Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7134) - strana 183

Výroba, průmysl a energetika

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Inženýr kvality | interní kvalita | Dačicko
Dačicko
dnes
Výrobní společnost v oblasti vstřikování plastů hledá zkušeného specialistu INTERNÍ KVALITY. Pokud máte praxi v prostředí automotive,... zobrazit nabídku»
Operátor výroby Kolín, 22 783 - 24 410 Kč
Kolín
dnes
SOLIDNÍ VÝDĚLEK, PRAVIDELNÝ PŘÍJEM, PĚKNÉ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ... je to co hledáte? Nabízíme mnohem více - manuální práce a domů s... zobrazit nabídku»
Operátor výrobní linky - Hradec Králové
Hradec Králové
dnes
Jste manuálně zruční a hledáte práci v Hradci Králové? Pojďte pracovat pro stabilní nadnárodní společnost, kde by Vaší náplní... zobrazit nabídku»
Předvánoční brigáda ve skladu
Rajhrad
dnes
Nabízíme možnost velmi zajímavého výdělku ve skladu v Rajhradě! Předchozí zkušenost ze skladu není podmínkou! Práce je vhodná i pro... zobrazit nabídku»
Manager of production automation
Praha
dnes
Máte zkušenosti s  řízením výroby a procesu automatizace ve výrobě? Je pro Vás zajímavou výzvou podílet se na zavádění nové... zobrazit nabídku»
Technolog - výroba protoypů
Středočeský
dnes
Mezinárodní strojírenská společnost hledá vhodného kandidáta na nově vytvářenou pozici technologa prototypové výroby Tato pozice je... zobrazit nabídku»
Provozní ředitel - vinařství
Jihomoravský
dnes
Zavedená vinařská společnost z jižní Moravy hledá Provozního ředitele se zkušenostmi z vinařské oblasti. Co bude náplní Vaší... zobrazit nabídku»
Správce budovy
Praha
dnes
Významná mezinárodní společnost se sídlem v Praze hledá nového kolegu na pozici Správce budovy. Co bude náplní Vaší... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucího technologie - výroba
Královéhradecký
dnes
Máte nudnou práci a máte pocit, že se hodíte do managementu? Hledáme ambiciózního technologa ze strojírenství.   Jaké budou Vaše... zobrazit nabídku»
Technolog výrobních linek - Automotive
Středočeský
dnes
Baví Vás technologie výroby a výrobních linek?  Umíte anglicky?  Chcete být součástí mezinárodní automotive společnosti?  Pošlete... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Pardubicko
dnes
- práce v čistém klimatizovaném prostředí na 1 směnu - zajištěné stravování - 5 týdnů dovolené - bonusy ve formě kafeterie -... zobrazit nabídku»
Engineer Document control
Pardubicko
dnes
 - možnost podílet se na nových projektech, možnost návrhů změn a zlepšení  - práce s moderními technologiemi  - 5 týdnů dovolené  -... zobrazit nabídku»
Specialista elektrických měření
Pardubicko
dnes
 - 5 týdnů dovolené  - zajištěné stravování  - příspěvky na penzijní připojištění a životní připojištění  - bonusy ve... zobrazit nabídku»
Disponent/ka výroby
Liberecko
dnes
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti s textilní výrobou - odpovídající mzdové ohodnocení - příležitost pro absolventy a velký... zobrazit nabídku»
Specialista přípravy projektů
Pardubice
dnes
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti - možnost zapojit se do vývoje - práce v přátelském mezinárodním kolektivu - příležitost... zobrazit nabídku»
Obchodně/technický zástupce
Jihomoravský
dnes
Prosperující belgická společnost DHOLLANDIA s.r.o., jejíž hlavní činností je prodej, montáž a servis originálních zvedacích plošin, se... zobrazit nabídku»
Montážní technik na pohony (22.000 - 27.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Chcete za sebou vidět dobře odvedenou práci? Ale pozor, budete muset u práce přemýšlet! Zkuste třeba montovat pohony a příslušenství k... zobrazit nabídku»
Konstruktér-vývojář s AJ (Solid Works) (27.000 - 37.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Hledáte pracovní výzvu, která bude zahrnovat vývoj nevídaných produktů, které putují do celého světa a být součástí příjemného... zobrazit nabídku»
Dělník ve slévárenském průmyslu (22.000 - 32.000 Kč)
Olomoucký
dnes
Hledáš si uplatnění a nevadila by ti práce ve slévárenství? Jsi ochotný pracovat na třísměnný provoz? Chceš pracovat ve stabilní firmě... zobrazit nabídku»
Směnový mistr (17.000 - 20.000 Kč)
Olomoucký
dnes
Máte zkušenosti s vedením lidí a zajímá Vás práce ve slévárenství? Jste ochotný pracovat na třísměnný provoz? Hledáte uplatnění v... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace