Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7462) - strana 19

Výroba, průmysl a energetika
Operátor výroby Kolín, 24 807 - 26 587 Kč
Kolín
dnes
Od 1.7.2017 jsme navýšili mzdy !!! PŘIDEJTE SE K NÁM A POJĎTE PRACOVAT DO VÝROBY. AKTUÁLNĚ HLEDÁME DO VÝROBY V KOLÍNĚ PÁR ŠIKOVNÝCH... zobrazit nabídku»
Specialista BOZP
Trutnov
dnes
Setkali jste již v praxi s řízením bezpečnosti ve výrobním závodě? Pokud ano a hledáte novou výzvu v úspěšné mezinárodní... zobrazit nabídku»
Kvalitář/plánovač, Trutnovsko
Trutnov
dnes
Máte elektro nebo strojní vzdělání a zkušenosti v oblasti řízení jakosti? Pokud je Vám elektro obor blízký a domluvíte se německy nebo... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality, Pardubice
Pardubice
dnes
Pro našeho klienta, strojírenskou společnost, která se specializuje na výrobu přesných mechanických dílů do automobilů, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Manažer slévárny - pro absolventy
Pardubice
dnes
Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici Výrobního manažera do oddělení... zobrazit nabídku»
Nástrojář/automotive, až 35 000 CZK
Rychnov nad Kněžnou
dnes
Jsi profesionál ve strojírenském oboru a vyhlížíš nové zaměstnání? Máme tu pozici právě pro Vás, jelikož hledáme ideálního... zobrazit nabídku»
Technik vstřikování plastů
Rychnov nad Kněžnou
dnes
TECHNOLOG VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ Orientujete se v oblasti vstřikování plastů? Znáte vstřikolisy a dovedete je technicky spravovat, případně... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality
Rychnov nad Kněžnou
dnes
Kvalita je Vaše srdeční záležitost a máte touhu se v ní neustále zlepšovat? Ovládáte AJ na komunikativní úrovni? Pak rozhodně čtěte... zobrazit nabídku»
Supplier quality engineer (Automotive)
Rychnov nad Kněžnou
dnes
Chcete pracovat v moderní, mladé a svěží společnosti, která působí v oblasti automotive? Máte zkušenosti s dodavatelskou kvalitou a... zobrazit nabídku»
Technický inženýr výroby - automotive
Přelouč
dnes
Pro našeho klienta působícího v oblasti strojírenství hledáme vhodného kandidáta na pozici TECHNIK SÉRIOVÉ VÝROBY. Jaká bude Vaše... zobrazit nabídku»
Kvalitář s NJ nebo AJ, absolventi i specialisté
Přelouč
dnes
V současné době rozšiřujeme řady v oblasti kvality na Pardubicku. Světová výrobní společnost s působností v automotive nabízí nové... zobrazit nabídku»
Elektro konstruktér s AJ, i absolventi
Vysoké Mýto
dnes
Příležitost i pro ABSOLVENTY! Pokud máte AJ a zajímáte se o elektro, máme zde nabídku přímo pro Vás. Pro našeho klienta, nadnárodní... zobrazit nabídku»
Výpočtář pro oblast strojírenství
Vysoké Mýto
dnes
Pracujte v prestižní mezinárodní výrobní společnosti a staňte se členem týmu jako VÝPOČTÁŘ. Mezi Vaše zodpovědnosti bude spadat: -... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Letohrad
dnes
Hledáme šikovné muže i ženy do výroby na pozici: OPERÁTOR VÝROBY. Místo: Letohrad Nástup: srpen Mzda: 15 000 - 23 000 KČ/měs Provoz: 3... zobrazit nabídku»
Práce ve výrobě na 1 směnu
Kolín
dnes
Chtěli by jste pracovat v jednosměnném provozu? Práce v čistém a nehlučném prostředí je pro Vás snem? Jste manuálně zruční? Pokud je... zobrazit nabídku»
Senior specialista kvality až 48 000Kč
Kolín
dnes
Pro našeho klienta významnou mezinárodní společnost, zabývající se výrobou elektrických topení, hledáme vhodného uchazeče na pozici... zobrazit nabídku»
Skladník manipulant/řidič VZV - nástup ihned
Kolín
dnes
Hledáme šikovné spolupracovníky Sháníte stabilní zaměstnání? Právě pro Vás máme zajímavou nabídku. Nepromarněte svou příležitost... zobrazit nabídku»
Svářeč TIG až 35000Kč | nymbursko
Nymburk
dnes
Máte středoškolské vzdělání technického směru a praxi ve sváření metodou TIG? Pokud je Vaše odpověď ano, tak právě hledáme... zobrazit nabídku»
Konstruktér/ka | nymbursko
Nymburk
dnes
Umíte kreslit v AutoCADU? Máte zkušenosti s výrobní společností? Jste týmový hrač? Pokud ano zašlete nám svůj životopis, máme pro Vás... zobrazit nabídku»
Technický referent/TKA zakázek | nymbursko
Nymburk
dnes
Práce v administrativě je Vašim koníčkem? Ovládáte práci v SAP? Angličtina je jako Váš druhý rodný jazyk? Pokud splňujete všechny... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace