Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (8038) - strana 18

Výroba, průmysl a energetika
Normovač / ka
Kladruby
včera
* realizace a vyhodnocování pracovních, časových a průběhových studií a stanovování časových úspor * vytváření a optimalizaci... zobrazit nabídku»
Operátorka (operátor) výroby - kompletace výrobků
Teplice
včera
Že je dnes kvalita a starost o zaměstnance na posledním místě- Nenechte se mýlit! Chcete pracovat v týmu skvělých kolegů a v čistém... zobrazit nabídku»
Technik údržby
Louny
včera
Pro výrobní závod v Lounech hledáme Technika údržby ! Vaší náplní práce bude údržba, kontrola a opravy automatických výrobních... zobrazit nabídku»
Mistr ve výrobním závodě
Teplice
včera
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici MISTR VÝROBY: Vaší nápní práce bude: - řízení činností... zobrazit nabídku»
Seřizovač
Teplice
včera
Pro rozšiřující se závod v Teplicích hledáme Seřizovače ! Pro nezkušené plánované zaškolení 2 - 4 měsíce v zahraničí ! Vaší... zobrazit nabídku»
Nástrojař
Teplice
včera
Obsazujeme pozici Nástrojaře ! Pracovník na této pozici: odpovídá za servis, přípravu a údržbu lisovacích nástrojů k výrobě - opravy a... zobrazit nabídku»
Mechanik výrobních linek
Teplice
včera
Jako mechanik budete mít zodpovědnost za: *seřizování a opravy balících a montážních strojů v rámci dvousměnného či třísměnného... zobrazit nabídku»
Nástrojař/ka
Ústí nad Labem
včera
Máte zkušenost s opravou a údržbou stojů ? S montáží přípravků a měřiděl ? Pro stabilní výrobní spolepčnost v Ústí nad Labem... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Teplice
včera
Proi výrobní společnost v Teplicích obsazujeme pozici Plánovače výroby ! Náplní práce na pozici bude: *Denní plánování výrobních... zobrazit nabídku»
Výrobní dělník
Teplice
včera
Pro výrobní společnost v Teplicích s dlouholetou tradicí hledáme Výrobní dělníky ! *práce na 12ti hodinové směny *krátký a dlouhý... zobrazit nabídku»
Montážní dělník/operátor výroby
Teplice
včera
Chceš pracovat ve výrobě jako dělník, přestože zatím nemáš žádné zkušenosti? Pokud se přihlásíš, pozveme si tě a vyzkoušíme.... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Ústí nad Labem
včera
Hledáte stabilní zaměstnání - * obsluha výrobní linky * montáž výrobků * práce ve směnném provoze zobrazit nabídku»
Pracovník kompletace výrobků
Teplice
včera
Výrobní závod v průmyslové zóně v Krupce se rozšiřuje a hledá další pracovníky na kompletaci elektroniky ! Nemusíte mít zkušenosti,... zobrazit nabídku»
Quality Engineer
Teplice
včera
Jste středoškolák a máte zkušenost v oblasti kvality - Nebo jste vysokoškolák bez praxe a chcete v oblasti kvality pracovat - Domluvíte se... zobrazit nabídku»
Mezioperační kontrolor
Ústí nad Labem
včera
Máte znalosti statistických metod - Zkušenost s kontrolou jakosti - Znalost technologie výroby - Neváhejte a kontaktujte nás, obsazujeme pozici... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Teplice
včera
Hledáme operátory výroby do dvousměnného a třísměnného provozu.Nejedná se o agenturní zaměstnání, ale smlouva je přímo s firmou... zobrazit nabídku»
Skladník s obsluhou VZV
Teplice
včera
Jste zkušeným SKLADNÍKEM a i nadále chcete pracovat na této pozici? Preferujete menší výrobní společnost? Pak vás rádi přivítáme v... zobrazit nabídku»
Dělník výroby
Teplice
včera
Znáte velmi dobře prostředí výrobních společností? Není pro Vás problém pracovat na směny? POJĎTE PRACOVAT K NÁM! Sezóna je v plném... zobrazit nabídku»
HSE koordinátor
Chomutov
včera
Máte zkušenost se start-upem zahraniční výrobní společnosti ? Korejská společnost hledá HEALTH AND SAFETY technika ! * nastavení,... zobrazit nabídku»
Výrobní mistr/ mistrová
Ústí nad Labem
včera
Pro nový výrobní závod v Ústí nad Labem obsazujeme pozici Mistr/Mistrová ! Vaší náplní práce bude především kontrola a plánování... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace