíci
Absolvoval/a jste VŠ, máte teoretické znalosti a těšíte se, až je konečně využijete v praxi ? Nebo se Vám studium líbí a chcete se... zobrazit nabídku»
Supervizor projektu, až 35 000Kč
Strakonice
před 3 měsíci
Ovládáte AJ a NJ na komunikativní úrovni a máte technické vzdělání? Hledáte pozici, která by Vám nabídla využití jazyků, práci na... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality, top zaměstnavatel, absolventi
Jihočeský
před 3 měsíci
Máte technické vzdělání a nástroje kvality pro Vás nejsou neznámým pojmem? Láká Vás příležitost ve výrobě nebo vývoji a... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - zákaznická kvalita
jihočeský
před 3 měsíci
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost se závodem v Českých Budějovicích, hledáme vhodného kandidáta na pozici Inženýr v... zobrazit nabídku»
Konstruktér forem na vstřikování plastů
Jihočeský
před 3 měsíci
Pro našeho významého klienta, jihočesou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Konstruktér forem na vstřikování... zobrazit nabídku»
Technolog pro obrábění
Jihočeský
před 3 měsíci
Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnost se závodem v Českých Budějovicích, hledáme vhodného kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Výrobní technolog / procesní inženýr
Jihočeský
před 3 měsíci
Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnost, hledáme vhodné uchazeče na pozici Výrobní technolog / Procesní... zobrazit nabídku»
Vedoucí zákaznických projektů v oblasti vývoje, ČB
Jihočeský
před 3 měsíci
Pro našeho významného klienta, mezinárodní výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí zákaznických projektů v... zobrazit nabídku»
Manuální výroba až 23 000 Kč
Pohořelice
před 3 měsíci
Nabízíme možnost dlouhodobého zaměstnání v Pohořelicích pro každého z Vás! Náplní Vaší práce bude lehká manuální činnost při... zobrazit nabídku»
Technik kvality - Moravská třebová
Moravská Třebová
před 3 měsíci
Vaší náplní práce bude: - příprava a provádění měření, kontrol a zkoušek - spolupráce s Inženýrem kvality při řízení... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - Moravská třebová
Moravská Třebová
před 3 měsíci
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici PROCESNÍ INŽENÝR Vaší náplní práce bude: - optimalizace... zobrazit nabídku»
Mistr - Moravská třebová
Moravská Třebová
před 3 měsíci
Vaší naplní práce bude: *zajištění výměny forem, seřízení a rozjezdu strojů *vedení směn (seřizovač a operátoři) *organizace směny... zobrazit nabídku»
Dělník/ce -plat 21000-27000 Kč, ubytování za symbolický poplatek
Prostějov
před 3 měsíci
- plat 21 000 Kč za základní pracovní dobu - plat až 27 000 Kč v případě práce s přesčasy - ubytování zajištěno za symbolický... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Zlín
před 3 měsíci
Stabilní společnost působící ve strojírenském průmyslu a sídlící ve Zlíně, hledá kandidáta na pozici manažera/vedoucího výroby se... zobrazit nabídku»
3D CAD designer
Příbram
před 3 měsíci
Mezinárodní strojírenský koncern rozšiřující své vývojové a konstrukční oddělení hledá pro posílení stávajícího týmu pracovníky... zobrazit nabídku»
Stolař / Truhlář - od 28 000 Kč v čistém / centrum Plzně
Plzeň
před 3 měsíci
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - směnnost po domluvě, lze i pouze ranní 8h - nástupní mzda od 175-180kč/h - po... zobrazit nabídku»
Team leader logistiky
Rychnov nad Kněžnou
před 3 měsíci
Pokud jste člověk se zkušenostmi z oblasti logistiky, dovedete řídit tým, pak jste ve správný čas na správném místě! Hledáme... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - automotive
okr. Nový Jičín
před 4 měsíci
* atraktivní finanční ohodnocení * zázemí silné stabilní společnosti * bonusový systém * 25 dní dovolené + sick days * příspěvek... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace