Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7828) - strana 194

Výroba, průmysl a energetika
Zástupce vedoucího autoservisu, České Budějovice
České Budějovice
před 6 měsíci
Rád se učíte a jste loajální vůči zaměstnavateli? Chcete pracovat s nejmodernější automobilovou technikou? Staňte se součástí... zobrazit nabídku»
Projektant v automatizaci
Brno
před 6 měsíci
Máte vystudovanou VŠ v oboru elektro se zaměřením na výkonovou elektroniku nebo automatizaci? Zajímáte se o elektromotory, pohony a PLC? Pokud... zobrazit nabídku»
Montážní dělník
Slavičín
před 6 měsíci
Jste manuálně zručný a hledáte práci ve stabilní společnosti? Chcete pracovat v moderním pracovním prostředí, jako kmenový... zobrazit nabídku»
Montážní dělník s možností ubytování
Slavičín
před 6 měsíci
Máte zkušenosti s prací ve výrobě? Mezi Vaše silné stránky patří pečlivost a zodpovědnosti? Jste fyzicky zdatní a nevadí Vám pracovat... zobrazit nabídku»
Elektrikář – absolvent
Plzeň
před 6 měsíci
Máš vzdělání v oboru elektro? Chceš se podílet na úspěchu jedné z největších firem na Plzeňsku? Nevadí Ti práce ve třísměnném... zobrazit nabídku»
Electrical design engineer
Praha
před 6 měsíci
Máte VŠ elektro a máte zkušenosti s tvorbou elektrotechnické dokumentace? Ovládáte aktivně anglický jazyk a některý z programů na... zobrazit nabídku»
Fanda do aut
Mladá Boleslav
před 6 měsíci
Baví Tě auta a máš vystudovanou VOŠ nebo VŠ, obor elektro? Chceš využít svůj potenciál a spojit zábavu s prací? Umíš dobře anglicky... zobrazit nabídku»
Pracovník lakovny
Brno
před 6 měsíci
Máš zkušenost s lakováním? Jsi zodpovědný, pečlivý a pracovitý? Nevadí ti práce na směny a rád bys pracoval na pozici PRACOVNÍK LAKOVNY... zobrazit nabídku»
Dělník – směnný provoz
Mělnicko
před 6 měsíci
Máte zkušenosti s prací ve výrobě? Ke své práci přistupujete zodpovědně? Jste fyzicky zdatní a nevadí Vám pracovat na směny? Hledáte... zobrazit nabídku»
Svářečka - lokalita Adamov až 25 000 Kč
Adamov
před rokem
Máte platný svářečský průkaz a oprávnění na svarování CO2? Máte praxi na svářečské pozici? Pokud ano máme pro Vás zajímavou... zobrazit nabídku»
Projektový manažer, nové projekty
Český Krumlov
před rokem
Máte zkušenosti s projektovým managementem nebo z vedoucí pozice ve výrobě? Hovoříte plynule německy nebo anglicky? Chcete se stát... zobrazit nabídku»
Soustružník / Frézař práce v centru Brna
Brno
před rokem
Máte rádi práci s konvenčním soustruhem nebo frézkou? Nechce se Vám dále od centra Brna? Jste zručný/á a nevadí Vám třísměnný provoz? zobrazit nabídku»
Obráběč na klasických strojích
okres Olomouc
před rokem
Považujete se za velmi zkušeného obráběče kovů, ale celou praxi jste se věnoval spíše konvenčním obráběcím strojům jako klasickým... zobrazit nabídku»
Technik systémové kvality
Český Krumlov
před rokem
Významná výrobní společnost hledá do svých řad TECHNIK SYSTÉMOVÉ KVALITY. Náplň práce: Tvorba, udržování a další zlepšování... zobrazit nabídku»
Obsluha lisu - OKR. hodonín
okr. Hodonín
před rokem
Máte vzdělání se zaměřením na strojírenství a hledáte uplatnění v okolí Hodonína? Jste technicky zdatný a manuálně zručný? Pak... zobrazit nabídku»
Operátor výrobní linky - lokalita Adamov
Brno
před rokem
Máte praxi s montáží, umíte používat různé typy nářadí a číst pracovní instrukce? Pokud ano máme pro Vás zajímavou nabídku! Vaší... zobrazit nabídku»
Velmi drobná manuální práce ve výrobě
Hradec Králové
před rokem
Baví Vás velmi titěrné ruční práce? Nebo máte zkušenosti s kompletací za pomoci mikroskopu či lupy? Jedná se o velmi drobnou manuální... zobrazit nabídku»
Velmi jemná práce ve výrobě - vhodné pro ženy
Hradec Králové
před rokem
Jste šikovní na drobnou manuální práci a chtěli byste pracovat spíše v menší společnosti s tradicí, kde je čisté a "domácí"... zobrazit nabídku»
Montážní dělník/ce Hodonín 16 - 19 000 Kč/měs.
Hodonín
před rokem
Myslíte si, že jste manuálně zručný/á? Nevadí Vám vysoké pracovní nasazení a vícesměnný provoz? Pokud jste odpověděli ANO, tak... zobrazit nabídku»
Zásobovač linky 17 000 - 20 000 Kč
Brno - Slatina
před rokem
Chcete fyzicky nenáročnou práci ve dvousměnném provozu? Pak je tato nabídka určena právě pro Vás! Nabízíme dlouhodobou práci ve... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace