Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (8024) - strana 190

Výroba, průmysl a energetika
Inženýr kvality nových projektů (35.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský, Vysočina, Středočeský
před 2 měsíci
Láká vás práce v mezinárodním týmu, možnost cestovat, poznávat nové lidi a pracovat s nejmodernějšími technologiemi, které veřejnost... zobrazit nabídku»
Zámečník Praha - od 130,- Kč / čistého / hod
Praha
před 2 měsíci
- dlouhodobá práce na hlavní pracovní poměr - nástupní plat 130,- Kč / hod / čistého + příplatky - možnost přesčasů -... zobrazit nabídku»
Mechanik údržbář Olomouc až 25000 Kč/měs.
Olomouc
před 2 měsíci
RÁD SE VRTÁŠ V MAŠINÁCH A STROJÍCH? MŮŽEŠ U NÁS! HLEDÁME MECHANIKY OPRAVÁŘE DO VÝROBNÍ FIRMY V OLOMOUCI -I S MALOU PRAXÍ Nabízíme... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC strojů - Zlín
ZLÍN
před 2 měsíci
Nabízíme pracovní pozici CNC operátor do ZLÍNA. Vhodné pro kandidáty, kteří mají zkušenosti z výrobního prostředí. Náplň práce: *... zobrazit nabídku»
Obalový technik
Ústí nad Labem
před 2 měsíci
V Ústí nad Labem obsazujeme pozici obalový technik! Baví Vás technické řešení obalů a balící technologie? Vaší silnou stránkou jsou... zobrazit nabídku»
Vedoucí nástrojař, Písek
Písek
před 2 měsíci
Jste Nástrojař tělem i duší? Rozumíte svému oboru, nečekáte na řešení problému, ale dokážete si jej vyřešit sám? Láká Vás... zobrazit nabídku»
CNC programátor/technolog, bez jazyků
Písek
před 2 měsíci
Výrobní firma zabývající se výrobou dílů pro automotive, sídlící v Písku hledá do svých řad CNC programátora, technologa. Vaší... zobrazit nabídku»
Konstruktér lisovacích nástrojů, 35 000 Kč/měs.
Písek
před 2 měsíci
Využijte příležitost pracovat ve stabilní výrobní mezinárodní společnosti v Písku, na pozici Konstruktér lisovacího nářádí. Náplň... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Sušice
před 2 měsíci
Rád/a byste pracoval/a pro českou společnost? Máte zkušenosti z pozice Mistra výroby? Umíte vést a motivovat podřízené? Jste technicky... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Plzeň
před 2 měsíci
* být součástí vývoje a výroby ojedinělých produktů a projektů v rámci Evropy * rodinné prostředí, přátelský kolektiv *... zobrazit nabídku»
♣ inženýr údržby výrobních technologií ♣
Jihočeský
před 2 měsíci
* motivující finanční ohodnocení, bonusy * zaměstnanecké balíčky * flexibilní pracovní dobu * zajímavou pracovní příležitost v... zobrazit nabídku»
Seřizovač strojů a zařízení
Sadská - okr. Nymburk
před 2 měsíci
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na HPP ubytování zabezpečené firmou ZDARMA příspěvek na bydlení v soukromí (podnájem)... zobrazit nabídku»
Řidič VZV - ubytování zdarma od 26.6.2017
Chrudim
před 2 měsíci
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování zabezpečené firmou ZDARMA příspěvek na... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby - práce v čistém a klimatizovaném prostředí!
Pardubice
před 2 měsíci
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování zabezpečené firmou ZDARMA příspěvek na... zobrazit nabídku»
Směnový mistr ve výrobě (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický
před 2 měsíci
Směna nesměna, výroba je třeba. Hledáme zkušené pracovníky v automotiv nebo strojírenství, kteří dokáží vést tým a předat své... zobrazit nabídku»
Mistr údržby - vyhláška 50/1978
Liberecko/Turnovsko
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s vedením týmu v prostředí automobilového průmyslu a osvědčení dle vyhlášky 50/1978 ? Nebojíte se každodenních výzev?... zobrazit nabídku»
Interní Auditor do výrobní společnosti
Liberec
před 2 měsíci
ISO 9001, ISO TS 16 949 - tyto normy znáte? Hovoříte anglicky a máte praxi jako auditor kvality? Pak se nám přihlašte do výběrového... zobrazit nabídku»
Operátor CNC (přestupní bonus 20 000 Kč) - hulín
Hulín
před 2 měsíci
Šance i pro absolventy ŠKOL! Prosperující výrobní společnost v HULÍNĚ s českým vedení a dlouholetou tradicí na trhu hledá do svého... zobrazit nabídku»
Technický asistent
Bílina
před 2 měsíci
Končíte vysokou či střední školu a hledáte uplatnění na začátek Vaší kariery?! Ve stabilní automotive společnosti Vám k Vašemu... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Bílina
před 2 měsíci
Aktuálně obsazujeme pozici INŽENÝR KVALITY! Hledáme fajn kolegu do týmu, který má zkušenosti s dodavatelskou kvalitou ve výrobní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace