Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7640) - strana 188

Výroba, průmysl a energetika
Vývojový elektroinženýr s AJ
Jičín
před 5 měsíci
Jste zkušený elektroinženýr? Máte praxi ve vývoji elektro kondenzátorů? Nejsou Vám cizí ISO normy? Domluvíte se anglicky? Pak jste to vy,... zobrazit nabídku»
Lakýrník/přípravář pro lakovnu - Kadaň
Kadaň
před 5 měsíci
-Práce na hlavní pracovní poměr -Odpovídající platové ohodnocení od 19 000 do 23 000 Kč + příplatky za směny -Osobní ohodnocení ... zobrazit nabídku»
Řidič VZV - ubytování zdarma!
Pardubice
před 5 měsíci
možnost karierního růstu stabilní a dlouhodobou práci na HPP ubytování zabezpečené firmou ZDARMA příspěvek na bydlení v soukromí... zobrazit nabídku»
Elektromechanik v jednosměnném provozu
Ústí nad Orlicí
před 5 měsíci
Jste vyučen v oblasti elektra, máte praxi na pozici elektromechanika a platnou vyhlášku 50 sb. §6? Chcete spolupracovat na projektech pro... zobrazit nabídku»
Manažer vývoje produktů
okres Trutnov
před 5 měsíci
Máte dokončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru zaměřeném na elektro? Vlastníte vyhlášku §6 nebo vyšší?... zobrazit nabídku»
Produktový manažer s AJ
okres Trutnov
před 5 měsíci
Jste absolventem střední nebo vysoké školy v elektrotechnickém oboru? Máte praxi s vedením vývoje nových produktů a domluvíte se anglicky?... zobrazit nabídku»
Technik měření a kvality | vhodné pro absolventy | Českokrumlovsko
Kaplice
před 5 měsíci
Strojařina byla vždycky tvoje jasná volba? Máš ukončenou SŠ nebo VŠ strojní a chceš pracovat ve firmě, kde budeš mít možnost postupně... zobrazit nabídku»
Designer/konstruktér elektro
Praha
před 5 měsíci
Máte zkušenosti s návrhem hardwaru a domluvíte se anglicky? Rád/a si vyhrajete s návrhem desky plošných spojů a elektro schémat? Pokud ano... zobrazit nabídku»
Operátorka výroby - ubytování zdarma!
Uherský Ostroh
před 5 měsíci
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování zabezpečené firmou ZDARMA příspěvek na... zobrazit nabídku»
Absolvent v automatizaci
okres Jindřichův Hradec
před 5 měsíci
Jste absolventem elektrotechniky v oboru automatizace nebo mechatroniky? Hledáte svou první práci, kde budete moct využít nabyté znalosti a... zobrazit nabídku»
Automechanik LKW, České Budějovice
České Budějovice
před 5 měsíci
Máš automobilní učiliště nebo SŠ? Chtěl bys najít uplatnění ve velké společnosti s dvacetiletou historii na jihočeském trhu, která... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucího autoservisu, České Budějovice
České Budějovice
před 5 měsíci
Rád se učíte a jste loajální vůči zaměstnavateli? Chcete pracovat s nejmodernější automobilovou technikou? Staňte se součástí... zobrazit nabídku»
Projektant v automatizaci
Brno
před 5 měsíci
Máte vystudovanou VŠ v oboru elektro se zaměřením na výkonovou elektroniku nebo automatizaci? Zajímáte se o elektromotory, pohony a PLC? Pokud... zobrazit nabídku»
Montážní dělník
Slavičín
před 5 měsíci
Jste manuálně zručný a hledáte práci ve stabilní společnosti? Chcete pracovat v moderním pracovním prostředí, jako kmenový... zobrazit nabídku»
Montážní dělník s možností ubytování
Slavičín
před 5 měsíci
Máte zkušenosti s prací ve výrobě? Mezi Vaše silné stránky patří pečlivost a zodpovědnosti? Jste fyzicky zdatní a nevadí Vám pracovat... zobrazit nabídku»
Elektrikář – absolvent
Plzeň
před 5 měsíci
Máš vzdělání v oboru elektro? Chceš se podílet na úspěchu jedné z největších firem na Plzeňsku? Nevadí Ti práce ve třísměnném... zobrazit nabídku»
Electrical design engineer
Praha
před 5 měsíci
Máte VŠ elektro a máte zkušenosti s tvorbou elektrotechnické dokumentace? Ovládáte aktivně anglický jazyk a některý z programů na... zobrazit nabídku»
Fanda do aut
Mladá Boleslav
před 5 měsíci
Baví Tě auta a máš vystudovanou VOŠ nebo VŠ, obor elektro? Chceš využít svůj potenciál a spojit zábavu s prací? Umíš dobře anglicky... zobrazit nabídku»
Pracovník lakovny
Brno
před 6 měsíci
Máš zkušenost s lakováním? Jsi zodpovědný, pečlivý a pracovitý? Nevadí ti práce na směny a rád bys pracoval na pozici PRACOVNÍK LAKOVNY... zobrazit nabídku»
Dělník – směnný provoz
Mělnicko
před 6 měsíci
Máte zkušenosti s prací ve výrobě? Ke své práci přistupujete zodpovědně? Jste fyzicky zdatní a nevadí Vám pracovat na směny? Hledáte... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace