Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7420) - strana 183

Výroba, průmysl a energetika
Obráběč CNC strojů, Kaplice
Kaplice
před 4 měsíci
Máte zkušenost s programováním CNC strojů? Pracoval/a jste již s postupovými a tahovými nástroji? Potom zašlete svůj životopis na... zobrazit nabídku»
Pracovník kontroly kvality, možno i absolventi
Kaplice
před 4 měsíci
Máte zkušenost s prováděním interních auditů? Dokážete analyzovat špatné výrobky a zpracovat interní reklamaci? Umíte pracovat dle... zobrazit nabídku»
Seřizovač lisů
Kaplice
před 4 měsíci
Máte zkušenosti s hydraulickými lisy? Umíte seřizovat stroje? Nevadí Vám směnný provoz? Náplň práce: - seřizování strojů -... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - mzda až 100,-Kč/ hod v čistém - pouze ranní!
Uherské Hradiště
před 4 měsíci
ČISTOU, JEDNODUCHOU PRÁCI NA 8 HODINOVÝ ÚVAZEK - POUZE NA RANNÍ SMĚNU PRÁCE VHODNÁ PRO ŽENY!!! RUČNÍ PRÁCE - V SEDĚ I VE STOJE... zobrazit nabídku»
Mistr údržby
Písek
před 4 měsíci
Máte zkušenosti v oblasti údržby, ideálně z prostředí automotive společnosti? Nabízíme pestrost v podobě 3směnného provozu, práci v... zobrazit nabídku»
SIX sigma koordinátor, Tábor
Planá nad Lužnicí
před 4 měsíci
Plastařská výrobní společnost rozšiřuje své řady o Six Sigma koordinátora Hledáme shopné kandidáta s Green/Black Belt certifikací a... zobrazit nabídku»
Technik měření a kvality | vhodné pro absolventy | Českokrumlovsko
Kaplice
před 4 měsíci
Strojařina byla vždycky tvoje jasná volba? Máš ukončenou SŠ nebo VŠ strojní a chceš pracovat ve firmě, kde budeš mít možnost postupně... zobrazit nabídku»
Mistr výrobního střediska
okr. Nový Jičín
před 4 měsíci
* zajímavá práce v nadnárodní společnosti * motivující finanční ohodnocení * možnost profesního růstu a vzdělávání (odborné i... zobrazit nabídku»
Obsluha a programování CNC stroje (práce na jednu směnu)
okr. Uherské Hradiště
před 4 měsíci
* zajímavé finanční ohodnocení * práce pouze na ranní směnu * menší pracovní kolektiv plný mladých lidí * firemní benefity (... zobrazit nabídku»
Údržbář, 13. a 14. mzda
Kaplice
před 4 měsíci
Umíte číst z technické dokumentace? Máte zkušenost s mechanickými stroji a jste ochotný/á pracovat na 2směnný pracovní provoz? Pošlete... zobrazit nabídku»
Automechanik LKW, České Budějovice
České Budějovice
před 5 měsíci
Máš automobilní učiliště nebo SŠ? Chtěl bys najít uplatnění ve velké společnosti s dvacetiletou historii na jihočeském trhu, která... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucího autoservisu, České Budějovice
České Budějovice
před 5 měsíci
Rád se učíte a jste loajální vůči zaměstnavateli? Chcete pracovat s nejmodernější automobilovou technikou? Staňte se součástí... zobrazit nabídku»
Hledáme kvalitáře, až 45 000 Kč
Trutnov
před 5 měsíci
Máte profesní zkušenost jako „kvalitář“ ve výrobní společnosti a chcete se nadále v této oblasti realizovat? Případně jste pracoval/a... zobrazit nabídku»
Technolog, i absolventi
Trutnov
před 5 měsíci
Máte zájem se stát členem týmu mezinárodní výrobní firmy v krásném prostředí Krkonoš, která si zakládá na nejmodernějších... zobrazit nabídku»
Mistr výroby 40 000 - 45 000 - Znojemsko
Znojmo
před 5 měsíci
Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost v oblasti strojírenství, hledáme vhodné kandidáty na pozici Mistr výroby s... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby 40 000 - 45 000 - Znojemsko
Znojmo
před 5 měsíci
Pro našeho klienta, zahraniční strojírenskou společnost, hledáme kandidáta/ku na pozici Plánovač výroby Náplní práce bude : *... zobrazit nabídku»
Svářečka - lokalita Adamov až 25 000 Kč
Adamov
před 5 měsíci
Máte platný svářečský průkaz a oprávnění na svarování CO2? Máte praxi na svářečské pozici? Pokud ano máme pro Vás zajímavou... zobrazit nabídku»
Projektový manažer, nové projekty
Český Krumlov
před 5 měsíci
Máte zkušenosti s projektovým managementem nebo z vedoucí pozice ve výrobě? Hovoříte plynule německy nebo anglicky? Chcete se stát... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC strojů, 13.a14.plat
Strakonice
před 6 měsíci
Pro závod sídlící na strakonicku sháníme nového kolegu na pozici Seřizovače. Náplň práce: - seřizování strojů - zodpovědnost za... zobrazit nabídku»
Nástrojař, Strakonicko
Strakonice
před 6 měsíci
Dodavatel komponentů pro automotive průmysl shání vhodného kandidáta na pozici Nástrojař. Náplň práce: - opravy a údržba strojů -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace