Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (8016) - strana 188

Výroba, průmysl a energetika
Výrobní dělník
Hrádek nad Nisou
před 2 měsíci
- zaučení na pozici – 25 dní dovolené - bonus za pravidelnou docházku – dotované stravování v závodě – vzdělávací kurzy a... zobrazit nabídku»
Elektro dělník na 2 směny - šance pro absolventy
Liberec
před 2 měsíci
- Nástup na 110,5 Kč/hod  - Po zaučení 123,5 Kč/hod  - Přestup do kmenu společnosti po 6 měsících  - Stravenky      zobrazit nabídku»
Výrobní dělník pro výrobu hadic - žádně noční směny - Krnov
Krnov
před 2 měsíci
- práci na hlavní pracovní poměr - zajímavé finanční ohodnocení - základní mzdu - 13 979 Kč , po zaučení prémie dle výkonu na Vašem... zobrazit nabídku»
Metalurg
Brno
před 2 měsíci
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici Metalurg: Náplň práce: * odpovědnost za způsobilost... zobrazit nabídku»
Produktový inženýr / Konstruktér - od 35.000 CZK
Liberec
před 2 měsíci
Chcete se podílet na vývoji komponentů pro automotive? Rád řešíte technické problémy a hledáte nejvhodnější řešení? Láká Vás i... zobrazit nabídku»
Programátor CNC - nepřetržitý provoz
Liberec
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s programováním 3 a 5 - osých CNC obráběcích center (v CAM programech)? Hledáte práci MIMO automotive a která není na... zobrazit nabídku»
Kvalitář s NJ nebo AJ, absolventi i specialisté
Pardubice
před 2 měsíci
V současné době rozšiřujeme řady v oblasti kvality na Pardubicku. Světová výrobní společnost s působností v automotive nabízí nové... zobrazit nabídku»
Pracovník oddělení kvality - 40 000 Kč
okr. Strakonice
před 2 měsíci
- Zázemí mezinárodní expandující společnosti - Příjemné pracovní prostředí - Různorodou a perspektivní práci - Možnost seberealizace... zobrazit nabídku»
Vedoucí nových projektů
Bakov n. Jizerou
před 2 měsíci
Hledáte profesní růst a vyšší finanční ohodnocení? Nabízíme příležitost získat zajímavou práci v profesionálním prostředí na... zobrazit nabídku»
Process engineer
Děčín
před 2 měsíci
Máš chuť se stát součástí mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí? Baví tě zlepšovat procesy a rozjíždět nové projekty. Pak je... zobrazit nabídku»
| inženýr kvality | Chomutovsko
Chomutov
před 2 měsíci
Máte technické vzdělání a v oddělení kvality jste jako doma? Chcete pracovat pro mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí? Nebojíte se... zobrazit nabídku»
Zámečník/ce
Cheb
před 2 měsíci
Mzda odpovídající vykonané práci. Bonusy za produktivitu. zobrazit nabídku»
Seřizovač
Turnov
před 2 měsíci
Zázemí stabilní nadnárodní společnosti Motivující mzdové ohodnocení (prémie, čtvrtletní bonusy…) Vzdělávací kurzy ... zobrazit nabídku»
Pracovník výrobního controllingu
okr. Strakonice
před 2 měsíci
Zázemí mezinárodní expandující společnosti Příjemné pracovní prostředí Různorodou a perspektivní práci Možnost seberealizace a... zobrazit nabídku»
Operátor Seřizovač Praha 9 čakovice
Praha
před 2 měsíci
 Práci na HPP v lokalitě Praha 9 Čakovicích  Příjemné a čisté pracovní prostředí v nové hale a malém kolektivu  Stravenky 90... zobrazit nabídku»
Výrobní operátor Praha 9 Vysočany
Praha
před 2 měsíci
Zajímavou práci na HPP v kmenovém stavu v lokalitě Praha 9 Vysočany Průměrnou mzdu cca 22 000 – 30 000 Kč/měs. Dotované obědy (kantýna... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - 2 směny
Liberec
před 2 měsíci
- Přestup do kmene po 3 měsících - v kmenovém stavu široká škála benefitů - Směnové příplatky  - Dotované stravování v závodní... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality: 60 000 CZK
Mladá Boleslav
před 2 měsíci
INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY! Předpokladem pro tuto pozici je zejména znalost prostředí automotive, nástrojů kvality a komunikativní... zobrazit nabídku»
Elektrikář, vyhl.50, Svitavsko
Svitavsko
před 2 měsíci
Máte zkušenosti jako elektrikář a vyhlášku č.50? Pro firmu na Svitavsku hledáme elektrikáře. Náplní práce bude: - kompletní elektro... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikovacích lisů Žďár nad Sázavou
Žďár nad Sázavou
před 2 měsíci
Do rodinné firmy na Žďársku hledáme seřizovače. -seřizování a nastavování vstřikolisů -stabilizace procesních parametrů, analýza vad... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace