Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7294) - strana 183

Výroba, průmysl a energetika
Dělník ve výrobě - jednoduchá montáž
Český Krumlov
před 6 měsíci
Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou Mzda 20.000,- až 24.000,-čistého, zajištěné a hrazené Ubytování, propláceny cestovní... zobrazit nabídku»
Volná místa pro frézaře CNC fréza
Bruntál
před 6 měsíci
Stabilní zaměstnání v prosperující firmě Hlavní pracovní poměr Mzda 175,-Kč/hod, v čistém mzda 28000,-Kč - 29000,-Kč zobrazit nabídku»
Obsluha CNC horizontky WHN 13 45tis čistého
Kladno
před 6 měsíci
Hlavní pracovní poměr s dobou neurčitou 45.000,-čistého/měsíc Dlouhodobé a stabilní zaměstnání ZDARMA ubytování Placené cestovní... zobrazit nabídku»
Zámečník s průkazem ZK 135 - Ostrava
Ostrava
před 6 měsíci
hlavní pracovní poměr zajímavé mzdové ohodnocení s možností nárůstu dlouhodobé uplatnění pozice vhodná pro místní - Ostrava a... zobrazit nabídku»
Operátoři k lisů Turnov 25.000,-Kč
Turnov
před 6 měsíci
Zázemí ve stabilní agentuře Smlouva na dobu neočitou Zajištění sociálního a zdravotního pojištění Platové podmínky: 100,- Kč... zobrazit nabídku»
Obsluha ohraňovacího lisu
Český Krumlov
před 6 měsíci
Hlavní pracovní poměr Zajímavé mzdové ohodnocení + příplatky Zajištěné a hrazené ubytování + proplácené cestovní náklady Denní... zobrazit nabídku»
Nástrojář - Hradec n Moravicí
Hradec n Moravicí
před 6 měsíci
Stabilní zaměstnání v prosperující firmě Hlavní pracovní poměr,dlouhodobé uplatnění Mzda od 150,-Kč/hod Denní diety 165,- Hrazené... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - výbušninářský dělník - Pardubice
Pardubice
před 6 měsíci
Nabízíme: zaučení, mzda 16.000,-/měsíc hlavní pracovní poměr, dlouhodobé uplatnění v prosperující firmě po 6 měsících přesun do... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC Horizontky -whn 13 - Heidenhain
Kladno
před 6 měsíci
Mzda 180,-/hodinu po zaučení navýšení Hlavní pracovní poměr s dobou neurčitou Osobní prémie, denní diety Hrazené ubytování a... zobrazit nabídku»
Montážní dělníci - Vyškov
Vyškov
před 6 měsíci
Nabízíme: Hlavní pracovní poměr, stabilní a dlouhodobé uplatnění Dobré mzdové ohodnocení Ubytování zdarma (páry spolu) Denní... zobrazit nabídku»

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Nástrojař
Velký Osek
dnes
* Stabilitu, zázemí německé společnosti * Benefity za docházku, loajalitu, pravidelné team-buildingy * Dvousměnný provoz, osmihodinové... zobrazit nabídku»
Operátorka výroby – Hranice – jednoduchá práce bez víkendů
Hranice na Moravě
dnes
Hledáte FYZICKY NENÁROČNOU práci ve velmi příjemném a ČÍSTÉM PROSTŘEDÍ? Lákají vás směny pouze PO – PÁ s volnými víkendy? ... zobrazit nabídku»
Mistr autoservisu / dílny
Plzeňský
dnes
Práce ve značkovém servisu s historií v Plzni, příjemné prostředí servisu, zázemí stabilní a silné společnosti, zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Mechanik do pneuservisu
Praha
dnes
Práci v solidním kolektivu, zaměstnanecké výhody, moderní pracoviště, zázemí stabilního zaměstnavatele. zobrazit nabídku»
Manažer prodeje nových automobilů
Jihočeský
dnes
Velice motivační finanční ohodnocení Možnost dalšího vdělávání Práce v příjemném prostředí Po zaprácování možnost... zobrazit nabídku»
Operátor / operátorka výroby
Ústecký
dnes
Nechcete se do práce trmácet několik hodin a platit za dopravu? Tak v tom případě je pro vás tato nabídka ideální. Garantujeme vám... zobrazit nabídku»
Truhlář, přípravář pro atypickou výrobu
Středočeský
dnes
zaměstnání na HPP zázemí stabilní firmy motivující finanční ohodnocení zaškolení a odborné vedení příspěvky na stravu i... zobrazit nabídku»
Dělník / dělnice ve výrobě lyží
Jihočeský
dnes
Třísměnný provoz. Stanete se naším kmenovým zaměstnancem s pracovní smlouvou. Motivující odměňování dle výkonu každého z vás.... zobrazit nabídku»
Automechanik - České Budějovice
Jihočeský
dnes
Práci na HPP na dobu neurčitou se zkušební tří měsíční dobou zobrazit nabídku»
Technik elektro - DPS
Ostrava
dnes
Pro našeho klienta, výrobní společnost menšího charakteru hledáme šikovného specialistu. Pokud máte technické myšlení a máte zájem... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace