Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7446) - strana 182

Výroba, průmysl a energetika
Mechanik údržbář Olomouc až 25000 Kč/měs.
Olomouc
před 3 měsíci
RÁD SE VRTÁŠ V MAŠINÁCH A STROJÍCH? MŮŽEŠ U NÁS! HLEDÁME MECHANIKY OPRAVÁŘE DO VÝROBNÍ FIRMY V OLOMOUCI -I S MALOU PRAXÍ Nabízíme... zobrazit nabídku»
Nástrojař, Písek
Písek
před 3 měsíci
Jste Nástrojař tělem i duší? Rozumíte svému oboru, nečekáte na řešení problému, ale dokážete si jej vyřešit sám? Láká Vás... zobrazit nabídku»
CNC programátor, bez jazyků
Písek
před 3 měsíci
Výrobní firma zabývající se výrobou dílů pro automotive, sídlící v Písku hledá do svých řad CNC programátora. Vaší pracovní... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Sušice
před 3 měsíci
Rád/a byste pracoval/a pro českou společnost? Máte zkušenosti z pozice Mistra výroby? Umíte vést a motivovat podřízené? Jste technicky... zobrazit nabídku»
Řidič VZV - ubytování zdarma od 14.8.2017
Chrudim
před 3 měsíci
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování a doprava zabezpečené firmou ZDARMA... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby - práce v čistém a klimatizovaném prostředí!
Pardubice
před 3 měsíci
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování zabezpečené firmou ZDARMA příspěvek na... zobrazit nabídku»
Operátor CNC (přestupní bonus 20 000 Kč) - Hulín
Hulín
před 3 měsíci
Šance i pro absolventy ŠKOL! Prosperující výrobní společnost v HULÍNĚ s českým vedení a dlouholetou tradicí na trhu hledá do svého... zobrazit nabídku»
Údržbář forem, Novobydžovsko
Nový Bydžov
před 3 měsíci
Jste technický typ? Baví Vás pracovat samostatně a hledat nová řešení? Nevadí Vám nepřetržitý provoz a práce na dvanáctky? Pak... zobrazit nabídku»
Údržbář strojů s elektro, Novobydžovsko
Nový Bydžov
před 3 měsíci
Zajímá Vás automobilový průmysl? Máte vzdělání v oboru elektro a zkoušky z vyhlášky 50/78 Sb.§6? Nevadí Vám nepřetržitý provoz a... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - velmi jednoduchá práce vhodná pro ženy
Kunovice
před 3 měsíci
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) možnost přesčasů příplatky za práci přesčas, soboty,... zobrazit nabídku»
Provozní zámečník
okr. Přerov
před 3 měsíci
* dlouhodobou stabilní práci v provozu zavedené potravinářské společnosti * odpovídající finanční ohodnocení * závodní stravování zobrazit nabídku»
Elektrikář/ka (osazování, pájení) - nová vyšší mzda
Brno - Slatina
před 3 měsíci
Zajímá Vás oblast elektro? Máte zájem o dlouhodobou spolupráci na HPP, nebojíte se třísměnného provozu a jste spolehlivý/spolehlivá? Pak... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby - automotive - možnost ubytování!
Hodkovice nad Mohelkou
před 3 měsíci
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) možnost týdenních záloh, možnost přesčasů... zobrazit nabídku»
Řidič VZV /skladník - ubytování zdarma - 8 hod úvazek
Pardubice
před 3 měsíci
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování zabezpečené firmou ZDARMA doprava do práce... zobrazit nabídku»
Konstruktér, vývojář pro JUS, téměř bez jazyků
Jihočeský
před 3 měsíci
Říká Vám něco 3D NX systém? Máte základní znalosti konstrukce a technologie výroby JUS? Ozvěte se nám! Nabízíme příležitost pracovat... zobrazit nabídku»
Referent zákaznické kvality
Prachatice
před 3 měsíci
Pozice je ideální pro kandidáty, které baví práce s čísly, jsou pečliví, samostatní a mají rádi přesnost a práci s daty. U této... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr/strojař s NJ, vhodné i pro absolventy
Jihočeský
před 3 měsíci
Absolvoval/a jste VŠ, máte teoretické znalosti a těšíte se, až je konečně využijete v praxi ? Nebo se Vám studium líbí a chcete se... zobrazit nabídku»
Supervizor projektu, až 35 000Kč
Strakonice
před 3 měsíci
Ovládáte AJ a NJ na komunikativní úrovni a máte technické vzdělání? Hledáte pozici, která by Vám nabídla využití jazyků, práci na... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality, top zaměstnavatel, absolventi
Jihočeský
před 3 měsíci
Máte technické vzdělání a nástroje kvality pro Vás nejsou neznámým pojmem? Láká Vás příležitost ve výrobě nebo vývoji a... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - zákaznická kvalita
jihočeský
před 3 měsíci
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost se závodem v Českých Budějovicích, hledáme vhodného kandidáta na pozici Inženýr v... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace