Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7828) - strana 193

Výroba, průmysl a energetika
Dělnice Havlíčkův Brod 18 000 Kč/měs.
Havlíčkův Brod
před 4 měsíci
Pro manuální práci ve výrobě hledáme šikovné pracovnice/pracovníky. Jedná se o čisté a příjemné prostředí, převážně ženský... zobrazit nabídku»
Horizontkář na dvousměnný provoz
okres Olomouc
před 4 měsíci
Máte více let praxe s obsluhou klasických horizontek a hledáte stabilní zaměstnání, kde Vám kromě slušné fixní mzdy mohou nabídnout i... zobrazit nabídku»
Údržbář forem, Novobydžovsko
Nový Bydžov
před 4 měsíci
Jste technický typ? Baví Vás pracovat samostatně a hledat nová řešení? Nevadí Vám nepřetržitý provoz a práce na dvanáctky? Pak... zobrazit nabídku»
Údržbář strojů s elektro, Novobydžovsko
Nový Bydžov
před 4 měsíci
Zajímá Vás automobilový průmysl? Máte vzdělání v oboru elektro a zkoušky z vyhlášky 50/78 Sb.§6? Nevadí Vám nepřetržitý provoz a... zobrazit nabídku»
Elektrikář/ka (osazování, pájení) - nová vyšší mzda
Brno - Slatina
před 4 měsíci
Zajímá Vás oblast elektro? Máte zájem o dlouhodobou spolupráci na HPP, nebojíte se třísměnného provozu a jste spolehlivý/spolehlivá? Pak... zobrazit nabídku»
Samostatný projektant vedení VVN/ZVN
Praha
před 4 měsíci
Stabilní zázemí velké společnosti Odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity Pracovní smlouvu na dobu určitou jednoho... zobrazit nabídku»
Svářeč - MAG
30km od Brna
před 4 měsíci
Rád byste pracoval jako SVÁŘEČ - MAG ve stabilní společnosti 30km od Brna? Umíte svařovat plechy a vlastníte svářečský průkaz pro... zobrazit nabídku»
Obráběč CNC strojů, Kaplice
Kaplice
před 5 měsíci
Máte zkušenost s programováním CNC strojů? Pracoval/a jste již s postupovými a tahovými nástroji? Potom zašlete svůj životopis na... zobrazit nabídku»
Pracovník kontroly kvality, možno i absolventi
Kaplice
před 5 měsíci
Máte zkušenost s prováděním interních auditů? Dokážete analyzovat špatné výrobky a zpracovat interní reklamaci? Umíte pracovat dle... zobrazit nabídku»
Seřizovač lisů
Kaplice
před 5 měsíci
Máte zkušenosti s hydraulickými lisy? Umíte seřizovat stroje? Nevadí Vám směnný provoz? Náplň práce: - seřizování strojů -... zobrazit nabídku»
Vývojový elektroinženýr s AJ
Jičín
před 5 měsíci
Jste zkušený elektroinženýr? Máte praxi ve vývoji elektro kondenzátorů? Nejsou Vám cizí ISO normy? Domluvíte se anglicky? Pak jste to vy,... zobrazit nabídku»
Řidič VZV - ubytování zdarma!
Pardubice
před 5 měsíci
možnost karierního růstu stabilní a dlouhodobou práci na HPP ubytování zabezpečené firmou ZDARMA příspěvek na bydlení v soukromí... zobrazit nabídku»
Elektromechanik v jednosměnném provozu
Ústí nad Orlicí
před 5 měsíci
Jste vyučen v oblasti elektra, máte praxi na pozici elektromechanika a platnou vyhlášku 50 sb. §6? Chcete spolupracovat na projektech pro... zobrazit nabídku»
Manažer vývoje produktů
okres Trutnov
před 5 měsíci
Máte dokončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru zaměřeném na elektro? Vlastníte vyhlášku §6 nebo vyšší?... zobrazit nabídku»
Produktový manažer s AJ
okres Trutnov
před 5 měsíci
Jste absolventem střední nebo vysoké školy v elektrotechnickém oboru? Máte praxi s vedením vývoje nových produktů a domluvíte se anglicky?... zobrazit nabídku»
Technik měření a kvality | vhodné pro absolventy | Českokrumlovsko
Kaplice
před 5 měsíci
Strojařina byla vždycky tvoje jasná volba? Máš ukončenou SŠ nebo VŠ strojní a chceš pracovat ve firmě, kde budeš mít možnost postupně... zobrazit nabídku»
Designer/konstruktér elektro
Praha
před 5 měsíci
Máte zkušenosti s návrhem hardwaru a domluvíte se anglicky? Rád/a si vyhrajete s návrhem desky plošných spojů a elektro schémat? Pokud ano... zobrazit nabídku»
Operátorka výroby - ubytování zdarma!
Uherský Ostroh
před 5 měsíci
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování zabezpečené firmou ZDARMA příspěvek na... zobrazit nabídku»
Absolvent v automatizaci
okres Jindřichův Hradec
před 5 měsíci
Jste absolventem elektrotechniky v oboru automatizace nebo mechatroniky? Hledáte svou první práci, kde budete moct využít nabyté znalosti a... zobrazit nabídku»
Automechanik LKW, České Budějovice
České Budějovice
před 6 měsíci
Máš automobilní učiliště nebo SŠ? Chtěl bys najít uplatnění ve velké společnosti s dvacetiletou historii na jihočeském trhu, která... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace