Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7702) - strana 187

Výroba, průmysl a energetika
Provozní manažer, Písek
Písek
před 3 měsíci
Hledáme velmi zkušené kandidáty na jednu ze strategických pozic do mezinárodní výrobní společnosti. Na této pozici budete dvojkou... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby, až 70 000 Kč
Veselí nad Lužnicí
před 3 měsíci
Hledáme zkušeného kandidáta/ kandidátku na pozici Vedoucí/ho výroby pro závod vve Veselí nad Lužnicí. Vaší zodpovědností bude... zobrazit nabídku»
Konstruktér 3D (až 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 měsíci
Umíte si najít řešení? Máte potřebu, nebo chuť si zkusit větší firmu? Hledáme odborníka ve svém oboru. * Zázemí stabilní... zobrazit nabídku»
Svářeč ZM1 - od 24 000Kč čistého!
Moravskoslezský kraj
před 3 měsíci
- jednoduchou práci na HPP - zázemí nadnárodní společnosti - výborné platové ohodnocení - příplatky - přesčasy, noční směny,... zobrazit nabídku»
Manažer kvality - Znojemsko
Znojmo
před 3 měsíci
Máte zkušenosti z pozice senior kvality inženýr nebo manažer kvality? Domluvíte se anglicky nebo německy? Chcete se dále rozvíjet a uplatnit... zobrazit nabídku»
Technik údržby elektro
Triangle, Žatec
před 3 měsíci
- dotovaná závodní strava - práce na HPP - příspěvek na dojíždění - práce pro rostoucí společnost rozšiřující stávající... zobrazit nabídku»
Lisař Uničov
Uničov
před 3 měsíci
8 hod. či 12 hod. směny Možnost ubytování Možnost vyplácení záloh zobrazit nabídku»
Nákupčí s AJ (30.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 měsíci
Strojírenská firma sídlící nedaleko Brna hledá samostatného a komunikativního nákupčího s AJ. Čeká Vás příjemný pracovní kolektiv,... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobní jednotky
Praha
před 3 měsíci
* Samostatnou a rozmanitou pracovní náplň * Možnost dalšího rozvoje - školení pro manažery, jazykové kurzy * Prémie ze zisku... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s AJ (od 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 měsíci
Pokud se domluvíte anglicky a máte odpovídající zkušenosti a znalost práce pod normou ISO/TS16949 pak hledáme právě Vás. Našeho nového... zobrazit nabídku»
Hledáme kvalitáře, až 45 000 Kč
Trutnov
před 3 měsíci
Máte profesní zkušenost jako „kvalitář“ ve výrobní společnosti a chcete se nadále v této oblasti realizovat? Případně jste pracoval/a... zobrazit nabídku»
Technolog, i absolventi
Trutnov
před 3 měsíci
Máte zájem se stát členem týmu mezinárodní výrobní firmy v krásném prostředí Krkonoš, která si zakládá na nejmodernějších... zobrazit nabídku»
Technik údržby ve výrobě
Louny
před 3 měsíci
* Možnost vzdělávání a profesního růstu * Odpovídající zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, příspěvek na... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr v automotive | vhodné i pro absolventy | TOP mzda & benefit...
Uherské Hradiště
před 3 měsíci
Hledáme absolventy technických oborů i ostřílené procesní specialisty na pozici PROCESNÍ INŽENÝR! Staňte se členem mezinárodní... zobrazit nabídku»
Operátor dokončovacích prací
Choceň
před 3 měsíci
Pojďte pracovat pro českou výrobní společnost působící v oblasti chemického průmyslu. Najděte si stabilní zaměstnání a podílejte se... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr
okr. Prostějov
před 3 měsíci
* zajímavá práce v zavedené mezinárodní rostoucí společnosti * možnost seberealizace a profesního rozvoje * odpovídající finanční... zobrazit nabídku»
Svářeč EN 135 Česká Lípa Ubytování zdarma, skvělý plat
Česká Lípa
před 3 měsíci
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - uybtování zdarma - výborné platové podmínky - možnost stravování v podniku -... zobrazit nabídku»
Programátor CNC (až 23.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 měsíci
Láká Vás raději CNC programování, než stát ve výrobě u stroje? Hledáme absolventa, nebo CNC pracovníka i na zaučení. * zázemí... zobrazit nabídku»
Výrobní mistr
okr. Nový Jičín
před 3 měsíci
* zajímavá práce v nadnárodní společnosti * motivující finanční ohodnocení * možnost profesního růstu a vzdělávání (odborné i... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - možnost ubytování - automotive
Chrudim
před 3 měsíci
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování zabezpečené firmou ZDARMA příspěvek na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace