Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7608) - strana 183

Výroba, průmysl a energetika
Obsluha strojů - i bez praxe! - od 19000Kč v čistém / ubytování
Strakonice
před 3 měsíci
- velmi dobré mzdové ohodnocení - ubytování cca 10min od podniku - dlouhodobé pracovní uplatnění v přátelském kolektivu - možnost... zobrazit nabídku»
Operátor ve výrobě. Rychlý nástup
Sázava
před 3 měsíci
Svozový autobus z Kutné hory a Kolína ZDARMA. Možnost výběru směn. Mzda 71,80 až 101,80Kč/hod. Příplatky za odpolední a noční směnu.   zobrazit nabídku»
Broušením ke stabilnímu zaměstnání
Pardubice
před 3 měsíci
Odborné zaškolení - Platové ohodnocení 80 Kč/hod - Práce na 3 směny – směnu si můžete vybrat dle Vašich časových možností - Možnost... zobrazit nabídku»
Kvalita - technik / inženýr / auditor
Strakonice, Písek, Český Krumlov, Kaplice
před 3 měsíci
Práci ve stabilní mezinárodní společnosti s nejmodernější technologií Motivační finanční ohodnocení + 13. a 14. plat Odborné... zobrazit nabídku»
Předák ve stavebnictví
Ostrava
před 3 měsíci
- Odpovídající platové ohodnocení + prémie - Práci pro stabilní stavební společnost se sídlem v Ostravě zobrazit nabídku»
Lehká práce ve výrobě- 110Kč/h čistého! Břeclav
Břeclav
před 3 měsíci
Práce vhodná pro muže i ženy Mzda 110Kč/hod čistého týdenní zálohy na účet prohlídka pracoviště před nástupem stabilní... zobrazit nabídku»
Operátor elektrovýroby - páječ
Brno
před 3 měsíci
- Práci na hlavní prac.poměr v TOP nadnárodní společnosti v Brně-Slatině - Zaučení na pracovišti! - Možnost rozvoje a kariérního... zobrazit nabídku»
Práce za dobré peníze - 20 až 25 tisíc v Brembo
Ostrava
před 3 měsíci
Plat až 25.000 kč hrubého, ze zákona povinné příplatky za riziko, příplatky za nepřetržitý provoz, docházkový a výkonnostní bonus a... zobrazit nabídku»
Handler bez nočních směn- Brno
Brno
před 3 měsíci
- práce bez nočních směn - výborné finanční ohodnocení + dotované závodní stravování - bonus za doporučení nového pracovníka 5000... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby - oleje
Bohumín
před 3 měsíci
práci v úspěšné a moderní společnosti výkonnostní motivace služební mobilní telefon, příspěvek na stravování, flexibilní pracovní... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr/technik s AJ
Pardubický
před 3 měsíci
Vaše odměna: - nejen moderní prostředí, ale také lidský přístup a profesionalita - platová výše záleží na Vašich zkušenostech -... zobrazit nabídku»
Elektromechanik - až 35 000 Kč (ranní směny)
Česká Lípa
před 3 měsíci
*Mzda: 109 Kč/h + prémie, pro zkušené uchazeče 118 Kč/h + prémie *Průměrný měsíční čistý výdělek 24 000 Kč *stabilní... zobrazit nabídku»
Kontrola kvality - automotive
Uherský Brod
před 3 měsíci
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování zabezpečené firmou ZDARMA příspěvek na... zobrazit nabídku»
Řidič VZV
Prostějov
před 3 měsíci
* stabilní a motivující zaměstnání u největšího zaměstnavatele na Prostějovsku - v mezinárodní výrobní společnosti působící v... zobrazit nabídku»
Lakýrník - od 24 000Kč v čistém / centrum Plzně
Plzeň
před 3 měsíci
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - práce na jednu směnu - ranní - nástupní mzda od 140kč/h - dobrá dostupnost MHD,... zobrazit nabídku»
Vedoucí elektro výroby s AJ
Plzeňský
před 3 měsíci
Práce v mezinárodní společnosti Přátelská atmosféra 5 týdnů dovolené Příspěvek na stravování Možnost další seberealizace Firemní... zobrazit nabídku»
PLC programátor - též pro absolventy
Plzeňský
před 3 měsíci
Společnost Vám nabízí:   * zajímavou a zodpovědnou práci v prosperující zahraniční společnosti * možnost podílet se na vývoji... zobrazit nabídku»
Nadstandardní podmínky pro koordinátory s bulharštinou
Ústecký, Pardubický, Vysočina, Jihomoravský
před 3 měsíci
Díky této příležitosti získáš stabilní práci na hlavní pracovní poměr, kde uplatníš své jazykové znalosti a vedoucí schopnosti.... zobrazit nabídku»
Správce budov a technik bozp a PO
Českokrumlovsko
před 3 měsíci
- Zaměstnání v mezinárodní výrobní společnosti - Motivační finanční ohodnocení - Průběžné firemní vzdělávání - Týden dovolené... zobrazit nabídku»
Aplikační inženýr
Brno
před 3 měsíci
Proč pracovat právě pro nás a co nabízíme? Zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti Odpovídající platové... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace