Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7182) - strana 181

Výroba, průmysl a energetika

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Obchodně-technický zástupce
Praha / Brno / Ostrava
dnes
- flexibilní pracovní doba s možností home office - příležitost k seberealizaci - přístup k nejmodernějším technologiím a práce v... zobrazit nabídku»
Programátor PLC - šance pro absolventy
Moravskoslezský
dnes
*zázemí úspěšné společnosti s několikaletou tradicí *motivační finanční ohodnocení *množství zajímavých benefitů *možnost... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu mazacích techniků
Ústecký
dnes
* zajímavé finanční ohodnocení * místo výkonu práce: Trmice * datum nástupu: ihned, případně dohodou * 8-hodinové pracovní směny *... zobrazit nabídku»
PLC programátor výrobních linek
Ústecký
dnes
* Práci v mezinárodní společnosti * 25 dní dovolené * Zajímavé roční finanční bonusy * Stravenky * Jazykové a odborné kurzy *... zobrazit nabídku»
Projektant v automatizaci
Jihomoravský
dnes
* Práci ve společnosti se stabilním zázemím * 5 týdnů dovolené * Finanční odměny * Příspěvek na penzijní připojištění *... zobrazit nabídku»
Projektant pohonů a PLC
Jihomoravský
dnes
* Práci ve společnosti se stabilním zázemím * 5 týdnů dovolené * Finanční odměny * Příspěvek na penzijní připojištění *... zobrazit nabídku»
Elektrikář ve výrobě
Jihomoravský
dnes
* Práci ve stabilní a moderní společnosti * 5 týdnů dovolené * Finanční odměny * Firemní stravování * Možnost osobního a... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Vysočina
dnes
* Práci v úspěšné a moderní společnosti * 5 týdnů dovolené * Finanční odměny * Firemní stravování * Penzijní připojištění *... zobrazit nabídku»
Písek, kontroloři kvality (muži, ženy), 2 směny, 110 Kč/h + stravenky
Písek
dnes
- práci na hlavní pracovní poměr ve dvousměnném provozu - 110 Kč/h - příplatky - 20 dní dovolené - stravenky v hodnotě 80 Kč za... zobrazit nabídku»
Montážní pracovník; 1 směna; J. Hradec
Jindřichův Hradec
dnes
- zajímavé uplatnění u stabilní společnosti - mzdové ohodnocení až 88,50 Kč/h /zákl. mzda 59 Kč/h + prémie 50%/ - jednosměnný provoz -... zobrazit nabídku»
Vedoucí nástrojárny
Moravskoslezský
dnes
- Mzda závislá na zkušenostech a praxi - Pololetní a roční bonusy - Možnost využití příspěvků na jazykové kurzy, dopravu, stravování -... zobrazit nabídku»
CAD technik
okr. Louny
dnes
- mzdové ohodnocení od 25.000,- do 35.000,- Kč - zázemí stabilní a prosperující společnosti - motivující mzdové ohodnocení a měsíční... zobrazit nabídku»
Provozní manager
Praha
dnes
CO VÁS ČEKÁ, POKUD USPĚJETE? fixní měsíční mzdu 35.- 40.000 Kč + procenta z hospodářských výsledků zakázek služební... zobrazit nabídku»
Technolog
Zlín
dnes
Zavedená stabilní výrobní společnost obsazuje pozici Vaše náplň práce Stanovení technologických postupů Navrhování změn ve... zobrazit nabídku»
Operátor CNC frézy - říčany, až 26 000 Kč/měs.
Říčany
dnes
Jste zkušený frézař a hledáte pracovní uplatnění? Pak nám zašlete Váš životopis na pozici operátora CNC frézy! Náplň práce: *... zobrazit nabídku»
Svářeč - co2, říčany
Říčany
dnes
Náš klient, strojírenská výrobní společnost nabízí pracovní příležitosti a jedinečné ocenění pro zkušené uchazeče na pozici:... zobrazit nabídku»
Mistr ve výrobě, až 33 000 Kč/měs.
Brandýs nad Labem
dnes
Máte technické vzdělání a zkušenosti na pozici mistra? Baví Vás vést a motivovat zaměstnance? Pak nám zašlete Vás životopis! Pro... zobrazit nabídku»
Svářeč co2, Brandýs nad Labem, až 28 500 Kč/měs.
Brandýs nad Labem
dnes
Máze zkušenost se svařováním CO2 a hledáte zaměstnání? Pak nám zašlete Váš životopis. Pro společnost působící v oblasti... zobrazit nabídku»
Zámečník/svářeč - berounsko
Beroun
dnes
Máte praxi v zámečnickém oboru a zkušenost s CO2 svařováním? Hledáte práci s možností profesního růstu a kvalitním zaučením? Pak nám... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby a nákupu, až 30 000 Kč/měs.
Mělník
dnes
Jste komunikativní, průbojný a máte schopnost vyjednávat? Baví Vás plánování a nebojíte se výroby ani nákupu? Hledáte zkušenosti a... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace