Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7446) - strana 184

Výroba, průmysl a energetika
Mistr výrobního střediska
okr. Nový Jičín
před 4 měsíci
* zajímavá práce v nadnárodní společnosti * motivující finanční ohodnocení * možnost profesního růstu a vzdělávání (odborné i... zobrazit nabídku»
Obsluha a programování CNC stroje (práce na jednu směnu)
okr. Uherské Hradiště
před 4 měsíci
* zajímavé finanční ohodnocení * práce pouze na ranní směnu * menší pracovní kolektiv plný mladých lidí * firemní benefity (... zobrazit nabídku»
Údržbář, 13. a 14. mzda
Kaplice
před 4 měsíci
Umíte číst z technické dokumentace? Máte zkušenost s mechanickými stroji a jste ochotný/á pracovat na 2směnný pracovní provoz? Pošlete... zobrazit nabídku»
Automechanik LKW, České Budějovice
České Budějovice
před 5 měsíci
Máš automobilní učiliště nebo SŠ? Chtěl bys najít uplatnění ve velké společnosti s dvacetiletou historii na jihočeském trhu, která... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucího autoservisu, České Budějovice
České Budějovice
před 5 měsíci
Rád se učíte a jste loajální vůči zaměstnavateli? Chcete pracovat s nejmodernější automobilovou technikou? Staňte se součástí... zobrazit nabídku»
Hledáme kvalitáře, až 45 000 Kč
Trutnov
před 5 měsíci
Máte profesní zkušenost jako „kvalitář“ ve výrobní společnosti a chcete se nadále v této oblasti realizovat? Případně jste pracoval/a... zobrazit nabídku»
Technolog, i absolventi
Trutnov
před 5 měsíci
Máte zájem se stát členem týmu mezinárodní výrobní firmy v krásném prostředí Krkonoš, která si zakládá na nejmodernějších... zobrazit nabídku»
Mistr výroby 40 000 - 45 000 - Znojemsko
Znojmo
před 5 měsíci
Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost v oblasti strojírenství, hledáme vhodné kandidáty na pozici Mistr výroby s... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby 40 000 - 45 000 - Znojemsko
Znojmo
před 5 měsíci
Pro našeho klienta, zahraniční strojírenskou společnost, hledáme kandidáta/ku na pozici Plánovač výroby Náplní práce bude : *... zobrazit nabídku»
Svářečka - lokalita Adamov až 25 000 Kč
Adamov
před 5 měsíci
Máte platný svářečský průkaz a oprávnění na svarování CO2? Máte praxi na svářečské pozici? Pokud ano máme pro Vás zajímavou... zobrazit nabídku»
Projektový manažer, nové projekty
Český Krumlov
před 5 měsíci
Máte zkušenosti s projektovým managementem nebo z vedoucí pozice ve výrobě? Hovoříte plynule německy nebo anglicky? Chcete se stát... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC strojů, 13.a14.plat
Strakonice
před 6 měsíci
Pro závod sídlící na strakonicku sháníme nového kolegu na pozici Seřizovače. Náplň práce: - seřizování strojů - zodpovědnost za... zobrazit nabídku»
Nástrojař, Strakonicko
Strakonice
před 6 měsíci
Dodavatel komponentů pro automotive průmysl shání vhodného kandidáta na pozici Nástrojař. Náplň práce: - opravy a údržba strojů -... zobrazit nabídku»
Soustružník / Frézař práce v centru Brna
Brno
před 6 měsíci
Máte rádi práci s konvenčním soustruhem nebo frézkou? Nechce se Vám dále od centra Brna? Jste zručný/á a nevadí Vám třísměnný provoz? zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality, Kaplice
Český Krumlov
před 6 měsíci
Významná výrobní společnost hledá do svých řad Inženýr zákaznické kvality. Náplň práce: Systematické zlepšování kvality našich... zobrazit nabídku»
Technik systémové kvality
Český Krumlov
před 6 měsíci
Významná výrobní společnost hledá do svých řad TECHNIK SYSTÉMOVÉ KVALITY. Náplň práce: Tvorba, udržování a další zlepšování... zobrazit nabídku»
Skvělá příležitost pro kvalitáře
Trutnov
před 6 měsíci
POZOR!! Máme tu výjimečný nábor do oblasti kvality i pro absolventy!! Máte zájem se stát členem týmu mezinárodní výrobní firmy v... zobrazit nabídku»
Technický specialista, 22-26 000 Kč + 10 000 Kč do začátku
Pardubice
před 6 měsíci
Jste technický typ a uplatníte rád svoji kreativitu? Nabídnete samostatnost a komunikační schopnosti? Toužíte po kontaktu s moderní... zobrazit nabídku»
Procesní technik, příležitost i pro absolventy
Jičín
před rokem
Disponujete praxí z prostředí výroby? Máte vzdělání technického směru? Pro výrobní závod na Jičínsku hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Asistent manažera kvality, i pro absolventy
Jičín
před rokem
Máte vzdělání technického směru, případně krátkodobou praxi v oboru? Rozumíte si s angličtinou a považujete se za analytický typ? Pokud... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace