Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7462) - strana 18

Výroba, průmysl a energetika
Výrobní manažer
Ústecký
včera
Úspěšná výrobní společnost působící v oblasti systémů a technologií hledá kandidáta / kandidátku na pozici Výrobní manažer. Pokud... zobrazit nabídku»
Vizionář – veďte svůj vlastní tým výpočtářů
Praha
včera
Mezinárodní společnost pro svoji pobočku v Praze, kde se zaměřují na vývoj nových konceptů a prototypů hledá zkušeného kandidáta na... zobrazit nabídku»
Site engineer – strojní nebo elektro inženýr
Praha
včera
Pro našeho klienta, který je globální lídr v oblasti průmyslových vážicích a dávkovacích technologií, dopravě a třídění sypkých... zobrazit nabídku»
Shift leader
okres Teplice
včera
- Zázemí mezinárodní stabilní společnosti - Motivující platové ohodnocení - Dovolená navíc - Zaměstnanecké benefity (stravenky,... zobrazit nabídku»
Svářeč/zámečník, 35000 Kč s ubytováním,
Hranice na Moravě
včera
mzda 180 Kč/hod., po zaučení možnost navýšení možnost výplaty týdenních záloh možnost ubytování včetně příspěvku příspěvek... zobrazit nabídku»
Samostatný konstruktér
okres Tábor
včera
- velmi dobré mzdové ohodnocení v návaznosti na profesní odbornost a dosažené výsledky - dotované stravování v ceně cca 30 Kč -... zobrazit nabídku»
Svářeč na svař. robotu 140Kč/hod.+ubytování, i absolvent (Jakr.)
Slaný u Prahy
včera
mzda 140 Kč/hod. (245 - 25 000 Kč/měs.) možnost týdenních záloh na mzdu závodní stravování možnost ubytování volné víkendy zobrazit nabídku»
Dělník - nenáročná, čistá práce od 20.000 Kč
Prostějov
včera
102 Kč/hod + příplatky (20.000 - 24.000 Kč/měs) možnost přesčasů možnost týdenních záloh ubytování příspěvek na ubytování... zobrazit nabídku»
CNC operátor lehkých hliníkových kovů a skla - mzda až 34 000 Kč
Praha
včera
Další profesní rozvoj Zaměstnanecké benefity 5 dnů dovolené navíc Moderní pracovní prostředí Výuka anglického jazyka na... zobrazit nabídku»
Asistent/ka prodeje pro obchodování s hutními materiály - Lutín
Lutín
včera
- profesní růst - kompletní zaškolení - práci na hlavní pracovní poměr, nástup ihned nebo po dohodě - jistotu a zázemí stabilní... zobrazit nabídku»
Manipulant VZV
Liberec
včera
Práci na HPP s možností na dobu neurčitou Kompletní zaškolení a podporu Možnost kariérního růstu Práci v čistém prostředí s... zobrazit nabídku»
Team leader
Ústecký
včera
Máte zkušenosti z pozice mistra výroby? Chcete uplatnit své dosavadní zkušenosti v praxi ve významné nadnárodní společnosti s možností... zobrazit nabídku»
Projektant/-KA v oboru dopravní stavby - absolvent
Jihomoravský
včera
Hledáte práci na pozici Projektant/-ka? Chcete pracovat pro českou společnost sídlící v Brně? Máte vystudovanou VŠ - dopravní stavby? Pak... zobrazit nabídku»
Samostatný projektant silnic
Jihomoravský
včera
Chcete pracovat pro stabilní českou společnost sídlící v Brně? Hledáte práci jako Projektant silnic? Máte praxi v oboru, nebo jste... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Ústecký
včera
Máte zkušenosti z výrobní společnosti a vedením kolektivu lidí? Rádi byste pracovali na pozici MISTRA VÝROBY? Chcete se stát součástí... zobrazit nabídku»
Kontrola dílů - lehčí práce, 2 směny, Strakonice. dopravné
Strakonice
včera
- základní mzdu od 85 Kč/h (po zaučení 105 - 130 Kč/h) - dopravné - příspěvek na stravu (dotovaná strava od zaměstnavatele ze 70 % hodnoty... zobrazit nabídku»
Elektromechanik ve výrobě
Olomouc
včera
Jaké výhody nabídne společnost Vám? - Týden dovolené navíc - Stravování ve společnosti za dotovanou cenu - Příspěvky na sportovní... zobrazit nabídku»
Mechanik/údržbář ve výrobě
Olomouc
včera
Jaké výhody nabídne společnost Vám? – Týden dovolené navíc – Stravování ve společnosti za dotovanou cenu – Příspěvky na sportovní... zobrazit nabídku»
Servisní technik - Mechanik
Olomouc
včera
Jako dodavatel CNC zařízení přijmeme do týmu Servisního technika, který nám pomůže s péčí o naše zákazníky. Hledáme absolventy, CNC... zobrazit nabídku»
Servisní technik - Elektrotechnik
Olomouc
včera
Jako dodavatel CNC zařízení přijmeme do týmu Servisního technika, který nám pomůže s péčí o naše zákazníky. Hledáme absolventy, CNC... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace